Tamika97 2010 márc. 14. - 19:40:32
(102/142)
Strawberry véleményét osztom.Bár az igaz hogy sok a hiba benne,hisz honnan tudták a gyerekek h nekik félniûk kellene.Meg az is furcs hogy a csaj nem vette észre a takarító megölését.Bár én is kicsit paráztam este .Azért inkább azoknak jállom akik szeretik az izgi filmet de mégsem merik annyira megnézni a durvákat.A végében csalódtam egy kicsit.A leges legvégébe,a korházosba. Hát ez van ,akik ezt a nem túl félelmetes fílmet szeretik ajánlom a pánik szobát.
strawberry1992 2010 márc. 05. - 19:33:22
(101/142)
Zombie!
igazad van!nem egy erõs horror,de hova máshova tudták volna besorolni ha nem ide!
egyébként én este néztem meg egyedül a lakásban és eléggé féltem utána!
szerintem nem mondható annyira rossznak!életszerû helyzetet dolgoz fel ami bárkivel megtörténhetés pont arra tanitja a nézõt hogy egy fiatal lánynak mit kell tennie ha ilyen helyzetbe kerül!
Végülis nekem tetszett!!!!!;)
5/10
Babilon 2010 febr. 07. - 10:26:38 5/10
(100/142)
Sziasztok!

Abszolút osztom ZOMBIE véleményét. A film 3/4-éig nem történik semmi kamupánikon kívül. A lány bébiszitterkedni ment, holott a gyerkõcök a film végéig szinte nem is láthatóak. Ami nagyon idegesített: a villanyok feloltódnak, amikor a lány megjelenik, a gyilkosra miért is nem?
Ilyen házban hogy lehet vezetékes telefon??? Bár lehet, hogy ez az amerikai lakások sajátja...
A másik nagy hiba a filmben, hogy amikor a vezetékes telefont hívja a lány barátnõje, hogy-hogy kijelzi a nevét a telefon?? Hisz a család nem ismeri a barátnõt, a lány pedig a sikoltozásai közepette nem hinném, hogy a szám elmentésével foglalatoskodott volna.
Egy szó, mint száz: sok hiba, kevés félelem, alacsony költségvetés.
Spanya 2010 jan. 09. - 14:00:37
(99/142)
A film nem nagy durranás, ha nem lenne benne Camilla Belle értelme sem lenne, de így van miben gyönyörködni. Miatta megéri többször is megnézni :)
8/10
szandraa 2009 dec. 26. - 15:01:01 8/10 Előzmény ZOMBIE1982
(98/142)
Szerintem jó film,nekem tetszek:)
2/10
ZOMBIE1982 2009 nov. 01. - 09:47:09 2/10
(97/142)
Hali!

Azzal kezdeném,hogy ez a film életem legrosszabb élményei közé tartozik!!!
Nem tudom,hogy azok akik eddig véleményt irtak,láttak-e már horrort?Mert ha igen,meglep a sok pozitiv vélemény,ha meg nem,akkor viszont megértem,hogy mért volt sokaknak izgalmas ez a szemét!
A film eleje valóban jól indul,nekem is tetszik a házakból kiszûrõdõ hangok,a zaklatások,stb...de kb a 2. perc után véget is ér az egész,és onnantól kezdve meredeken ível lefelé a film szinvonala.
Valószinüleg az alább következõkben lelövöm a film poénjait(márha volt ilyen!?),ugyhogy aki meg szeretné nézni,ne olvassa tovább!Amúgy tudnék ajánlani egy Benkõ Dániel lant estet,még ott is több izgalom van...
Magamat edzett horror nézõnek tartom,kismillió filmet láttam már,és álltalában minden filmet úgy ülök le megnézni,hogy nincsenek nagy elvárásaim(mondjuk vannak kivételek,de ez a film nem tartozik közéjük)...
