GORiARTY 2015 márc. 09. - 00:44:45
(40/160)
Valami fatörpikus volt ez a film!

Van benne akció, van benne humor, nem szabad komolyan venni, de nem is egy vígjáték. Egy akció kaland, olyasmi a stílusa, mint annak idején az Indiana Jones filmeknek. Egy nagyon remek szórakoztató film, ami fordulatos és tényleg nem tudtam minden fejleményt kitalálni, azt mondjuk nyilván, hogy ilyenkor a jók gyõznek, de azért a svéd hercegnõ meg tudott lepni  

Nagyon jó, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek!
MoziRozi 2015 márc. 08. - 16:59:21
(39/160)
Megdöbbentett, a végig stílusos kémtörténet fináléjába mintha egy idegen filmbõl vágtak volna be részleteket...
egy durva, igénytelen pszicho-horror szerû moslékból.

****SPOILER*******
a baltás gyilkosra hajazó, õrült anya, aki a kisgyermekét húsbárddal akarja megölni, az ajtó szilánkjai röpülnek, a kisbaba ordítva bõg, az anya csapzott haja stb stb
sose nézek ilyen szarokat és szerintem elképesztõ, hogy egy ilyen bekerült egy olyan filmbe, ami alapvetõen klassz, képregényre hajazó történet.
****SPOILER VÉGE ********
1/10
dgergely 2015 márc. 08. - 16:47:36 1/10
(38/160)
A vége tiszta pszicho-horror! Váratlan, nagyon durva, senkinek sem ajánlom!!! (Nem írtam SPOILER-t, hogy mindenkihez eljusson az üzenet!)
10/10
mf5hd 2015 márc. 07. - 21:13:49 10/10
(37/160)
Matthew Vaughn eddig még nem nyúlt mellé és most sem tette, de mennyire, hogy nem. A Kingsman két órányi tömör szórakozás, szándékosan irreális akciójelenetek és lökött poénok sorozata, ráadásul az elmúlt évek iszonyúan bugyuta, prûd és teljesen kiherélt akció és képregényfilmjeivel ellentétben mer végre kicsit szabadszájúbb, erõszakosabb és politikailag inkorrektebb lenni, egy kicsit tényleg Tarantinora emlékeztetve, ráadásul Colin Firth egyszerûen csúcs, ezt a szerepet neki találták ki, nem mellesleg Samuel L. Jackson is remekül adja a zakkant fõgonoszt és még a kisebb szerepekben is olyan sztárok tûnnek fel mint Michael Caine vagy Mark Strong, a remek szinkron is sokat dob a filmen. Persze nem tökéltes, ne várjunk tõle komoly mélységeket, viszont remek kis mozi, reméljük lesz folytatása, viszont gyerekek egyáltalán nem való, erre figyelni kell. 10/10
10/10
mf5hd 2015 márc. 07. - 21:11:54 10/10
(36/160)
Matthew Vaughn eddig még nem nyúlt mellé és most sem tette, de mennyire, hogy nem. A Kingsman két órányi tömör szórakozás, szándékosan irreális akciójelenetek és lökött poénok sorozata, ráadásul az elmúlt évek iszonyúan bugyuta, prûd és teljesen kiherélt akció és képregényfilmjeivel ellentétben mer végre kicsit szabadszájúbb, erõszakosabb és politikailag inkorrektebb lenni, egy kicsit tényleg Tarantinora emlékeztetve, ráadásul Colin Firth egyszerûen csúcs, ezt a szerepet egyszerûen neki találták ki, nem mellesleg Samuel L. Jackson is remekül adja a zakkant fõgonoszt és még a kisebb szerepekben is olyan sztárok tûnnek fel mint Michael Caine vagy Mark Strong, a remek szinkron is sokat dob a filmen. Persze nem tökéltes, ne várjunk tõle komoly mélységeket, viszont remek kis mozi, reméljük lesz folytatása, viszont gyerekek egyáltalán nem való, erre figyelni kell. 10/10
9/10
Petrapetrus 2015 márc. 06. - 07:40:59 9/10
(35/160)
Miért kéne bárkit is lebeszélni errõl vagy bármelyik másik filmrõl? Akinek felkelti az érdeklõdését, hadd menjen el rá és nézze meg. Aztán majd mindenki eldönti saját magának, hogy neki tetszett-e vagy sem, amit látott. Az régen rossz, ha az ember úgy megy el - vagy nem megy el - valamire, hogy csak és kizárólag mások véleménye alapján kalkulál...
5/10
Catharin 2015 márc. 05. - 21:48:54 5/10
(34/160)
Én is csak azért írok,hogy lebeszéljek mindenkit errõl a filmrõl!! Ne menjetek moziba,kivéve ha 12 éves kortól nem vagytok idõsebbek. Téma lezárva!
9/10
offtopic
Petrapetrus 2015 márc. 01. - 19:48:12 9/10 Előzmény Újvállalkozó
(33/160)
Hát képzeld, nem az! Attól, hogy nem vagyok vevõ sem a felturbózott, sem pedig a modernizált Sherlockra, attól még nem üres az életem. Gáz is lenne, ha pont ez(ek) lenné(nek) az "üres élet" koordinátái...
5/10
DreamR 2015 febr. 28. - 23:17:08 5/10
(32/160)
Kiváló film :( csökkent értelmû ovodásoknak ). Akkor is csak alsó középcsoportig.
Csak annyit modhatok kerüld el, ha jót akarsz, Ha rosszat, akkor lehet.
Ez egy hulladék, gagyi, abból is a veszélyes fajtából. Ne mondd, hogy nem szóltam. Több szót nem érdemel.
mapk 2015 febr. 28. - 20:55:46 Előzmény Újvállalkozó
(31/160)
Örülök, hogy tetszett.
Szerintem, túl hosszú volt(ez a legfõbb hibája-több mint 2óra), de ha már, a poénokból is több, vagy erõsebbek kellettek volna.
Ami hasonlóan túlzó, és paródia jellegû, a Zoolander volt anno, amin sokat nevettem(tíz éve).
-
A hercegnõs poénomra gondolsz, hogy Coliné? Az valóban jól sikerült.:D:D
Újvállalkozó 2015 febr. 28. - 18:41:17
(30/160)
Basszus, csak most láttam, hogy Luke Skywalker kit is játszott a filmben!
Újvállalkozó 2015 febr. 28. - 18:37:31 Előzmény mapk
(29/160)
8/10

