10/10
suxel 2013 júl. 03. - 19:40:20 10/10
(2637/2797)
majd nemsokara ismet levyt, s ujabban majd sotot veheted szemugyre.
A sorozat harmadik harmadaban maria jose haja teljesen at fog alakulni, egy sokkal rendezettebb format fog felvenni, ugy szerintem tetszeni fog.
3/10
napraforgó 2013 júl. 03. - 19:26:27 3/10
(2636/2797)
Ha már a hajaknál tartunk, Maria Jose végre megfésülködött!
De azért kicsit furcsa, hogy pár napja jött haza a kórházból (ahol majdnem meghalt!), 1-2 napig fel volt kötve a karja, most meg már a világon semmi baja.
Ha meg több idõ telt el, akkor miért nem írják ki, hogy pár nap múlva, vagy 2 héttel késõbb, stb.?
És ma kivételesen Ulises felsõtestét és izmait csodálhattuk meg...
10/10
suxel 2013 júl. 03. - 17:38:05 10/10
(2635/2797)
dani romo legjobb szerepe eddig szerintem a 2001-es el manatial - az osforrasban volt.
Zavodszky noemi hangjat nem szeretem, a sirasa meg borzalmas szerintem. David zepeda eredeti hangjaval kapcsolatban nem te vagy az elso ilyen jellegu, ti lanyok szeretitek az erosebb, melyebb hangu ferfiakat. Szerintem nem veszes a hangja, nekem meg kellemes is bar lehet csak azert, mert mar sokat hallottam. :D De elsore sem voltam rajta fennakadva.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 03. - 12:45:10 10/10 Előzmény suxel
(2634/2797)
Haj ide vagy oda, remek színésznõ. Teljesen eléri, hogy az egyik sorozatban gyûlöljük a másikban meg szeressük :)) Fura volt a Szerelem diadala után ebben elkezdeni nézni de már az elsõ epizódban áthangolódtam arra h most jót játszik :))
Am én MJ magyar hangját kifejezetten szeretem, nekem nagyon tetszik. Meg a nevetése is. Alejandro hangja meg szintén isteni. Nagyon fura volt utána egy eredeti hanggal nézni interjút. Tudom, hogy azért mert ezzel szoktam meg. Viszont Bruno eredeti hangja (fura ilyet mondani) de nem jó:D A magyar sokkal gonoszabb és férfiasabb :DD
3/10
napraforgó 2013 júl. 03. - 06:32:07 3/10 Előzmény suxel
(2633/2797)
D Romo csinosabb, nõiesebb a szép hosszú hajával. Amikor ezt a filmet forgatták, még megvolt a nagy haja, most rövid, ahogy mutattad, de az is jól áll neki. Valahogy ez, amit itt visel, sehogyse jó, nekem nem tetszik.
3/10
napraforgó 2013 júl. 02. - 19:03:11 3/10
(2632/2797)
Ma Alex kirúgta a házból Brunot. Az meg futott anyucihoz, hogy az engedje meg, hogy maradhasson. De Victoria is Alex mellé állt. Na, kíváncsi vagyok, ezek után Bruno elköltözik-e? (a félmillió dollárt sem adta még vissza, amit azért kapott, mert az állította, hogy az USÁ-ba költözik...)
Amúgy jobb, ha az ellenség szem elõtt van, úgyhogy ez a kirúgás most nem is annyira jó ötlet.
Maria Josét viszont sajnálom, az a nõ egész nap a szobájában ül, nem is annyira a sérülése miatt, hanem hogy ne legyen szem elõtt...
10/10
suxel 2013 júl. 02. - 18:42:19 10/10
(2631/2797)
a szerelem osvenyei cimu sorozatban hosszu derekig ero egyenes haja volt dani romonak, es az egesz sorozat legpozitivabb karaktere volt, tehat nem feltetlen emiatt lett rovid haja, hogy pozitiv szemelyiseg, ezt igy almodtak meg, egyebkent az igazi okot nem tudom, miert rovid.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 02. - 14:56:39 10/10
(2630/2797)
Parókája van? :O Ugyan mi bajuk volt a hosszú hajával.. Az nem illik a szerephez vagy mi? A Szerelem diadalában is hosszú haja volt, jól állt neki. Bár lehet ez lágyítja az arcát és nem lesz olyan szigorú tõle az arca. Ott mondjuk gonoszat játszott lehet azért nem akarták h pont ugyanúgy nézzen ki.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 02. - 14:53:41 10/10
(2629/2797)
Hát igen. Alejandro egy az egyben belemondta a telefonba a vércsoportot. Ha kihagyta volna akkor is teljesen értelmes lett volna a mondat. Úgysem lényeges a történet szempontjából mivel pl nem egy Vészhelyzet, hogy pontosan milyen vércsoport, elég annyi h ritka. Ha meg már belefûzi h mi az, akkor ne mondjanak már baromságokat..
3/10
napraforgó 2013 júl. 02. - 13:29:18 3/10
(2628/2797)
Figyelj, nem tudom úgy nézni! Ez egy történet, jó, vagy rossz - egyébként meg inkább rossz.

