9/10
gabus53 2014 okt. 21. - 02:31:11 9/10
(73/4273)
Kedves Kivanc rajongók!

Találtam egy október 1-jei cikket a Pillangó álma c. filmmel elért újabb sikerekrõl:

„A pillangó álma” címû török film kapta meg a legjobb filmzene díját
Az amerikai Moondance Filmfesztiválon „A pillangó álma” címû török film Rahman Altın által jegyzett dalai kapták meg a legjobb filmzenének járó díját.
A film, amelynek fõszerepeit Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat és Belçim Bilgin játszották, zenéjével már korábban is elnyerte a 15. Milánói Nemzetközi Filmfesztivál „Legjobb Fimzene” díját, a 13. Filmzene Akadémia (Belgium) közönségdíját, a 46. SIYAD Mozifilm-díjak „Legjobb zene” díját, és a 19. Török Zene Díjak „Legjobb Filmzene” díját is, most pedig a török zenész, Rahman Altın a Moondance Fesztivál díját is elhozta.
Rahman Altın az elsõ és egyetlen török mûvész, aki elsõ díjat nyert a Nagy-Britanniában, Olaszországban, Spanyolországban, Görögországban és az Egyesült Államokban kiadott filmzenék listáján, és karrierje fontos lépéseként a Moondance fesztivál „Legjobb filmzene” díját elnyerve újabb elsõ díjat szerzett az egyébként is számos nemzetközi elismerésben részesült filmnek.
A Colorado állam Boulder városában rendezett, „amerikai Cannes” néven is emlegetett Moondance fesztiválon a Pillangó álma elnyerte a legjobb film, a legjobb színész és a legjobb filmzene díját is."
malvinkicska 2014 okt. 20. - 07:47:36
(72/4273)
Kivanc olyan lenn, mint amilyenek az elõttem szóló leírta akkor biztosan nem kapná, az sok fõszerepet, kitüntetéseket. A neten olvastam edzõterembe, járt lefogyott, mielõtt ezt a sorozatát elkezdte forgatni, nagy munka áll mögötte. Szerintem színésznek is tökéletes pasinak is, ha valakinek nem jön be nem kell nézni de gyalázkodni felesleges, mert úgy sem tudunk ellene tenni. Az izlés világomnak sem felelnek meg sokan egy két mondattal elintézem, vagy legfeljebb nem nézem. A török sorozatok több országban elismertek, nagyon jó nézettséggel futnak, bár hozzánk is el érnének olyanok, mint a Karadayi.
Veronika Steffel 2014 okt. 20. - 05:11:52
(71/4273)
Atyavilág,Alicante ! Te aztán keményen fogalmazol !
Tudod,hogy ezzel megbántasz bennünket:Kivanc Tatlitug rajongókat?
Esetleg nem lehetne,hogy egyszerûen csak azt írd,hogy nem szimpatikus neked ez a színész,-ahelyett,hogy le-nyálasozod és le-majombabyzed ? Szerintem, ha megnézed más sorozatokban vagy filmben,nyomban felülvizsgálod az erõsen sarkos véleményedet.
malvinkicska 2014 okt. 19. - 18:25:07
(70/4273)
A FB-on is nagy a csend, az igazgyöngyöt még most is nézik, amig nem vette meg a csatorna valamelyike odáig voltak, most meg semmi, pedig teljesen más a téma a megszokottól, nem feldolgozás, új arcokkal találkozunk, nagyon várom, mi lesz belõle. Annyi biztos lehetne egy kicsit pörgõsebb, nem kellene annyit emlékezni rágódni dolgokon.
Alicante 2014 okt. 18. - 14:08:02
(69/4273)
Nekem még az Ezel is jobban tetszett és nemcsak külsõleg (szerintem neki van kisugárzása) hanem férfiasság tekintetében is. Õt sokkal jobb színésznek tartom, mert sokoldalú...tud érzelmes lenni, de egyben vezéregyéniség!
Alicante 2014 okt. 18. - 14:05:19 Előzmény Érsekvári
(68/4273)
Elég szomorú, hogy csak ilyen nyálas szerepeket kap, így nem tudja más oldalát megmutatni!
Alicante 2014 okt. 18. - 14:04:07
(67/4273)
Itt van a másik sofõr aki szintén sokkal férfiasabb mint a majombaby - és most török férfiakról van szó. Õ 33 éves, a másik sofõr 30 és a majom 31.

http://www.sinematurk.com/kisi/11516-ugur-tekin/
8/10
Érsekvári 2014 okt. 17. - 23:18:41 8/10
(66/4273)
Mint elõzöleg kifejtettem nem vagyok Kivanc Fan .
Természetesen mindenkinek megvan a szuverén véleménye . Végül is megírt szerepet játszik , most ezt kell alakítania . A végsõ véleményt vagy kritikát nem elhamarkodva hanem a végére hagyjuk, én így vagyok legalábbis ezzel.
Nem szokásom ,de kivételesen megnéztem az eredeti utolsó részt , hát nem tudom milyen módon jutnak el idáig az események , de elég érdekes lesz . Nem ilyen végkifejletre gondoltam . Ezek után pláne néznem kell , hogy mindennel tisztába legyek .
Hilmi sofõrje valóban jó pasi ,egész más típus .
Alicante 2014 okt. 17. - 21:25:00
(65/4273)
Ha már választani kell...Himli sofõrjével beérném :)

