10/10
suxel 2013 júl. 07. - 18:37:47 10/10
(2657/2797)
termeszetesen az uj pasival, az a-val, aki nekem roppanttul nem volt szimpatikus, ha mar probaltak ujitani eszkozolhettek volna a megbocsatast a regi pasinak is, hisz a valo eletben is talalkozunk olyannal, hogy egy magcsalast kovetoen is egyutt maradnak, bar igaz a kisse necesebb resz az, hogy a sajat testverevel csalta meg.
3/10
napraforgó 2013 júl. 07. - 17:30:46 3/10
(2656/2797)
Igazad van, kevertem a szerepbeli nevével.
Na és ki gyõzött, A vagy B pasi?
10/10
suxel 2013 júl. 07. - 16:40:07 10/10
(2655/2797)
a rey szerintem gil akart lenni, o julian gil, aki bruno rey volt a lqnpa-ban.

A candynel komolyabb temak alatt ertettem, hogy megjelent az aids benne, vagy az egyik szereplonek az otvenes hatvanas eveiben jaro apja meleg volt, de a fia nem tudott rola, vagy a plasztikai muteteknel bekovetkezo halalozas hibas termekek felhasznalasa miatt, ertem itt pl a rossz minosegu olcso szilikont. A fohosno pl tanacsadast folytatott bajbajutott embereknek, legyen az szerelem, szenvedelybetegseg, egyedulallo nok problemai vagy barmi. Osszessegeben nekem a mexikoi humor ellenere nem volt egy olyan rossz sorozat, bar lehetett volna jobb is, ha a fohos jaime camil nem ripacskodja vegig, nekem szornyuek voltak a jelenetei. A ficko nem tudott megalljt parancsolni szerintem es izlesesen atadni a humor forrasat, mint colunga az amit a sziv diktal cimu sorozatban. Bar mindenki tud fejlodni, s szerintem ezt jaime camil is bebizonyitotta 2012-ben a por ella soy eva cimu telenovellaban, ami picit lattam belole, nem volt kemenyen tuljatszva, pont amennyire kell. Es brackamontes fele ennyit sem sirt, mint itt a sortilegioban. En meg mindvegig a b-pasinak (az elso, aki az elejen megcsalta (valentino lanus)) szurkoltam, hogy bocsasson meg neki. :D :D
3/10
offtopic
napraforgó 2013 júl. 07. - 04:56:09 3/10
(2654/2797)
Igen, ez így van. Szerencsére a Rubit eléggé promótálták, a tartalmat is lehetett ismerni elõre - egy szép, de szegény nõ a testével akar érvényesülni, meggazdagodni, de a végén megbûnhõdik minden elkövetett gonoszságáért. Az ilyen tipusú történet nem érdekel, de errõl már váltottunk szót korábban is.

A Candyrõl nem hallottam, azt se tudom, hogy melyik csatorna adta. Ha valamelyik kevésbé ismert, akkor nyilván ezért nem láttam. Ahogy a sztorijába belenéztem most, valóban ez olyan lehet, ami talán tetszett volna. Úgy tûnik ebben is egy olyan nõ szerepel, aki a saját kezébe veszi a sorsát, nem adja fel, kûzd az életben. És ha mellette vannak még humoros jelenetek is, az külön elõny

Nem bírom, ahol egy történetben egy nõ végigzokog 130, vagy 180 részt, állandóan csak szenved és nem csinál semmit. És azt sem szeretem, amikor a nõ átgázol mindenen és mindenkin, hogy érvényesülhessen.

Szóval sem a nyávogós, sem a gázolós tipus nem az esetem.

De a telenovellákban újabban hódító tipust sem kedvelem, ami a szépen kimunkált férfitestekre épít, amelyben minden negyedórában látnunk kell egy aktuális szépfiú zuhanyozását, vagy testedzési programját.
És sajnos ide tartozik a Kettõs játszma is, ahol 5 szépfiút is nézegethetünk, Levy, Zepeda, Soto, Rey és Cordoba személyében. Nem múlik el epizód, ahol az ötbõl legalább kettõ félmeztelenül ne tûnne fel a képernyõn.