Szóval magismerhetünk egy lányt,akinek a legnagyobb problémája hogy apu letiltja 1 hónapra a mobilról,bulikról,mert nagy lett a telefonszámla(hûha!).A lány bébiszitterkedni megy egy orvoshoz és feleségéhez,akik egy mindentõl távolesõ helyen laknak,egy (na ez mondjuk igaz) elég impozáns villában.Miután az orvos és neje elmennek,elkezd csörögni a telefon...különbözõ szuszogások,és bugyuta kérdések hangzanak el ezután minden telefonhíváskor.Kb ez megy egy órán keresztül...tényleg izgi.
Végül miután a csaj lenyomoztatja a hivót,kiderül,hogy az a házban van...Micsoda nem várt fordulat,és innentõl kb 10 egész percbe bele van foglalva menekülés,sikoltozás...A mindenit.
Több röhejes dolog is van a filmben(ha nem vesszük azt a tényt,hogy maga a film is egy vicc!).Pl.a csaj bnõje nem tud kihajtani a kapun,mert egy FAÁG van keresztben az úton,amit akár félre is rughatna...vagy,a hivogató ambiciózus kijelentése "FÜRÖDNI AKAROK A VÉREDBEN"...na ehhez képest egy csepp vér nincs!!!(nem azt mondom,hogy a jó horror elengedhetetlen kelléke a vér,de legalább ne igérjék be,ha ugyse lesz). És ami számomra a legröhejesebb,hogy a gyilkos állitólag 15 nõt megölt,ehez képest a kis csaj ugy szereli le hogy egy piszkavassal beleszúr a kezébe...és hipp-hopp vége a filmnek...
Amikor vége lett kérdeztem is magamtól,hogy ennyi!?Ez volt az a feszültségben gazdag,izgalmas horror!?!?!
Összegezve,ha valaki jó horrot akar nézni,az ne ez elé üljön le,mert ez egy nagy rakás szar.Izgalom az nincs,minden történés elõre kiszámitható,a nõ egy ripacs(ráadásul a szinkronhangja is borzalmas)...ha tényleg reális pontszámot kéne rá adnom,az a -1 lenne,de olyan nincs!
9/10
DiegoT1120 2009 aug. 15. - 01:21:10 9/10
(96/142)
Én most végeztem a filmmel, így éjszaka, egyedül itthon, nekem beadta! :)
A fõszereplõ kis csaj meg egész jó volt! :P
7/10
zs9302 2009 aug. 13. - 19:01:03 7/10
(95/142)
A ház valóban csodálatos, szerintem filmekbe ilyet nem is látni (na meg persze máshol se nagyon).
7/10
zs9302 2009 aug. 13. - 14:56:43 7/10
(94/142)
Pedig nem kevesebb, mint 15 millió dollárból készült. Ez pedig egyáltalán nem alacsony költségvetés.
Sajnos láttam már 105 ezer dollárból készült filmet is, az sz*r volt.
7/10
King Diamond 2009 aug. 13. - 14:47:38 7/10
(93/142)
Nem volt olyan rossz, bár már elég rég láttam. Egész izgalmas volt. A történet is jó, de tényleg nem az a hû de nagy költsévetésû film. Egyszer mindenképp meg lehet nézni, és parázni egy kicsit.
7/10
7/10
BabyBaba07 2009 aug. 11. - 20:31:08 7/10
(92/142)
A ház tényleg gyönyörûûû :):).
7/10
BabyBaba07 2009 aug. 11. - 20:27:52 7/10 Előzmény bankorebeka
(91/142)
Ahhoz képest, hogy ez a babysitteres dolog horrorral vegyítve már-már unalmas, ez a film nekem mégis tetszett. Jó volt a film hangulata, volt mikor borzongtam és az is pozitív volt benne, hogy nem nyújtották el. Nem rossz film. Egyszer mindenképp megnézhetõ.
