frensys 2015 febr. 08. - 22:35:24
(35/195)
Nos..10/4, ugyanakkora szar, mint az agyon ajnározott galaxis örzõi, toménytelen összevissza akciójelenetek, rengeteg ide oda rohangálás, történet nulla, kapkodás káosz minden, az insurgent, halálos iramban 7 és a függetlenség napja 2 amit nagyon várok, meg e terminátor új részét, semmi mást! Az ilyen fantázia baromságok mint a galaxys örzõi meg hetedik fiú stb. kutyát se érdeklik!
3velin 2015 febr. 08. - 22:11:24
(34/195)
Elõzetesben csak rosszat hallottam felõle, a két fõszereplõ se volt szimpatikus... egyedül a fõgonoszt alakító színésszel szimpatizáltam. De megnézve nagyon is tetszett a film. Igaz, hogy tömör és fõleg az élvezheti,aki szereti az ilyen fantasztikus filmeket,de horrort meg általában az élvezi,aki szereti a horrort és még sok mással lehetünk így... Az egyszer nézhetõs kritikára nézve pedig pedig szerintem pont a tömörsége miatt lenne érdemes többször is megnézni, én meg fogom mindenképpen. És annyi kérdést felvet...amin érdekes lenne elgondolkodni, jobban kifejteni. Vannak benne lyukak,de szerintem egy esetleges második rész ezeket betömhetné. Sajnálom,hogy eleve sokan halálraítélik a filmet, így necces lesz a 2. rész... szerintem mindenképpen érdemes megnézni, tiszta lappal, elõítéletek nélkül, aztán lesz,ami lesz. :)

Nekem 10/8 (Nem nagyon értem a lehúzást...)
3velin 2015 febr. 08. - 22:09:16
(33/195)
Elõzetesben csak rosszat hallottam felõle, a két fõszereplõ se volt szimpatikus... egyedül a fõgonoszt alakító színésszel szimpatizáltam. De megnézve nagyon is tetszett a film. Igaz, hogy tömör és fõleg az élvezheti,aki szereti az ilyen fantasztikus filmeket,de horrort meg általában az élvezi,aki szereti a horrort és még sok mással lehetünk így... Az egyszer nézhetõs kritikára nézve pedig pedig szerintem pont a tömörsége miatt lenne érdemes többször is megnézni, én meg fogom mindenképpen. És annyi kérdést felvet...amin érdekes lenne elgondolkodni, jobban kifejteni. Vannak benne jukak,de szerintem egy esetleges második rész ezeket betömhetné. Sajnálom,hogy eleve sokan halálraítélik a filmet, így necces lesz a 2. rész... szerintem mindenképpen érdemes megnézni, tiszta lappal, elõítéletek nélkül, aztán lesz,ami lesz. :)

Nekem 10/8 (Nem nagyon értem a lehúzást...)
1/10
Csaba61 2015 febr. 08. - 21:10:37 1/10
(32/195)
Úgy hogy ez a rakás szar is trilógiának készült eredetileg, de kérdés, hogy ezek után elkészülhet-e????
katinka0207 2015 febr. 08. - 20:41:15 Előzmény pumpika
(31/195)
Film gyengécske, story nem egyedi, szinészi teljesítmény kevés, poénok gyerekesek. Látványos a film, és ennyi a pozitívum. A "görkorizó" szuperpasi kicsit gáz, Mila sokat emel a film színvonalán! A film vége hova lett? Mi lett a többiekkel?
pumpika 2015 febr. 08. - 01:02:28
(30/195)
na most értem haza
10/10
zseniális a cucc
aki nem bírja felfogni, meg zagyvaságnak tartja: qrvára sajnálom, fogd fel iq-huszár, hogy van akinek a pap, van akinek a paplan :D
kybuck 2015 febr. 07. - 21:33:36
(29/195)
Zsákos Frodó utáni sokadik kisemberakimegmentiavilágot, ránézésre nem tûnik többnek.
10/10
Achaqi 2015 febr. 07. - 21:10:33 10/10 Előzmény Balu64
(28/195)
te meg a XXI század tökéletes agymosott csõlátású ostoba barma vagy gratulálok légy rá büszke..
10/10
Ro-bika 2015 febr. 07. - 18:23:26 10/10
(27/195)
Amióta láttam az elsõ elõzetest (volt vagy egy éve? :$ ) vártam a filmet.

