Vágyvillamosa 2009 jan. 02. - 15:03:09
(34/54)
Kell ám azért polgárt is pukkasztani idõnként, meg odalõni a sok prûd embernek! Üdv mindenkinek és fõleg B. Ú. É. K. !!! :)))
twillight 2009 jan. 02. - 13:43:36
(33/54)
Azt azért érdemes tudni, hogy ez amerikai humor. Náluk egyszerûen más a standard.

És jó volt látni, hogy van amit még õk sem vállalnak be, hogy azért tudják, mit csinálnak. Aki nem hiszi nézze meg mégegyszer a) a bikát a két mérleghintával b) azt a tömegoszlató-fegyertesztet.
Az elsõnél igen hamar kimenekült az elsõ srác, a másodiknál meg a fele stáb aszondta, hogy "Johnny, jó arc vagy, de ezt nem!" (persze a végén csak megcsinálták páran, de Johnny elsõ dolga volt körbejárni, megsérült-e valaki.)
zee944 2009 jan. 02. - 11:26:57
(32/54)
Azért aki ilyen hozzászólásokat írogat, az gondolkozzon el azon, hogy vajon nem baromságot ír-e.

A Jackass olyan, mint egy durva közelkedési baleset. (A párhuzamot erõsíti, hogy tényleg van benne rengeteg közlekedései baleset...) Attól, hogy szemtanúja voltál, aztán sokkos állapotban bámultad a füstölgõ roncsokat, még elég csekély az "értéke". Ez a Gyõzikés szöveg is, hjajj.
10/10
Holdárnyék 2009 jan. 02. - 11:21:24 10/10
(31/54)
Az éhen halnak a gyerekek meg egyszerûen gusztustalan???
Ki lehet ám menni ingyen a vöröskelesztel meg sok segélyszolgállattal hogy segíts!!! Voltál már??????? Vagy mikor a csülök lóg a szádból veszel pl egy konzervet nekik??? Errõl beszéltem !! Éheznek ez a sorsuk majd rájössz nem lehet mindenkit megmenteni!!!
10/10
Holdárnyék 2009 jan. 02. - 11:19:18 10/10
(30/54)
Az embereknek kell a megbotránkozás!!!!
Két csoport van aki szereti és aki nem de a lényeg MINDKETTÕ NÉZI!!!!! Hatalmas siker, te is megtetted volna ha nem akarnál annak a bizonyos társadalomnak megfelelni hogy mit szólnak az emberek ??? Ki nem szarja le????? Mennyivel vagy te így boldogabb??? Megsúgom semmivel sõttttt............. :(((
Ezért lehet szidni amerikát de ott nem az az élet hogy fikázzuk egymást mert vékony csoró kövér öreg fiatal nyomorék cigány stb... Lehet otthon kis minibe nyomod de már utcára nem mernél benne menni, pedig az is te vagy:)))
Nekem nagyon tetszett, igaz most láttam elöszõr de amint tehetem megnézem pl elörõl:)) További szépet és ne itélkezzetek:)))
Bubsy 2009 jan. 02. - 11:09:12
(29/54)
igen, lesz 3. része idén :) legalábbis azt ígérték.
http://www.imdb.com/title/tt1116184/
Bubsy 2009 jan. 02. - 11:06:18
(28/54)
ezért van 49 csatornád, s egy tv-kapcsolód, hogy az olyasmit, ami ízlésednek nem megfelelõ, azt szépen, kényelmesen, egy mozdulattal elkapcsolhasd. próbáld ki, jó dolog! én is szokszor teszem ;)
deén pl kimondottan örültem a filmnek. nagyon bírom, s amúgyis rég láttam már! lehet mégis tud valamit a tv2?
Anddie-Epic 2009 jan. 02. - 11:00:04
(27/54)
Azért aki a srácok "halálát kívánja" az gondolkozzon el azon, hogy ártottak e neki. Ha ennyire utálja valaki akkor vajon miért ül le a tv elé és nézi meg? Azt ne mondja senki, hogy még nem hallott a Jackassrõl, és nem tudja mire számítson... Az ilyenek nézzenek Gyõzikét. Értitek, felháborítja õket meg minden, de az elsõ reklámig biztos bámulták most meg elég sokan teszik a szentet, hogy ez micsoda borzadály.
A szinkron annak aki angolul nézte elõtte, a sorozatot is meg mindent az tényleg megkéselte volna magát már Bam hangjáért is. Steve-O-ról nem is beszélve... (Töki..:DDD)
Ettõl függetlenül veszett jó, a srácok jófejek, Johnny egyre jobb színész, szóval hajrá Jackass, és mindenki nézze angolul.
norton15 2009 jan. 02. - 10:51:27
(26/54)
Jajistenem... Te pedig itt írod, hogy mekkora szemetek ezek, miközben Afrikában 25 ezer gyerek éppen éhen hal.
zee944 2009 jan. 02. - 10:35:19
(25/54)
Bár tökéletesen megértem azokat, akik a Jackass-es srácok halálát kívánják, de õszintén megmondom, én leragadtam a képernyõ elõtt.
Huszár András 2009 jan. 02. - 08:58:47
(24/54)
Lehet, hogy nem lest "trendi" amit írok, de felháborító volt ez förmedvény, és nem is bírtam végig nézni. Az egy dolog, hogy ostobák, primitívek, még nagyobb baj, hogy a propagálják. Az ilyeneket elküldeném Irakba vagy Gázába menjenek golyófogónak vagy bombatölteléknek, aztán meg röhögjenek. A másik, hogy nem fizetném nekik az orvosi kezelést a mutatványaikért, mert saját maguknak okozzák. Remélem az Amcsiknál van valami szabály, ami alapján nem látják el õket, és jó sokat szenvednek. Máshol a Világban meg éhenhalnak az emberek, ezek meg ezzel foglalkoznak. Na szép kis korban élünk. Összefoglalva: Az emberi primitívségnek nincsen határa, most is kiderült, sajnos..
ottofon 2009 jan. 02. - 01:42:23
(23/54)
Nagyon durva. Nem láttam az elsõ részt, de nem is bánom. Ezt se néztem végig. Véletlenül tévedtem erre a csatornára. Jó hogy a csajom már aludt, mert neki nem bírta volna a gyomra. Már rég tudjuk hogy a legtöbb ember pénzért vagy hírnévért bármire képes. Ugyanakkor nem értem a lényegét, hogy nekem ezt miért is jó néznem? Azt hogy saját magára hány, megissza a ló ondóját, meg egyéb undorító baromságok. Persze izlések és pofonok. A 3. részt (sem) fogom megnézni.
8/10
gebaz14 2009 jan. 02. - 01:34:44 8/10
(22/54)
Na meg néztem sztem fasza volt szét röhögtem magam rajta csak az a qrva csödörös rész nem kellet volna pont akkor ettem bazzeg,de azé jó!!!lesz 3. része???
twillight 2009 jan. 02. - 01:03:06
(21/54)
Kegyetlen sokat fejlõdtek az elsõ rész óta, és Johnny fiú még mindíg egy állat! Ez ám a válasz a rtl-klub állandó filmmegvágásaira!

