liliberkes 2010 szept. 16. - 14:44:44
(4/24)
Még nem láttam, de tervezem, hogy megnézzem, mert engem szakmailag is érdekelnek az evészavarok - az elhízás is kapcsolódik ugye ehhez.
A leírás alapján egy nagyon értékes alkotás, remélem nem okoz csalódást. A rendezõ neve minden esetre elég jót ígér.
juhjud 2010 szept. 16. - 14:18:25
(3/24)
Hát így a bemutató alapján nem igazán tudom hova tenni, ha esetleg valaki látta írhatna egy kicsit bõvebb leírást a filmrõl, mert a témája viszont engem igen csak foglalkoztat. Én is jártam hasonló cipõben és részt is vettem csoportban, így kíváncsi vagyok a mondanivalóra és a rendezõ nézõpontjára is.
budavola 2010 szept. 16. - 11:53:45
(2/24)
Ahogy olvastam a leírást ez egy nagyon jó és érdekes film lehet, a bemutatót is megnéztem és vannak benne nem egyszerû jelenetek. Mondjuk ez a spanyol rendezõktõl megszokható, ott egy kicsit túlfûtöttebb a hangulat így ott a számunkra kicsit meghökkentõbb jelenetek szerintem normálisnak számítanak. Érdekes dolog hogy mi a jobb, elfogadni a plusz kilókat vagy küzdeni ellenük. Ez egy örök kérdés marad de talán ez a film erre ad választ. Az meg hogy dráma-e vagy vígjáték szintén nehéz eldönteni, szerintem ez mindkettõ. Magyon jó alkotás lett, kíváncsi vagyok mennyire lesz népszerû...
10/10
libus 2010 szept. 13. - 14:57:44 10/10
(1/24)
klassz film!.