bankorebeka 2009 júl. 29. - 19:22:25
(90/142)
Ja , szerintem is jó volt csak én talán akkor izgultam legjobban mikor a víz alatt volt , nameg akkor mikor kifutott az udvarban lévõ kis házhoz , ja és még akkor mikor hirtelen az ablaknál termett a gyilkos
Booyah 2009 jún. 15. - 20:59:03
(89/142)
jó kis film volt... alváshoz. amikor meg jött a sablontól bûzlõ "jaj itt van a gonosz" zene persze felébredtem... hogy kikakpcsoljam a hangfalat a picsába
Auriga 2009 máj. 21. - 17:06:49
(88/142)
Akivel néztem, azt mondta utána, hogy gyenge volt. De én nem értettem, mirõl beszél. A "valaki figyel" félelmet megfogva végig érezni a feszültséget. A kevés szereplõ, zárt helyszín csak erõsíti ezt, és tulajdonképpen a félelem éledése a lányban az igai thriller ebben a filmben.
ciccus92 2009 máj. 19. - 15:45:53
(87/142)
Már égebben is írtam sztem ehez a filmhez,de most újra megteszem.
Én az hiszem h 2 éve láttam.. Fényesnappal,koradélután,egyedül.
Én úúúgy féltem,hogy csak na.. végig jelen van a feszültség a filmben.. nem véres vagy ilyesmi,hanem igazi thriller..
Sokaktól olvasom,hogy gyenge,vagy nem tudom..
Azt hiszem 87 perces a film..hát szerintem egy ilyen fimnél ebben a 87 percben kihoztak mindent,amit csak lehetett.
Ez pl olyan film,hogy csomó moccanatra emlékszem,és nem nézném meg újra,mert komolyan tök félelmetes.Vagyis inkább rendkívül izgalmas.
Persze annak el tudom képzelni,hogy gyenge,aki mondjuk a horrort szereti,de egy gyengébbidegzetûnek,akinek ennyi izgalom is elég..
10/10
Schatz 2009 máj. 19. - 14:47:08 10/10
(86/142)
Halloween estéjén néztük.. hát hugom majdnem kiszorította az ujjamból a vért úgy szorította a kezem=D amit mi ott levágtunk xD számomra félelmetes volt nagyon=D A hangeffektetk nagyon jók, meg a hirtelen mozdulatok, .. és.. na mind1 szerintem nagyon jól lett megrendezve:D Kicsit furcsa, hogy 80 percen keresztül szinte csak 1 (látható)szereplõs a film, de ez most így utólag jutott eszembe, mert miközben néztem egyáltalán nem éreztem, h bármi gon lenne a filmmel=D Én ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg!D Ez az elsõ és utolsó horror amit megnéztem xD
7/10
Hilaryfan17 2009 ápr. 02. - 15:56:07 7/10
(85/142)
6/10
10/10
Kiri22 2009 febr. 16. - 09:20:49 10/10
(84/142)
Tegnap néztem dvd lemezen és nekem nagyon bejött ez a film de abban egyetértek hogy nem horror volt hanem inkább egy kicsit félelmetes az a sok telefoncsörgetés meg mikor kiderült hogy a házban van a gyilkos az valami nagyon mellbevágott.Azért irom ezt mert nem szoktam elolvasni a dvdfilm tartalmát hanem inkább egybõl megnézem úgy sokkal érdekesebb volt a film mint akkor ha elõrre tudtam volna hogy vele van a lakásban.És az sem zavart hogy a lánynak(Camilla Belle) adtabb nagyobb szerepet és az külön tetszett hogy nem jelent meg egyik csávó se hogy a hõst játsza se az egyetemista fiú se a volt barátja.És az külön tetszett hogy nem volt happy end mert már kezdtem unni a happy endel végzendõ filmeket.Ez az én véleményem.
8/10
missLady 2009 febr. 12. - 14:22:38 8/10
(83/142)
visszatérve az ágra, (nem mintha olyan beszari lennék:D) én nem száltam volna ki a kocsiból:P inkább ott éjszakáztam volna, mint kockára tenni az életem:/

egyébként jó film volt, persze azért voltak hiányosságok, de mindenesetre egy jó kis sötét, borongós, viharos estén izgi lehet megnézni...:P