freddy 2006 júl. 31. - 13:38:46
(22/142)
Szerintem nagyon jó film . Elég parás de azért tetszett
Csak az a baj hogy nem mutatják az áldozatokat pedig elvileg ''horror''
Fanni 2006 júl. 17. - 07:53:46
(21/142)
Köszi!
:):)
fruzsi20 2006 júl. 16. - 12:43:22
(20/142)
sztem elég parás a film annak ellenére h semmi survább jelenet nincs benne,nagyon jók a hangeffektek,a fények,az egész ilyesztõ.a befejezése meg végre nem a szokásos happy end.én csak azt nem értem h a gyilkos h jutott be a házba??lehet h nem figyeltem oda eléggé,de ekõször megölte a házvezetõnõt és berakta a tóba,majd megölte a fõszereplõ bnõjét,majd szórakozott kin a vendégházba és végül vhogy bejutatta a hulla csajt elbujtatta a gyerekeket(akik mellesleg 1kukkott nem zsóltak,csak mikor a csaj megtalálta õket)és még õ is elbujt!szval enyniszer h jutott be ugy a házba h kód is van!?lehet h én vok a hülye,de télleg nem értem!lécci vki világosítson föl mer érdekel!!!!!!
saco 2006 júl. 15. - 21:05:50
(19/142)
A film maga annyira nem nagyon tetszett. De a fõshõsnõ jó volt, lehetett érte izgulni, szimpi volt, bár a film során néhány jelenetben nem nagyon tudtam vele azonosulni, voltak olyan húzásai amik számomra érthetetlenek voltak. Viszont a vége az nagyon jól el volt találva. Hiába menekült meg és fogták el az üldözõt mégis megõrült és el lett cseszve az egész élete.
evie55 2006 júl. 13. - 18:32:07
(18/142)
Szerintem jó! Parásabb, mint a szabdalós horrorok..Elég jól van megcsinálva, fõleg a vége, mert az is elég nyomasztó lett a "happy end" ellenére..
Fanni 2006 júl. 07. - 09:21:58
(17/142)
Sziasztok!
Én nem láttam még a filmet, mert még nem vetítik Gyõrben, de valaki megtudja mondani, hogy milyen?
Elõre is köszi: Fanni
MoziFan 2006 júl. 02. - 22:50:16
(16/142)
Megnéztem ma a filmet a barátommal, és nem jo kifejezés, hogy jó volt mert a történetét ismerve egy ilyen film sosem jó! IZGALMAS!!! egész végig lehet izgulni és félni! Láttuk az Óment ami horrorr, és sok a véres jelenet ami egyáltalán nem jobb, mint a pszicho ilyesztegetés!
Én sokkal jobban élveztem mint az Óment...
ZAVI 2006 jún. 21. - 11:10:19
(15/142)
Nem volt rossz film, végülis végig feszült, izgalmas, a képi megvalósítás nagyon ott van, néha tényleg elég félelmetes. Ugyanakkor vannak hibá is szerintem: nincs igazán sztori, összefüggések a történések között, néha már picit fárasztó a sok telefonálás:), és felépítés, fokozás sincs igazán, csak az uccsó negyed óra lesz igazán mozgalmas. Szóval olyan hangulatos, feszült thriller, de nem kiemelkedõ, de azért kellemes film.
Redfield 2006 jún. 20. - 11:05:46
(14/142)
Elnézve ezeket a mostani filmeket... A 2006-OS ÉV TÉNYLEG A GYENGE FOLYTATÁSOK, A PÉNZÉHES ADAPTÁCIÓK, ÉS AZ ERÕLTETETT ÚJRAFELDOLGOZÁSOK ÉVE LENNE???!!!! Mondjatok valamit, mert nekem ez nagyon úgy néz ki... :(
fannika 2006 jún. 17. - 18:07:23
(13/142)
pécen nézted meg???játszák már????
Kriszti93 2006 jún. 17. - 17:24:02
(12/142)
Ma néztem meg,szerintem nagyon jó film!Tényleg 90 perc feszültség!Bár horrornak nem mondanám,inkább thriller.Egyszóval nézzétek meg!
Eric Draven 2006 jún. 17. - 11:58:03
(11/142)
az elsõ része jó, de a folytatások nemigazán, elrontották, de akkoris a 3. érsz nagyon rossz.
Redfield 2006 jún. 17. - 11:17:25
(10/142)
Hát az elsõ részében még volt némi fantázia... ez jobb, vagy rosszabb?
