Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 szept. 23. - 19:18:28
(2354/2414)
Amit nálunk adtak török sorozatot tudtommal 2 kivételével mind megnéztem, Az Ezel, Seherezade, A szív útjai, A tiltott szerelem, A végsõ akarat, most az Igazgyöngy, Egy ellopott élet, nem meg a Hazugságok gyûrûjében a TV2 már most harmadszor kezdi lehetetlen idõpontba, A Karadayiba nem kezdtem bele törökül, mert mikor lett, Fórumja azt hittem megveszik ezek az okosok. Mexikóba kijárnak szemetet vásárolni, aztán reklámozzák agyba , fõbe a nagy semmit de a Jó Bornak Nem Kell Cégér ahogy tartja amondás, hiába dicséri agyba fõbe, a Macska sorozatot nézze aki megvette, én ki kapcsolódni és szórakozni akarok ha már leülök megnézni, egy szappanoperát.A másik azért nézzük, mert nálunk csak dalolnak, X -t keresnek, meg a sok trágárság arra én nem vagyok vevõ. A Szulejmanra térve már az sem az aminek indult ,én töri tanárral beszélgettem, mert kezdte egyes dolgok az érdeklõdésemet felkelteni, és sok benne a kitalált személy a szép színészek szerepeltetése, és egyebek , törökben még pert is indítottak, mert meggyalázásnak tartották, az akkori uralkodóz ,az, az szulejmant, nem akarom részletezni, de akkor virágzott minden az irányítása alatt, mit láttunk csak hárem veszõdés, úgy vagyok vele már csak a díszlet szép helyen játszódik azért nézem.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 23. - 18:14:11 9/10
(2353/2414)
Pontosan így látom én is , amirõl írtál.
Pl a Szulejman oldalon is akad valaki mindenáron beleköt bármit is írsz .
Kioktató lekezelõ stilusa van . Nem is szeretek ott jeleskedni , inkább megtartom a véleményemet , így olvasgatom mások meglátását véleményét a sorozatról .
Esetleg Te is nézed ? Sajnos mióta megint egy részt adnak nagyon lassú és vontatott , pedig pörögne a történet , de a mûsoridõ nagy úr a reklámról meg ne is beszéljünk.
Nagyon várok már egy újabb török sorozatot . Nem is értem mire várnak ,mert bármelyik csatorna vetítené , nyert ügye lenne. Sokkal több kellene , pedig annyi jó van !
Addig is nézegess be ide az oldalra , mert bármelyikünk megtud valamit jelezzük egymásnak.
Neked is minden jót , biztosan találkozunk a következõ sorozatnál.
malvinkicska 2014 szept. 23. - 15:42:06
(2352/2414)
A FB-on olvastam minden nap egy, egy epizódot tárgyalnak ki, és meg is nézi aki akarja ,de nagyon megoszlanak a vélemények, én nem szoktam írni csak megnézem ennyi.
malvinkicska 2014 szept. 23. - 10:26:30
(2351/2414)
Igazad van nehéz olyan fórumot találni ahol ilyen normálisan beszéltünk egymással, van ahol csak elõre szeretnék tudni milesz magáról a sorozatról nem beszélnek a színészek munkáiról. A másik oktatják az embert, mert egyes karakterek nem jönnek be, kétségbe vonják , hogy az ember mit tud a szerelemrõl, szóval sok összetevõje van az egymásra hangolódásnak, én már többször írtam nagyon hiányzik ez a fórum, hátha vesznek valami normális sorozatot és össze jövünk újra, kívánom így legyen, további szép napot mindenkinek aki ide látogat.
9/10
gabus53 2014 szept. 23. - 01:28:43 9/10
(2350/2414)
Szia mankos!

A Kurt Seyit... 2. évada ma este (23-án) 20:30-kor, vagyis magyar idõ szerint 19:30-kor kezdõdik végre, mert mert már én is nagyon várom. http://www.startv.com.tr/
9/10
Érsekvári 2014 szept. 23. - 00:11:09 9/10
(2349/2414)
Persze azért én is bekukkantok az oldalra.
Elkezdtem a Karadayit , de abbahagytam nagyon késõig nézném nem bírom az éjjeli kiképzést. az elejét láttam ez se lesz könnymentes rész. A kisfiú anyja Ilknur nagyot alakít most /szegény/ aki a gyöngybe Orhánt játszotta itt nem tudom a nevét nagyon környékezi õt . A férje a Bülent elég ocsmány egy pali. Holnap megnézem alig várom .
