6/10
nikato 2016 szept. 05. - 16:17:42 6/10
(44/64)
SPOILER: Na most már végig néztem rendesen: Túl nagy hangsúlyt fektetnek a büdös láb, és - száj dologra. Az arisztokraták és rém idegesítõek voltak benne.
10/10
Antal kóti 2016 szept. 04. - 21:29:51 10/10
(43/64)
Te ki a franc vagy hülye gyerek?
1/10
brocklesnar21 2016 szept. 03. - 13:13:34 1/10
(42/64)
Borzalmas elejétõl a végéig. Tipikusan az a film aminél várod, hogy mikor lesz már vége, mert halálra unod magad rajta. Az elsõ két rész mai napig a kedvencem, ezért úgy voltam vele a negatív kritikák ellenére, hogy adok neki egy esélyt. Nem kellett volna... A szereplõk túlságosan megöregedtek, másrészt mintha nem is ugyanazokat a szereplõket látnám. A második részbe szépen átültették a szereplõk személyiségét és dumáját az elsõ részbõl, de ez ennél a filmnél már nem volt meg. Jacques-Foches karaktere is a gusztustalankodáson kívül nem sokat tett hozzá a filmhez. A sztori vontatott és unalmas, olykor teljesen értelmetlen, egymásba folynak az események. Nem kellett volna ezt a harmadik részt már erõltetni ennyi év után.
Ateellas 2016 szept. 02. - 12:06:10
(41/64)
Megnéztem...és hasonló a véleményem amit a Dumb és Dumber 2-hez írtam be. Simán nézhetõ kategória, de sajnos egyszer nézõsbe.nem sikerült átlagon felülit hozniuk...viszont remélem lesz 1 ütõsebb folytatása ennek :)

kár, hogy 5/10 nél nem érdemel többet.
6/10
nikato 2016 szept. 02. - 08:43:15 6/10
(40/64)
SPOILER lehet benne: Tulajdonképpen ez a 2. rész után folytatódik, csak kicsit "megöregedtek." Háááát, még a légvégéig nem néztem, de amennyit láttam, nekem már nem olyan, mint a régiek. Nem nevettem kicsit se. Elõbb kellett volna jönnie a folytatásnak. Nyilván azért is hagyták a 2. részt rendesen befejezetlen véggel, hogy majd egyszer hátha lesz folytatás. A Reszkess Amerika az nem a 2. folytatása volt, az egy elbaltázott remake volt.
6/10
Semprini 2016 aug. 28. - 15:36:43 6/10
(39/64)
A Reszkess Amerika NEM a sorozat harmadik része, hanem az elsõ rész amerikai remake-je, ugyanazzal a történettel, mint az elsõ rész, csak Amerikába lett áthelyezve, amerikai mellékszereplõkkel. A második rész folytatása ez a mostani epizód, mely A forradalom alcímet viseli.
1/10
Giokute 2016 aug. 28. - 10:54:37 1/10
(38/64)
Különben meg ez a 3. része:

Jöttünk,láttunk,visszamennénk! 3. - Reszkess Amerika!
1/10
Giokute 2016 aug. 28. - 10:38:27 1/10
(37/64)
Az elõzõ részekhez képest méltatlan folytatás. Tele erõltetett, béna poénokkal. Mintha nem is ugyanaz a film lenne. Nem fecséreljétek rá az idõt! Unalmas, többször el lehet rajta aludni. Az egész csak érhetetlen dumából áll. Zsák fos ha 100x nem hangzik el benne akkor egyszer sem.
user666 2016 aug. 26. - 12:33:10
(36/64)
Szörnyen gyenge film.
Nagyon vártam a folytatást én is, de egy sablonos, alig humoros, semmilyen film lett.
A történetben legalább egyszer-kétszer még meg kellett volna fordulni más idõkben is...
Hohenstaufen 2016 aug. 26. - 05:33:44
(35/64)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. Mesterkélt, erõltetett, rém unalmas és gyenge film. Én is hamar befejeztem a megtekintését, annyira idegesítõ volt.
3/10
bt23 2016 aug. 25. - 15:41:46 3/10
(34/64)
Nagyon gyenge, unalmas film. Kevés poén, unalmas történetvezetés, kb 3/4-nél kikapcsoltam mert annyira untam.
Nagy csalódás, mert az elsõ két rész a kedvenceim közé tartozik. Talán ha újra a jelenbe jöttek volna vissza, még lehetett volna egy vicces film, de így nem sok értelmét láttam.