Eric Draven 2006 jún. 17. - 10:58:21 Előzmény Redfield
(9/142)
Te Redfield nem tudom rólad elképzelni hogy olyan nagy horror rajongó lennél ha azt mondod hogy a sikolyban van fantázia igaz az 1. része elmegy a 2. már elég tré és a 3. egy sz*r!!!!!!! inkább kalandfilmnek nevezném!!!mintsem horror!!!ez nem kell annak a kõkemény horrornak venni amiben össze vissza gyilkolnak meg 15 liter vér folyik, ez a izgulós falytába tartozik, persze vannak jobb filmek is de nem ebben a horror mûfajban. Énis szívesebben nézem valamelyik hellraiser filmet mint az ilyen tipusuakat de egyszer ezt is meg lehet nézni!!!
vasarelli 2006 jún. 16. - 08:14:42
(8/142)
Tegnap láttam a barátnõmmel. Szerintem nagyon jó kis film. 90 perc feszültség. Engem nagyon a hatása alá kerített, még a film után 2 órával is magas volt az adrenalin szintem. :-) Igaz, hogy kis költségvetésû filmnrõl van szó, de ebben a mûfajban (pedig a legtöbbet láttam már) az egyik legjobban sikerült... A végén nem támad fel 6szor a gyilkos, nem az emeletre menekül a szõke fõhõsnõ...stb. Nagyon jól játszanak a fényekkel, árnyékokkal, hangokkal. A végén pedig a gyilkos arcát csak kb. 5 másodpercre mutatják meg, de pont elég, hogy sokáig megjegyezze az ember. Még most is futkos a hideg a hátamon, ha visszagondolok rá. Szóval, CSAK AJÁNLANI TUDOM!
valami 2006 jún. 15. - 18:04:05
(7/142)
hát...ugyan nem láttam ezt a filmet...de nem is akarom megnézni...!láttam már sokkal durvábbat is és nem elégszem meg ilyen szarral....! 11 évesen láttam az ördögûzõt...innentõl már csak durvábbakat nézek! (mindíg van egy kis para utána...de pont ez benne a lényeg:P)nem? mi értelme horrort nézni ha nem rémülsz halárra? ha nem akarsz félni..akkor nézz mesét...!a horror filmekben a legjobb h utána úgy fekszel az ágyban h most mi lesz? és be vagy szarva...pedig tudod h egy fasság és ilyen nincs...! nekem ez a véleményem...!többet nem is pazarlok az idõmbõl erre az oldalra...nah pá! (amúgy meg izlések és pofonok)
10/10
Bru 2006 jún. 12. - 01:19:04 10/10 Előzmény Redfield
(6/142)
Azért merész!
Láttatlanba kritika... sokan nem merik mivel nincs mirõl véleményt alkotni.
Redfield 2006 jún. 09. - 21:08:07
(5/142)
Hát, tudjátok... szerintem elég szar lesz/lett. Elég volt az elõzetese is. Sok is. Engem nem gyõzött meg. Az Éjszakai Járat-tól többet vártam, és az sem lett nagy szám sztem. A sikolyban még volt fantázia. De hogy kapjunk egy újabb elcsépelt horror-nak mondott thrillert, amiben egy babysitter-t egy gyilkos fazon kerget a házban, és ilyeszteget, meg minden... Valahogy nekem ennél kicsit több kell ahhoz, hogy a moziszék karfáját markolásszam. Csoda, hogy egy ilyen sztorijú filmet egyáltalán még beengednek manapság a mozikba. Na jó, nem fikázni akarok (nagyon), de titeket nem idegesít, hogy a sok kis tini mind abban a szent meggyõzõdésben él, hogy az ilyen filmek az igazi horror-ok, és hogy ezek a legjobbak? A Krimi mûfajába is inkább beillenek. Na mind1. Most már tudom, hogy mit nem fogok biztosan megnézni. Ti csak tegyétek, amit a szívetek diktál, meg stb, hátha mégis jól szórakoztok, de ez nekem gyenge lenne.
Brutal 2006 jún. 09. - 20:38:10
(4/142)
Pedig ez egy megtörtént eset!! Mármint azt nem tom hogy a film végig követi e azt ami a valóságban volt, de az alap történet, az megtörtént!! DE még nagyon régen!:)
peter44 2006 jún. 06. - 17:47:04
(3/142)
Elõzetese alapján ténlyleg ligt horrornak tünik bár én még nem láttam mivel még be sem mutatták. Én is meg fogom nézni de nem a moziban, majd a tévében egyszer az 1000-be se kerül....