A Menekse tetszett , Kivanc nagyon helyes itt a rövid hajával, mosolyával .
Minden sorozatban a sok retye rutya , familia , óbégatás , kimaradhatna .
Nem hiszem el megint jól elment az idõ.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 22. - 21:54:52 9/10
(2348/2414)
Szia !
Azt hiszem ezen az oldalon nem sok babér terem már , nincs téma .
Kicsit hiányzik a gyöngy , ha nem is a sorozat maga, hanem az oldalnyüzsgése. Elég rendesen ment a hozzászólás és jó társaság gyûlt össze . Más oldalakon elég kekeckedõ emberkék akadnak .
Most csemegézek keresgélek , meg a most menõ új évad sorozatrészeit nézem .
Kiváncsi voltam erre a szuper rendezõre a ULUC BAYRAKTAR-ra ez egy fiatalembe / 1974 szül / 40é nagyon tehetséges rendkívül jó rendezõ. Elég kis termetü alacsony növésü , fõleg a fotókon Kenan válláig se ér , de a tudása annál nagyobb .
A Kara P -ban Tuba -Engin páros rám sincs nagy hatással , nagyon gyengék . Az igazi szuperpáros Kenan -Berg nálam , de külön is remekelnek .
Egyenlõre más nincs . Kurt Seyitnél remélem összejövünk újra .
Üdv Neked addig is !
9/10
Érsekvári 2014 szept. 19. - 22:13:42 9/10
(2347/2414)
A Fatmagülünt láttam kb 1 éve , nekem bejött , de tudnod kell 80. részbõl áll. Ebben is Engin Akyurek / Kara Para Ask-ban is õ van / illetve Beren Saat . 2010-es sorozat .
A Kara Para-t most nézem ez új 2014-es . Tuba Büyüküstünnel , én ezt a színésznõt nem találom jónak a többiekhez képest , de ez a saját véleményem.
Azt szoktam csinálni a Wikipédiaba beütöm a címet és a fordítóval mindent meglehet tudni a sorozatokról .
Mikor készült , hány perces , hány részból áll , színész stáb nevét ,rendezót, a tartalmát ellehet olvasni .
Nagyon hasznos és eldönti az ember belekezdjen a sorozatba .
Szoktad Te is ezzel a módszerrel ?
Esetleg próbáld így meg .
9/10
Érsekvári 2014 szept. 19. - 19:43:37 9/10
(2346/2414)
Huuu ! Nagyon gyors vagy megkaptam a küldeményt , mégegyszer köszi .
Ezzel elleszek egy darabig az biztos.
Még egy kérdésem van , amit írtál az a zárt csoport a FB az melyik és milyen nyelven van ?
malvinkicska 2014 szept. 19. - 19:33:00
(2345/2414)
Kedves Ildi köszönöm a válaszod az Egy ellopott élet a sorozat baráton59- rész van fen azt olvastam azt talán végig leadták. A Hazugságok Gyûrûjében most kezdte el újra adni a tv2 Vasárnap hajnalban 4ó 30-kor kezdi két részt ad hetente én megnéztem a topicját és a FB-on is olvastam , szintén a S B-n az elsõ 2 rész van fen magyarul a többi pár nem szinkronos, mert azt elfelejtettem most a 3-4 részt adja ha igaz.
offtopic
ildimix 2014 szept. 19. - 19:00:24
(2344/2414)
Malvin én úgy tudom a hazugságok gyûrûjébent nem adták le végig csak 4 részt vetítettek le a sorozatból. 1 ellopott élet én még nem kezdtem el még hiányzik a 22. rész nem találom sehol a többi már megvan.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 19. - 16:57:20 9/10
(2343/2414)
Szia mankos és gabus !
Most olvastam a FB- Szulejmán oldalán Halit Ergencrõl és a Seherezádé sikerérõl van egy hosszú cikk , érdemes elolvasnotok .
Azonkívül új fotók is vannak róluk .
cím : pirosalma00@gmail.com
Köszi szépen !
Láttam a Karadayi port.hu fórumát 33 hozzászólás van már.
A mai Gecce újság is írta a Kurt seyit... szeptember 23. kedd 20:30 Star Tv .
9/10
gabus53 2014 szept. 19. - 10:29:44 9/10
(2342/2414)
Szia Érsekvári!