Én tudom, hogy egy telenovellától nem várhatunk el Shakespeare-i mélységeket, na de azért csak kell valami épkézláb történet is., ami 90-180 rész erejéig leköti a nézõt.
3/10
offtopic
napraforgó 2013 júl. 07. - 04:31:23 3/10
(2653/2797)
A Marimarnál még indokolt is volt a kócosság (bár ott nem látszott a mûviség!), mert ott a történet épp errõl szólt. A mezítlábas, kócos, szutykos kis vadócból kifinomult szép nõ lett.
Habár ebben meg Thalia elõl lelapított, hátul feltornyozott, nagyon mûvi kontya nem tetszett, amikor már az úrinõt alakította.
Akkor már szebb volt a Rosalindában, akár az elején, akár "Palomaként" a gyönyörû nagy hajával.
10/10
suxel 2013 júl. 06. - 18:28:15 10/10
(2652/2797)
a rubi neked kifejezetten nem tetszene szerintem, nem szereted a negativ hosnoket. Jacky pont az ellenpolus volt, o volt a tiszta pozitiv ertekekkel rendelkezo baratno.
Viszont abbol kiindulva, hogy az amit a sziv diktal bejon neked, a candy is tetszett volna. Egy ugynevezett avantgard novella volt, ami probalt komolyabb temakkal foglalkozni, humorral erosen vegyitve. Ezek a torekvesek nem jartak sikerrel, mind a ket ilyen novella megbukott, mexiko ugyanis ujdonsagok teren nem tunik befogadonak, csak a klasszikus kell, a jol bevalt recept.
v_zsuzsi 2013 júl. 06. - 14:35:57
(2651/2797)
Lehet, hogy ezzel a kócosabb frizurával azt szerették volna kifejezni, hogy a lány a szegényebb rétegbõl származik. A régi Thalia sorozatoknál, rózsanovelláknál volt ez szokás pl. Marimar. :)
3/10
napraforgó 2013 júl. 06. - 14:10:55 3/10 Előzmény suxel
(2650/2797)
Ezeket a sorozatokat nem láttam. Kár, hogy a szép hosszúhajú nõket elcsúfítják a rossz frizurákkal, fõleg, ha a cselekménynek semmi köze hozzá.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 06. - 10:19:18 10/10
(2649/2797)
Már utánuk is néztem, köszönöm :) Gyönyörû hangjuk van. Az Adagiot ismerem :) Szeretem a zenéiket :)
3/10
napraforgó 2013 júl. 06. - 06:47:34 3/10
(2648/2797)
A 4 féfi egy énekegyüttes - Il Divo néven világhírû tenorok. Hasonló formációt vett fel itthon az Adaggio, amely 3 tenorból áll.

