10/10
miguelito22 2008 márc. 24. - 15:31:09 10/10
(18/78)
nekem is tetszett bár szerintem ahhoz képest hogy luke az egyik fõszereplõ nem játszott túl sokat :( és nagyon rosszul fejezték be..... és már az elején tudtam h ki-kivel fog összejönni de hát ez egy amerikai romantikus film mit várjunk XD ( ezzel nem piszkálni akartam az amcsikat)
sushi 2008 márc. 23. - 22:42:38
(17/78)
tetszett, de csak azért mert az egyik kedvenc szinészeim közé tartozik Luke Wilson...néhol kicsit erõltettnek éreztem a vége felé például már túl vontatott volt...egyértelmûen kitaláltam már az elején hogy mi lesz a vége...tipikus amerikai film egyszer megnézhetõs....
mandina 2008 jan. 29. - 11:50:45
(16/78)
ebben a kategoriaban teljesen megallja a helyet. en ugy alltam hozza, hogy ez egy gaz film lesz, nameg tesom ramtukmalta, hogy akkor is nezzem meg. ebben a filmben figyeltem ra eloszor rachel mcadamsre, aranyos a sztori, tobbet kaptam mint vartam. bar valoszinu, hogy ujbol nem nezem meg, de ez egy ilyen film na.
k11zoltan 2008 jan. 11. - 20:48:11
(15/78)
Hát valóban nem rossz film. Úgy indul, mint egy átlagos vígjáték, a közepén azonban vesz egy erõs drámai fordultot. A végét pedig onnantól már nem nehéz kitalálni. Ettõl függetenül jó.
10/10
simondi 2007 dec. 26. - 17:31:24 10/10
(14/78)
Sziasztok!
Ma ezt a filmet választottuk délutánra, gondoltam vmi jó kis karácsonyi vicces filmet nézzünk már meg! Azt hozzá teszem, hogy nem olvastam el elõtte a tartalmát illetve kritikákat sem...
Nekem nagyon tetszett a film és persze kis idõ után rájöttem, hogy ez nem csak vígjáték.... Nagyon megfogott az, hogy humor így keveredett a komoly érzelmekkel! Az utolsó pár jelenet valóban nagyon megható, nekem is tartanom kellett magamat amikor már Diane Keaton nem volt ott Karácsonykor... Nagyon szép film és a szereplõk is jól össze voltak válogatva!!
Ajánlom mindenkinek!!
Adina22 2007 nov. 08. - 23:26:34
(13/78)
Elöször nem igazán tetszett a film,másodszor már igen:)Szerintem ezt a filmet többször meglehet nézni!!Fõleg karácsony tájékán:)Bár Sarah Jessica Parker mindig ugyanúgy játszik mindenben...:SDe tényleg nagyon jó kisfilm:)Kár,hogy igy lett befejezve:(
mona_lisa 2007 aug. 21. - 18:38:04
(12/78)
Igazi csaladi film, kar hogy szomoru a vege
Zotyipotyi 2007 jún. 01. - 19:19:04
(11/78)
Fárasztó film, Sarah Jessica Parker meg randa és a falramászok tõle (lehet, hogy a Pókember is így kezdte?). Bár lehet, ha nem SJP játszott volna benne, akkor még tetszett is volna...
Bov 2007 márc. 19. - 22:10:13
(10/78)
Valóban aranyos film :)
jó poénok, színészek.. a történet is tetszett, és a befejezés is.
8/10
Sugi 2007 márc. 05. - 10:54:33 Előzmény ReBii
(9/78)
Szerintem is nagyon jó ez a film! A szereplõk, a hangulata,...egyszerûen mindenkinek látni kéne! Én már vagy 20x megnéztem, sose fogom megúnni!!!!!
10/10
ReBii 2006 okt. 09. - 20:52:44 10/10
(8/78)
NAGYON NAGYON NAGYON JÓ FILM!
Néha azt akarnám, bárcsak ilyen családom lenne. . aztán rájövök, hogy nagyon szuper családom van, nem kell más.