6/10
Semprini 2016 aug. 24. - 11:08:43 6/10
(33/64)
Az elsõ két rész a kedvenceim közé tartozik, sokszor újranéztem mindkettõt. Vártam a folytatást is, hiszen a második rész végét nyitva hagyták, hõseink nem a lovagkorba jutottak vissza, hanem a francia forradalom idejébe, ahol el is fogták õket. Itt hagyták abba, és szerintem kár volt 18 évet várni a folytatással. de ha már ennyit vártak, akkor a forgatókönyv lehetne sokkal kidolgozottabb és mindenekelõtt: humorosabb. Az elsõ két rész frenetikus volt, ragyogóan ütköztette a középkort és a jelent, sõt a másodikban még rá is tettek egy lapáttal, amikor két szereplõ a jelenbõl is visszautazott a múltba, mindez számos remek poénforrást biztosított, amit a készítõk nem is hagytak kiaknázatlanul. A zseniális magyar fordítás és a pazar szinkron pedig a hab volt a tortán.
Sajnos azonban a harmadik rész nem tudja hozni az elsõ kettõ színvonalát, itt bizony már erõsen érezhetõ az erõlködés, a fáradtság. Aki leginkább emlékeztet korábbi önmagára, az Christian Clavier, aki látható élvezettel merül alá az alpári ripacskodásba, de hát pont ezért szerettük eddig is. Természetesen ezúttal is több szerepben láthatjuk, és persze megkapjuk hozzá Józsa Imre frenetikus szinkronhangját, ami rengeteget dob rajta. Most valahogy mégsem ül annyira a dolog, talán mert már harmadszor látjuk, és még mindig ugyanazt a bugrist játssza, nem sokat kupálódott. De ismétlem: még így is õ a legjobb, egyértelmûen õ viszi a hátán a filmet. A másik fõszereplõ, Jean Reno azonban fájdalmasan gyenge. Elõször is nagyon meg van öregedve, bár a film elején tesznek egy bátortalan kísérletet, hogy megmagyarázzák a fõszereplõk hirtelen öregedését, de a figura így sem igazán mûködik, hiányzik belõle a vitalitás, mintha Renónak már nem sok kedve lenne ehhez az egészhez, de nélküle ugyebár mégse készülhetett el a harmadik rész. Visszahozták még Ginette asszonyt -azaz Marie-Anne Chazel-t is, õ azonban most másik figurát alakít és a magyar hangja sem ugyanaz, és persze kapunk egy rakás vadonatúj mellékszereplõt, akik sajnos többnyire csak üres töltelékfigurák, nem sokat lendítenek a sztorin, és ami a legnagyobb baj: kicsit sem viccesek. A forgatókönyv pedig valahogy pont azt a sziporkázó humort nélkülözi, amitõl az elsõ két rész ma is ellenállhatatlanul mulatságos, itt a poénok egy része nem ül, bár tagadhatatlanul van néhány jó jelenet, azonban a film játékidejéhez mérten elég kevés, az üresjárat pedig túl sok. Nota bene: mivel a történet vége ismét nyitva maradt, mivel hõseink ezúttal sem térnek vissza saját korukba, hanem a második világháborúba csöppennek a zárójelenetben, ki tudja, talán nemsokára tetralógiává fog bõvülni a széria...
Amiben sikerült felülmúlni a korábbi epizódokat, az a látvány: a pazar díszletek és jelmezek bármilyen kosztümös filmnek díszére válnának, mindez pedig gyönyörûen van fényképezve, és további pozitívum, hogy az elõzõ részekbõl ismerõs jellegzetes zenéket is felhasználták, még Mendelssohn hegedûversenye is felcsendül néhány pillanatra, és természetesen az 'Enae volare' is elhangzik új változatban.
Összességében nem lett ez vállalhatatlan, abszolút nézhetõ film, és messze nem annyira pocsék, mint a kritikák többsége sugallja, de az elsõ két résztõl sajnos egy-két klasszissal gyengébb, vagyis: közepes. Szomorú, mert ugyanennyi energiával akár szuper is lehetett volna.
6,5/10
6/10
beubhd 2016 aug. 24. - 04:51:13 6/10
(32/64)
Elég izzadságszagú az egész film és ellent kell mondanom azoknak, akik úgy gondolják hogy többet is ki lehetett volna hozni a filmbõl, mert nem lehetett volna. Azon kívül, hogy a terror ideje volt ez Franciaországban és ezzel az erõvel a haláltáborok kapcsán is lehetne poénkodni, nem is kerülnek hõseink a sajátjuktól annyira más világba. Itt már nem félnek semmitõl úgy ahogy korábban, még az erõltetett poénoktól sem, amelyeket folyton - folyvást nyomnak a film alatt. A film játékideje pedig nagyon hosszú ehhez a gyenge forgatókönyvhöz. Szerintem 6/10.
Viharsziget 2016 aug. 23. - 00:47:45
(31/64)
Nem volt rossz, de az elsõ két rész sokkal jobb volt,ebbõl jóval többet kihozhattak volna! Zsákfos jóval kevesebbet poénkodik, a történet szinte egy helyben áll, azonban vannak benne jó részek, a vége ahol Zsákfos poénkodik, na az ilyen humorból vártam volna többet.

