Téma: JCVD

leopard26 2009 jan. 11. - 13:23:26
(5/25)
Szerintem ez a film megpróbál mentõöv lenni neki,mielõtt teljesen eltûnne a süllyesztõben
Juventeeno 2009 jan. 11. - 13:06:36 Előzmény arpx
(4/25)
Arról szól ez az egész, hogy az álmait üldözte kontinenseken át, és nem azt érte el, amit el akart. Õ nem az, akinek a vászon valaha is mutatta. Sosem volt a topon, viszont iszonyatosan mélyre süllyedt. Habár gazdag, inkább elismerést akarna, nem pedig pénzt. Satöbbisatöbbi.

Igaz, hogy magát alakította, és azt könnyebb, de hibátlanul játszott, és ezért szerintem elismerés jár.
A filmben poénokból van épp elég, nem a nevettetésen van a hangsúly.
Az a zöldes-szürkés dolog pedig csak ízlés kérdése.
5/10
zee944 2009 jan. 04. - 16:45:09 5/10 Előzmény Juventeeno
(3/25)
Marha kíváncsi voltam rá, de szerintem nem volt különösebben jó film. Jean-Claude Van Damme, a lecsúszott akciósztár remekül játsza Jean-Claude Van Damme-t, a lecsúszott akciósztárt. A postarablós rész nem volt túl érdekes, jobb lett volna, ha jobban koncentrálnak az akciósztárság körüli felhajtásra, a filmipar visszásságaira és abszurditásaira. Elképesztõen vicces önreflektív szatíra is lehetne, amibõl így csak ízelítõt kapunk.

Azt az operatõrt (vagy rendezõt) meg lelõném, aki kitalálta, hogy zöldes-szürkés, borongós fényben kell mindennek úsznia, akár beltéri, akár kültéri felvételrõl van szó. Azt hiszik, ettõl érdekesebb és mûvészibb lesz a képi világ, pedig csak élvezhetetlen.

5/10
arpx 2009 jan. 01. - 21:04:30 Előzmény Juventeeno
(2/25)
De miért? Nekem nem jött át. Minek kellett volna?
Juventeeno 2008 dec. 31. - 21:39:41
(1/25)
Mindenkinek ajánlom. Különösen azoknak, akik nem szeretik Van Damme-ot. Remélhetõleg sok embernek fog megváltozni róla a véleménye. Itthon kellene maradnia Európában, és új karrierbe kellene kezdenie. Hátha úgy szerezne magának egy kis önbecsülést, no meg egy kis elismerést magasabb körökben.