pillangókisasszony 2012 máj. 26. - 03:20:28
(50/70)
Nekem nem tetszett.Eléggé unalmas volt és rettentõ hosszú,majd két és fél óra.Eléggé semmitmondó volt.
Eminemet nagyon bírom,jó,hogy beletették.Mostanában bármilyen filmet nézek feltûnik ez a Jonah Hill fazon...
9/10
d3t0x93 2012 ápr. 28. - 12:09:51 9/10
(49/70)
Én még régen találtam meg ezt a fimet angolul, de akkor még FILMDRÁMA mûfajjal. A sok agyoniskolázótt egybõl a rendezõt és a szereplõt szapulja, hogy miért vígjátékot készített... arra nem gondoltok, hogy esetleg a port.hu írta azt, hogy vígjáték? Valószínûnek tartom, hogy aki létrehozta ezt az oldalt a filmnek nem is látta, mert azt hiszi Ira-ról, hogy lány -_-'
Amúgy meg nem láttam még magyarul, de biztos vagyok benne, hogy ez a film csakis eredeti nyelven éri meg a pénzét. Az is biztos, hogy a poénok nagy részét is átírták a magyarok "kedvére".
10/9
10/10
djhoffman 2012 jan. 02. - 18:23:29 10/10 Előzmény kmisi94
(48/70)
öcsém,te nem tudsz olvasni :"színes, magyarul beszélõ, amerikai vígjáték"
kmisi94 2011 júl. 19. - 09:45:47
(47/70)
Valaki lát a címnél vígjáték feliratot? Mégis mi a fenét vártatok hatalmas humorokat? Ez egy szima történetet elmondó cím nem tudom az olyanok miért pontozzák le akik humort vártak!
!!!666k 2010 aug. 23. - 01:56:45
(46/70)
Hát, nem olyan rossz ez a film.7/10 Bírom Judd Apatow-nak ezt a szexualitással teli durva humorát, de leginkább akkor ha vígjátékról van szó, viszont ez a film inkább dráma, és ez az agyba-fõbe káromkodás itt most nem igazán jön be, nem csodálom ha valaki emiatt végig se nézte. De mégis azért a dráma mellé sikerült jó pár poént is belerakni, amik jól sikerültek. A szereposztás jó, a legnagyobb arcok vannak benne, a forgatókönyv is tetszik. Ha a film rövidebb lenne úgy 20-30 perccel sokkal élvezhetõbb lenne, ez a idõ szinte csak káromkodással meg értelmetlen poénkodással ment el. De azért a lényeg így is megmarad, hogy mirõl szól a film, és maga az elképzelés nagyon is jó. A stand up-os részek valóban szánalmasak, káromkodni meg olcsó szexpoénokat mondani én is tudnék ... Ha vki végig tudja nézni és érti is a filmet(lényegét), annak tetszeni fog, mindenesetre a port.hu-s értékelés szerintem alacsony kissé.
1/10
Zsákos ember 2010 aug. 10. - 04:07:22 1/10
(45/70)
Szóval a film egy nagy kalap f0s ! ;D
retrobaba 2010 júl. 12. - 18:30:31
(44/70)
kb. a negyedéig tudtam nézni, addig is majdnem elaludtam... kétség kívül Adam Sandler legrosszabb filmje.
7/10
ate5z 2010 máj. 21. - 11:38:34 7/10 Előzmény cibi21
(43/70)
Hali!
Igen, igen: a nálunk tapasztalható poénkultúra mélysége amerikában kb 15-20 évvel ezelõtt volt jellemzõ. Elég ha megnézel egy mostani Chris Rock stanp up-ot, õ sem lesz különb a filmbelieknél. Ezt figyelembe véve a poénokkal teljesen meg voltam elégedve, viszont hiányzott valami a filmbõl:) Azért nálam megérdemel egy 7/10-et.
7/10
h.tibi91 2010 ápr. 13. - 18:18:41 7/10
(42/70)
Nekem olyan üres volt ez a film, és nem is nagyon történt benne semmi, éppen ezért nem is ragadott magával. Kicsit se eleje se vége nincs a filmnek.

* * * S P O I L E R * * * (TARTALOM)
Egy ember történetét láthatjuk, aki habzsolja az életet, majd amikor kiderül, hogy halálos beteg átértékeli az életet és a dolgokat körülötte. Rájön, hogy nincsenek barátai. A film elõrehaladtával, mikor kiderül, hogy minden rendben van és meggyógyult Simons, akkor újra visszatér a régi kerékvágásba és talán a film elsõ fele értelmét is veszíti. Ekkor fellángol a régi szerelem, de késõbb ebbõl is csak egy futó kaland lesz, és hiába várjuk a szerelmes happy-endet, nem kapjuk meg. Magyarán a filmben egy barátság létrejöttét, alakulását, különbözõ stádiumait követhetjük végig.
* * * S P O L E R V É G E * * *