http://www.teknikportal.com/image-uploads/inanc-benlioglu-dunya-iki-arasinda-01.jpg
Alicante 2014 okt. 17. - 20:49:58
(64/4273)
Az aludt tejet inkább átváltanám - mivel már egyszer elhangzott - egy izgalmaktól mentes pasira, aki kiszámítja minden mondanivalóját és azon töpreng a következõ beszélgetéskor mit válaszolhat kérdésre...tudniillik õ nem kezdeményez beszélgetéseket.
Alicante 2014 okt. 17. - 20:42:52
(63/4273)
Kinek a pap, kinek a papné! :)
Aki egy kicsit temperamentumosabb azt nem tudja lázba hozni egy ilyen aludt tej fazon.
Egyszerûen nincs élet a játékában csak egy hallatlan beképzeltség, amivel nem lehet mit kezdeni!
Sajnálom, ez is egy vélemény!
Alicante 2014 okt. 17. - 20:37:21
(62/4273)
Az élettõl is elmenne a kedvem ha egy ilyen "lassított felvétel" környékezne meg engem.:-D
A dögönyözéstõl inkább egy ilyen aludttej fazontól elaludnék, minthogy lázba hozna...köszönöm, de inkább átpasszolom Neked:)
8/10
Érsekvári 2014 okt. 17. - 20:28:31 8/10
(61/4273)
Valószínû a hétvégén fogják megnézni sokan a sorozatot .A sorozatbarát-on egész rendesen fenn vannak a részek .
Nekem változatlanul tetszik és ha lassan is , de egyre több fordulat következik be.
Ja a lánykérés ugyan megvolt , viszont sok minden lehet itt még, bármi közbe jöhet. Semmi nem biztos , túl sima lenne a boldogságuk .
Gazdagéknál a szõke csaj /Banu / elég nyiltan elmondta mit akar , elég "veszélyes " kis nõ .Güney rendes srác , de eléggé befolyásolható . Lehet tévedek .
Mai rész végén meghallotta a lány a két testvér beszélgetését a balesetrõl ,eléggé megviselte .
Hétfõig izgulhatok .
Valaki írta Kivancról nyálgép meg majombaby...meg rossz színész menjen vissza modelkedni .
Nem vagyok kifejezetten oda érte , de semmi bajom vele , bírom a pasit és minden sorozatát , filmjét nézem / láttam / .
malvinkicska 2014 okt. 17. - 19:39:09
(60/4273)
Sziasztok nagyon le van lassulva a fórum ébresztõ, a héten sok minden történt, már lány kérés is volt.
Trivia Showtime 2014 okt. 17. - 19:20:11
(59/4273)
azért gondolom jól esne, ha Kivanç Tatlitug egy kicsit megdögönyözne, te kis hamis!
Alicante 2014 okt. 16. - 20:58:18
(58/4273)
Néztem a Tiltott szerelmet és meggyõzõdtem arról, hogy Kivanç Tatlitug szájában ebben a sorozatban is a nyál csordogál... határozatlan börtönviselt létére kicsit határozottabbnak kellene lennie, és továbbra sincs kisugárzása. Egy "futtatott" színésznek több oldala kell, hogy legyen, ezt nála most sem tapasztaltam, nálam most is majombéby a megszokott formáját hozta úgy, mint az említett sorozatában.

A Tiltott szerelemben több vonzereje volt a két sofõrnek (Adnan és Hilmi sofõrjei)ráadásul férfiasabbak voltak mint ez a bájgúnár. Ma néztem másodszor a sorozatba, mert más fórumokon ajánlgatták, az említett fõszereplõ inkább maradjon meg a modellkedésnél, mert színésznek csapnivalóan rossz.

Persze nem az a célom, hogy a sorozattól elvegyem mások kedvét, de úgy éreztem le kell írnom õszintén a véleményemet.
A cselekmény sem ragadott magával...további jó szórakozást akinek a török sori elnyerte a tetszését! :)
offtopic
napraforgó 2014 okt. 16. - 15:43:33
(57/4273)
Nem ártott volna valami tájékoztatóban elõre jelezni a változást. Csak úgy hirtelen eltûnik egy fél napra, aztán meg lesz valami, de összekutyulva minden. Most egy hétig még guberáljam a kedvenceimet?
Mi a bánatnak szüntették meg a régit, amíg nem teljesen kész és üzemképes az új?
offtopic
napraforgó 2014 okt. 16. - 14:32:36
(56/4273)
Köszi, már észrevettem, próbálgatom. De sajnos azt a funkciót nem találom, ahol a csatornákat a saját ízlésem szerint tehetem sorrendbe.
Nem akarom a kb 20-25 csatornámat állandóan keresgélni. Eddig szépen sorban voltak, egy pillantással láttam, kis egérmozgatással gyakorlatilag minden kiválasztottat.
Nem tudom, hogy meg tudom-e szokni.
8/10
offtopic
édesmaya 2014 okt. 16. - 13:09:58 8/10 Előzmény napraforgó
(55/4273)
Szia Napraforgó, már elérhetõ, próbáld ki.
offtopic
napraforgó 2014 okt. 16. - 10:50:42
(54/4273)
Tudja valaki, hogy miért nem érhetõ el a Port.hu TV-mûsora?