Téma: Joe

5/10
Atis88 2014 szept. 20. - 20:17:04 5/10
(15/35)
Nagyon életszagú film de a vége az felbaszott rendesen. Nem jut eszébe egyik suttyónak se hogy mentõt kéne hívni? Minek is az had purcanjon ki... 5/10.
antimason 2014 szept. 20. - 18:43:02
(14/35)
Nekem a Tökéletes világ c. film Kevin Costnerrel jobban tetszett.
pihes 2014 szept. 19. - 16:12:29
(13/35)
Sok szemét, aljas ember létezik világunkban.
De a gyerekkortól, a felnõtt életig, nincs elveszve minden emberbe, neveltetéstõl függetlenûl.

6/10
8/10
Mike088 2014 aug. 21. - 01:18:37 8/10
(12/35)
Aki szerint nem életszerû a film, nem tudja milyen elvetemült "emberek,, vannak ezen a világon. Számomra a legnagyobb fejtörõt Joe személyisége jelentette. Szerintem a gyakran erõszakos, távolságtartó viselkedése akárcsak Garynél a múltban keresendõ, ezért is kedvelte meg olyan hamar srácot aki annak ellenére, hogy az apja rendszeresen verte és elszedte a pénzét, nem tört meg hanem becsületesen dolgozott. Az apa karakter egy züllött mindenre elszánt alkoholista, akinek a munka már nem jelent semmit. Sajnos ilyen élõsködõket elég hamar találunk a fõvárosi aluljárókban is. A filmre visszatérve, néhány jelenettõl eltekintve hozta a színvonalat, Cage remekül játszott.
10/8
Ajánlott kategória!
TheGreatDanton 2014 jún. 20. - 17:25:32
(11/35)
Nicolas Cage végre megint jól alakít. Cage az egyik kedvencem volt a 90-es években sajnos azóta nagyon lesüllyedt, de megmutatta, hogy még tud színészkedni. Tye Sheridan szintén nagyon jól alakít hasonló szerepet mint korábban a Mudba. Ez a film hasonlít a Mudra, mert mindkettõbe a fiú talál egy apamodellt, mert az igazi családja nem törõdik vele. Azért a Mud erõsebb film volt mint ez, de ezzel se volt gond, ez is egy jó dráma. Aki a fiú apját alakítja õ tényleg egy hajléktalan és mondta, a rendezõ, hogy nem is színészkedett, mert õ sajnos tényleg egy alkoholista ember, akinek ehhez a szerephez nem is kellett színészkednie csak saját magát adnia. A film forgatása után nem sokkal sajnos meghalt. A film nagyon hitelesen, keményen mutatja be a társadalmonak ezt a rétegét. A karakterek jól kidolgozottak, nem csak karikatúrák. A történet elég lassan indul be, az elejét, a karakterek és a helyszín bemutatásával indítja. Joe karaktere nagyon jól ki volt dolgozva, a sötét múltja még mindig üldözi, rossz életkörülmények között él, nincs semmi életcélja, küszködik a cigarettafüggûséggel és ez a szótlan kívülrõl kemény ember, aztán megnyílik és megszereti a fiút, aki apjaként tekint Joe-ra. Szerintem ez egy kemény film, ajánlom azoknak akik szeretik a kicsit lassabb filmeket és a jó drámákat.
5/10
krisztamozi 2014 máj. 26. - 07:40:17 5/10
(10/35)
Lehet túl nagy elvárásaim voltak az imdb pont alapján. De nekem ez nem volt se nagy durranás, se hiteles. Nem tudom az alkotó találkozott e pl. alkoholista szülõkkel, de nekem ez itt a gyerek-szülõ kapcsolat egyáltalán volt életszerû. Aztán meg tudom, hogy nem csak szép emberek vannak a világon és okosak, na de ennyi ronda idiótát egy rakáson...A film hangulata amúgy nem lett volna rossz, szeretem a kicsit elvont filmeket, de nekem a mondanivaló sem jött át, meg jellemfejlõdés sem, meg néhány részt egyáltalán nem értettem, hogy jön ide, de itt elképzelhetõ, hogy velem volt a baj :) Viszont a tüzes lovas borzadály után cage végre visszajött egy kicsit.
