offtopic
ildimix 2014 dec. 20. - 09:28:20
(75/155)
Én nem bánnám, ha a gyerekek megtalálnák az anyjukat kíváncsi vagyok rá. Amikor a halálhírét keltették tudtam, hogy nem halt meg és a nagyama is rájött 1 anyai szív ezt megérzi.

Jó lenne ha bányásznának akvarilt jó lenne ha már gazdagok lennének.

Of: örülök, hogy újra fog menni dr. tóth. Te ezt hol olvastad?

A témákat is láttad már?

on
malvinkicska 2014 dec. 19. - 17:27:12
(74/155)
Alberto tett róla, hogy ne valljon Esther ez a gyerek dolog a valóságban is ekkora, erõ két felnõtt között, itt is a gyerekekkel tudja zsarolni A E-t. Jól bonyolódnak a dolgok, de legalább itt ésszel dolgoznak nem ölik egymást, az öreg papa is nagy penge a tolókocsijába, de az E apukája sem kutya.
malvinkicska 2014 dec. 19. - 12:42:42
(73/155)
Alberto nagy játékos csipem attól eltekintve, hogy õ a fõ gonosz, a kis csaj nem kap jogsit csak szerette volna azt mondta a papa kifizeti végezze el a tanfolyamot. Az Elejét nem szoktam látni csak késõbb mivel akkor meg Kuzey és Güney, most már jól beindult egy igazi családi film egy kis huncut mennyel az élen. Az egy ellopott életet elkezdték adni igaz éjjel, de fen van a sorozat baráton Dr Toth folytatódik januárban úgy délután, mint ahogy volt.
offtopic
ildimix 2014 dec. 19. - 11:40:48 Előzmény malvinkicska
(72/155)
Alberto most a markában tartja Esthert. Jól megzsarolta a gyerekekkel. Mondtam, hogy Esther nem fog a család ellen vallani.

Azt hittem Herceg unokája végre õszinte Herceggel, de csak arra ment ki a játék, hogy hamisítson neki jogosítványt. Egyre unszinpatikusabb az unoka számomra.

Ma már nem lesz a gonosz így tudjuk nézni a karibi szerelmet helyette.

Of téma: a dr. tóthról nem tudsz semmit? Januárban fogják újra adni, vagy csak ennyi részt vettek fel belõle? On
malvinkicska 2014 dec. 18. - 13:35:30
(71/155)
Nagyon szeretem a Telemundo által készített sorozatokat, de ez a két utolsó nem nagyon jött be, elhiszem kell lenni benne ilyenek olyannak, de ez a sok gyilkolás értelmetlenül sok volt. A kisasszonyt én nem láttam nekem új, sok ismétlés lesz amiket nem rég adtak. Alberto jól tud szó szerint színészkedni, mindig csõbe húzza Esthert, de ezt kell nekik játszani, a kis csaj szinkron hangja, olyan kotkodáló. amúgy is pörgõs, ne de hiba nélkül nincs egy sorozat sem, újabban a Youtube nézek operetteket avval többet érek, mert már szinte feledõbe vannak a magyar tehetséges színészeink. Tudom aki dolgozik annak nincs ideje próbáltam , még így is sokszor nem érek rá, annyi teendõm van. Ezt az ünnepen is adják meg a törököt is, legalább nem kell a sok unalomig ismételt filmet nézni ezek is haladnak a történésekkel.
offtopic
ildimix 2014 dec. 18. - 11:31:10
(70/155)
Nem mindig van idõm írni, a héten szabin vagyok így jobban ráérek.

Taisz kár, hogy nem szerelmes a parancsnokba pedig jobban összeillene vele, mint Heliossal.

Alberto szerintem színészkedett a kiborulást szinlelve csak nem akarta,hogy Cassianoval találkozzon.

Szerintem Esther nem fog tanuskodni Alberto ellen mert meghülyíti a volt férj.

Igaz még el sem váltak.

A herceg unokája és a lányok nagyanyja nekem is sok, nem is szeretem a szinkronhangját irritáló a fülemnek.

Ma már vége lesz a gonosznak így marad ez az 1 sorozat.

A kisasszonyt én már régen láttam akkor tetszett mostmár szerintem nem kötne le.

Az rtlplusszon újra adják az utolsó vériget ezt sem nézném újra.