.
De mégis, az a szeretet, amit itt az anya kap, áá najó ,szóval (L)(L)
és elég sok pontot tarolna a 10es listámon!! ^_^
Timke 2006 máj. 11. - 19:39:21
(7/78)
Most néztem meg újra, s ugyanúgy magával ragadott, ami nagy szó, mert manapság eláraszt minket a szemét. Aki szeretne egy igazán SZÉP filmet nézni, annak ezt tényleg erõsen ajánlom.
Timke 2006 máj. 08. - 19:02:51
(6/78)
Sziasztok! Nekem is nagyon tetszett a film, még a premier hetében megnéztem, s azóta epedezve várom, hogy megszerezhessem dvd-n. Elkötelezett Szex és New York nézõ vagyok, így nyilvánvaló volt, hogy meg fogom nézni SJP legújabb szerepét. Féltem attól, hogy majd nem tudok Carrietõl elvonatkoztatni, de 10 perc után már tényleg egy másik karaktert láttam, s nem az újságírónõt.
Témájában pedig azért is tetszett, mert igen sok realitás van benne. Pl. az én fejemben is megfordult már párszor, hogy mi van, ha a barátom a húgomat választja inkább, s nem engem. Szerencsére nincs okom félni, de ez a film is megmutatta, hogy ezek a dolgok igencsak valósak. S itt most csak egyet ragadtam ki a történet apró rezdüléseibõl...
andihu 2006 jan. 23. - 14:20:06
(5/78)
Szerintem már elelve, hogy Sarah Jessica Parker játszik bent a film csodás:)
derid 2006 jan. 20. - 00:08:46
(4/78)
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett a film! Az élet "keserû" (?) oldalát igazán jól fel tudta dolgozni. Nekem az a "pillanat" tetszett a filmben, pontosabban maximális elismerést adok ezért a "pillanatért" a rendezõnek, mert meg tudott annál a résznél mozgatni, amikor az anyuka elmondja a meleg fiának, hogy milyen büszke rá és, hogy mennyire szereti. Holott én tudom, hogy ez egy anyukának mélységesen fáj... S mégis ezt a fájdalmat visszaszorítva áll fia mellé. Minden elismerésem!!! S más témákban is, nagyon jól át vannak a jelenetek gondolva.

Üdv.: Derid
Ági 2006 jan. 10. - 14:28:25
(3/78)
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett, mert bár "mindennapi" történet, legalább valósághû. Azt jobban élveznék egyesek, ha hihetetlen, és eltúlzott lenne? Akkor meg azzal lenne a bajuk, lefogadom.
Ez a film legalább olyan szituációkat ad vissza, amik velünk, egyszerû emberekkel is megtörténhetnek/megtörténnek.
Nekem teljes kikapcsolódást nyújtott, és ajánlom mindenkinek.
karolina 2006 jan. 09. - 14:09:24
(2/78)
Nekem nagyon tetszett a film és méltatlannak tartom a sok ócsárolást amit a kritikusak irtak róla... nem tudom nekik mibõl van a szivük.... de az mindenesetre biztos, hogy fogalmuk nincs róla milyen egy ilyen szép, nagy, szeretetteljes családban felnõni, mint amilyen a filmbéli.
Nagyon mély érzelmeket inditott meg bennem és egy barátnõmmel néztem, akinek szintén meghalt az anyukája. Csak azért nem sírtam el magam a végén, mert tartanom kell benne a lelket. Iszonyú nehéz volt kibirni...
Aranyos a film, szerintem igenis mindenkinek látni kell...
Egyszerre lehet rajta nevetni és sirni.
És nagyon jók a szinészek! Én azt javaslom nézze meg mindenki és utána vonjatok konzekvenciát, ne pedig a kritikák alapján! :-)
evy 2006 jan. 08. - 09:05:47
(1/78)
Szerintem jó a film!
De láttam már jobbat is!!!
Szerintetek milyen?