Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 máj. 31. - 20:38:29
(50/1350)
Ugye én még nem láttam aztán az írás se olyan , mint a Gabuéké, na ez fog javulni ígérték. Mahir a fõszereplõ az, az Kenan, Aztán valakik össze törik az üzletet, ami a tesójáé, és az nem tiszta, az is benne van, akit Mahir apja felkeresett, és most Jól helyben hagyott egy embert, és oda vitte, legyetek szíves egy kicsit segíteni, míg rendesen megismerem a szereplõket, remélem nagy butaságot nem kérdeztem, nem szokott értelmezési problémáim lenni, de most nem teljesen tiszta, lehet ha többet láttok belõle akkor már nem lesz gondom, elõre nagyon köszönöm a segítséget.
10/10
Érsekvári 2015 máj. 31. - 20:15:26 10/10
(49/1350)
Ha nem bánjátok én is csatlakoznék , mert a Kuzey oldalon mégsem lehet megbeszélni.
Most látom Necdet már itt az elején mekkora egy szemét , hogy kijátsza Dalyant .
Ilknur meg milyen Ayten ellenes ez is meglepõ nekem .
Nem is emlékeztem és szinte megint újnak tûnik a sorozat .
malvinkicska 2015 máj. 30. - 12:05:32
(48/1350)
Valaki elkezdte fordítani és felrakja a Fb-on az elsõ 20-p most láttam biztosan nagyon érdekes lesz.
10/10
Érsekvári 2015 jan. 14. - 20:22:26 10/10
(47/1350)
Szia ! mostanában ritkán írsz , igaz erre a fórumra nem sûrûn néz be senki .
Csak hiányoltalak , mindketten a másik fórumot díjazzuk , ott legalább van mozgolódás.
Az az érzésem szüneteltetem magam itt .
10/10
offtopic
Érsekvári 2015 jan. 11. - 17:10:36 10/10
(46/1350)
Megjegyzem a FB Karadayi oldalon van angol nyelvû is .
offtopic
András Magas 2015 jan. 11. - 16:31:35
(45/1350)
teszt
10/10
Érsekvári 2015 jan. 11. - 14:30:21 10/10
(44/1350)
Szia ! Ez az oldal még nagyon nem indult be , ugyanis nálunk ez a sori nem látható , így csak a neten tudjuk nézni .
A 3-ik évad megy már a 93 résznél tart .
Én a youtubon nézem törökül , de így is fenomenális egy sorozat . Ha pontosan követed meglehet érteni .
Nem tudom mennyit tudsz róla . Kenan Imirzalioglu és Berguzar Korel a két fõszereplõ , rengeteg remek színész van még benne.
Nézz bele az 1 bõlümbe , de kitartó kell , hogy legyél , jó hosszú , de megéri !!
Ha majd erre az oldalra téved egy fórumtársunk Õ biztos segít majd az angolnyelvû felirattal kapcsolatban .
Ennyit tudtam írni róla , remélem talán nem semmi ...:))
Haine Haine 2015 jan. 10. - 16:21:00
(43/1350)
Sziasztok! Hol tudnám ezt a sorozatot megnézni? Magyar vagy Angol felirat van hozzá?
10/10
Érsekvári 2014 dec. 16. - 17:20:00 10/10
(42/1350)
Láttam igen , nagyon jó volt . Izgalmas részek voltak benne . Végre sok jelenet szólt róluk , annyira természetesen alakítják a szerelmes jeleneteket , hogy el is felejtem , hogy " csak " filmet nézek .
A vadállat MS rettenetes , alig várom , hogy bilincsbe vigyék már el.
Sokat beszélnek benne és jó lenne ezeket érteni . A vége is izgi , mit lép erre Vehbi , remélem Feridének nem lesz ebbõl baja .
Engem is kiakasztott akire gondolsz , de most már nem kell mindenre reagálni , úgy vagyok vele . Írjanak amit akarnak .
