Mélie 2009 okt. 31. - 03:04:18 Előzmény marchesa
(47/87)
"A felesége nem egy Hollywoodi mûnõ,"
De.Abszolút az.Nézd meg jobban!
"...de honnan tudod, valójában milyen ember?"
Ha jól emlékszem,leírtam,h "nem ismerhetjük a belsõ értékeit"...

Úgy szeretem,mikor néhányan úgy emlegetnek ismert (pláne külföldi)embereket,mintha legalábbis lehetõség lenne "megbántani" õket!Gondolod,h olvassa? V egyáltalán érdekelné?
Nyilván,ha ismerném(és nem változna a véleményem),személyesen 'face to face' nem mondanám az arcába,mert akkor tényleg megbántanám...
(elég tapintatos ember vagyok)
Azt szokták mondani,ha vk közismert("sztár"),akkor bírnia kell a kritikát.És ez így is van,hiszen bizonyos értelemben õ maga teregeti ki az életét ország-világ elé,amirõl aztán az emberek akaratlanul is véleményt formálnak,mikor hallják...(én pl épp ezért nem tudnám elviselni az ismertséget!)

A kritikám az õ példájukon keresztül tkp annak szólt,h abnormálisnak tartom azt az egyre elterjedtebb gyakorlatot -leginkább az õ köreikben- mikor egy idõsebb nõ fiatal férfiakat hajkurászik(Madonna),v köt magához,mert úgy gondolja,h ez a fiatalság forrása!(sztem sokan egyetértenek ezzel...)
Azt hiszem,az lenne a jó,ha a fiatal férfiakat meghagynák a fiatal nõknek(akkor pl van esélye,h lesz saját gyerekük,és nem fognak idõvel megözvegyülni),
és ugyanígy a fiatal nõk sem startolnának rá az idõsebb,már "rendezett anyagiakkal rendelkezõ" férfiakra,meghagyva õket a korban hozzájuk illõ,szabad hölgykorosztálynak.
marchesa 2009 okt. 18. - 20:19:44 Előzmény Mélie
(46/87)
Milyen jogon ítéled meg, hogy valaki egy másik emberhez való vagy sem? A felesége nem egy Hollywoodi mûnõ, hanem egy teljesen átlagosan kinézõ nõ, de honnan tudod, valójában milyen ember? Szét kell nézni a Youtube-on, és látni fogod, Jackman mennyi szeretettel és csodálattal beszél minden interjúban a feleségérõl. Szóval nem az a lényeg, te mit gondolsz a feleségérõl, hanem az, hogy õ mit gondol róla. Amúgy mivel a felesége 13 évvel idõsebb nála, és már 41 volt mikor összeházasodtak, 2-szer elvetélt, ezért aztán az örökbefogadás mellett döntöttek. Az meg nem igaz, hogy nem akarsz senkit megbántani, hiszen akkor nem ilyen gúnyos, mindent tudó hangnemben nyilvánítanál véleményt.
Anditos 2009 márc. 04. - 12:18:35
(45/87)
Feltöltette az ajkait, nekem ez tünt fel leginkább. Most láttam az Ausztráliát (naná hogy Jackman miatt), és szomorúan láttam, hogy az ajakfelduzzasztást Nicole Kidman is igénybe vette, igaz, csak a felsõ ajkain, de szerintem kifejezetten megcsunyult tõle.
Mélie 2009 márc. 04. - 01:23:18
(44/87)
Hol látszott rajta a plasztika?
Tényleg érdekel,mert nem vettem észre!
Mélie 2009 márc. 04. - 01:20:52 Előzmény ciccus92
(43/87)
Teljesen egyetértek!:)
Már régen szerettem volna megnézni,nagyon vártam!
Engem is elvarázsolt,fõleg az Oscar-on nyújtott produkciója után(bár az egészet sajna nem láttam:( )!
Remélhetõleg ezután több (akár romantikus,akár zenés) szereppel keresik meg!!:)

Csak az lomboz le,mikor hallok róla,h Ausztráliából,egy láthatóan jóval idõsebb,nem épp természetes kinézetû feleséggel érkezett Hollywood-ba...!(nem az a baj,h nõs hanem,h nem hozzávaló - persze nem ismerjük a "belsõ értékeit" a hölgynek!:))
Ha 'igazi férfi',miért csak örökbefogadott gyerekei vannak?
Számomra ebben a fogalomban benne van az is,h képes az élet átadására!:)
(ahogy az 'igazi nõ' sem igazi,ha nem akar/tud gyereket szülni,és nem válik anyává - senkit nincs szándékom megbántani!!)
Persze lehet,h a válasz benne rejlik a felesége korában(?)!Végül is Hugh is elmúlt 40,ha nem is néz ki annyinak!

Ha vk kinyomozott többet is,ne tartsa magában...!:)
Ezüstliliom 2009 márc. 03. - 21:39:31
(42/87)
"... ettõl függetlenül még csodálatosan látszik, hogy a modern világban az emberek rohadtul nem figyelnek egymásra, nem adják meg egymásnak a tiszteletet..."

