Téma: Katakombák

ndavid 2008 máj. 26. - 15:46:51
(7/47)
Tényleg dögunalmas volt. Az elején még én is reménykedtem, látva h úgy kezdõdik mint a Fûrész-filmek.
Próbálták visszaadni a Barlang klausztrofóbiáját, de sajnos nagyon nem jött össze. A csaj is idegesítõ.

SPOILER

A vége pedig külön vicc, a 40 kilós csaj agyonver 4 vagy 5 embert egy csákánnyal, utána pedig nyakig véresen beszáll a taxiba és senki észre sem veszi :S:S
1/10
beo71 2008 máj. 26. - 15:26:58 1/10
(6/47)
Ez a film nem félelemetes inkább nevetséges.1/10.S.Sossamon vajon fog még valaha normális filmben szerepelni?Kár érte!
marky 2008 ápr. 19. - 18:04:09
(5/47)
inkább vígjáték, mint horror ez a fércmû! Egyrészt a kecskefejû gyilkos szánalmas, nem rémisztõ, másrészt a félelemkeltés lehetõ legsablonosabb elemeinek garmadájával sem tud a film berezeltetni. Az operatör+vágás iszonyat alacsony szintet üt meg. Ez nem B film, inkább C!
pacica 2008 jan. 06. - 13:39:22
(4/47)
Hm, az elején mikor megláttam, hogy úgy kezdõdik mint a Saw film gondoltam magamban WOW ez tuti jó film lesz. Aztán néztem, pislogtam, megijedtem, néztem, sötétség, pislogtam, néztem, félrehúztam a szám, ásítottam, pislogtam, nééézzzZZZzZZZZzzZZzz....
1/10
kamisama 2007 dec. 21. - 00:05:33 1/10
(3/47)
Jogev rátapintott a lényegre. Egyszerûen borzalom ez a film. Elõször mikor megláttam azt a kecskefejû szörnyet nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Hihetetlen... Aztán jött ez a depressziós hülye k*rva aki fel-alá rohangál bele a semmibe, kezében az elemlámpa, amit vagy elejt vagy lerúg, közben mindent összetör. Hozzá képest Mr. Bean egy ezermester. Az embernek a film közepefele az az érzése támad hogy vagy DELETE, vagy hogy tekerjen egy kicsit. Nekem az utóbbi volt a megoldás, de tekerést csak tekerés követetett, míg el nem értem a végkifejletthez....DELETE! Ha egy szóval kellene jellemeznem a filmet, talán ez lenne rá a legjobb: mocskosulszardögunalomfos.
johnnyjungle 2007 dec. 19. - 23:27:32
(2/47)
osztom az elõttem szóló álláspontját: semmi nincs ebben a filmben, olyan, mintha a fókusz szerkesztõsége összeállt volna, h csináljon egy horrorfilmet, csak sz*rabb. :)
nem értem azt, aki pénzt tett ebbe a lúzerkedésbe - akár nézõ, akár készítõ
Jogev 2007 nov. 29. - 00:11:31
(1/47)
Aki jót akar magának, kerülje el ezt a filmet jó messzire. Ennél unalmasabb, vontatottabb, eseménytelenebb horrornak csúfolt valamit még életemben nem láttam. A sztori annyi, hogy egy irritáló, idegesítõ enyhén depressziós szürke amerikai csaj rohangál a Párizs alatti katakombákban és idegesítõen sipítozik, valami eszméletlenül bénán viselkedik és azt váruk, hogy csináljon már belõle pipifasírtot az a nem túl kreatívan megalkotott szörnyszülött, aki az üldözésére hivatott, hogy végre kikapcsolhassuk a TV-t.