Téma: Inuyasha

Hermin 2006 szept. 21. - 01:35:32
(96/276)
Amúgymeg semmi bajom a Yu-Yu hakusó-val,nem is írtam róla semmi rosszat.És az elvakultságot olyan értelemben írtam hogy számodra ez az egy jó Anime a többit meg leszólod.Mindenkinek más az izlése és mást szeret,ennyi az egész:)Na pápá:)

Ja Leea ha érdekel a Spiral és a R.O.D. a YouTube-on nézhetsz belõle részeket,mondjuk sajna angolul.
Hermin 2006 szept. 21. - 01:29:57
(95/276)
Nem a fogdosás a vicces hanem a pofáncsapás ami érte jár:)Meg a fekszik.fekszik.fekszik amig Inu végül kínában lyukad ki.:D.Amúgy valószínûleg van abban valami,hogy mi csajok inkább az érzelmesebb dolgokra vagyunk vevõk.Én nem szeretem a bunyózunk mert pasik vagyunk és közbe más nem is érdekel jellegû storykat.
Leea 2006 szept. 20. - 15:27:29
(94/276)
Na jó, jó... de az Inuyasha nem arról szól hogy Miroku fogdossa a nõk hátsóját. Egyébként abban mi a humoros? Nekem semmi. Ettõl függetlenül az én szememben nem szánalmas a humora, és neke a fenékfogdosás nem tartozik a humoros dolgok közé. Sõt, olykor az érzelmeken is van hangsúly és a karakterek jelleme is fejlõdik. (Persze mondják, hogy a nõk érzékenyebben az érzelmi dolgokra, és lehet ezért érzem én ezt így). Mellesleg a harcjelenetekrõl csak annyit, hogy a magyar szinkronos verzióban eléggé meg vannak vágva a harcos részek. A Yu Yu hakusho-ról nemtok mit mondani, mert nemtok olyan adót fogni, ahol menne. De hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem... ÉS ugye mindenkinek megvan a magáé.
Botan 2006 szept. 20. - 12:21:58
(93/276)
mit szívat ez a gép! ba**za meg!
azt akartam írni minden nõi nemû lény seggét fogdossa.vicces.
nah mindegy mennem kell edzés van!
Pá!
Botan 2006 szept. 20. - 12:20:52
(92/276)
elvakult lennék szerinted? hahahahahaha!-.-
Az InuYashának szánalams humora van........
Mi vicces van abban hogy egy idióta minden nõ nemû lény
A Yu Yu hakusho-ban meg az "ütlegelés" szerintem klassz...Izgalmas harcok vannak benne olyanok amik az InuYashában slamposan egyformák...És a Y.Y.H.-ban a harcoknál nem csak az "ütlegelésen" van a hangsúly hanem az érzelmeken is...
ennyi...
Leea 2006 szept. 20. - 12:19:40
(91/276)
De "jó", hogy nemtom nézni, és így nemtom, mirõl van szó! :(
Hermin 2006 szept. 19. - 23:13:13
(90/276)
Ja és az Inuyashának nincs ostoba humora már megbocsáss!!!!
Hermin 2006 szept. 19. - 23:07:50
(89/276)
Nekem tetszenek az új Animék,fõleg a Spiral és a R.O.D.És nem igaz hogy nincs történetük.Szerintem itt valaki kicsit elvakult:)Én is imádom az Inuyashát,de sok más kedvencem is van.
Leea 2006 szept. 19. - 16:00:31
(88/276)
Nem értem mér mondod, hogy lehet Téged utálni, mert nem szereted Inuyashát, mint fõhõst... Ahány ember, annyi féle... És hol van elõírva, hogy a címszereplõt szeretni kell?
Pszichopatákkal meg én is találkoztam, nemcsak anime téren. Én pl. ragnarokozom, és az egyik "játéktárs" vetettett egy kardszerûséget, és azzal mászkált utcán, meg õ is kiselõadádokat tartott a "hogyan is ölnélek meg" témakörbõl. Én ettõl még ugyanúgy ragnázom, csak tudomásul vettem, hogy vannak nem egészen beszámítható emberek... Sajnos az ilyenek jó darabig menthetetlenek... Aztán vagy megjön az eszük vagy nem...
Botan 2006 szept. 19. - 14:53:09
(87/276)
jólvan Zsolti!

én nem vagyok haragtartó...mivel szépen szóltál nem írok több kedves e-mailt!
mára végeztem tényleg!
Botan 2006 szept. 19. - 14:52:00
(86/276)
Egyébként micsoda hülyeség az hogy a Yu Yu hakusho a DBZ koppintása?Ezt egy hozzá nem értõ találhatta ki mert ez egyáltalán nem igaz!Teljesen más a kettõ!

