Téma: Jay Ryan

sarahangel 2013 júl. 15. - 23:59:24
(74/454)
Hoztam még 'cserebogár' képeket:

<- Itt éppen break-el (?). :D
sarahangel 2013 júl. 15. - 23:57:21
(73/454)
Az elõzõ hozzászólásom nem válasz akart lenni, csak elnyomkodtam valamit, aztán írhattam újra a hozzászólást (mint a régi szép idõkben *lol*).

<- Jó ez a kis összeállítás. ;)
sarahangel 2013 júl. 15. - 23:54:18 Előzmény teardrops
(72/454)
*** SPOILER TBATB 1X08 ***

Ide írom, mivel javarészt úgyis Jay-rõl (és VinCat-rõl) fogok írni. :P Nekikezdtem a letöltésnek, bár nem jutottam még sokáig, de a lényeg! Most már értem, miért áradoztatok Jay hangjáról. Persze korábban már lecsekkoltam a yt-on, de így azért mégis más volt, hogy egy egész részt végignéztem és hallgattam, és mit is mondjak... magával ragadja az embert. Az meg érdekes, hogy engem már ezelõtt is megfogott (a színész kisugárzása a szinkronhanggal is átjött), de most meg még jobb az összhatás.

Amúgy mindenkinek más a hangja eredetiben, de továbbra is azt mondom, hogy a szinkronhangoknak nem feltétlenül kell hasonlítaniuk, és jók azok is.

Akkor rátérek a részre. Jó volt az afganisztáni flashback, kicsit beleláthattunk az eseményekbe (és egy 'ismerõs' is szerepelt benne, Bianca Lawson, azaz Kendra a Buffyból ;)). Ezek szerint Vince egyszer már megmentette Cat anyukáját, és az is kiderült, hogyan szerezte a csini kis sebhelyét (jó, hogy erre rátértek, mert már gondolkodtam rajta, hogy vajon ez az átalakulás/kísérletezés része lehetett-e, de ezek szerint nem). Mégsem Cat okozta a rohamokat, hurrá.

A temetõs jelenet szép volt a végén: "újra ugyanígy döntenék, ha ezzel az életed része lehetek". Mondhatnám, hogy nem leptek meg ezzel a mondattal, mert sejtettem, hogy elõbb-utóbb lesz valami ilyesmi, de ettõl még persze nagyon örültem neki. ;)
sarahangel 2013 júl. 15. - 23:29:03 Előzmény teardrops
(71/454)
Na igen, én is voltam már így más kedvencekkel (mármint nem úgy, hogy nem emlékeztem rájuk, csak éppen nem abban a filmben fogtak meg, amiben elõször láttam õket).

Ezt a sorit nem néztem, de ahogy lecsekkoltam, a Cool-on ismétlik, remélhetõleg a következõ részben is benne lesz Jay, mert akkor belenézek. ;)

Egyébként A parti õrséget is adják, amiben szintén játszik Jay, bár ahogy elnézem, mellékszereplõ lehetett, tehát valószínû nem minden részben szerepel:

http://www.port.hu/a_partiorseg_sea_patrol/pls/w/films.film_page?i_film_id=91189
sarahangel 2013 júl. 15. - 23:18:05 Előzmény teardrops
(70/454)
Igen, részben azért is írtam ide, ezt az animációt nem akartam kihagyni. :P

*lol* Igen, ezt a kémia-dolgot én is írtam, egyszóval egyetértek (meglepõ, ugye? ;)).

Hááát, abban nem vagyok biztos, hogy az életben is összejönnek, mivel Jay-nek állítólag van barátnõje és egy kislánya is született nemrég. Valamelyik facebook-oldalon találtam a hírt, vagy talán kettõn is (linkelném, csak még nem jöttem rá, facebook-ról hogyan kell külön csak egy postot direkt linkelni). Egy újságcikkben le vannak közölve képek Jay-rõl és az állítólagos családjáról.

