ADRENALIN 2007 febr. 17. - 11:54:42
(32/112)
Indigo 2007 febr. 12. - 14:41:43
(31/112)
Fárasztó film, buta poénokkal. Túl van lihegve, ahogy a Dogma is.
Ice Cortez 2007 febr. 12. - 14:05:00 Előzmény ADRENALIN
(30/112)
Ja b*szod a Fantomok állat volt!!!

Így már értem hogy mirõl regélsz kiscsávó!
Amúgy jó hogy van még egy ilyen Jay & Néma Bob rajongó mint én ;P
Én is láttam azt a filmet legalább 12szer :DD és még most is tudok röhögni a poénokon!
Amúgy tényleg nem volt nagy szám a Dogma! Én frankón bolykottálom a filmet! Ki van még velem? :D:D:DD
ADRENALIN 2007 febr. 08. - 17:55:39
(29/112)
Hé-hé-hé pillantyú apikám,félreértettél szõke herceg!Én is Jay És Néma Bob fan vagyok úgy mint te,szóval ne merd fikázó szavakkal illetni a Time-ot.Az a helyzet csillagharcos,hogy összetévesztettél valakivel,nem én irosgatok a mozibuzi.com-on Spartacus néven olyanokat,hogy Jay És Néma Bob cuccolja szét saját magát!Na ez jó volt,mindegy!

Arra próbáltam rávilágítani,hogy ha fox egy kis gempa füves arcot aki még nem látott Kevin Smith filmet és leülteted a Jay és Néma Bob elé akkor bár szarráröhögi magát,de nem igazán érti meg a story lényegét,nem áll neki össze a kép,de ha leülteted a Képetelen Képregény elé...akkor egészen más a helyzet,bár az is egy kiragadott darab,de az valahogy csak úgy saját magában is megállja a helyét.Én már csak tudom,hiszen nekem az elsõ Smith filmem a Jay és Néma Bob visszavág volt és bár megnéztem 12szer (ez komoly!!!),de igazán akkor állt össze a kép amikor a többi filmet is láttam.

Egyébként Smith leggyengébb alkotása a Shop-Show,nem jönnek át a poénok olyan jól,Smith saját maga kért bocsánatot a film után.Ezzel egyetértesz?

A Dogma nekem nem tetszett.

És még valami,jól vésd az eszedbe:
AFFLECK ÁLLAT VOLT A FANTOMOKBAN!
Ice Cortez 2007 febr. 08. - 09:09:15
(28/112)
És rohadtúl nincsen túllihegve a film!
Akinek nem tetszik az menjen fel a mozibuzi.com-ra és írja be a véleméynét!
Aztán majd meglátjuk hogy kit fugnak lezúzni! XDDD
Ice Cortez 2007 febr. 08. - 09:05:53
(27/112)
Hát nemtudom srác hogy te mirõl gagyogsz itt, mert szerintem pont hogy nem a képtelen képregényben van a legtöbb poén!
Nem mondom hogy az szar, meglehet nézni de szerintem nem akkora szám!
Ha láttad volna az összes Jay és Néma Bobról szóló filmet akkor tudhatnád hogy az egész egy történetet mutat be! És mindegyik film, külön-külön kitér a szereplõkjre és bemutatja egyenként az életüket!

Ott van pl.: Shop Stop (az elsõ rész): Mit mutata be?
Dantét és a másik srác életét! A videótékás srácot meg a boltost, aki a stop shop-ban dolgozik.

Shop Show (második rész): Mit mutat be? Brody-t és az életét! És abból sok kiderül, hogy miért is lett a Jay és Néma Bob visszavégban képregényboltja, meg mi az a kép a falon....

Képtelen képregény: Mit mutat be? Benkyéket és az õ életüket!
És ezen alapul az egész, hogy miért is csináltak filmet a róluk koppintott képregénybõl!