Jó azt elismerem hogy az Inuyasha valamivel mégiscsak nézettebb mint a Yu Yu hakusho...De ez mindössze azért van mert az InuYasha a fiatalabb korosztályt (6-7 éveseket) is a tévé elé csábítja a maga könnyen érthetõségével, ostoba humorával...
De a Yu Yu Hakusho már nem...Azt inkább az igényesebb nézõknek találták ki! Legalábbis én így gondolom!

A Cubbix meg ha jól emlékszem azt mondták koreai..tehát animének se lehet nagyon nevezni...és nem értem hogy mit lehet rajta szeretni?!
Egy nagy baromság...DE mindegy...
akartam még valamit de most nem jut eszembe szóval SAYONARA!
(legkésõbb holnap jövök)
Botan 2006 szept. 19. - 14:18:32
(85/276)
khm...
Elõsször is!
Ha az A+ vagy bármilyen más csatorna nem adja le a Yu Yu hakushot és nem látják az emberek, nem hallanak róla...akkor NEM IS FOGNAk YU YU HAKUSHO FAN SITE-OKAT NÉZEGETNI nagyokos!
Ezenkívûl egy csomó fanban kialszik a Yu Yu Hakusho szeretete...Mert nem látják nem hallják rendszeresen...Egyre inkább úgy érzik hogy a sorozat elavult uncsi és így nem is érdeklõdnek iránta...Bezzeg ha rendszeresen menne az A+-on és az A+ megvenné a movie-kat is...Másként lenne...(A Yu Yu moviek nagyon jók mellesleg megjegyzem)
az új animék véleményem szerint egy kalap sz**t sem érnek!És tiszta szánalams hogy arra se vették a fáradtságot hogy szinkronizálják õket...Jó tudom így több sorozatot vehettek meg minden de így nem az igazi...Ugyanis semmi mondanivalójuk nincs.

Az hogy az InuYashát hogy utálhattam meg egy ismerõsöm miatt?
Úgy hogy egy idõ után az ismerõs jutott eszembe az InuYasha fõcimdaláról is eszembe...Annyira fan volt a drága hogy az már nem normális...bérgyilkos akart lenni meg azzal jött hogy õ InuYasha, elmesélte hogyan ölne meg, meg hasonlók...(durvábbak).Lehet hogy így nem hangzik olyan rémesnek...de hosszú távon ez elég kiábrándító volt...És a csajtól tök InuUndorom lett...
Ez van...De Narakut érdekes módon szeretem...Õt õ utálta...khm...
De InuYashát magát fõhõst sose szerettem...Most lehet engem ezért utálni meg fújjolni de elhihetitek sem ti sem a véleményetek nem hat meg!
Leea 2006 szept. 18. - 19:20:04
(84/276)
Na erre én is kiváncsi lennék.... Hogy lehet, hogy megismersz vkit, aki szereti, és utána már nem szereted? Mert erre sehogy nemtok rájönni...

Mindegy, mer Minimaxom sincs... Van 3 darab adó, amit tok fogni: MTV1, RTL Klub meg TV2. Ezért örültem, hogy RTL Klubon adták. Szóval erõs a gyanúm hogy magyarul nem fogom látni :(
Andi16 2006 szept. 18. - 18:36:51
(83/276)
de hogy tutad nem szereti azután amiután más is szerete?
Botan 2006 szept. 18. - 12:50:24
(82/276)


hey! nem írta ki az oldalam címét rendesen!

a gportal után / és myhakusho

<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/myhakusho" title="www.gportal.hu/myhakusho">www.gportal.hu</a>

HMMMMMMM-.-
REMÉLEM ÍGY KIÍRTA...
Botan 2006 szept. 18. - 12:48:50
(81/276)
Nem minden Minimaxosnak van A+ja!
Nekünk van...de nem nézem...tiszta szégyen a jelenlegi mûsor...errõl bõvebben: <a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/myhakusho" title="www.gportal.hu/myhakusho">www.gportal.hu</a> (fõoldal).
Az InuYashához annyit fûznék hozzá...
Régen szerettem....aztán megismertem valakit aki szintén szereti és azóta nem szeretem....-.-
Andi16 2006 szept. 17. - 16:19:51
(80/276)
hát ha lenne is a+-od azon sem tod nézni mert ezek a fasz a+-osok leveték a müsorol, de ha van minimaxod akkor a+-od is van:d
Leea 2006 szept. 17. - 11:34:51
(79/276)
A <a target="_blank" href="http://www.youtube.com-on" title="www.youtube.com-on">www.youtube.com-on</a> online nézheted :) De ez továbbra sem változtat azon a tényen, hogy úúúúgy szeretném már magyarul látni... És sajna nincs A+-om:(
Andi16 2006 szept. 17. - 08:00:27 Előzmény Leea
(78/276)
jó szorakozást de azért köszi ari vagy majd meg kérem az unokatesomat hogy szedje le nekem mert õ ért ehez:D
Leea 2006 szept. 16. - 09:55:54
(77/276)
Tévedtem... megtaláltam youtube-on... Asszem, most 1 darabig elleszek ezzel:)