Nem tudom, mennyire igaz a hír, mivel más oldalakon errõl nem is lehet olvasni semmit (még csak meg sem említik), de ugye itt vannak a képek, és Jay állítólag a twitter-oldalán (ami meg van jelölve azzal a kis pipával) maga írta ki egyszer, hogy kislánya született. A facebook-on mindenesetre a rajongók tényként könyvelték el a hírt.

Õszintén megmondva nekem jobban tetszene Jay oldalán Kristin, de nem az én dolgom. Ha meg igaz a hír, akkor gratulálok a kislányához! ;)
sarahangel 2013 júl. 15. - 22:58:17 Előzmény teardrops
(69/454)
Colinnak mindig olyan 'rosszfiús' a külseje, meg tényleg a szerepei is (és én valamiért civilben is ilyennek képzelem el).

<- A kép egyébként a Top of The Lake c. soriból van, sikerült egész más külsõt csinálniuk ennek a fiúnak (az én szememmel nézve elcsúfították, na de még szerencse, hogy ez nem a civil külseje :D).
offtopic
sarahangel 2013 júl. 15. - 22:54:54 Előzmény teardrops
(68/454)
Múltkor felnéztem, akkor ezek szerint ezért nem volt frissítés? :O Bár jobban belegondolva más freeblog-os oldalnál is tapasztaltam ezt. Kár. :S És volt hova beköltöznöd? Remélem, összejön! ;)

/Azt nem tudom, hogy mennyire lehet még hozzászólni, mármint a freeblog-on, de a filmes oldaladon majdnem hozzászóltam a 'hasonló színészes' posthoz, hogy nekem Brad Pitt és Benicio del Toro hasonlósága jutott eszembe ;)).
sarahangel 2013 júl. 15. - 22:48:54 Előzmény teardrops
(67/454)
Én annyira azért nem bánom, mármint hogy nem mutogatják sokat szörnyként, szívesebben nézegetem az igazi arcát (plusz a kis sebhelyet ;)).
sarahangel 2013 júl. 15. - 22:47:36 Előzmény teardrops
(66/454)
(na igen, 'kicsit' rákattantam a témára :D)
Így utólag érdekes, hogy akkor még csak a TWD miatt figyeltem a Comic-Con-t, most meg már emiatt is fogom (sõt fõleg emiatt).
sarahangel 2013 júl. 15. - 22:45:30 Előzmény teardrops
(65/454)
Bizony, eltaláltad, és nekem már most is tetszik. ;) A másik sorozat egyébként a Spartacus: Vér és homok, ami csak idézõjelben 'új', mivel elvileg nem az, csak ugye ebben az esetben újszülött vagyok. ;) De errõl majd bõvebben a megfelelõ helyen (vagyis mailben :D). A szépség és a szörnyeteg viszont tényleg új, hiszen elég gyorsan elhozta a superTV2, még az õszt sem várták meg a kezdéssel, úgyhogy jár a pirospont nekik (na meg azért is, mivel így ismertem meg a sorozatot, különben tuti nem foglalkoztam volna vele).

Elolvastam, amit írtál, egyrészt mert érdekel, másrészt meg úgyis tudom, hogy olyan nagyon konkrét spoilereket nem szoktál 'lelõni'. ;) Igen, nálam is már a kedvenc párosok között vannak, talán írtam is (ha nem is konkrétan így, de a Bangeles hozzászólásomból végülis kitûnik ;)).

Ezt a részt IS várom:

http://i42.tinypic.com/15gwdhv.gif

Ezek a pillantások... meg Kristin olyan szép itt, szerintem jól lettek kiválasztva a színészek a szerepre, összeillenek (mûködik a kémia köztük).

Ez alapján úgy tûnik, hogy nem csak a vásznon, de az életben is:

http://i43.tinypic.com/2vxn3v5.gif
teardrops 2013 júl. 15. - 11:25:14
(64/454)
Terra Nova 1x06

...és 'vicsor'.
:-)
teardrops 2013 júl. 15. - 11:24:47
(63/454)
Terra Nova 1x06

Mosoly...
teardrops 2013 júl. 15. - 11:24:25
(62/454)
Terra Nova 1x06

Itt katonát játszik.
Lehet, hogy ezért is rövid itt is a haja.
teardrops 2013 júl. 15. - 11:23:28
(61/454)
Jah, majd' elfelejtettem...