Szerintem nagyon rendben volt és jó volt látni Colin Firth-öt ilyen szerepben. :) 81 millió dollár nem tudom, hogy mennyire alacsony költségvetés, de minden rendben volt. Különösen tetszettek az új fajta akciójelenetek, meg a végén a hercegnõs poén. :) Akinek tetszenek a James Bondos kémes filmek, azoknak csak a ajánlani tudom.
Újvállalkozó 2015 febr. 28. - 18:34:48 Előzmény gkozak
(28/160)
Te se járj többet moziba, maradj a barátokköztnél! :)
Újvállalkozó 2015 febr. 28. - 18:34:08 Előzmény Petrapetrus
(27/160)
Üres életed lehet, ha nem tetszett az új Sherlock. :(
Újvállalkozó 2015 febr. 28. - 18:31:19
(26/160)
Utána néztél a neten?
revolrtol 2015 febr. 27. - 17:56:55
(25/160)
sziasztok, már sehol máshol nem játszák már ezt a filmet feliratosan?
10/10
Gaba-baba 2015 febr. 25. - 14:41:51 10/10 Előzmény gkozak
(24/160)
Attól,hogy neked nincs humorod......Ez a film 10/10!!!!!! A legjobb akció amit valaha láttam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
gymester 2015 febr. 22. - 17:36:39 10/10
(23/160)
Elolvasva a hozzászólásokat, még hozzátennék valamit.

A filmet nem érdemes megnéznie olyan embernek, aki szerint a világ teljesen rendben van, a kormány segít, Obama jót akar, a rák ellenszere pedig a kemoterápia. Akik így gondolkodnak, nem fogják érteni a film valódi üzenetét és emiatt a színészi játéktól, meg a bravúros sztoritól, vagy az ölükben tartott kóla-popcorn kombótól várnak majd szórakozást. Mellesleg ezek sem rosszak (már aki szereti a jól öltözött és mûvelt angol karaktereket vagy a kólát), de Hölgyeim és uraim itt teljesen más az üzenet. Nem mindenki nyitott erre az üzenetre a fentebb írtak miatt, így számára az élvezet természetesen elmarad. Nálam 10 pontos a film.
10/10
gymester 2015 febr. 22. - 17:28:07 10/10
(22/160)
Kiváló film. Ez most nem a 'hatalom', hanem az 'ellenzék' filmje, már aki érti, mire gondolok. Mint az éhezõk viadala.

Bemutatja, hogy van más út is, mint amit az aktuális hatalom diktál. Nem mellesleg pedig a világ vezetõi (élükön Obama eszement csipbeültetõ terveit kigúnyoló, selypítõ, hamburgerzabáló néger karakterrel) mókásan megsemmisülnek. Remek alkotás, ezek után talán kicsit nehezebb lesz eladni a hatalom által oly áhított, emberekbe építendõ csipeket.
1/10
gkozak 2015 febr. 22. - 12:40:02 1/10
(21/160)
Zs kategóriás film, szörnyen rossz, ízléstelen és erõltetett humorral, tele közhelyekkel. Sem a színészi játék, sem a forgatókönyv nem képvisel értéket. A kameramozgások és egyéb speciális effektek még egyszer-egyszer reménysugárként fel-fel emelték tekintetemet a vászonra, de összességében, ha a padlót néztem volna végig, akkor is jobban jártam volna, mint ahogyan azt az utolsó félórában tettem is...Ez az én szubjektív véleményem.