Visszatérve ehhez a sorozathoz várom a folytatást.
malvinkicska 2014 dec. 16. - 16:15:47 Előzmény ildimix
(69/155)
Számomra lenyûgözõ eza sorozat ami legjobb benne nagyon természetes a színészek játékai, olyan jól játszik szinte mind, hogy valami. Alberto annyira eltudja hitetni mennyire van Estherér, aztán Cassiano mikor rá néz a csajra, szinte sugárzik. Az biztos most veszélyes dologhoz nyúltak, mert az öreg egy dörzsölt fickó a toló kocsijába, de az E apja sem kutya ezen a téren. A mai részben nagyon jó volt a nagyképû, Heliost a csaj jól átvágta, az meg is érdemli. A sorozat most a 72-es résznél tart 120-ig még van vagy két hónap szerintem csak mostanában el voltam foglalva nem számoltam ki, majd ki fogom. Jelenben a Gonosz Á a török és a Kisasszony és ez, mint már említettem a Lola nem az én világom, nem nézem de a többi feldolgozást sem. Más fórumon is olvasgattam de még eddig senki nem tud új sorozatról, ha tudok én neked azonnal megírom. Az idõd engedi egy mondatot is írj hogy ne érezem magam egyedül köszike.
offtopic
ildimix 2014 dec. 16. - 11:07:12
(68/155)
Remélem börtönbe kerül Alberto a mûkincsek miatt. Cassiano kimondta ha Esther nem létezne akkor összejönne Christallal. Én még mindig Christalparti vagyok de gondolom a sorozat vége úgyis az lesz, hogy Cassiano Estherrel jön majd össze.

Estherék darázsfészekbe nyúltak azzal, hogy kutatnak Dionisio múltja után. Nehogy baj legyen ebbõl megkockáztatom tragédia.

Olvastam a mûsorújságban Karácsonykor is adni fogják a sorozatot. Szerintem január végén vége is lesz te még nem számoltad ki mikor lesz az utolsó része?

Akkor most csak a törököt és ezt a sorozatot nézed? A gonosznak csütörtökön vége én már nem bánom elegem volt az öldöklésbõl és bosszúból. Ajánlok 1 sorozatot visszalehet biztos nézni valahol Uralkodónõ a címe hamarosan vége lesz az 1. évadnak ami 22. részes.

Visszatérve erre a sorozatra várom a folytatást.
malvinkicska 2014 dec. 08. - 17:06:40
(67/155)
Minden esetre jól keveri a kártyáját Alberto mindig sikerül behálózni Esthert, most is jó féltékennyé tette azon felül elvitte a kislányt, hogy nagyon hiányzik neki, és költözzön vissza hozzá. Cassiano nagyon kiakadt amiért annyira félti Cristáltól, nem bízik benne, szerintem C és Cristal összejönnek erre játszik Alberto és nyerni fog. A kis csaj Amaralina Herceg unokája sok egy kicsit. Az öntelt Heliost a csaj jól átvágta nem ment el vele a lakására, jól tette, miért csapta be Taist.
malvinkicska 2014 dec. 08. - 07:15:01
(66/155)
Az m1-en a 6-os résztõl nem nézem, de hála az égnek nem csak én látom így más is csapni való értéktelen, a sorozat sajnos. Esthernek olyan tétova a szerepe sajnos, szinte sokszor nem tudja mit tegyen, gondolom, nem a védelmébe írom, de ha tudja, hogy Cassiano él, biztos nem szült volna gyereket Albertonak. Az meg a beteges szerelmet játsza de jól áll neki csipem, meg az anyjával ahogy beszél, ha velem így beszélne a fiam, elsírnám az életem. Cristál meg is mondta nagyon szereti Cassianot szépek is együtt, most már az apja is enyhült mivel megmentették, kezd érdekesebb lenni a történet. A mellék szállak is a nagyra vágyó Helios, vajon melyik lányba lesz végül szerelmes.
offtopic
ildimix 2014 dec. 07. - 19:02:30 Előzmény malvinkicska
(65/155)
Akkor nem bánom, hogy nem nézem az m 1-en a sorozatot.

Visszatérve erre: Nekem Cassiano és Christal jobban összeillenének, mint Esther õ nekem már 1 kicsit túl nyálasnak tûnik. Most megint összefognak veszni, mert meglátta az újságcikket. Valahogy Laurinya miatt sem sajnálom ha nem szerette Albertot minek szült neki gyereket nem volt elég Samuka a kisfiú? Beleszart saját tányérába azzal, hogy folytatta a válókeresetet. Megérdemelte, hogy kidobta Alberto a házból.

A pilóták most jó fejek voltak szerencse, hogy nem halt meg senki.