7 pont.
1/10
martontoth92@gmail.com 2016 aug. 22. - 22:54:09 1/10
(30/64)
Silány folytatása az elõzõ két résznek...
10/10
Pázmándy Pázmány Hajnalka 2016 aug. 22. - 16:21:12 10/10
(29/64)
Nincs ezzel a filmmel semmi gond, bár gyengébb mint a korábbiak, de ez majdnem minden folytatásos mozival hasonlóan van!!! Nálam 10. pont.
8/10
zsotya010 2016 aug. 19. - 09:57:41 8/10
(28/64)
Jó, igaz, a Gotfory utódairól szólókat visszavonom, hiszen az elsõ végén visszatért a saját korába, úgyhogy volt lehetõsége utódokat nemzeni:).
8/10
zsotya010 2016 aug. 19. - 09:50:05 8/10
(27/64)
Reagálás és vélemény a filmrõl:

Megmondom a õszintén a nyitó jelenetet annyira nem értettem, az nem kellett volna bele, pont onnét kellett volna folytatni, ahol abbamaradt a második végén,mikor ketrecbe zárták õket és elvitték.
Azzal viszont, hogy ez nem egy Jöttünk, láttunk visszamennénk és csak 20%-ban szól Montmirailékról és egy arisztokrata komédia, nagyon nem értek egyet. A történetét nagyon jól húzták fel, hiszen az a Gonzague de Montmirail játszott benne (idõszakában jártunk), aki földeket adományozott a parasztoknak, akinek a képét már az elõzõ részekben is láthattuk Gotfroy szobájában és megmondta róla hogy nyomorult és derék emebrnek tartotta Robespierret, hogy lefejezte Montmirailt, mindezt széles vigyorral az arcán. Ez alapnak nagyon jó, hogy bekerült a filmbe, az is egyfajta jó poén volt a film végén, mikor Gotfroy a végén megmondta Gonzaguenak, hogy csináljon gyereket, mert õ már tudta, hogy Roberspierre le fogja fejeztetni, mert ismerte a jövõjét.
Ezen felül visszatért Zsinet és a nigger is más szerepekben, az õ jeleneteik, fõként Foshéval kombinálva jók lettek szerintem, de alapjáraton azt gondolom, hogy a két öreg vitte azért a filmet. Jó gyengébb, mint az elõzõ kettõ, de vígjáték címen tudtam a filmen nevetni többször is és jó volt megnézni, ez pedig mostanában nagy szó, mert olyan vígjátékok jönnek, amiken max csak erõltetetten tudok mosolyogni, na ez nem egy ilyen film volt.
Kicsit nekem a cselekmény menete elõre gyors volt, és az elõzõekkel ellentétben itt van néhány tényleg felesleges karakter, mint pl. a Márki vagy a befogadott lány, akibe szerelmes volt, vagy épp a Herceg. Mindent összevetve jó és a régi zenéje is visszatért, ami szintén remek, a lezárásnak nem örültem, jó tény és való, érdekes korba csöppentek bele és ott is volt néhány pozitív feltûnés, de jobban örültem volna neki, ha végre valóban hazatérnek, a nyitás is ezt kérte volna, hiszen a király el akarta venni Montmirail Kastélyát, ha nem jelenik meg a seregében, még napnyugtáig, vagy éppen az idõutazással is öregszenek, és mikor csinál Gotfroy utódokat, ha sose tudják visszatenni a saját idejébe. Mindent összevetve egy 8/10, mivel az elõzõ kettõ nálam 100% a vígjáték kategóriában.
1/10
RockerMartin 2016 aug. 17. - 20:26:03 1/10
(26/64)
Hogy lehet 7 pont fölött ennek az értékelése??? Kín-szenvedés volt végignézni, a vége felé már bele is tekertem, pedig az elõzõ részeket imádtam, de ez valami förtelmes volt. Egyáltalán nem is Foshékról szólt. Szerintem ez a film nem is róluk kart készülni. Gondolták, csinálnak egy francia arisztokratákat kifigurázó vígjátékot, ami valószínû sehogy sem akart jó lenni, elgondolkoztak, mivel dobhatnák fel, és beletették Jacques Foshékat... A film kb. 20%-a, ha róluk szól... Hogyha nem úgy ülök le nézni, hogy egy újabb Jöttünk, láttunk, visszamennénk film lesz, hanem csak egy francia arisztokráciát kifigurázó komédia, akkor lehet, hogy valamivel jobban tetszett volna, de ez így számomra értékelhetetlen. 1/10
8/10
Bejg Lee 2016 máj. 20. - 13:19:14 8/10 Előzmény Veronika Tóth
(25/64)
Veled értek egyet, a sok fika-mikázóval ellentétben.
Zsák Fosh RULEZ!!!