A filmnek igazából semmi mondanivalója nincs, talán csak, annyi, hogy az ember mindig számíthat a barátaira és lehet, hogy egy véletlen találkozásból szövõdnek a legnagyobb barátságok.
A poénok kicsit erõltetettek, de néhány hazai stand-up comedys-tõl is láthatunk manapság ilyen típusú humor, így lesznek, talán akik tudnak majd nevetni rajta. A film elég szókimondó és talán kicsit sok benne a káromkodás.
Összességében a film nézhetõ, de én azért kicsit még nézelõdnék, mielõtt erre leülök és két és fél órában nézem tulajdonképpen a semmit.
7/10
2/10
Schizoneura 2010 ápr. 04. - 18:58:19 2/10
(41/70)
hosszú, unalmas és teljes mértékben semmitmondó film
2 pont
cibi21 2010 márc. 16. - 00:03:27 Előzmény Aleksandr
(40/70)
Sziasztok!
Teljes mértékben egyet értek az elõttem hozzászólókhoz.
Érdekes poénok vannak benne, lehet, hogy ez az ameriak népnek bejön mivel 6.9 pontot kapott az imdb-n,
Feléig birtam elnézni, utánna végig tekertem az egészet..
Nagy csalódás..
7/10
Aleksandr 2010 márc. 05. - 15:02:50 7/10
(39/70)
Kicsit az Ember a Holdont juttatja ez a film eszembe,még ha valójában nincs is sok köze hozzá. Nem vígjáték, de nem is dráma, és nem is a kettõ között, ez valami más. Kissé fölöslegesen hosszúnak éreztem, ez a sztori nem tud 135 percet lefedni úgy hogy lekössön végig. Ettõl függetlenül nem rossz összességében.
1/10
Rahar 2010 márc. 04. - 12:51:47 1/10 Előzmény Wertow
(38/70)
Nekem egyáltalán nem tetszik a film, ez a film számomra egyáltalán nem vicces nemhogy nem nevettem fel, de még el sem mosolyogtam a film alatt. Ha egy film unalmas és semmitmondó és még hosszú is az nagyon rossz párosítás. Ha valaki kedveli a stand-up comedy mûfajt annak lehetséges, hogy tetszene, de szerintem még mûfajon belül is nagyon gyenge, például a magyar srácok sokkal humorosabbak, bár én csak a Bödõcs Tibort kedvelem, a többi érdektelem. Valaki írta, hogy ez dráma és nem vígjáték, szerintem is vannak benne drámai elemek, de még drámaként is egy semmitmondó alkotás. Adam Sandler egy újabb gagyi alkotása a Vizesnyolcas és a Ne szórakozz Zoharral után, bár az Esti mesék címû film nagyon tetszik 10/9. Én 10 pontból 1 pontra értékeltem ezt a bármilyen kategóriába sorolt filmet, úgy, hogy végignéztem, kibírtam :)
1/10
11messi87 2010 febr. 24. - 00:10:41 1/10
(37/70)
Én egyszer nevettem: amikor kicinkelték a csávót, hogy an agyfaterja Hitlerrel kártyázik a pokolban. Ezen begörcsöltem. "Ha átment a tûzön, akkor a pokolban van..."

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
lacee83 2010 febr. 21. - 23:08:20
(36/70)
Nem bírtam végignézni, bár azért nem nézhetetlen de egyszerûen nem történik benne semmi és várható hogy nem is fog. Szóval majd valaki elmeséli a végét. Standup ide vagy oda sokszor azt hittem hogy félre van szinkronizálva mert a poén mindig elmaradt. Sandlernek vannak jó filmjei, a Távkapocs mérföldekkel jobb abban is van poén és dráma (vagy legalábbis szomorú dolgok)Ja és mintha egyre kövérebb lenne a filmjeiben.
wiliwonka 2010 febr. 20. - 00:31:33
(35/70)
Nagyon gáz volt ez a film. Ha vígjátékot akartak csinálni, kellett volna bele poén. Ha meg dráma volt a cél akkor meg minek hülyültek annyit. 1,5-szer sikerült nevetnem. az kurva kevés.
8/10
Wertow 2010 febr. 13. - 08:08:04 8/10
(34/70)
Ez a film simán megérdemel 8 pontot. Szerintem itt sokan végig se nézték, csak rávágták hogy unalmas , vontatott. Igaz hogy hosszú, de én egyszer se éreztem azt, hogy ki kellene nyomni mert annyira gáz lenne. Ez nem vígjáték volt, hanem egy jó összerakott drámai történet.
1/10
mirrmurr77 2010 febr. 12. - 00:43:45 1/10
(33/70)
tényleg szörnyû...nem is értem...áhh
2/10
dominoizzy 2010 febr. 10. - 16:45:12 2/10
(32/70)
érdekes volt, 1 óra 2 percnél nevettem egy nagyot az étteremben sírós résznél...
eric bana nem a kedvenc színészem, de igazi felüdülés volt látni a filmben mert annyira tré volt!
jah és seth rogen jól nézett ki!
7/10
beo71 2010 febr. 10. - 11:41:08 7/10 Előzmény NADALFAN
(31/70)
Ha valaki vígjátékra vágyik,nem ajánlanám.
Nekem tetszett,ez a (nem is tudom,milyen mûfaj)keserédes komédia(?).7/10.
A komikusok is ugyanolyan emberek,mint mi:esznek-isznak-betegszenek-jókedvûek-rossz kedvûek,errõl szól ez a film.Nincs harsány nevetés,csak mosolygós poénokkal,de kedves hangulattal telik a film,láthatjuk a humorfelelõsök milyen érzékeny emberek,mennyire vágynak az elismerésre,az emberek szeretetére,aztán így vagy úgy(siker miatt vagy a siker hiánya miatt)érzéketlen,görcsös,rossz kedvû emberekké válhatnak.Ez így tetszett is,viszont amikor elmentek Sandler szerelmi élete felé,az már nem jött be.Mondjuk a befejezést csíptem:
SPOILER
A fõhõs nem kapja vissza az eltékozolt családi életét(az átlag hollywoodi happy end helyett)viszont kap egy új(valóban értékes)barátot.
SPOILER VÉGE!
Ha az Adam Sandler féle szórakoztató vígjátékot várod,akkor kihagyhatod,ez kicsit más.