zsazsa777 2014 okt. 20. - 08:08:33 Előzmény malvinkicska
(35/155)
A "kótyagos" magyarázta el Samukának, hogy milyen jó, amikor az embernek 2 apukája van, bezzeg neki nincs 1 se. Erre fel az egyik pillanatról a másikra Samukának megvilágosodott az elméje és odarohant a vérszerinti apjához.
malvinkicska 2014 okt. 17. - 09:05:13 Előzmény ildimix
(34/155)
Ester elmagyarázta a kis Samukának, hogy az igazi apja Cassiano, mielõtt iskolába kísérte az öreg szemétkedett de E leszerelt, az iskola elõtt azzal a majonet bábuval várta Samucát az a kótyagos gyerek, mikor meglátta S az apját szaladt hozzá. és mondta ez az én apukám az, boldogan felkapta, és ölelgette ezzel lett vége a 25-ös epizódnak.
malvinkicska 2014 okt. 14. - 09:55:37
(33/155)
A pénteki részt vártam fel rakják sajnos nem, ezért nem láttam , mivel a Kuzey és Güneyt nézem, és a kettõ ütközik.
Szép napot neked.
offtopic
ildimix 2014 okt. 14. - 07:11:06
(32/155)
Malvin a pénteki részt nem láttam. Végülis a kisfiú hogy fogadta el cassianot apjának hiszen nagyon ellenezte õt.

Szerintem cristal és cassiano összejönnek majd. Nem tudom mit fognak még kitalálni a sorozatban most megjelent alberto anyja aki színt hoz a sorozatba. Biztos lesznek még kavarások.
malvinkicska 2014 okt. 12. - 11:29:32
(31/155)
Nem nagyon nyilvánítanak véleményt, nem csak itt a többi fórum sem pörög, mint máskor. A sorozat eddig nagyon jó a színészek a hely a téma, és ami fõ nem erõszak inkább fondorlat áll a bosszú állásnál, fõ térbe késõbb mi lesz, lehet ebben is lesz durva rész, bele fér. Esther szereti C-t akkor miért nem mondta el elsõ perctõl ki a gyerek apja, a szülei is mondták. Az lesz nagy szám ha C-ba bele szerelmesedik Cristál, az énekes csaj.
offtopic
ildimix 2014 okt. 12. - 07:38:08
(30/155)
Megértem a kisfiút, hogy nem fogadja el cassianot. Ha esther az elején elmondja neki õ az igazi apja akkor lehet nem így alakult volna a dolog.

Donatot is megértem, hogy nem fogadta el a fiától a pénzt.

Várom a folytatást!
offtopic
ildimix 2014 okt. 05. - 21:56:00
(29/155)
Továbbrais nagyon tetszik ez a sorozat. Megkönnyeztem amikor apa és fia találkozott szép jelenet volt. Annak is örültem, hogy Donato nem halt meg a viharban. Nagyon várom a jövõheti részeket. Alberto megérdemli, hogy cassiano bosszút tervel ellene a herceggel.
malvinkicska 2014 okt. 02. - 15:52:54
(28/155)
Igazán nagy kár nem pörög ez a fórum pedig nagyon jó a sorozat.A mai rész kimondottan gyönyörû volt Cassiano megérkezett,7 év után, Albertot jól helyben hagyta, amit megérdemelt, Esther össze van zavarodva nem tudja ki mond igazat, nem akarja, hogy C tudja van egy gyönyörû fiú gyereke, az idõs Samuelnek igaza van ahhoz joga van tudjon a gyermeke létezésérõl, Nagy ünneplés volt a tiszteletére a barátok is eljöttek ismerõsök. A folytatást várom hogyan fogja megtorolni A-t amiért így tönkretette az életét, C-nak és E-nek is.
malvinkicska 2014 okt. 02. - 08:13:37
(27/155)
Az elõzetesben már mutatták, hogy megérkezik, Cassiano, nagyon várom mit fog szólni Alberto és Esther, aztán ott a kisfiú, aki az övé, nekem nagyon tetszik eddig, a gonosz álarca már nagyon egy oldalú csak gyilkolnak benne, sok a hiteltelen esemény nekem.
offtopic
ildimix 2014 okt. 01. - 17:18:56
(26/155)
spoiler!

Most olvasom, hogy a héten cassiano már haza is ér na ezt nem gondoltam volna. Azt hittem még hónapokig a hajón lesz.
offtopic
ildimix 2014 okt. 01. - 17:12:25
(25/155)
Örültem amikor nem kapták el krisztál apjának emberei a fiút és a herceget. Kíváncsi leszek mit szól Ester amikor meglátja a szerelmét. Gondolom addig még sok bonyodalom lesz nem hiszem, hogy a hajó kiköt brazíliában.