Egyéként igazad van .
10/10
Érsekvári 2014 dec. 13. - 14:30:54 10/10
(41/1350)
Szia !
Ne is húzd fel magad , hogy miket írkálnak a másikon . Ott inkább K....c-ról szól az ajnározás.
Mi legalább tudjuk melyik oldalon állunk és én ezt már ott nem akarom többször hangoztatni .
Elég ha Te meg én ebben egyetértünk , K...n a favorit :))
10/10
Érsekvári 2014 dec. 10. - 20:46:47 10/10
(40/1350)
A másik fórumra írtam már , csak azt jegyzem meg szerencsére nem Nazif papa lett a kesztyûs Juszuf áldozata .
Egyébként nem lényeges , de fogalmam nincs ki volt az a férfi és mit követett el , akit megfojtott.
Kicsit unom ezt a sok Kabadayit .
Mahirt - Feridét nem és több , sokkal több kéne belõlük .
10/10
Érsekvári 2014 dec. 03. - 20:58:35 10/10
(39/1350)
Köszi ! Kezdek képbe lenni..nem egyszerû .
Vannak jópáran meg a neveket beazonosítani a személlyel külön memória játék.
Na meg fejétõl büzlik a hal Mehmet S ,sokára fog még horogra akadni , gondolom .
Érdekes ,hogy Necdet nincs benne ebbe a válogatott társaságba , pedig õ is elég nagy gengszter.
Felrakhatnák a második elõzetest is , hagy találgassuk a folytatást.
10/10
Érsekvári 2014 dec. 03. - 19:27:05 10/10
(38/1350)
Nagy csend honol a másik fórumon .
Eddig Juszufot egész normálisnak tartottam a maffiózok között , úriember benyomását keltette a kinézetével , viselkedésével . Erre most folytogatja Nazif papát .
Szegény idõs ember , mindig csak a rossz történik vele .
Murat az a szakállas majom lenne , aki mindig Belgin nyomában jár és haverja ?
Bülent tulajdonképpen miért van börtönben , erre nem emlékszem . Férje még Ilknurnak ?
Egyébként nagyon negatív figura minden tekintetben .
10/10
Érsekvári 2014 dec. 02. - 23:36:37 10/10
(37/1350)
Még szörföztem egyet a Karadayi oldalakon és csak a fordítóval tudok böngészni / sajnos /
Olyat olvastam , hogy kiis ment az álmosság a szemembõl .
Ugyanis ott azt írja Juszuf a kesztyûben Mahir apját folytogatja...
Nem semmi hír .
Szegény Nazif papa !
10/10
Érsekvári 2014 dec. 02. - 22:56:34 10/10
(36/1350)
Belgin az étteremben nincs kirúzsozva és a haja is nagyon béna , mint az öreganyja lenne. Nagyon visszaakarja fogni magát Feride elött , az a nyomi Vehbi a fura fejével , hát nem férfias egyáltalán . Feride kiszúrta , ahogy matatnak egymással az asztal alatt . Yasin - Suna jó lenne ,ha összejönne.
Ilknur - Seyis románca lassan alakulgat , kiváncsi vagyok rájuk mi lesz velük.
Ezt az Osman gyreket azért sajnálom , mert tudjuk miért rugták ki. Hátha rájön és megbosszulja ....
Minden Karadayi oldalon az elözetes van , így többször megnéztem .
Ez a Juszuf amikor felhúzza a kesztyût és olyan mozdulatot tesz ami folytogatásra utal és közeledik egy õszhajú férfi fejéhez . Csak egy villanásra látszik . Na ki lesz az áldozat ? Ki van ott õsz hajú ? Az a ronda pacák aki a félszemût Mahirra küldte , nagyon tetü . Lehet , hogy azt vagy kitudja ?