9/10
NADALFAN 2014 máj. 21. - 20:08:51 9/10 Előzmény OneMan
(9/35)
hát embere válogatja kinek mi teszik. én pont ezekre a filmekre gerjedek. nem könnyû megemészteni az tény de a mai világ összes sz@rsága benne van , és ez globális probléma. mindenhol ha kiszolgáltatott vagy akár a családban , munkában nehéz kitörni ,lehúz a posvány.
SPOILER---- azért Joet se kehet egy minta példánynak tekinteni, ugyanannyira nyakig benne van a rossz dolgokban, nem tudja fékezni erõszakosságát -de azért én felmentem mert szép szóval nem igazán lehet elrendezni a dolgokat ebben a közegben.a filmre rátelepedik a gonoszság az erõszakosság hulláma.igaz a rendezõ a végen egy éredekes és pozitív csavarral elrendezi a rossz lezárását.aki végig nézte az érti mire gondolok -.---SPOILER ----
9/10
k11zoltan 2014 máj. 11. - 21:42:22
(8/35)
Kicsit erõszakos, de tetszett.
10/10
Makker5 2014 máj. 07. - 19:31:51 10/10
(7/35)
Már régen láttam ilyen jó filmet... 10/10
4/10
OneMan 2014 ápr. 27. - 20:49:22 4/10
(6/35)
A film unalmas, minden szereplõ végigvedeli filmet, a mondanivalója túl kevés ahhoz, hogy ebbõl 2 órát ki lehessen kerekíteni. Nicolas Cage alakítása nagyon jó, ez hozta fel a filmet nálam 3/10-rõl 4/10-re.
3/10
szomi79 2014 ápr. 17. - 17:50:13 3/10
(5/35)
egy kis kutyaharc van benne, de az semi a többi kínzáshoz, öldökléáshez képest…nekem nem tetszett a film, annak ellenére, hogy értem miert tetszik masoknak…nem szeretem ha csak elmeberegek, debilek, roncsok vannak egy filmben. kicsit olyan mintha mindeki hülye lenne…mikor keresi a kutyat akkor is mindeki még a bicajos feka nõ is bolond.. azert nem ilyen a társadalom, mégha nagy részünk hülye is… amugy szinészileg tényleg hem rosssz…de hem egy Philomena élmény….
3/10
szomi79 2014 ápr. 17. - 17:49:44 3/10
(4/35)
egy kis kutyaharc van benne, de az semi a többi kínzáshoz, öldökléáshez képest…nekem nem tetszett a film, annak ellenére, hogy értem miert tetszik masoknak…nem szeretem ha csak elmeberegek, debilek, roncsok vannak egy filmben. kicsit olyan mintha mindeki hülye lenne…mikor keresi a kutyat akkor is mindeki még a bicajos feka nõ is bolond.. azert nem ilyen a társadalom, mégha nagy részünk hülye is… amugy szinészileg tényleg hem rosssz…de hem egy Philomena élmény….
timcsuska 2014 ápr. 17. - 17:18:11
(3/35)
Nem tudja valaki,miért írta a Port.hu hogy nem ajánlják kutyabarátoknak??? Állatokat kínoznak benne,vagy mi??? Meg akartam nézni ezt a filmet,még utolsó reménysugárként Nicholas Cage-el kapcsolatban,de ezt olvasva lehet nem kellene,én szeretem a kutyákat!!!!!!
videodrome0808 2014 ápr. 16. - 17:02:50
(2/35)
Az egy dolog, hogy Cage zseniális benne de a film az elmúlt idõszak legjobb Magyarországon moziba került alkotása.
8/10
Findzs 2013 szept. 02. - 07:36:16 8/10
(1/35)
erõsen kezdett a film, az imdb -n 9,2

azt írják máshol is hogy nagyon jól alakít cage