Téma: Karadayi

Texas Bill 2014 jan. 31. - 18:51:57 Előzmény karesz57
(10/1350)
A török sorozatok nekem a legkevésbé sem nyerték meg a tetszésemet. Vontatottak. Ugyanolyan rétestészta formátumok, mint a mexikói szenvedmények.
Tehát nekem nem valami nagy öröm, hogy egy újabb török sorozatot vetítenek a tévében.
1/10
Godóné Baráth Zsuzsanna 2014 jan. 31. - 13:13:04 1/10
(9/1350)
Hoztam egy kis izelítõt, remélem látható lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=VAdQfjkWd-E
1/10
Godóné Baráth Zsuzsanna 2014 jan. 30. - 19:12:43 1/10
(8/1350)
Kérem az oldal kezelõit hogy javítsák ki a Karadayi stáblistáját. Már elküldtem. Nagyon zavaró hogy nem az igazi fõszereplõket tüntették fel.A film dráma, de egy erõs szerelmi szál megy végig a történeten. Jó lenne ha valaki válaszolna vagy legalább kijavítaná.
Kérdésem hogy mikor és hogyan tudnám kijavítani a szavaztomat tízesre, már írtam hogy tévedés történt a szavazásnál.
Ismételten kérem hogy aki kompetens a témában segítsen.
malvinkicska 2014 jan. 30. - 18:30:47
(7/1350)
Az elõttem szólókhoz csatlakozom igen nagyon jó lenne ha meg vennék ezt a sorozatot. A Viast3-an nézem az Igazgyöngy címû sorozatot nagyon jó, gyönyörû helyen játszódik a téma is érdekes, természetes török sorozat.
10/10
klmama 2014 jan. 30. - 10:30:56 10/10
(6/1350)
A két fõszereplõ,a Karadayi címû sorozatból: Bergüzar Korel és Kenan Imirzailoglu.
10/10
klmama 2014 jan. 29. - 20:15:09 10/10 Előzmény Godóné Baráth Zsuzsanna
(5/1350)
Tisztelettel kérem a kereskedelmi csatornák egyikét, hogy vásárolják meg a "Karadayi" Török filmsorozat lejátszási jogát!!!! Nagyon-nagyon jó sorozat erre garancia a két fõszereplõ Kenan Imirzalioglu (Ezel) és Bergüzar Korel (Sehrezat). Na és a rendezõ is ugyanaz, aki az "Ezelt" is rendezte:Uluc Bayraktar . Tele izgalommal és egy szép sezerelem kibontakozását ismerheti meg a nézõ... Törökül nézem úgy ,hogy a párbeszédekbõl egy szót sem értek de még így is nagyon élvezhetõ,,, Természetesen tudom mirõl szól a sorozat de azért a teljes párbeszédet jobb lenne érteni!!!!!!!!! :)
1/10
Godóné Baráth Zsuzsanna 2014 jan. 29. - 11:46:47 1/10
(4/1350)
Igazán sajnálom hogy a szavaztom l. Ez nem fedi a valóságot! Ha 10 a max. akkor 10-re értékelem a filmet. Elsõ voltam aki szavazott és talán bakiztam, talán az oldal bakizott. Nem is baj a lényeg hogy a sorozat eljusson Magyarországra a magyar nézõkhöz. Nagyon szeretnénk szinkronnal is látni.
1/10
Godóné Baráth Zsuzsanna 2014 jan. 27. - 18:31:30 1/10
(3/1350)
A Karadayi török sorozat stáblistája hibás. Ide másolom a jó listát, kérem javítani.