10/10
Érsekvári 2014 dec. 02. - 20:26:00 10/10
(35/1350)
Épp most néztem a másik fórumot , de semmi mozgás , még nem látták valószínû .
Ilyen részletekbe menõen csak általad meg a szinten fan által jutunk . Jó , hogy mindig tudtok részleteket.
Nem mondom , hogy annyira rossz volt , de valahogy vártam még valamire tegnap , hogy lesz több izgalom .
Viszont mindenkivel történt valami így vagy úgy . Osman lehet most , hogy kipaterolták az egyetemrõl a rossz útra tér és beáll Necdet köreibe. Tényleg az kije , mert régen sokat voltak együtt . Nazif papa elveszti mindkét fiát ? Szomorú jelenet volt a temetõben is .
Feride nem sûrûn látja Mahirt , folyton úton van intézkedik . Nem sokat romantikáztak .
A következõ rész úgytûnik az elõzetesbõl , egyre durvább . Juszuf kesztyût húz , valakit folytogatni készül úgy néz ki .
Feride is nyomozgat csinálja a kis magán akcióit .
A következõ részben megy az étterembe Belginhez és Vehbihez .
Én már most nézném a folytatást . Te is biztosan így vagy ezzel .
10/10
Érsekvári 2014 nov. 26. - 18:28:32 10/10
(34/1350)
Imádtam ebben a részben õket . Rejtély hogy szállt le Feride a mozgó vonatról , de nem lényeges , hanem maradt az a fontos. Belgin tovább fokozza Mahirral szemben a fõlényét . Gesztusai gúnyos vigyorgása arckifejezései erre utalnak . Zsarolhatja õt és lenem száll róla . Valaki elintézhetné ezt spínét. Ahogy a miniszoknyájában riszál letudnám ütni .
Songül szerintem az apja miatt Yasint választotta , de õ is tudja nem jól dönt.
Vajon milyen folytatás jõn , mi lesz velük , együtt maradnak ?
10/10
Érsekvári 2014 nov. 25. - 12:59:12 10/10
(33/1350)
Sajnos még a teljes részt nem láttam . Az elejére mindenképp belenéztem , erre számítottam , Nagyon helyesek voltak , addig néztem amig a közös házba bemennek . Este feltétlen megnézem !
10/10
Érsekvári 2014 nov. 19. - 23:14:13 10/10
(32/1350)
Várom a hétfõt mindig . Érdekes , hogy az aktuális rész után rögtön felteszik a következõ elõzetesét , ezzel felcsigázzák az embert . Jó lenne már tudni mi a folytatás. Ma olvastam Halit egyedül utazott Malájziába valami meghívásra , mert Berg a forgatások miatt nem tudott vele menni .
10/10
Érsekvári 2014 nov. 18. - 23:10:31 10/10
(31/1350)
Ezen az oldalon folytatom ezt a témát , mert a másikon folyton pampognak .
Na szóval arra nem számítottam , hogy Belgin lövi le a félszemüt , ezzel Úgymond lekötelezettje lesz _Mahir , vagy zsarolni fogja . Nagyon érdeklõdik a csaj mindenkinél Osmant is kikérdezte és Ilknurtból kiszedehetett sok mindent , rafinált egy nõ . Nagyon erõszakosan beakarja magát fészkelni Mahir családjába .
Kiváncsi lennék sok mindenre , de talán a másikon a többiektõl összerakom a infokat.
Mahirra nagyon dühös voltam , ott szagolgatja Feride ruháit , miközben már a vonatnál kellett volna lennie . Nagy baj nincs azért , mert 2 elõzetes is van már és valamit enyhülni látszik a helyzet . Szerintem Mahir arca azt tükrözheti ahogy néz , hogy Feride ott van és nem ment el. Ezek után mi lesz velük vajon ?
Neked mi a véleményed az eddigiekrõl meg a folytatásról ?
Persze a másik oldalra is benézünk , kiváncsi leszek mit gondolnak.