2/10
Ze74 2010 márc. 21. - 22:40:40 2/10 Előzmény deadscott
(26/66)
Ebben mi volt a vígjáték?
Kiknek ajánlanám?....Lássuk csak.Megvan!
Alacsony vérnyomásúaknak kifejezetten jó,mert annyira idegesítõ
az aláfestõzene,hogy szinte éreztem ahogyan egyre magasabb lesz a
vérnyomásom.
Sandler komolyabb szerepben eddig csak az Üres városban tetszett.
1/10
deadscott 2010 febr. 17. - 21:59:06 1/10
(25/66)
mikor kell röhögni?
1/10
keksztekercs 2010 febr. 15. - 00:24:00
(24/66)
imdb-n 7.4
a magyarok elég furcsán osztályoznak, mindig fordítva

na nézem tovább
metalfan 2010 febr. 15. - 00:09:00
(23/66)
Ez a film biztos nem a legjobb húzása. Ki nevet a végén filmje is elég ilyen komolyabb hangvételû akart lenni,háát egyszer meg lehet nézni.Távkapcs-ba szerintem elég jót alakított,én akkor láttam elöszõr drámát játszani,nekem bejött.
2/10
DrAnthony 2010 febr. 14. - 22:04:20 2/10
(22/66)
Van egy mondás: A cipész maradjon a kaptafánál.

Nem véletlen, hogy sokan fanyalognak, hiszen Adam Sandlertõl eddig legtöbbször olyan "kisemberes", néha Csupaszpisztolyos-fárasztó humorú, mégis legtöbbünk által kedvelt poénokkal átszõtt vígjátékokat láttunk.

Ez a film nem olyan! Aki erre vár, bele se kezdjen!

Ettõl függetlenül fenntartom: nem neki való szerep volt ez! Lehet, hogy megunta az "idióta" skatulyát, és szeretett volna valami mást is alkotni, de sajnos úgy vélem, ezt a szerepet nem neki találták ki.

Ugyanilyen rossz érzéseim voltak a "Távkapcs" végén is, amikor a fergeteges poénözön után jött a leforrázás, a nagy életigazságok sulykolása, az elvesztegetett életrõl, szeretetrõl, a rohanó világról, blablabla. Egy film legyen vagy ilyen, vagy olyan, vagy poén, vígjáték, vagy dráma, de hogy keverik, az elején ilyen, a végén olyan, nem tud bejönni, egy katyvasz lesz csak a vége.

Ugyanígy vagyok sajna Jim Carrey-vel is. Ameddig humoros filmeket csinált, õ volt minden idõk egyik legjobb nevettetõje. Aztán belevégott 1-2 olyan filmbe, melyeket távol éreztem tõle. Tagadhatatlan, hogy az a "komoly" vagy drámai filmjei közül is vannak igen jó alkotások (pl. az Egy csodálatos elme örök ragyogása), de sok sz.r is. Szerintem ha megmaradt volna a Dumb & Dumber-nél, jobban járt volna.

Dettó Adam Sandler - ez nem az õ stílusa...

Szóval a lényeg: Én maradok a Jó, a Rossz és a Csúf-nál a másikon, ott legalább tudom, mit kapok. Sajna ez a film nekem sem jött be.
1/10
Rahar 2010 jan. 24. - 19:56:53 1/10
(21/66)
Ennek a filmnek nagyon szegényes a története és a cselekményvezetése, hiába jó a képi megvalósítás és a színészi munka. Jól játszik a fõszereplõ, de az egész film nem szól semmirõl, unalmas, semmitmondó az egész. Megtekintését senkinek sem ajánlom, valamint szerintem ez a film nem vígjáték én egyszer nem mosolyodtam el a film nézése közben. 10 pontból 1 pontra értékeltem, nálam tipikusan az a film, amit kár volt leforgatni, mert a szalagok fûtõértékén kívül más pozitívumot nem tudok az irányába felhozni.
xzibit2009 2009 júl. 16. - 12:09:44 Előzmény andieeee
(20/66)
a kijelentéseddel teljes egészében 1et értek! :D