A történetet a maga egészében kell nézni. Én lesz*rom, hogy william levy, vagy david zepeda csinos fiúk. Ettõl a történet még nem túl jó. Sõt... épp most kezd elmenni silányba... engem nem érdekelnek ezeknek a szépfiúknak az iznai, amit oly sûrûn mutogatnak, mondjuk zuhanyozás címén. A nõ is gyenge, a kócos hajával, meg a szinkronban élvezhetetlen idétlen vihorászásaival... Victoria maminak is botrányosan rossz a parókája, miért nem volt jó az eredeti haja? A derékig érõ haját meg lehetett volna csinálni néhány csinos konytynak...

És már bocsánat, de a Lombardo-Alanis családban szokásos állandó ordibálás vajon kinek tetszik? Mert ezek normálisan sose beszélgetnek egymással, csak ordibálnak.
És ezek után véletlenül sem értem, hogy miért nem tud, nem akar Alejandro elköltözni onnan a terhes feleségével jó messzire? Tojni kéne arra, hogy apuci õrá hagyta a házat. Az összes többiek meg csak az õ jóvoltából lakhatnak ott. Ha nem akarja õket onnan kidobni, bizony neki kéne váltani...

Dehát ezek itt fognak még nyûglõdni egyrakáson, már elõre látom.
10/10
csikosi 2013 júl. 02. - 13:09:38 10/10
(2627/2797)
Úgy kéne néznünk, hogy ez csak egy film.
Ne keressetek benne logikát!
Bruno egy szemét aki a mindennemû gazdagságra vágyik, Rachel egy ribi.
3/10
napraforgó 2013 júl. 02. - 05:35:15 3/10
(2626/2797)
Erre szoktam azt mondani, hogy a kevesebb több lenne.
Ha valamit nem tudnak, vagy nem biztosak benne, akkor miért közlik premier plánban? Pl. valamelyik szereplõ, gondterhelt arccal marhaságokat mond...
Meg lehetne oldani, pl. úgy, hogy telefonon közlik valakivel az adatokat, (pl. a vércsoportra vonatkozó adatokat) mi nem halljuk a konkrét adatokat, csak a hívott fél. Õ elég gondterhelt arccal nézeget, és azt mondja: Hát ez elég ritka, ilyen vért nehéz lesz szerezni. Kész, ennyi kéne.
Vagy ott van ez a lábtörés. Miért kellett konkretizálni medence (csípõcsont) törésre? Így elrontották.
Mert ha csak annyit tudunk, hogy eltört a lába (akármi, akárhol), emiatt nem tud járni, de megmûtötték, rendbehozták, és most már újra tanul járni, hát OK. De a medencetörés? Régebben úgy hallottam, hogy ezzel 6 hónapig kellett gipszágyban feküdni (mert a medencét nem lehet úgy begipszelni, mint egy lábat). Lehet, hogy már vannak újabb megoldások, de a medencecsontokat nem lehet úgy fémekkel stabilizálni, mint egy combcsontot, szóval vannak kétségeim, hogy a fiút rögtön hazavitték és már mankót is kapott, stb.
Ha már annyira konkretizálták a dolgokat, konzultálni kellett volna egy orvossal, hogy ne mondjanak hülyeségeket. Egy ilyen többszáz részes sorozat költségvetésébe bele kell férjen 1-2 orvosi szaktanács díja. De ha nem, ott van az internet, arról is ki lehet nézni sok adatot. A vércsoportra való tájékoztatást mindenképp.
(fõleg, hogy nincs olyan telenovella, amelyiknek ne lenne kórházi vonatkozása...- baleset, szülés, lebénulás, megvakulás, kómába esés, stb., stb.)
Még egy laikus is többet tud, mint amit itt tényként elõadtak. És ez szomorú, mert egy ilyen filmsorozattal nagyon-nagyon sokat kaszálnak. és akkor megérdemelnénk, hogy reális adatokat, tényeket közöljenek velünk, ne szamárságok tömegét.
10/10
Dorcsek 2013 júl. 01. - 23:00:44 10/10 Előzmény napraforgó
(2625/2797)
Hát ez nekem is elég furcsa volt h pár nap elteltével hipp-hopp már mankóval jár..
malvinkicska 2013 júl. 01. - 17:54:27
(2624/2797)
Akármit írunk, hogy ilyen vagy olyan a sorozat utána néztem a Szultán után szinte ez a legnézettebb szappan opera a neten nézõk száma szerint, van benne fura dolog de ez már így van a szerep osztás patínáns az is sokat tesz.
3/10
napraforgó 2013 júl. 01. - 17:15:28 3/10
(2623/2797)
Victoria meg elvágyódik egy lakatlan szigetre (elfutna a problémák elöl) :)))
Feje tetején a ház, ott a per, amit Bruno indít, a lehetséges botrány, a lánya válni akar, a fia egy bûnözõ, õ meg menne a lakatlan szigetre. Szupi. Ez aztán a cselekmény!
3/10
napraforgó 2013 júl. 01. - 16:56:16 3/10
(2622/2797)
Bruno beadta a kérelmét a másodfokú bíróságra (???!!!) a végrendelet megtámadása tárgyában. Ez úgy baromság, ahogy van. Minden kérelmet elõször az elsõfokú bírósághoz kell benyújtani, különben hogy lehetne fellebbezni?
3/10
napraforgó 2013 júl. 01. - 16:50:03 3/10
(2621/2797)
Nem azt mondták a minap, hogy Gabrielnek a csípõcsontja tört el?