Johnnyt meg irígylem, mert övé volt a legnagyobb szilveszteri tüzijátékrakéta!
norton15 2009 jan. 02. - 00:45:29
(20/54)
Én a piócánál voltam ki. Az tényleg nagyon erõs lett...
10/10
jozefboi 2009 jan. 02. - 00:41:40 10/10
(19/54)
akkor nézzél isaurát
hiden 2009 jan. 02. - 00:36:07
(18/54)
Te atya úr isten!Az elsõ rész után,ez egy kicsit dúrvább volt:)Imádom a fiúkat(egyszerûen igazi hõsök,és egyben állatok is)de néha már egy kicsit túl messzire mentek.Amikor Steve-O,átszúrta azt a horgot az arcán,tényleg rosszul voltam.
norton15 2009 jan. 02. - 00:32:17
(17/54)
Ja még valami: ez a mûsor 18-as karikával elment itt, na és. Szerintem egy gyerek nem feltétlenül a tv elõtt fog ülni este kilenctõl, és legfõképpen ha van AGYA, ezeket a dolgokat nem fogja kipróbálni.
norton15 2009 jan. 02. - 00:30:29
(16/54)
Jaj b*szdmeg... Ha nem tetszik, ne nézd. Mellesleg õk bevállalják, hogy ekkora állatok. Hogy tudtad õket a gázai robbantással összehozni? Ez már túlzás. Igen, ez a film egy nagy baromság, de az elsõ rész után mit vártál? Szóval kezeljük külön ezt a két dolgot, meg azt, hogy Amerika nagyhatalom, nem kell a politika.
fenrir 2009 jan. 01. - 23:54:36
(15/54)
istenem, miért nem halt meg az összes 'forgatás' közben :( azon röhögtem volna max...