Téma: Isten városa

Huma 2006 dec. 09. - 20:40:48
(6/106)
Nagyon sokáig nézegettem a dvd-t az üzletben. Nem mertem belevágni, hogy megvegyem. Most olvasva az elõttem levõket....Belevágok!
Majd megírom, hogy milyen volt a film.
kobold 2006 dec. 05. - 02:27:15
(5/106)
olyan "huh" film... gyönyörõen fotózott, megindító film.. én nem is nagyon tudom mihhez hasonlítani.. filmtörténeti gyöngyszem.
Timon 2006 aug. 13. - 22:24:01
(4/106)
Akciódús, pörgõs film, és tipikus példája annak, h. az utcáról összeverbuvált ismeretlen "színészekkel" is össze lehet hozni egy értékes filmet, ami labdába rúg a hollywoodi befutott színészek produkciói mellett.
anonymus75 2006 máj. 01. - 13:41:26 Előzmény blowup
(3/106)
Valóban nagyon jó film... egyben mérhetetlenül erôszakos,
megdöbbentô, megrázó, keserédes... és/tehát nagyon valódi.
Ha hasonlitgatni kellene, akkor egy Coppola vagy egy Sergio Leone
eposzhoz kozelitenek... de nem teszem... mivel megkockaztatom,
hogy talan ez meg annal/azoknal is jobb. (?)
Egy mese egy nyomornegyedbol... csak hat nem mese. Ez a lenyeg!!!
blowup 2006 márc. 31. - 19:21:06 Előzmény mandrake83
(2/106)
HAHÓ, EMBEREK!

Bugyuta szappanoperák helyett itt egy igazgyöngy nektek - a szappanoperák hazájából! :P
mandrake83 2006 márc. 19. - 15:24:43
(1/106)
Iszonyatosan jó film! A cselekmény egy percre sem áll le benne a film végéig mozgalmas, csak úgy sodorja a nézõt magával mint a szökõár. aki egyszer leül megnézni, biztos, hogy nem áll fel közben! A story a cselekmény a vágások, a zene mind-mind nagyszerû teljesítmény. az ember csodálkozik, hogy ezek a brazilok nem csak szappanoperákat bírnak tuctjával gyártani...Érdemes az Oscar jelölésre...Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek szórakozást nyújt a film, bár egyáltalán nem vígjáték!