Téma: Jack Reacher

10/10
Brosnan 2013 jan. 02. - 13:48:49 10/10 Előzmény Talavera
(27/187)
Attól,hogy valamit nem értessz,még nem biztos,hogy sületlenség...
Violyn 2012 dec. 31. - 20:17:37
(26/187)
Biztos jó film lesz, olvastam az összes Lee Child könyvet és már nagyon várom a következõt. De az engem is zavar, hogy Tom Cruise-t választották erre a szerepre. Nagyon szeretem a filmjeit,de egy kétméteres, 120 kg-os szõke óriás szerepére kereshettek volna egy Dolph Lundgren-típusú színészt. A könyvek alapján õt tudnám elképzelni, sajna már kicsit öreg. Ettõl függetlenül szerintem jó film lesz, majdcsak megszokom benne TC-t :)
Talavera 2012 dec. 31. - 14:09:55 Előzmény jmisi31
(25/187)
Nem kell ennyire nyálat verni és felháborodni. Mindenkinek lehet véleménye amit szabadon kinyilváníthat. Szerencsére a vélemények eltérhetnek, intelligens ember ezt különösebb megrázkódtatás nélkül elfogadja:). Ennyi. Lee Child írjon még sok reacheres történetet, és minden jó könyvet és filmet szeretõ fórumozónak szebb és boldogabb új évet kívánok mint amilyen lesz!:)))
jmisi31 2012 dec. 30. - 22:41:43
(24/187)
Én csak azt nem értem, hogy milyen jogon döntik el egyesek, hogy TC nem jó erre a szerepre?!

A könyvek írója eladta a megfilmesítés jogait!!! Onnantól a forgatókönyvíró úgy írja át és úgy szabja a történetet egy adott színészre, ahogy kedve tartja... de ezért lefikázni egy filmet elõre???

Jelzem, még nem láttam a filmet, de én meg fogom nézni, mert szerintem TC jó színész!!!

Csak egy hasonlat... mindenki leírta az ALEX CROSS címû filmet, mondván Tyler Perry nem tudta visszaadni Morgan Freeman habitusát, meg nem volt életszerû, logikátlan, stb.!!!

Ha egy filmet így néznék, akkor inkább ne is nézzek, mert nincs olyan, amelyikben ne lenne legalább egy ordító logikai, rendezõi vagy színészi hiba!!!