Egyébként nekem is az a véleményem, hogy még a látszat kedvéért nem kell visszatérni a régi életformához. A különköltözés nyilván fontos, a válást demonstrálni kell fizikailag is, de nõzni nem kell a meggyõzés kedvéért. Meg különben is, nem kell, hogy Alexet ennyire érdekelje Bruno véleménye. A feltételeit teljesítette, hogy mit érez, hogyan él, mit gondol, ez már nem tartozik rá!
10/10
Dorcsek 2013 júl. 05. - 22:28:30 10/10
(2647/2797)
Amúgy Paula viselkedése már kiakaszt. Ez a hiszti, hogy õ a villában akar lakni.. Elhiszem, hogy a jóhoz könnyû hozzászokni, de azért egyáltalán nem vészes ahol Don Pedroék laknak. Szép kis lakás normális bútorokkal.. Úgy csinál mintha egy omladozó ocsmány patkánytanyán kellene laknia.
Másik elég hülyeség szerintem, hogy Alejandronak vissza kell válás után térnie a régi életmódjához. Az oké, hogy külön élnek majd, (bár ha elváltak már nem tud mit tenni Bruno, nem mindegy, hogy kiderül hogy csak álválás volt?!), de minek kell a csajozós életformájához visszatérni a látszat kedvéért.. vicc.. egy válás után fõleg a gyermeke anyjától nem lenne meglepõ, hogy egy ideig hanyagolja a nõzést..
A 4 férfi amúgy a mai rész végén olyan szépen énekelt :) Nekem az elsõ tetszett a legjobban:) Gyönyörû mély hangja volt.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 05. - 22:17:17 10/10
(2646/2797)
Ezt mondjuk én sem értem, nekem kifejezetten tetszett a haja. A fonott tincs is meg az apró hullámok jók voltak benne. Nem feltétlen a nagy csigás mûloknik a jók, elég természetellenesek, göndörítés után ezért szokták szétrázni az ujjakkal, hogy minél természetesebbek legyenek. Én szívesen hordanám úgy a hajam, tetszik. De a mostani hajviselete is szép amikor félig egyenes, meg a frufruja is tök jó, hogy hol oldalt van hol telifrufru. Plusz a hajszíne is nagyon bejön. Nekem Paula haja nem tetszik, gyönyörû fekete sok haja van, de ez az unalmas lófarok minden részben..
10/10
suxel 2013 júl. 05. - 20:49:27 10/10
(2645/2797)
jackyt ezenkivul a rubiban es a candyben lattam, az egyikben full sima haja volt a masikban nagy hullamok voltak benne, de nem ilyen tenyleg kocos, jo ez a jelzo. A masik kettoben jobb volt a frizuraja, viszont a legjobb hajviselete szerintem a sorozat utolso harmadaban lesz.
3/10
napraforgó 2013 júl. 05. - 14:24:00 3/10
(2644/2797)
Mert nem tetszik a mû kócos haj. Ezt szándékosan ilyenre csinálják, tincsenként gubancolják össze. Vagyis mûvileg kócolják.
Elõször csak a civil videójában láttam, hogy a nõnek gyönyörû, sima, fényes haja volt. A mostani részekben is lassan ilyenné válik a frizurája. De kb. 20 résszel ezelõtt még ezt a "szélfúttára" rendezett, mûvileg összekócolt frizurát viselte.

Mellesleg férfiaknál sem szeretem, pl. Mario Cimarronál, a szenvedélyek lángjaiban. Ha elképzelem, hogy az egyébként síma hajú pasas tincseit éjszakára szépen feltekerik, hajcsavarókra.... hát kacagnom kell. Aztán a reggel leengedett loknijait szépen összezilálják, hogy ettõl ilyen mûkócos legyen.
10/10
cristina.olivia 2013 júl. 05. - 11:32:42 10/10
(2643/2797)
Miért kell folyton a haját kritizálni? Azért mert hullámos, attól még fésülködik.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 04. - 19:21:04 10/10 Előzmény suxel
(2642/2797)
Az ilyen karakteres férfiakhoz számomra jobban illik az ilyen hang, meg amúgy is jó hallgatni. Megnéztem egy klipjét nemrég az énekhangja szép :))
10/10
Dorcsek 2013 júl. 04. - 19:12:12 10/10 Előzmény suxel
(2641/2797)
Az ilyen karakteres férfiakhoz számomra jobban illik az ilyen hang, meg amúgy is jó hallgatni. Megnéztem egy klipjét nemrég az énekhangja szép :))
10/10
Dorcsek 2013 júl. 04. - 19:11:41 10/10 Előzmény suxel
(2640/2797)
Az ilyen karakteres férfiakhoz számomra jobban illik az ilyen hang, meg amúgy is jó hallgatni. Megnéztem egy klipjét nemrég az énekhangja szép :))
3/10
napraforgó 2013 júl. 04. - 07:16:26 3/10 Előzmény suxel
(2639/2797)
Nem nagyon szeretem, ha egy sorozat a cselekmény hibáit, illetve egy színész a színészi játék hiányosságait ilyen "látványosságokkal" kívánja pótolni....
3/10
napraforgó 2013 júl. 04. - 07:04:12 3/10 Előzmény suxel
(2638/2797)
Elõre várom! Addigra a fiatalasszony fölfedezi a fésût és kefét? Netán elmegy fodrászhoz, aki hivatalból ismeri ezeket a szerszámokat?