Dogma: Nah annak semmi köze az egész történethez, de azért jópofa lett! :)

Jay és Néma Bob visszavág: Na és ez a film összefogja az összes eddigi Kevin Smith filmet és összevonja a szereplõket!
És te még azt mondod hogy nincsen története?? Akkor gondolkozz el ezen egy kicsit és ha kell nézd végig elölrõl az összes felsorolt filmet és akkor rájössz hogy mi az összefüggés a fimek között!
ADRENALIN 2007 febr. 06. - 17:39:34 Előzmény Newcastle United
(26/112)
Jay és Justice üldögél a fán/Justice rajta Jay fas.án!Nincs olyan jelenet amin nem lehetne röhögni?Na?Akkor meg kit érdekel,hogy túl van lihegve!
Egyébként nekem a Shop-Stop 2 és Képtelen Képregény jobban tetszett,azokban is jók a poénok és van legálább storyjuk!
Larryflint 2006 dec. 26. - 21:23:27
(25/112)
Mikor elõször láttam nekem sem jött be túlzottan,de miután megnéztem a Shop stop-ot Kevin Smith rajongó lettem.Amit addig öncélú sikerhajhásznak tartottam a filmben,azok most stílusjegyek és ütõs poénok.
Páhi_csaj 2006 szept. 30. - 18:21:26
(24/112)
Ti perverz baribaszok!!
Szerintem is eszméletlen király film. Nekem nagyon tetszett akinek meg nem annak nem kell 1000szer elmondani hogy szar. Elsõre is felfogják a becse solvasók hogy ez az áláspontod.
Akinek megvan a Shop Stop az estleg valhogy eljutathatná hozzám. A mél cimem: pahi_csajszi@freemail.hu majd mélben egyeztetünk. Jay és Néma Bob visszavág forever!!
Newcastle United 2006 szept. 30. - 11:37:28
(23/112)
Ezt azért nem mondanám, de szerintem is túl van lihegve a film.
Necros 2006 szept. 08. - 16:32:23
(22/112)
Srácok, nézzétek meg eredeti, angol hanggal. ;) Ez a magyar szinkron egy rakás s**r. Így sokkal bénább filmnek tûnik.
Bogyo1 2006 szept. 08. - 13:55:47
(21/112)
Szerintem tök jó ez a film és a dogma is.
és ha füvesekrõl szól az is jó:D
Omachel 2006 aug. 26. - 16:06:58 Előzmény Skaff
(20/112)

LEHET!
Omachel 2006 aug. 26. - 07:40:10
(19/112)

Akárhogy is, Kevin Smith minden idõk legkiemelkedõbb rendezõi között van, és valamelyik filmje, ha nem is ez, biztos, hogy helyet követel magának az '58 utáni tizenkettõ'-be.

Hogy ez nem megy a fejedbe belefele, arró én nem tehetek, amice...
F.Torres 2006 aug. 25. - 21:41:42
(18/112)
mit szakadok el? ne huzz má fel. végignéztem és 1 rakás s**r volt. te meg beteg vagy ha szted a világ legjobbjai között van...
Omachel 2006 aug. 25. - 09:49:19 Előzmény F.Torres
(17/112)

Mirõ beszész?

Na szakaggyá a témáró lefelé...
Wicky 2006 aug. 18. - 20:07:17
(16/112)
Én is láttam,de nem nagyon kötött le!egy idõ után már tényleg idegesítõ volt benne az a sok káromkodás!
F.Torres 2006 aug. 18. - 18:59:39 Előzmény Omachel
(15/112)
te beteg vagy pfffff...
a világ 12 legjobb filmje? ez????? egurút a gyóccered...
Skaff 2006 aug. 17. - 23:49:54 Előzmény F.Torres
(14/112)
Az egész film,ugy hogy van f.s ganély,ki.aszottul gáz ,nekem nagyon nem jött be eggyátalán!DE LEHET HOGY EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!
F.Torres 2006 aug. 04. - 18:27:23
(13/112)
végignéztem, és egy rakás s**r. és nem magambol indultam ki... háhá hogy visszavágtam a király beszolásodra