Hozzáteszem, nekem tetszett az ALEX CROSS... már csak azért is, mert nekem leesett, ami sokaknak vagy nagyon nem vagy csak nem vették észre!!!
Talavera 2012 dec. 30. - 19:58:04 Előzmény editka
(23/187)
Amirõl nem hallottál az azért létezhet:DD
Talavera 2012 dec. 30. - 19:56:13 Előzmény Brosnan
(22/187)
Sületlenséget mondasz, nincs benne logika. Persze hogy nem hasonlítanak, mivel csak azért említettem némi szarkazmussal a két színészt, hogy ha szerinted mindegy ki játssza akkor a mindegybe akár õk is beleférnek:)
Pikacsu 2012 dec. 29. - 10:45:39
(21/187)
Mennyi idõ után lehet netrõl legálisan letölteni? Jó oldalt tud valaki?
editka 2012 dec. 27. - 16:00:00
(20/187)
Én is olvastam minden Reacher-t, a novellákat beleértve, és egyáltalán nem zavar, hogy TC játssza, nehogy már az legyen valakinek a fõ jellemzõje, hogy milyen magas! Én sem vagyok egy TC rajongó, teljesen közömbös nekem, de nõiesnek nevezni még soha nem hallottam, és ezt a jelzõt egy kicsit sem tartom reálisnak. Amúgy meg talán nem kellene azért lepontozni a nem is látott filmet, mert az a fõszereplõje, aki. Az IMDB-n 7,3 a pontszáma, márpedig itt mindig minden filmé jobb, mint ott.
10/10
Brosnan 2012 dec. 26. - 20:11:19 10/10
(19/187)
Azért Tom Cruise egyik általad említett színészre sem hasonlít,maradjunk a realitás talaján.Képletesen értettem az akárkit,csak arra próbáltam rávilágítani,hogy egy karakter nem csak a külsõ miatt lehet jellegzetes.
Talavera 2012 dec. 26. - 16:13:46
(18/187)
Egyáltalán nem prejudikáltam a filmet és nem is akarok vitatkozni és címkézni azokat akik másképp gondolják. Mindenkinek lehet véleménye, a tiéd az, az enyém ez. A fórumok már csak ilyenek. Ha az író a karakter külsejét részletesen leírja, nyilván az ember elképzeli ez alapján a fõszereplõt. Danny de Vito is nagyszerû színész, lehet neked õ is hiteles lenne Reacher szerepében ha szerinted mindegy:DD Esetleg a zseniális Woody Alan?
10/10
Brosnan 2012 dec. 26. - 14:28:38 10/10 Előzmény Talavera
(17/187)
Én láttam,és egyáltalán nem rossz a szerepben,és igen én is olvasom folyamatosan a regényeket. Ha Lee Child beleegyezett,akkor én áldásom adom rá,õ csak jobban tudja.Attól,hogy Tom Cruise alacsonyabb,és más a haj színe,nem értem,hogy miért ne játszhatna el egy ilyen karaktert...Ez elég szûklátókörûségre vall.
De amúgy úgy szeretem,amikor nem is láttad a filmet,de már tudod,hogy húú de szar lesz...felháborító...meg sem nézem stb...
Talavera 2012 dec. 25. - 23:19:18 Előzmény Brosnan
(16/187)
Hogy lenne mindegy ki játssza a karaktert? Most mondom a férjemnek, õ is ki van akadva. Minden Reacheres könyvet olvastunk. Ha a könyvben egy férfias jelenség a fõhõs, akkor a filmen ne legyen már egy nõies mitugrász!
Talavera 2012 dec. 25. - 23:10:31
(15/187)
Ja, hát õ a producer, akkor nála a pénz, beleszólhat a fõszereplõ kiválasztásába. Biztos mindig majdnem 2 méter magas szõke, tüskehajú, 120 kilós akart lenni. Hú, ez iszonyú! A rászabott karaktereket jól játszotta, de ez annyira távol áll tõle és nagy csalódás a Reacher-kedvelõknek.
10/10
Brosnan 2012 dec. 25. - 14:22:01 10/10
(14/187)
Igazad van,lehet amiatt,hogy túl komolyan veszi a szerepeit,meg szerintem nem kicsit maximalista is. Jack Reacher karaktere viszont pont ilyesmi.
Pikacsu 2012 dec. 24. - 21:21:13
(13/187)
Tom Cruise nekem antipatikus, jó vonású, de van benne valami ellenszenves amitõl nem élvezem a filmjeit. Kicsit nyugtalanító, feszült, ráadásul nincs semmi mimikája. Csak gúnyosan tud nevetni. Kíváncsi lennék mások hogy vannak vele.
10/10
Brosnan 2012 dec. 22. - 22:01:34 10/10
(12/187)
Attól,hogy egy kritikusnak nem tetszett,attól még lehet jó...:/ Rootentomatoes-on elég jól áll. Imdb-n meg szintén.
10/10
Brosnan 2012 dec. 10. - 21:50:21 10/10
(11/187)
Szerintem teljesen mindegy,hogy ki játssza el a karaktert,ez végülis csak a pénzrõl szól,hogy ki miatt fognak többen bemenni rá a moziba. Tom Cruise jó színész. Én igazából attól félek,hogy nem jön át a regények stílusa,szerintem ez sokkal nagyobb probléma lenne. 2 könyvet olvastam eddig,néhány rész nagyon nehezen beszerezhetõ,de szerintem nagyon eredeti történetek és izgalmasak is. Nálam várós nagyon is!
Sonic8 2012 dec. 07. - 18:29:16 Előzmény welesone
(10/187)
Színésznek nem lenne rossz, egyáltalán, de szerintem nem egy nagy õstehetség.És ahogy az egyik elõbbi kommentelõ írta ,hogy rohadtul nem lesz a film hû a könyvhöz mivel Cruise kb 160 centi és teljesen máshogy néz ki a fõhõshöz képest.
Egyébként jó a film hogy 10-et adtál rá? :D Mennyi jós van... Hm?
Ja itt egy 100 millió alatti filmje: http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=magnolia.htm
Még egy: http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=lionsforlambs.htm
Legyen három: http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=rockofages.htm
10/10
welesone 2012 dec. 03. - 21:24:24 10/10 Előzmény Sonic8
(9/187)
Talán azért, mert a filmjei mind-mind több száz millio dollárt hoztak az asztalra. Sajnos sokan támadják a scientologia miatt, de amit a kamerák elõtt nyújt, az háttérbe marad, ez az elõítélet határozza meg egy-egy filmsztár sikerét, hogy mit csinál hétköznapjain....
10/10
welesone 2012 dec. 03. - 21:22:16 10/10 Előzmény Sonic8
(8/187)
Talán azért, mert a filmjei mind-mind több száz millio dollárt hoztak az asztalra. Sajnos sokan támadják a scientologia miatt, de amit a kamerák elõtt nyújt, az háttérbe marad, ez az elõítélet határozza meg egy-egy filmsztár sikerét, hogy mit csinál hétköznapjain....