Amikor néztem a filmográfiáját, meglepõdve láttam, hogy szerepelt a Terra Nová-ban, mert azt láttam és nem emlékeztem Jay-re.
Észrevettem viszont, hogy valamelyik adón ismétlik a TN-t, a hétvégi részbe belenéztem és éppen az egyik olyan rész ment, amelyikben szerepelt. Így pedig be is ugrott a sztori, de az nem, hogy Õ játszotta. Ugye-ugye, amikor késõbb eszmél az ember...!... :-)
teardrops 2013 júl. 15. - 10:57:55
(60/454)
Hihi.
Itt is volt egy jelenet, ahol összevonja a szemöldökét és errõl eszembe jutott Went-és-az-õ-szemöldöke.;-)
...de Jay-nek inkább kis eiffeltornya van.LOL
(ami persze ezen a képen látszik igazán, de ha majd belebotlok, nem hagyom ki.;-))
teardrops 2013 júl. 15. - 10:55:40
(59/454)
Jé, ide írtál a részrõl, nem a sorozat-topikba?
Bár a szörnyen (hihi) kockás hasa miatt ide is való.:-D

*** B&B 1x07 ***
Igen, valóban úgy tûnik, akadály gördült az útjukba...
A kirándulást szerintem nem úgy beszélték meg, hogy "mi (nézõk) is halljuk", de végülis engem ez nem is zavart, a pakolásból és a folyosói párbeszédbõl kiderült, a többi nem is érdekes. Max. annyiból, hogy mutathatták volna együtt õket.;-)
*** *** ***

Ha már itt tartunk, szerintem Kristin és Jay jó páros, mûködik a dolog, megvan köztük az a bizonyos "kémia".:-)
Lehet, hogy az életben is összejönnek? Bár nem akarok elbulvárosodni. Majd kiderül.
offtopic
teardrops 2013 júl. 15. - 10:45:56 Előzmény sarahangel
(58/454)
Tényleg olyan. Bár Colinnak is volt azért jóképû idõszaka (illetve sztem most sem rossz, csak éppen a szerepei...).:-)
teardrops 2013 júl. 15. - 10:44:11
(57/454)
Majd, ha úgy alakul, akkor összegyûjtögetek párat a blogomon*, amikor szörnyként látszik.

___
* A régi kuckóból el kellett költöznöm, mert nem mûködik már jó pár hónapja.:-( Sajnálom.
Már csak azért is, mert ikertesó is ott van, meg Chuck is, és nem tudom frissíteni (az egy dolog, hogy már hosszú ott is a szünet, de pár hete már jött volna az ihlet, de sajna a leállás miatt azt is kezdhetném szinte újra.:-/
teardrops 2013 júl. 15. - 10:38:00 Előzmény sarahangel
(56/454)
Furcsállom is a dolgot, mert ha már egyszer annyit szenvednek a maszkkal, akkor miért nem mutatják? Mégsem szenvednek annyit, hogy érdemes legyen?:-)
Najó, mindegy, egyszer majdcsak kiderül, hogy ez a koncepció, vagy csak tényleg nincs elég erre a költségvetésben...
....addig is, azért néha egy-egy pillanatot el lehet csípni, amikor Vincent éppen szörnyeteg. Vagy legalábbis átalakul.
teardrops 2013 júl. 15. - 10:34:22 Előzmény sarahangel
(55/454)
(Ó, közben látom, van jó pár újabb bejegyzés.:-))

Igen, én is rátaláltam a Comic-Con programjai között, csütörtök délben lesz a B&B panel.
Gondolom, utána majd lesz egy rakás kép és videó a rajongói oldalakon.:-)

Jay vajon idén is sapkában lesz és eltakarja az új séróját?;-)