Van ennél sokkal jobb filmje, DE abban az évben valószínû ez volt a legjobbak egyike!
andieeee 2009 júl. 15. - 22:16:28
(19/66)
Hát ez a film.. Nem Adam Sandlerrel van baj, mert õ jó színész, hanem magával a filmmel. Nem értem hogy miért pont ebben a filmben alakított tehetségéért jelölték A.S.-t a Golden Globe díjért. Van ettõl ezerszer jobb filmje is.
A film története nyújtott, és unalmas.
brygee 2009 máj. 28. - 11:17:41
(18/66)
Én is másra számítottam. Nem tartom magam sem mûveletlennek, sem "tömegcikkre-bukónak", és amolyan idióta szellentõs-hányós vígjáték rajongó sem vagyok (csak hogy reagáljak az eddigi hozzászólásokra), de nekem nem tetszett ez a film. Végignéztem, de kínlódva. Talán a romantikus vígjáték besorolással van a probléma, mert ez számomra nem az. Én is szeretem, ha egy filmnek van mondanivalója (ilyen esetben általában nem ilyen kategóriájú filmet választok), de ettõl a filmtõl nem éreztem magam többnek (tény, hogy más romantikus vígjátéktól sem, viszont egy megerõltetõ nap után azon nem kell gondolkodni...) Sajnálom az idõt, amit erre a filmre szántam.
1/10
varszegiv 2009 ápr. 01. - 16:52:24 1/10
(17/66)
15 percig bírtam nézni, aztán otthagytam. :(
Csicsóné 2009 márc. 29. - 18:45:31
(16/66)
Én fel tudtam. :)Adtam neki egy órát, hátha lesz belõle valami, de aztán úgy döntöttem, nem szenvedek tovább. Ennyi sanszot sem kapott volna, ha van valahol valami nézhetõ.
pitzburg 2009 márc. 28. - 23:42:02
(15/66)
A legszebb az egészben,hogy elkezdi nézni az ember és nem tud felállni elõle :)
Csicsóné 2009 márc. 28. - 23:12:42
(14/66)
Ha azt írták volna, hogy filmdráma, azt mondanám, hogy jó film. Annak jó. De aki filmvígjátékot várt, annak nagy csalódás.
jamamura szadakó 2009 márc. 28. - 10:13:30
(13/66)
nagy kedvenc. az a legszebb benne, hogy soha nem tudhatod, mi jön a következõ pillanatban: sandler beborítja rózsákkal emily watsont vagy beveri az arcát egy sókalapáccsal. :)
öregSam 2009 márc. 28. - 09:02:25
(12/66)
Na ez a film kapott itt annyi hideget meleget hogy mostmár csak azért is megnézem leginkább Sandler miatt jöjjön aminek jönnie kell komolyan kiváncsi vagyok rá
10/10
Paul Ricard 2009 jan. 30. - 19:30:27 10/10
(11/66)
Ez egy veszett nagy film, az utóbbi évtized legjobb arthouse vígjátéka Wes Anderson Tenenbaumja mellett.
Egyszerûen nem lehet megunni. Szerintem is az a baj, hogy sok köpködõ-akiknek valószínûleg dunsztjuk sincs ki a franc az a Paul Thomas Anderson- a Vizesnyolcashoz meg a Happy Gilmore-hoz hasonló igénytelen, sablonokkal telepakolt tucatfilmet várt, erre kaptak egy végtelenül eredeti, finom humorral átszõtt, komoly mûvészi értékkel bíró miniremeket és egyszerûen nem tudnak vele mit kezdeni.(unalmas...haha...) Persze ezen kívül még lehetne sorolni a film érdemeit pl. érdekes megfigyelni, hogy a zene-ami mellesleg telitalálat- mindig akkor és csak annyi idõre szólal meg, amennyire dramaturgiailag szükséges. Egy másodpercre se több vagy kevesebb idõre. Ha nem ilyen filmeknek osztanak díjakat(Cannes-i rendezõi díj abszolút jogos!), akkor nem tudom miknek kellene.
10/10
lokakukk 2008 dec. 28. - 13:49:22 10/10 Előzmény NADAL14
(10/66)
véletlen láttam a filmet,ha elõtte tudom ki a fõszereplõ nem nézem meg,és learadok egy igen jó filmról.egyébként meg romantikus film az utolsó öt perc egyenesen gyönyörû
NADAL14 2008 dec. 27. - 21:54:06 Előzmény bruati
(9/66)
vagy csupa idiota irt ide a filmrõl vagy nem tudom ,de mindenki lehordta ugyhogy most már meg kell nézni-az biztos hogy egy minimum IQ kell az ilyen filmhez!!!!!
bruati 2008 dec. 17. - 15:55:31
(8/66)
Sandlert imádom, az egyik legnagyobb komikus. de hát ez a film a legszarabb lenne, amit valaha láttam, ha az 1/3-ánál tovább bírtam volna nézni. ez nem egy rom. vígjáték, hanem egy katasztrófafilm. egy igazi szarrakás. börtönbe kéne zárni, az alkotókat(és akik ilyen filmekért még díjakat is adnak), hogy még egy ilyet véletlenül se akarjanak készíteni. akinek ez tetszik, hát igazán sajnálom, mert vmi baj lehet vele, de azzal is aki nem szereti sandlert és mégis nézi a filmjeit.
9/10
efes 2008 okt. 17. - 19:49:31 9/10
(7/66)
Nem csodálom, hogy fanyalog a tömeg, sõt még kárörvendve vigyorgok is. Adam Sandler nem ilyen filmeket szokott csinálni, inkább olyan fingós-röfögõs baromságokat, óvodásszintû poénokkal. Akik erre gerjednek, nyilván semmit nem értettek ebbõl a filmbõl, így érthetõ, hogy az unalmas, érthetetlen, stb... jelzõk repkednek. Félrevezetõ a romantikus vígjáték mûfaji megjelölés is, bár e film tulajdonképpen romantikus vígjáték. Csak nem olyan...

Meg kellett volna nézni a stáblistát, és nem ész nélkül beülni a film elé. Paul Thomas Anderson nem az a rendezõ, aki amolyan habos-babos lónyálakkal kényezteti a mûfaj kedvelõit, Boogie Nights, Magnólia, Vérzõ olaj, ugye. A szereplõk: Sandler mellett Emily Watson neve önmagában garancia arra, hogy nem akármilyen film lesz ez, de Philip Seymour Hoffmann, Luiz Guzman szintén olyan arcok, akik nem adják azt akármihez.

Ez a nem akármi a világ egyik legszebb, legbölcsebb és legmeghatóbb szerelmesfilmje, minden bizarr fordulatával, groteszk karakterével és abszurd humorával együtt. Adam Sandler itt követi el egyetlen értékelhetõ filmszerepét, fölnõtt Emily Watsonhoz. Pedig nem csinál mást, mint eddig, most mégis a legnagyobb komikusokat idézi. Ehhez persze nyilván rendezõ is kellett. PT Anderson e filmmel saját életmûvének szerves részeként a Szerelem apokaliptikus apoteózisát alkotta meg.

Boldog vagyok, hogy láttam e filmet.