Ez igaz, de azt nem feminizmusnak hívják.:) Ugyanúgy, ahogy a nõ nem tudott a régi etikett szerint viselkedni, a fériak sem, pl. Kate testvére. Valahogy a Te figyelmed erre (a feminizmusra) fogékonyabb, úgy érzem.


"Az meg hogy ilyen férfi nem létezik, mert nem használja ki a helyzetet. Ugyan, kérem, én nem errõl beszélek. Lényegtelen elem volt a filmben. Különben se tudjuk, mit használt ki, és mit nem. Mivel nem mutatták."

Nem is írtam, hogy Te beszéltél errõl. Azért van külön bekezdésben, mert ez már külön gondolat volt, a többitõl függetlenül.
Jaj, ne már! Ha kihasználta volna, mutatták volna. De ez csak egy példa volt arra, hogy milyen tulajdonságok nincsenek EGYÜTT egy férfiban. De írhattam volna azt is, hogy figyelmes, hogy reggelit készít (nem kell mindig õt kiszolgálni), hogy van érzéke a romantikához, hogy tud táncolni, stb.
ciccus92 2009 márc. 01. - 09:22:25
(41/87)
Jaaaaaj ez a film! Végre meg tudtam nézni,és jaaaaj hát el vagyok ragadtatva! :)

Szerintem igazán aranyos,mondhatni tündéri történet!

Hugh Jackman...hát õõõõ egész egyszerüen zseniális,és aaaaannyira helyes! És amit az Oscarátadáson is produkált ..:) Szeretem!Mint már elõttem írták:igazi férfi:)
Ezüstliliom 2009 febr. 28. - 22:43:11
(40/87)
Nem igazán passzol ide, amit mondtál. Hol van ott a "régi rend", ahol a férfi fõzi a vacsorát, aztán meg a reggelit is?:) Felesleges elõhozakodni a feminizmussal, meg a férfi és a nõi szerepekkel. Köze nincs hozzá ennek a filmnek. Hálisten.:)

Mint ahogy sajnos ilyen férfi sem létezik. Pl. odafekszik a nõ mellé, és nem használja ki a helyzetet... De sorolhatnám még. Külön-külön biztos van, de hogy mindenben ilyen legyen valaki...
7/10
zenka 2009 febr. 28. - 18:24:18 7/10
(39/87)
Szeretem ezt a filmet. Bájos történet. Aki romantikára vágyik, nézze meg.
10/10
Gabriella54 2009 febr. 28. - 13:12:11 10/10
(38/87)
Sajnos ma nem tudom megnézni, de este elõveszem a dvd-t! Nagyon aranyos, kedves film :) És Hugh Jackman...király!
8/10
erdling 2009 febr. 28. - 11:34:15 8/10
(37/87)
könnyed romantikus film szokatlan elemekkel, ha valaki még nem látta és ilyesmihez van hangulata, feltétlenül nézze meg. nekem tetszett. (többször is :))
leopard26 2009 jan. 12. - 12:07:32
(36/87)
dehogyis!Csak látszik az írásából hogy nem is kedveli az ilyen filmeket
offtopic
bree-gee 2009 jan. 12. - 12:06:42
(35/87)
Gonosz vagy! :D
10/10
Gabriella54 2009 jan. 12. - 11:53:16 10/10
(34/87)
Az elõzetest sajnos nem láttam, de nem lehet, hogy Sting "Until" c. dala, ami a végén is szól?!
Innen nem Neked szól, csak nem akartam több bejegyzést :)
A történet nem más, mint egy szép és romantikus mese (megspékelve egy kicsinyke bírálattal is, hiszen amikor Leopold "beolvas" Kate-nek, azt bizony nem lehetne kitenni az ablakba).
Summa summárum sokadik nézésre is nagyon tetszett - ebben persze nem kis szerepe van Hugh Jackman-nek!
Mókusfiú 2009 jan. 12. - 11:43:33
(33/87)
Hááát eeez... gyenge közepes - szerintem. Meg Ryanba nagyot csalódtam, gyenge alakítást nyújtott. Egyedül Hugh alakítása miatt nézhetõ, amúgy...pfffúú
sajna
Ezüstliliom 2009 jan. 11. - 19:01:36
(32/87)
Olyan kedves film, hogy megint megnézem.:)
vissy 2009 jan. 11. - 18:41:49
(31/87)
Szia mindenkinek!
Ez egy kedves,aranyos romantikus film.Érdemes megnézni..és hát ez Hugh Jackman:),egy tökéletes pasi:),és nem utolsó sorban egy tehetséges színész is.:)
igorrr 2009 jan. 11. - 11:06:03
(30/87)
imádom meg ryant... csak ennyi :)
Vikke 2009 jan. 11. - 09:57:05
(29/87)
Olyan mint az összes többi romatikus film, csak ez még lehetetlenebb :)
Azért az operatõri munka szép..
Erika80 2009 jan. 09. - 00:10:40
(28/87)
Nagy kedvenc! A film is és Hugh is! Megérdemelte volna a díjat is, nem csak a jelölést. De kap õ még Oscart is. ;)