Téma: Kígyófej

Protozoli 2011 márc. 31. - 00:10:58
(7/27)
Nem nagyon értem, mire gondolsz. A génmanipulált szótól sokaltál be? :D
Amúgy a film nagyon gagyi volt. A színészi játékot inkább meg sem említem, mert egyenlõ a 0-val...
Deecy 2011 márc. 31. - 00:04:10
(6/27)
***spoiler***
Amikor a vége felé a pasas megszólalt, hogy "nyugi szivi, nincs belõlük több", akkor már gondoltam, hogy nem egészen így van... :) Ráadásul az a feltevésem is bejött, hogy születtek kis halak is.
Szegény csaj feje kétszer is halvéres lett... :D Viszont nem tudom, hogy ha már úgyis a vízben voltak, miért nem mosták le az arcukról a hal darabjait? Talán túl logikusan gondolkodok? :)
ulqui11 2011 márc. 30. - 23:56:19
(5/27)
Átkapcsoltam rá egy 5 másodpercre,amikor kapásból az a szöveg fogadott hogy,és idézem "génmanipulált kígyófejû hal".

Na itt lefagytam további 2 mp-re,aztán gyorsan továbbkapcsoltam.xD
Én nem vagyok a fantasy,meg sci-fi ellen,de azért ez kicsit sok volt. :D
10/10
Nickolsohn 2011 márc. 30. - 22:55:22 10/10
(4/27)
Gyerekek adok rá egy 10-est a kígyóhal akció után vagy mi volt a másik szupermozinak a címe ez felüdülés és azóta tiszta vígjátékként nézem ezeket a filmeket hát nem nagyszerû?:D
perry 2011 márc. 30. - 00:50:15 Előzmény tyrichie
(3/27)
Igen én klónoztattam magam , hogy végig tudjam nézni, ennek az lett az eredménye leharaptam a pop-corn zacskót,
megittam a vízkõoldót, fekete hattyú vált belõlem és
kivágtam a magas c-t.
2/10
tyrichie 2010 nov. 04. - 04:30:29 2/10
(2/27)
Nagyon rossz film, egyszer végig lehet nézni immel-ámmal.
Bogoj 2009 nov. 05. - 09:34:31
(1/27)
tartalom: "Louisiana mocsarai mindig is veszélyesek voltak, de ilyen vérszomjas szörnyeteg még nem fenyegetett a békésnek tûnõ vízi világban. Egy óriás, génmanipulált ragadozó hal cirkál áldozatok után kutatva a csendes folyóban. Útját a parton szerte szét hagyott megcsonkított holttestek jelzik. A hatóságok legjobb embereiket bízzák meg a brutális lény megfékezésével. A szörnyeteg azonban vízben és levegõben egyaránt képes lélegezni, gyors mozgású a szárazföldön is... és az étvágya csillapíthatatlan."
nem láttam, nem saját kútfõbõl írtam...
de hogy hogyan lett a címe 'kígyófej'?...