Seemann 2012 dec. 24. - 15:07:33
(542/662)
Ez egy végtelenül aranyosnak tûnõ végtelenül szar film. Olyan, mint a legtöbb ember, közhelyes, olcsó, poénosnak akar látszani, de nem az, és híg, mint a generalszósz. Egyébként megfelelõ korrajz, hiszen a legtöbb ember így szeretné megélni a karácsonyát, és így is éli meg. Tehát az egész film nem több, mint egy eltúlzott tükörkép. Elõttem volt aki felsorolta, hogy mit propagál ez a film. Nem kell keresztyénnek lenni ahhoz (elég pusztán kicsit intelligensebbnek, és jóérzésûnek), hogy a film rejtetten mit propagál. Nem azt mondom, hogy csak rosszat, de alapvetõen tartalom nélküli, megfoghatatlan, olcsó szeretetfogalmat, néhol szerelemmel vegyítve, és egy kis szexxel is.
adamnagysweetmovie 2012 dec. 21. - 22:44:16
(541/662)
Hju elég intelligens színész.
10/10
StJust 2012 dec. 21. - 17:58:30 10/10 Előzmény Molten
(540/662)
Uff, te ki vagy? Mûfajában ez az egyik legjobb. Ha nem ezt várod egy filmtõl, ne nézd meg.
10/10
getkidi 2012 dec. 13. - 08:34:15 10/10
(539/662)
Erre a filmre nem tudok negatívumokat sorolni. Bár a romantikus kategória nem az én mûfajom, ez a film 10 pont.
Tetszett az elejétõl a végéig. Az igényesen kivitelezett filmek kedvelõinek mindeképpen ajánlom, még akkor is ha nem a romantikus a kerdvenc mûfajuk :)
wrossi 2012 dec. 12. - 23:07:57 Előzmény Brahvoo
(538/662)
Azt hiszem mégis veled lesz a gond,mert amiket felsoroltál az álláspontod igazolására valóban rendhagyó esetek,de én nem látok bennük kivetnivalót.Most kezdhetném egyesével megcáfolni azokat a részeket amiket te kielmeltél,de neked nincs értelme,mások meg pontosan tudják,hogy mennyire rendben vannak ezek a dolgok.Ellenben azok a részek amikrõl egy szót sem ejtettél valóban kimaradhattak volna belõle,mert nekem sem tetszett elejétõl a végéig,de összességében mindenképpen pozitív élményeim vannak.
webulon 2012 dec. 09. - 12:53:59 Előzmény Brahvoo
(537/662)
Igazad van :-))remekül megfogalmaztad...
Nekem pár éve még tetszett ,-s de aztán ha megnéztem mégegyszer s átértékeled ...mert jön a felismerés ,hogy nem igazán szól semmirõl ,-képtlenség az egész... ha rajzfilm formában mutatják be akkor okés..
nem emberekkel hanem mókás -vidám állatokkal ..
talán :
A szerelem erejét vagy mit akar megmutatni ....de lássuk be ...ez nem sikerült ..

De amíg a világ mindig lesz nézõközönsége akik áradozni fognak róla ,- 0-tól-30 -ig korosztály nõk akik a romantikát keresik -( mert az hiányzik az életükbõl ) magányos estéken errõl ábrándoznak vagy a horkoló férjük melett ezen film nézése közben követik el a magányos bûnt..:-)