Kenan İmirzalıoğlu -Mahir Kara férfi fõszereplõ
Bergüzar Korel -Feride ªadoğlu nõi fõszereplõ
Çetin Tekindor -Nazif Kara
Yurdaer Okur -Turgut Akın (Yaver)
Erkan Avcı Necdet -Güney (Barut)
Melike İpek Yalova -Ayten Alev
Rıza Kocaoğlu -Yasin (Kibrit) Ulutaº
Elif Sönmez -İlknur Tiryaki
ªebnem Dilligil -Safiye Kara
Diren Polatoğulları -İbrahim (İbo) Durak
Çağdaº Tekelioğlu -Azmi
Atsız Karaduman -Dalyan Rıza
Leyla Lydia Tuğutlu -Songül Kara
Cenan Çamyurdu -Erdal Engin
Aslı Orcan -Serra Aºık
Civan Canova -Çetin Hünkaroğlu (Cağaloğlu)
Lila Gürmen-Kerime ªadoğlu
Yıldız Kültür -Kader/Nihan Altun
Kübra Balcan -Mahperi Altun
Ataberk Mutlu -Nazif Tiryaki, jr
Olgun Toker- Melih ªadoğlu
İlkin Tüfekçi -Bahar Dündar (Çitlembik)
Erhan Yazıcıoğlu -Mehmet Saim ªadoğlu (Beyefendi)
Ulaº Tuna Astepe -Orhan Kara
Deniz ªen Hamzaoğlu -Bülent Tiryaki
Emir Çubukçu -Osman Güney
Asu Ezgi Taºkıranoğlu -Nurten Alev
Mehmet Bozdoğan -Yılan Berdan
Ozan Ağaç -İsmet Ertekin
Serkan Altıntaº -Yalçın
Nihat Altınkaya -Sinan Koca
Baºay Okay -Süreyya Hanım
Perihan Erener -Nilay
Melih Çardak -Guardian Serdar
Kadir Çermik -Ahmet Geveze
Erol Erarslan -ªiº Kazım
Oktay Gülbay -Baºsavcı Süleyman Yılmaz
Egy kis ízelítõ a készítõje is nagy Karadayi rajongó köszönjük neki.

http://www.youtube.com/watch?v=SiypTwCu74c...
1/10
Godóné Baráth Zsuzsanna 2014 jan. 26. - 20:48:05 1/10
(2/1350)
A Karadayi szerintem és sokan mások szerint is a legjobb sorozat. Veri a Szulejmánt a törköknél. Meg lehet nézni a filmet hányan nézik hétrõl hétre, nem csak egyenes adásban hanem lejátszóm. A 70-es évek Törökországába visz el bennünket, dráma de egy nagyon erõs szerelmi szálon végig fut a történet. Nem limonádé, de nagyon jó. A Facebookon nagyon nagy rajongó tábora van, nemcsak a törökök a magyarok is imádják. Minden hétfõn rendre megnyeri a nézettséget, sõt rekordokat dönt. A szereplõ gárda itt nem jól van feltüntetve. A fõszereplõk Kenan İmirzalıoğlu, Nergüzar Korel és Cetin Tekindor. A létezõ összes dijat rendre a Karadayi és a stábja és természetesen a fõszereplõk viszik. Alig várjuk hogy valaki felfigyeljen rá és elhozzák Magyarországra. Volt róla szó a nyáron - a törököknél olvastam - de hat ország megvette és azóta még több, de Magyarország sajnos nem.
10/10
karesz57 2014 jan. 26. - 20:32:47 10/10
(1/1350)
A Karadayi török sorozat a legnépszerûbb Törökországban.Hétfõ esete amikor sugározzák megelõzi Szulejmánt és a többi sikeres sorozatot.Mirõl szól ? Mahir(Kenan İmirzalıoğlu) és Feride(Bergüzar Korel) drámai szerelmét ismerhetjük meg a sorozatban.Törökországban az ATV csatorna sugározza.A sorozat hatására magyar Facebook csoport alakult,melyben sok információhoz juthatunk,mert ugyan kicsi létszámú a csoport,de nagyon aktív 'A sorozat elõzetese megjelent a port.hu-n az egy jó elõjel a magyar nézõk számára.Hasonló volt a helyzet Seherezádé és Szulejmán esetében is.Legyünk türelmesek,mert megéri.Seherezádé és Ezel nagyot alakítanak.Az egyik beszédes bizonyíték az,hogy a sorozat elnyerte a legjobb drámai sorozatot Törökországban 'Miért vagyok ennyire informált?Mert nézem török nyelven is.Karadayi lehet sikeresebb lesz mint a többi török sorozat?Nem tudom,de a legjobbak között szerepel.