Nagyon megérte! :D

Azt hozta amire számítottam, az orgazmikus látványt! :-)

Meg kellemes meglepetésként parodisztikus elemeket.
Így annyira lehet komolyan venni a történetet mint pl. az "Ötödik elem"-ét v. a Sötét zsaruk"-ét.

Emiatt most mindenképpen moziban kell megnézni!
Majd késõbb ha megjelenik, otthon Full HD-ben, 3D-ben, ill. milyen dögös lenne az Ultra HD verzió! B|
6/10
offtopic
Bigpapa 2015 febr. 07. - 17:06:39 6/10
(26/195)
Nem a letöltéssel van problémám, én is töltök le. De eszembe nem jut megnézni valami hulladék, fos kamerás verziót, azért annál több az igényem a minõségre. Pár héttel késõbb egész pofás ázsiai kópiák vannak a neten, azzal már nincs nagy gond. De mozira nem sajnálom a pénzt. Igyekszem korábban járni, akkor alig vannak, néha ketten ülünk az egész teremben.
De átlagban az van, hogy nyomja a gyerek a nézhetetlen kamerás verziót és lesz*rozza itt a filmeket (jó, ez sz*r is), közben 3 értelmes kockát nem látott a filmbõl, mert vagy mozog a kamera, vagy épp zoomol és homályos,mint egy 80 éves szürke hályogos mamika látása :) De õ látta és egybõl kimászik belõle egy filmesztéta és kikéri magának, hogy ilyen sz*r filmet csinálnak.
Ha fizetett volna érte, még ki is kérhetné, na de letöltött egy hulladékot,mit várt? Írja le, hogy nem tetszett neki, de nem kell a világba oltani a filmeket.
1/10
Mozikritikus 2015 febr. 07. - 14:10:00 1/10
(25/195)
Moziban tilos megnézni mert csak pénzkidobás. Mila kunis formás teste és farok felállító szemei miatt érdemes letölteni. Maga a film egy b katagóriás sci-fi. 1-2 hónap és tuti adja majd az HBO is 1/10
torkild 2015 febr. 07. - 14:00:09
(24/195)
Hogy ez mekkora xar volt! :/
Nem véletlenül dobozolták, mint a Hetedik fiút...
Ezért félek az új Mad Max-tõl is... :(
prettytinki 2015 febr. 07. - 09:53:28
(23/195)
Tipikus egyszernézhetõs film. A képi világ nagyon szép, pörgõs (sõt, eléggé eltúlzott) akciójelenetek jellemzik, viszont semmi fordulat, a történet pedig nagyon kidolgozatlan volt, bennem sok kérdés maradt utólag, kíváncsi vagyok, hogy lesz-e folytatása. Azt mondanám, hogy ezt a filmet csak moziban ajánlatos megnézni, mert a 3D azért sokat dobott rajta, ha laptopon kellene néznem, valószínûleg fél óra után kikapcsolnám. :D Viszont nem érte ennyit fizetni a mozijegyért, az is biztos:)
offtopic
Balu64 2015 febr. 06. - 18:13:40 Előzmény Trillain
(22/195)
Hmm...
Te vagy a tökéletes XXI.századi fogyasztó!
Ezt a szart is lenyomják a torkodom, és még mosolyt is kapnak tõled cserébe!
Egyszerû ez, mint az egyszeregy!
offtopic
Balu64 2015 febr. 06. - 18:10:58
(21/195)
Esetles lehettél volna olyan rutinos, hogy meg se fordul a fejedbe jegyet venni erre!
Ha meg tényleg "meglepõdtél" a rengeteg elõzetes, meg borzalmas kritikák után akkor vajon hol a hiba?...
Bocsi
tigger265 2015 febr. 06. - 00:26:03
(20/195)
Szerintem ez a film egy nagy rakás szar volt épp ma néztem meg a moziban,de inkább korcsolyázni kellett volna mennem.A történet túl egyszerû volt és a szereplõk alakitása minden képzeletet alulmúlt.Nagyon kispórolták belõle a vicces jeleneteket és a fordulatokat is. Viszont több lézert lõttek ki jelentenként mint a teljes star wars trilógiában.Sokan kimentek a film közben és nem jöttek vissza.Én azért végignéztem, mert már ki volt fizetve a jegy.De már bánom ,hogy bennmaradtam ,mert egyre rosszabb és rosszabb lett.Senkinek nem ajánlom,hogy megnézze és 3D szemüveg nélkül a legaljasabb kinzásnak tartom.A film ,olyan rossz ,hogy az már fáj.
6/10
Bigpapa 2015 febr. 05. - 22:32:57 6/10
(19/195)
Ezt is láttuk! :D És egy újabb film, amit valószínû soha többé (önszántamból) nem fogok megnézni.