Tegnap kicsit körülnéztem a fórumtémák között, és látom, hogy van már Karadayi fórum is, bár a Kenant kihagyták a stáblistából. Tegnap írtam is a port.hu-nak, és kértem, hogy javítsák, és nagyon rendesek voltak, ma de. már válaszoltak is. És úgy látom, ami a Karadayi-jal kapcsolatos hozzászólások más fórumokon megjelentek, azt áttették a Karadayi fórumra is.

Sõt kértem, hogy a Kurt Seyit sorozatot is tegyék be Kivanc filmjei közé, hogy legyen fórum is, mert remélem lassan aktuális lesz beszélni róla.

Szép napot mindenkinek!
malvinkicska 2014 szept. 19. - 08:34:45
(2341/2414)
Azt szeretném megkérdezni az Egy ellopott élet címû sorozatot, érdemes lenne e elkezdeni megnézni, az is török fen van a neten, és most harmadszorra kezdik el a TV2-õn a Hazugságok gyûrûjében, eddig mindig, most is a hajnali órákban fogják adni.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 18. - 22:50:12 9/10
(2340/2414)
Mûködnek a fórumok mind a kettõ a Aci ASk-nál már 5 vélemény van , igaz 2013-as . A másiknál egysincs még , de lehet már írni úgynéz ki .
9/10
Érsekvári 2014 szept. 18. - 22:37:46 9/10
(2339/2414)
Igen , kiböngésztem én is , hogy ez a szerep túl kevés volt neki és inkább meghalt benne, de lelépett.
Valahogy tényleg nem nagy szám ez a sorozat , hiába TUBA meg KEREM vagy KERIM / ezek a nevek ! / nézem nézem ,de nem igazán tetszik .
Milyen címre gondolsz ?
9/10
Érsekvári 2014 szept. 18. - 22:26:04 9/10
(2338/2414)
Szia !
Az ACI HAYAT-nak is van oldala a Port Hu-n !
Sõt a ACI ASK-nak is. Tegnap pont errõl írtam , hogy nincs fóruma a török sorozatoknak , ha valaki látta nem lehetne ide írni , mit gondolsz - gondoltok ?
9/10
Érsekvári 2014 szept. 18. - 22:17:06 9/10
(2337/2414)
Persze érdekel !!
Közben utána néztem pár dolognak , hogy ne hülyeséget írjak .
Elözõleg írtam a ASK sorozatról nagyon új 2013-as és meglepõen csak 13.részes . szerelmi dráma 90- 100 percesek a részek . Elírtam ASLI TANDOGAN a neve és még a Hazal Kaya mellett " nagyágyú " NABAHAT CEHRE ( Tiltott szerelem Firdeusz asszony )is játszik benne.
A Seherezádét "csak " Dél Amerika ,Argentina. Brazilia , Chilében vetitik, helyesbités.
Gecce török ujság forditóval elég jól böngészhetõ a Magazin résznél rengeteg napi hír van a színészekrõl , sorozatokról.
Nagy a csatornák között a nézettségi harc , most az új évad elsõ hétfõi napján a Karadayi vezeti a listát.
9/10
Érsekvári 2014 szept. 18. - 20:30:02 9/10
(2336/2414)
Szia !
Köszönöm nagyon rendes tõled , hogy ellátsz minket ezekkel a szép élményekkel.
Még csak az elsõ versbe néztem bele , gyönyörû sorok ,érzések amiket olvasok . Nagyon jó újra látni a képsorokat is Berg -Kenan megunhatatlan . Amit most legutóbb tettél fel hétvégén mindegyiket megnézem !
Sajnos angolul nem értek , így ugrott az oldal amit ajánlottál a Fb-on .
Az összes Fb Karadayi oldalt megszoktam nézni , esetleg a rövidebb szöveget forditóval böngészem .
Láttam a nyár elején egy elég új sorozatot : ASK a címe , ebben HAZAL KAYA és ASLI TANDOKAN a két fõszereplõ , érdekes témájú ez is .
Kifogyhatatlanok a sorozataikban . Már külföld is egyre inkább érdeklõdik irántuk.
A Seherezádét is nem vagyok 100% biztos, de azt olvastam volna , Amerikában fogják vetíteni.
malvinkicska 2014 szept. 18. - 20:00:46
(2335/2414)
Ezen a fórumon lelki felüdülés lenni nem akarom elhinni vége, naponta többször kattintok ide megszokásból.
Nagyon szépen köszönöm a linkeket meg fogom nézni, olyan élmény ami leírhatatlan.