Ezért a magas pontozás megköszönik a szellemi és a fizikai orgazmust.
10/10
zolank 2012 dec. 09. - 11:14:10 10/10
(536/662)
Én szeretem ezt a filmet, mivel pontosan arról szól amirõl egy romantikus vígjátéknak szólnia kell: szórakoztat és kikapcsol. Ha nem akarok közhelyekkel találkozni akkor valószínû olyan kategóriájú filmet keresek.Részemrõl még mindig 10-es.
1/10
Molten 2012 nov. 28. - 07:21:00 1/10
(535/662)
Ez a film maga volt a kínzó kényelmetlenség. Amikor megláttam a remek szereplõgárdát, úgy gondoltam megéri megnéznem ezt a filmet, de sajnos csalódnom kellett. Rengeteg a közhely és senki sem viselkedik úgy, ahogyan kellene. A vége felé már csak szenvedtem.
1/10
Brahvoo 2012 okt. 25. - 12:37:28 1/10
(534/662)
9.2 ? Remélem ez vicc... Amikor megláttam ennek a filmnek az értékelését port-on illetve imdb-n , biztos voltam benne , hogy most egy remek filmet fogok elkezdeni. Ekkorát még nem tévedtem filmmel kapcsolatban !! Ez a film BORZASZTÓAN ROSSZ ! --- SPOILER ---- Úgy ültem le a film elé , hogy minden perce tetszeni fog . Ehhez képest nem volt számomra egy élvezhetõ jelenete sem , ráadásul fantasztikus példát mutat az életre ez a nagyszerû alkotás. Például karácsonykor nyugodtan vallj szerelmet a legjobb barátod feleségének , és csókold meg ./ Az elnök a titkárnõjébe lesz szerelmes . Ezt komolyan gondolták ?! / Egy 9 éves kisgyerek úgy beszél a szerelemrõl mintha 50 éves lenne 3 házasság után , és leszarja , hogy 1 hete halt meg az anyja . / És minden bizonnyal szófosásom lenne egy portugál nõhöz , aki nem beszéli a nyelvem , (mert minden normális ember gondolom csak beszélne és beszélne hozzá , amikor tudja , hogy a nõ 1 kurva szót se beszél a nyelvén). Majd megkérném a kezét anélkül , hogy tudnám , hogy nem 10 évet ült a legkeményebb portugál nõi fegyházban emberölés miatt. Az összes szereplõrõl feltudnék tenni vagy 1000 megválaszolatlan kérdést , és a legkevésbé sem tudtam volna azonosulni egyikkel sem .
NE POCSÉKOLJ EL ERRE 2 ÓRÁT AZ ÉLETEDBÕL !
10/10
offtopic
fredi60 2012 márc. 04. - 15:20:53 10/10
(533/662)
10/10
fredi60 2012 márc. 04. - 15:20:04 10/10
(532/662)
Több, mint két éve már betettem ide, de most ismét megteszem.
Ha érdekel valakit a szereplõk kapcsolatrendszere. :)
9/10
Annes 2012 márc. 03. - 22:41:06 9/10
(531/662)
Az egyik legjobb film, hibátlanul viszik végig a szálakat, amik közül már egy is jó filmet eredményezne. A késõbbi amcsi próbálkozások a nyomába sem értek. Persze az sem mindegy, hogy a színészek között sok kedvencem is megjelent, de Bill Nighy-t akkor még nem ismertem és az õ figurája is nagyon tetszett.
9/10
sevendevil 2012 jan. 15. - 19:31:32 9/10
(530/662)
Most hétvégén volt szerencsém a filmhez,és hát mit mondhatnék,tetszett.Kimondottan tetszett,hogy a cselekmény több szálon fut,hogy több sztorit látunk egyszerre.A film zenék amiket különösen kiemelnék,nagyon ellettek találva,jók voltak.Az,hogy kategóriáját tekintve számomra mennyire volt vígjáték,hát egyáltalán nem,bár nem is bántam.Annak ellenére,hogy SPOILER a legtöbb száll happy enddel végzõdik SPOILER VÉGE,nekem elég komor,és keserédes hangulatom volt az egész film alatt.A szál amelyik nekem a legjobban tetszett,és átjött az a néger csávó felesége és barátja közt húzódó viszony.Egy filmzenét azért kiemelnék,ami szerintem a legjobban passzol a film hangulatához,az -Texas - I'll see it through- címû zeneszám.A színészek közül kiemelkedõ alakítást,nem tudnék mondani,de én megvoltam elégedve.A filmet csak ajánlani tudom bárkinek.:) Nálam 9/10.
Sárga_rigó 2011 dec. 30. - 09:33:55 Előzmény porthuuser
(529/662)
Nagy valószínûséggel igazad van! Csak itt az átlaghoz képest jóval nagyobb az "ismert színész sûrûség", a 86 szálon futó cselekmény mind a 86 száljában általában többen is vannak.
Amit megkönnyezni is szoktam, amikor a néger hapsi újdonsült feleségének elmondja a fickó (bocsánat, nem tudom a filmbeli neveket), hogy õt szereti....
porthuuser 2011 dec. 29. - 12:40:20
(528/662)
szerény magányvélemény: a sikeres filmek döntô többsége a kukában végezné, ha színészek nem azok lennének, akik:)
Sárga_rigó 2011 dec. 29. - 08:23:26
(527/662)
Szeretem ezt filmet, valahogy nálam nem giccs kategória, ilyenkor karácsony tájékán meg kimondottan ajánlott megnézni. Az viszont tény, hogy az elég sokat lendít a filmen, hogy 95%-ban elég ismert színészek vannak benne. Enélkül szerintem lehet hogy sehol sem lenne....De így jó ahogy van
Tereus 2011 dec. 29. - 00:12:42
(526/662)
Barátnõvel, családdal megnézõs film, engem úgy lekötött, hogy nem rajongok nagyon a túlzott romantikus filmekért - bár szerintem ez elsõsorban vígjáték volt. Jól megcsinálták. De persze azt a megjegyzést nem tudtam kihagyni a kis srácra, hogy "könnyû annak, akinek Qui-Gon Jinn az apja":D
Ami néha zavaró, az a sok szál, ha picit nem figyel az ember, akkor már elveszhet, hogy na most õk épp hol is tartanak, vagy kik is egyáltalán...
Ajánlani mindenkinek tudnám kortól, nemtõl, ízléstõl függetlenül.
10/10
Gabriella54 2011 dec. 28. - 14:35:33 10/10 Előzmény Adry87
(525/662)
A karácsonyt nem töltöttük itthon és ahol voltunk, ott nem volt viasat, de tegnap bepótoltam :) Örök kedvenc, bár van, aki azt mondja rá, giccs - szerintem inkább érzelmes, dehát ízlések és pofonok ugyebár...Mindenesetre nekem nagyon a kedvencek között van!
vénasszonyok_nyara 2011 dec. 28. - 13:54:32
(524/662)
Tisztelt Cenzori Hivatal!

Büntetõjogi felelõsségem tudatában kijelentem, hogy nem volt semmilyen táncjelenet a filmben és a nem létezõ táncjelenetet nem is utánozta senki.
Természetesen Óceániával és Eurázsiával kapcsolatban is az Önök aktuális állásfoglalása mérvadó, visszamenõleg is.
9/10
Csigalány 2011 dec. 28. - 00:49:22 9/10
(523/662)
Nagy kedvenc ez a film! Minden évben legalább egyszer megnézem! :o)