Várom a hétfõi részt megpróbálok sûrûbben írni.
malvinkicska 2014 dec. 01. - 16:24:54
(64/155)
A második fele kezdõdött ma egy kicsit a gyerek dolog ki van sarkosítva nagyon sokat beszélnek róla szerintem tök felesleg. Aztán Esther apja annyira bele élte magát a múlt sérelmeibe, hogy szinte már beteges, vissza lopta az apja volt óráját Esther Albertoéktól, de még az öreg nem vette észre. Aztán a pálya is felrobbant állítólag, nincs semmi bizonyíték Alberto ellen.
malvinkicska 2014 nov. 27. - 20:15:10
(63/155)
A mai epizód is nagyon jó volt Cassiano apjának megmûtötték a szemét sikerült. Alberto beszélgetett az anyjával nagyon jól játszik ez a színész, olyan megható volt, és beleélte magát abba amit mondott neki az anyja. Az öreg Dionisio megérte e pénzét van annyi ékszere az nem semmi. Samuel jól mondja,hogy náci volt az öreg. A boldogság nagy a ház miatt, hogy majd beköltöznek a gyerekek.
malvinkicska 2014 nov. 26. - 21:43:55
(62/155)
OFF szerintem nem vesztettél semmit ez meg temetõbe játszódik jelenbe elég morbid számomra, van benn sok kényes fruska nyávognak össze, vissza a történet meg sem közelíti ezt, pedig én kedvelem D G-t de ez nem elég nem tudom meddig bírom cérnával és nem nézem tovább hûlyességekre nem vagyok vevõ. A kuzey az elég jó lett csak sokat küzd benne neki ez a szerep nem olyan testhez álló, mint a szerelmes karakter, szerintem.
offtopic
ildimix 2014 nov. 26. - 20:23:59 Előzmény malvinkicska
(61/155)
Jó volt Esthert boldognak és elégedettnek látni. Örültem annak is, hogy Cassiano hugával megkapták a hitelt. Most minden szép és jó kíváncsi leszek a következõ kavarásra. Szerinted Karácsonykor is fogják adni a sorozatot? Milyen a film amit nézel az új sorozatra gondolok pörgõs vagy egyhelyben áll?

Visszatérve a sorozatra várom a holnapi részt.

Remélem Herceg unokája nem kavar be, hogy az õ nevére lett íratva a bánya. Néha 1 kicsit sok belõle nagyon pörög.
malvinkicska 2014 nov. 25. - 16:24:20
(60/155)
Bejön az üzlet Alberto anyja jól játszotta neki nem tetszik az a ház valami nagyobbat szeretne, bekapták a csalit. Cassiano is valami illegális leszálló pályát fedezett fel, de amilyen szerencséje van Albertonak ezt is meg ússza. Nagyon szép jelenet volt Cassiano és az apja között a szem mûtéttel kapcsolatban, valahogy olyan természetes. Minden nap van miért várni a következõ részt.
offtopic
ildimix 2014 nov. 25. - 07:33:21 Előzmény malvinkicska
(59/155)
Jól beleesett Alberto nagyapja a csabdába most kénytelen lesz megvenni az alapítvány házát. Akkor mit fog szólni ha Gyomár kijelenti nem költözik el a házból? Õt nem tudnám elképzelni 1 csomó gyerekkel együtt élni.

A múltkori részben meglepett ahogy énekelt nagyon szép hangja van.

Várom a folytatást.
malvinkicska 2014 nov. 24. - 20:01:32
(58/155)
A mai nap Esther szorult helyzetben volt, mivel a rendõrségen, ki hallgatták, de elõtte Alberto megfenyegette, ne merjen Cassiano mellett tanúskodni, mert a gyerekeket elveszi tõle. Guiomar aranyos segíteni akar házat akar vetetni azt mondja neki közben az árváknak fogja adni, eszébe nincs az Albuquerque, villából elköltözni az öreg após bekapta A csalit.
malvinkicska 2014 nov. 21. - 11:19:17
(57/155)
Szerintem azért vannak a pilóták mivel Cassiano az volt és õk segítik ahol tudják, A biológusnõ nekem jobban nem jön be a fiatal sráccal, valahogy nálam az ilyen nem elfogadott, most meg terhes is. A Lola sorozattal kapcsolatban késõbb lesz véleményem, amitõl nem vagyok boldog Ximena játszik benne kicsit sok belõle. A Herceg unokáját alakító színésznõ nagyon szép és jól is játszik, nagyon tetszik.
offtopic
ildimix 2014 nov. 21. - 08:15:43
(56/155)
Sajnos korai a 16 30-as idõpont mert dolgozok, úgyhogy ezt a sorozatot el sem kezdem nézni. Majd írd meg hogy tetszett.

Visszatérve a sorozathoz: Megható volt ahogy Herceg bevallotta Oliviának õ a lány unokája.

Én a pilótás szálat kihagynám õk annyira nem érdekelnek.

Helios érez valamit a bányával kapcsolatban Albertoék biztos megbánják, hogy eladják a hercegnek.

Én ugornék 1 pár évet ha már megveszik a bányát. Cassiano nagy és segít az apjának a termelésben. Várom a mai részt!