Bírom a katonákat is nagy szám volt amikor megtudták, hogy a hölgy az oktatójuk. Jó kis sorozat szeretem, csak kár, hogy nem pörög a fórum.
malvinkicska 2014 szept. 25. - 16:14:02
(24/155)
Remélem C-ékat nem fogják most már el, szép volta mai rész is, most nem tudom eldönteni igazán megszerette E Albertot, azt igazán nem jól teszi, hogy a kis Samu apjának szólítja A-t, mikor haza jön az igazi apja akkor mit fog neki mondani, agyerek elsõ perctõl ragaszkodik A-hoz. A mit szeretek benne, nincsen benne sok erõszak még eddig inkább, cselhez folyamodott a hapsi Esther szerelméért, szépen lassan türelmesen behálózta, mint a pók.
offtopic
ildimix 2014 szept. 25. - 08:54:22
(23/155)
A tegnapi részben sajnáltam Cassiano apját senki nem hitte el, hogy él a fia. Nem gondoltam volna, hogy ester fia albertot apának fogja hívni. Én ester helyében ezt nem engedtem volna neki hiszen nem alberto az apja hanem cassiano. Ez olyan, mintha kiakarná tépni a szívébõl a férfit. Azt sem gondoltam volna, hogy már lánya is született örülök, hogy nem áll egyhelyben a sorozat. Már elolvastam a mai rész tartalmát ma is izgalmas lesz a rész. Szerintem ez a 120 rész pont elég legalább nem fogják nyújtani mint a rétest.
malvinkicska 2014 szept. 23. - 15:36:31
(22/155)
Esther igent mondott Albertonak hozzá megy feleségül a kis Samuca is nagyon örül, szereti A-t szóval érdekesen alakulnak a dolgok, nagyon jó érdekes.
malvinkicska 2014 szept. 20. - 11:02:09
(21/155)
A baba már meg született kisfiú az Ester apjának a nevét kapta, az öreg elõbb nem akarta, mert hogy zsidó de rá lett. A szakácsnõ megesküdtek a négerrel és egy kis baba várta õket az ajtójukba mikor haza értek, mivel a nõ állítólag nem szülhet, nagy volt az öröm.A néger lelkész akart lenni de olyan lelkülettel is játszik. A sorozatot szeretem új arcokat láttok és a téma sem elhanyagolható, a rétestésztából elegem van.
offtopic
ildimix 2014 szept. 20. - 08:29:01
(20/155)
Gondoltam, hogy terhes lesz cassianótól. Kár, hogy nem pörög a fórum pedig jó kis sorozat.

A szakácsnõt és a négert is bírom jó volt az a rész is amikor kettesben töltötték az estét. Alberto apja teljesen kiakarja sajátítani a szakácsnõt de örültem amikor nem hagyta magát és elment vacsizni meg sétálni.

Várom a jövõheti részeket.
malvinkicska 2014 szept. 18. - 16:05:05
(19/155)
A sorozat sokkal jobb, mint a szemét domb és senkinek nincs véleménye, szép a táj színészek jók, a téma sem a megszokott. Rengeteg minden történt ma is C hamvaitól búcsúztak, a bányászok pénzt kaptak. A két család nagyon nehezen viseli, hogy C meghalt, végül Ester bejelenti gyermeket vár Ca-tól.
malvinkicska 2014 szept. 16. - 18:30:57
(18/155)
Pörögnek az események minden részben történik valami, most ugye megrendezték C halálát ami nem igaz Alberto nagyon jól hozza a formáját, amit játszik hiteles. Estert is nagyon sajnálom nagy szerelem, volt közte és C között. A mellék szállak is jól alakulnak.
malvinkicska 2014 szept. 14. - 08:00:03
(17/155)
Ildi jó volt neked biztos sok szépet láttál én az unokáimmal Hajdúszoboszlón voltam, aug elején , mert most már iskola, õk olyan helyre vágytak, ahol fürödni lehetett. A sorozat szép helyen játszódik érdekes, remélem ez nem lesz tele butaságokkal.
offtopic
ildimix 2014 szept. 13. - 20:06:08
(16/155)
Malvin Suxel köszi a válaszokat.

Malvin igen nézem a gonosz álarcát mostanában azért nem írtam nagyon, mert 10 napig Görögországban nyaraltam és ott nem néztem sem a fórumokat sem a sorozatokat.

Jóbulást kívánok neked remélem már teljesen meggyógyultál.

Sajnálom Estert én a helyében nem mennék hozzá késõbb Albertohoz. Kíváncsi leszek erre a lépésre mi fogja vezetni szerintem az, hogy gyereket vár cassianótól. Na majd kiderül várom a folytatást.