Elképzelem azt a sok faszt, akik ezt kamerásan, letöltve kezdik el nézni :DDDDD Mi, akik moziban láttuk, sem tudtuk néha hova nézzünk, mert repkedtek, pattogtak,mint a kecskeszar :D képzelem, milyen állat lehet ez homályos, kamerás verzióban :D

Írhatnám, hogy SPOILER, de a bemutatóban benne van minden. Kiválasztott a csaj, mindenki meg akarja ölni, ez a Tatum gyerek meg vigyáz rá. Az a bajom a sráccal, hogy utálom,mint a szart! 2Ft-ot nem ér, mint színész, mert folyton úgy néz,mint akinek bélgörcse volt, és épp most múlt el,de az érzés még benne van.Mimika nulla, színészi játék nulla és hitelesség...szintén nulla. Innen látszik, nem miatta néztem meg a filmet.

A sztori néhol eredeti, néhol olyan baromság, hogy csodálkoztam, erre minek ültem be? Aztán megint jött egy jó rész. Végig azon kapkodod a fejed, hogy most akkor ki kivel van? Mila sem egy agytröszt, így nála is kimerül a színészi játék annyiban, hogy mereszti azokat a hatalmas szemeit, és itt nagyjából vége is a színészi munkájának.

SPOILER

Amikor a végén a tizedik terasz szakad le alatta, rájöttem, ez tuti szõke,mert ilyen hülye nincs a galaxisban, hogy nem befele rohangál, hanem a lehulló törmelékek alá :D Na meg két alkalom, két örökös likvidálására, akikrõl tudja, hogy aratni fognak, de neeeem, nem öli meg õket. Ilyen hülye nincs az univerzumban sem!
Az pedig már a 20. filmben van, hogy az ûrben nem fagy meg senki.
Ami állat volt, az a zöld ruhás szolgáló lány, a tökéletes cicikkel. Kétszer is mutatták, most néztem meg, Elsa Mollien. Mutatós darab :D
Jó poén volt a gabonakörök, az, hogy törlik az emberek ufo-s élményeit, hogy ezek az ocsmány kis gecik voltak a szürkék, akik elrabolnak, szóval ez pozitívum. Na meg a bürokrácia. Ház az állat volt.

SOPILER vége

Látványos, ha akció van, kapkodod a fejed, hogy hova nézz, színes, giccses minden, vannak benne jó poénok, de erre a filmre a megtekintés után pár nappal már nem emlékszel.

6/10
1/10
Findzs 2015 febr. 04. - 10:10:50 1/10
(18/195)
az imdb -n 6.5 és ez csak lefele szokott menni
bukta szagot hoz a szél {:)
Meklód fia 2015 febr. 01. - 17:00:50 Előzmény _Freddy_
(17/195)
lehet-e egyáltalán bírni egy ekkora s*ggfejt?!
Az hogy a szúrós tekintetével keménykedik minden filmjében, az nem színészet. De csak ezt tudja. Engem kifejezetten irritál.
Brosnan 2015 jan. 27. - 08:22:18 Előzmény Trillain
(16/195)
A látatlanbani felpontozás ugyan olyan rossz,mint a lepontozás látatlanba...