Tittazsof 2010 dec. 27. - 18:27:51
(6/146)
Egy kép a csapat egy részérõl!
Tittazsof 2010 dec. 27. - 18:25:38
(5/146)
Teljes imádat! Ennyi! :D
Az összes szereplõt szeretem, de legfõképpen Chibs, azaz Tommy Flanagan nyerte el a tetszésemet. A történetek izgalmasak, egyszerûen nem lehet abbahagyni. Az egyedüli kár, az hogy csak 13 részes egy évad. Így mindig sokat kell várni a következõ szeptemberig.
Végül, Shame on us! Szégyen, hogy még egyik csatorna sem kezdte el adni a sorozatot! Nembaj, egyébként is sejtem, hogy csak elrontanák a szinkronhangokkal. (Chibs akcentusát egyébként sem lehetne tökéletesen visszaadni.)
nemosz 2010 okt. 27. - 10:50:12
(4/146)
hozzatennem meg hogy a showrunner Kurt Sutter mar bizonyitott nekunk a SOA elott a Shield (magyarul: Kemeny Zsaruk) c. sorozattal is. Plusz a SOA-ban szineszkent is felbukkanik, Ottot jatssza.
10/10
nihil 2010 okt. 21. - 07:12:39 10/10
(3/146)
Én is imádom, valóban függõséget okoz a történet, szinte minden olyan ismerõsöm, akinek odaadtam, az elsõ, majd a második évad 13-13 epizódját is egyhuzamban nézték végig, 1-1 nap alatt. Jelenleg a 3. évad felénél jár a sorozat, de már az FX Networks leszerzõdtette a rendezõ Kurt Suttert a 4. évadra is.
Nagyon várom, hogy végre valamelyik magyar csatorna is átvegye ezt a sorozatot! Egy éve már, hogy a sorozatokkal foglalkozó blogokon azt írták, az RTL Klub elkezdi vetíteni, de még mindig nincs semmi konkrétum...
Mandela83 2010 okt. 12. - 22:45:26
(2/146)
Én eléggé rákattantam mondhatom... jó kis sorozat ez.
10/10
Hesha 2010 okt. 03. - 23:27:46 10/10
(1/146)
Érdekes, már a 3. évadát futja a sorozat és itt még egy hozzászólás sincs.

Mivel nincs ismertetés a sorozatról, ezért írók róla egy kicsit:

A történet egy Sons of Anarchy nevû motoros klubról szól, akik többnyire fegyver kereskedésbõl tengetik életüket. Miközben összerúgják a port más bandákkal, és a hatóságokkal, a klubon belül is kezd feszültté válni a helyzet. Az alelnök, Jax változást szeretne a klubbon belül, míg a vezér, Clay, aki Jax apjának halála után vette át az irányítást, ezt szeretné elkerülni, ráadásul Jax megtalálja apja régi írását, ami megerõsíti az ifjút elképzeléseiben.


Igazából az elsõ részben kicsit sokalltam a drámát és a többi részben is akad jócskán belõle, de ez ne tántorítson el senkit, a történet remekül van megírva.

A színészi játék hibátlan, mindenki remekül alakít ( bár lehet, hogy elfogult vagyok egy kissé). Ron Perlam a tökéletes ember Clay szerepére, ezzel szerintem bárki egyet ért aki nézi a sorozatot. Charlie Hunnam-nak az elsõ néhány részben még annyira nem jó az alakítása, de aztán látszik, hogy végül ráérzett a szerepére. Megemlíteném még Katey Sagal-t aki Gemma-t, Jax anyukáját játssza a sorozatban, aki megpróbál mindenkit befolyásolni.

A sorozatot csak ajánlani tudom, az elsõ néhány rész, mint mondtam, ne vegye el senki kedvét, hamar beindul a sorozat és utána már függõséget okoz.