Téma: Kés/alatt

hozzászóló 2007 aug. 02. - 22:54:23
(78/738)
Hello!!!

Christian szerette volna ha Matt csalódik Ava-ban, ezért úgy gondolta, ha lefekszik a nõvel és ezt Matt tudomására hozza, akkor majd a seác megutálja és elhagyja a nõt! Végülis Christan és Ava szexelni kezdtek, de amikor Christian behatolt, akkor érezte, hogy Ava hüvelye sokkal szûkebb a normálisnál és hogy emögött csak is egy nemátalakító mûtét állhat! Szóval a sebészek megkeresték Ava régi dokiját, aki a szeretõje is volt régebben! Igazából õ végezte a mûtétet......a többiek aszisztáltak!!! :-)

Matt úgy tudta meg, hogy Ava fiát, Adrient Matt találta meg holtan, ezért be kellett mennie a rendõrségre, ahol is Sean és juliát is felelõségre vonták, hogy a család min kapcsolatban áll Avaval!!! Szóval Sean elmondta, hogy Ava egy beavatkozásra ment be hozzá a rendelõbe.......és Matt persze kérdõre vonta! Szal elmondta neki az egészet!

Ava fia azért ölte meg magát , mivel el akart menni az anyjával Párizsba vagy már nem is tom, hogy hova.....és akkor beleszúródozz a kés a srácba . De Adrien azért vette a kést, hogy megölje az anyját!! Bocsi, erre nem emlékszek oan tisztán!!! :-)))))))
bremat 2007 aug. 02. - 22:22:54
(77/738)
hali, kössz az eddigi felvilágosítást, 1-2 tisztazo kérdés:

hogy derült ki, hogy matt csaja igazabol pasi? matt hogytudta meg? sean mütötte, igaz?.. mért ölte meg magat eva fia?
hozzászóló 2007 aug. 02. - 22:12:36
(76/738)
ok :-)
Szandy89 2007 aug. 02. - 19:25:11
(75/738)
szia. köszi de elküldenéd még 1x mert itt még a másik email címem volt megadva ami már nincs. most irtam át ugyhogy légyszi még 1x. köszi elõre is:D
lilcso 2007 aug. 02. - 18:46:45
(74/738)
más földrész, más generáció :)))))))
hozzászóló 2007 aug. 02. - 17:44:55
(73/738)
Szia!
Persze, hogy megoldható!!! :-)
Elküldtem e-mailben !

Üdv:-)
Szandy89 2007 aug. 02. - 17:09:58 Előzmény hozzászóló
(72/738)
hát én szeretném ha megmondanád h ki a Késes:) valahogy nem tudnád elmondani ha nem is itt mert lehet hogy nem mindenki akarja tudni.... már nagyon kíváncsi vok rá .... szóval valahogy megoldható hogy elmondd??:)
hozzászóló 2007 aug. 02. - 15:45:20
(71/738)
4.rész:
Abban bízva, hogy Alzheimer-kórban szenvedõ férjében ismét felébredne az emlékek, egy nõ arcplasztikát szeretne! Vonakodva , de Sean elvégzi a mûtétet. Végül kudarc lesz a vége, a férj nem ismeri meg kétségbeesett feleségét!!!
Matt láthatási korlátozásról szóló vág Sean arcába. A Késes újabb áldozatának mûtétére kerül sor, de Õ azzal vádolja a sebészeket, hogy mindent érzett, amit csináltak vele a beavatkozás során! Végül Liz Christianon teszteli az altatószert!!! Kiderül, hogy a Késes áldozata nem is áldozat, hanem magát vágta meg, mert figyelemhiányban szenvedett és szerette volna, ha Õ kerül a központba!!!!
Végül megkapta amit akart, az epiód végén a Késes megkéselte!

Az elmúlt részekben elkezdõdött a Késes utáni nyomozás!
Kit McGraw nyomozó foglalkozik az üggyel, aki végül Christian és Kimber ágyában végezte! Végülis kiderûlt mindkét sebész számára, hogy Quentin biszexuális ( megfogta Christian fenekét, amikor meghívta az édes hármasukba! ; meg kicsit rámozdult Seanra is).
hozzászóló 2007 aug. 02. - 15:36:25
(70/738)
Szia!
Amennyire emlékszek szívesen leírom! :-)

Az elmúlt részekbõl:

Tehát: feltûnt a színen a Késes, aki szerint " a szépség átok a világon", ezért a " szép" emeberek szépségét elveszi, azaz megvágja õket és valamikor meg is erõszakolja õket!
A McNamara / Troy pedig elvállalta, hogy megmûti az áldozatokat! Sajnos így õk is a beteges késelõ célpontjává váltak!!! Seant meg is támadta az otthonában és figyelmeztette, hogyha továbbra is "visszafordítja" a munkáját, akkor azt megbánja! Végülis a mûtéteket tovább folytatták az áldozatokon ......de Sean helyett Christian-t késelte és erõszakolta meg.
Ez volt azt hiszem a múlt hét végén! Ez volt a 2. évad vége!
A héten kezdték vetíteni a 3. évad részeit!
1. rész:
Nagy a baj: Julia válni akar, Sean felvesz egy új partnert, mivel Christian nem képes feldolgozni a Késes okozta súlyos traumát.
2.rész:
Egy utcai banda tagja szeretne megszabadulni a tetoválásaitól, de végül jól megverik. Mtt nehezen birkózik meg a tényle, hogy Ava megmûtette magát....elmegy egy transzexuális bárba , ahol megismerkedik valakivel, de miután kiderül az illetõrõl, hogy pénisze van, Matt alaposan megveri, kiéli rajta az indulatait.
De végül bosszut áll a transzexuális illetõ a barátaival: jól elverik Mattet!!!

3.rész:
Két fiatal srác arca odaragadt egy harmadik fiú fenekéhez. Christian siet a segítségükre, aki ezuttal az új partnert , Quentin -t hívja magával.Matt eközben csak jobban kiborul.

bremat 2007 aug. 02. - 00:55:15
(69/738)
Hali, valaki viszonylag pontosan össze tudná foglalni mi volt az elmúlt 5-6 részben?:)
lecsusztam sajna, pedig mindig probalom nézni:)

ez amugy hanyadik évad? elözöek mienek voltak? szorosan kapcsolodtak a mostanihoz?
10/10
csaysee 2007 júl. 31. - 19:36:16 10/10
(68/738)
sztm ez csak akkor lehet ha en vok a nagymama me ah. a szuliem ismerem s a nagyszuleim ok nem h nem elottem csinalnak meg csak nem is probaltak
lilcso 2007 júl. 31. - 13:45:14
(67/738)
te valszeg soha... pont ez a különbség SAJNOS :))))) de én is bírnám mindenesetre
10/10
csaysee 2007 júl. 31. - 11:45:03 10/10
(66/738)
egy kicsit tenyleg durva volt de a helyszinelokben volt durvabb is
De h mikor fogok en nagyanyammal fuvezni s kozben nagyanyam azt bizonygatna h regen jobb volt a fu, s aztan bejonne anyum s o is kerne egy slukkot hat na erre kivancsi leszek...
hangyás 2007 júl. 30. - 23:58:46
(65/738)
nah én most hánytam be, hát ilyen durva hulla még a helyszínelõkben is régen volt mit az Ava fiáé!
áááááááááááááááááááááááááááá
10/10
csaysee 2007 júl. 28. - 10:33:29 10/10
(64/738)
ja es gondoltamis h valami gondjai vannak ha ferfiakat s noket is megeroszakol...
friendsfan 2007 júl. 28. - 03:18:23
(63/738)
Speciel a mûtéti jelenetektõl, vannak köztük elég kemények, de mondjuk csak azt hogy naturalisztikusak. :D
10/10
csaysee 2007 júl. 27. - 13:58:02 10/10
(62/738)
ja akko figyelni fogok....pedig mar kezdtem talagatni tolem akar Liz is lehette volna v akarki...
hozzászóló 2007 júl. 27. - 13:52:45
(61/738)
Szia!

A Késes egy olyan szereplõ....akit eddig nem ismertél(az 1-2. évadban nem szerepelt) , hanem a 3. évad új "arcai" közül lesz valaki! Tehát nem az eddig szereplõk közül lesz!:-)

Végülis pasi..........de nála is lesznek gondok....vagyis pasi...de mégse pasi......------>szóval nála is lesznek gondok nemi téren!
10/10
csaysee 2007 júl. 27. - 13:47:41 10/10
(60/738)
gondoltam is h vk. oan akit ismerek nem vk. idegen mar alig varom h nezhessem
ferfi ugye???
habar ha Avarol kiderult h eredetileg ferfi volt - le voltam dobbenve- ako akarmi kiderulhet
hozzászóló 2007 júl. 27. - 13:18:26
(59/738)
Szia!

Tegnap(csütörtökön) volt a 2. évad utolsó része! Ma kezdõdik a 3. évad!!!!!
Én láttam végig a 3. évadot, szóval tudom ki a Késes! Szerintem meg fogsz lepõdni , mikor kiderül! :-)

Üdv!