A Wikipédia szerint:
A csípõcsont (coxae) a csontos medence legfelsõ és egyben legnagyobb csontja, amely a legtöbb gerincesnél, köztük a madaraknál és az emlõsöknél is megtalálható, a csontos halak azonban nem rendelkeznek vele. A kígyók kivételével a hüllõk csontvázának is részét képezi, bár néhány kígyónál is felfedezhetõ egy apró csont, ami csípõcsontnak tekinthetõ.[1]
Latin eredetû nevének (ile, ilis) jelentése 'ágyék' vagy 'horpasz'.[2]
Az ember csípõcsontja két részre oszlik, a testre és a lapátra; határuk a belsõ felületen az ívelt vonal (linea arcuata) mentén, illetve a külsõ szegélynél, az ízületi ároknál található.

Én úgy tudom, hogy a csípõcsont törése esetén jó pár hónapig gipszágyban fektetik a beteget. Itt meg a fiú már mankóval közlekedik és gyógytornára jár. Nekem ez furcsa.
3/10
napraforgó 2013 júl. 01. - 04:39:36 3/10 Előzmény cristina.olivia
(2620/2797)
Nem, nem ezt mondtam. Nézhetõnek tartom a sorozatot, attól függetlenül, hogy látom a hibáit.
Ennél sokkal gyengébbnek kellene lennie, hogy félbehagyjam. Mert nem szeretek semmit sem félbehagyni - filmet, sorozatot sem.
Amúgy meg személyesen meg lettem szólítva, Suxel a véleményemet kérte, neki válaszoltam.
Könnyû mondani, hogy akkor ne nézd - de oly kevés olyan mûsor van, amit érdemes nézni, ami valóban értékes.
És hogy dícsérjem is a sorozatokat, a mostanában adott dömping reality mûsoroknál biztos százszor jobb (bár azokra még nem tudtam ráfanyalodni).
És a sorozat nagyobbik fele még hátravan, akár javíthat is. Bár nem hiszem, hogy másodszor, vagy harmadszor is megnézném.
10/10
suxel 2013 jún. 30. - 20:32:50 10/10
(2619/2797)
masodjara nezem most a sorozatot igaz mostanaban csak neha neha, de masodik nezesre sokkal kritikusabb vagyok, mint elsore. Tartom magam ahhoz meg mindig hogy jo sorozat, csak nekem az elejen tul sok a lamour, sok a tomeny erotikus jelenet, vic-fer abszolute hidegen hagy. Viszont nem akkora zuhanas, mint a rivalisok a szamomra, amit anno 10-re ertekeltem, most kb egy 6-ot kapna. Ez kb egy 8-ig sullyedt le nalam.
10/10
cristina.olivia 2013 jún. 30. - 19:34:35 10/10 Előzmény napraforgó
(2618/2797)
Elég sokszor hangoztatod, hogy mennyire nem tetszik a neked sorozat. Na, mindegy, én nagyon szeretem, már 3-szor láttam.
Szereplõkrõl:
Maria José: számomra eddig a legszerethetõbb nõi fõszereplõ, nem az túl vallásos nõ, aki folyton imádkozik, emellett viselkedni is tud, alkalmazkodik a gazdag környezethez
Alex: imádom, mert nem lehet az orránál fogva vezetni (de ezt már 100-szor elmondtuk)
Bruno: szeretem az olyan gonoszokat, akik nyíltan utálják a másikat, és nem próbálnak a bizalmába férkõzni, és amikor õrjöng... azon jókat mosolygok
Raquel: egyik kedvenc, fõleg, amikor hisztizik
Roberto: a másik kedvenc, szeretem azokat a karaktereket, akik nem is túl jók, de nem is rosszak
Paula: valóban idegesítõ néha
Victoria: nekem tetszik a kapcsolata Fernandoval, miért ne jöhetne össze egy idõsebb nõ egy fiatalabb férfivel. Olyan sokszor volt már idõs férfi – fiatal nõ páros.
Igazából mindegyik szereplõt kedvelem (Felipát, Chuchot, késõbb Lisetté-t is), számomra a sorozat tökéletes.