Mindegykivagyok 2011 okt. 22. - 20:19:45
(104/124)
Szia. Itt is nagyon rossz volt az eleje, hiába állítgattam a tévém, utána meg a beltérimet mindenhogy szét volt húzva a kép, de most érdekes hogy jó lett valami folytán, a hiba nem az itteni készülékekben volt, hmm.. Amugy 5 - ös a film, mindenkinek jó éjt, és kellemes szórakozást. !
Gabesto 2011 okt. 22. - 20:12:48
(103/124)
Most már jó, most váltottak. Úgy látszik leesett a TV2-nek is. Vagy olvassák a port.hu-t :)
Gabesto 2011 okt. 22. - 20:09:03
(102/124)
Csak nekem tûnik úgy, hogy a TV2 nem a 16:9-es képarányhoz igazította a filmet? Mintha túl hosszú és vékony lenne a szereplõk feje...
8/10
_Freddy_ 2011 okt. 22. - 06:56:32 8/10
(101/124)
szerintem egy erõs 10/8 pontos film :D én pl szeretem, játékokkal is játszottam, akinek meg nem tetszik ne nézze, ennyi
miénkittatér 2011 szept. 13. - 21:36:10
(100/124)
Youtube-on minden rész filmzenéje külön számonként fenn van, keresgélj:)
offtopic
Mermaid. 2011 szept. 13. - 12:53:36
(99/124)
Megtudná valaki mondani mi annak a számnak a cime amelyik (most nem tudom melyik részben pontosan ebben vagy a másodikban), de Lara boton verekszik azt hiszem a komornyikjával, fekete szerkóban és szól egy ária. Nem modern zene, de nem tudom a dal cimét.
10/10
Roland Katarn 2010 szept. 11. - 00:26:10 10/10 Előzmény Belhelmel
(98/124)
Én ezalatt úgy értettem, (nem tudom, hogy más hogyan de én úgy, hogy) ha elkezdi nézni és nem tettszik neki akkor ne nézze végig... csak ennyi. A vélemény nyilvánítással meg nincs semmi bajom, én is szoktam negatív kritikákat írni, de csak azért nem kell túlzásba vinni, kivéve ha tényleg nagyon sz*r a film. Már pedig azért azt bevallhatjuk, hogy ez a mû nem oda tartozik. :)
8/10
Belhelmel 2010 aug. 29. - 18:03:21 8/10
(97/124)
Kedves Lehane13 és Roland Katarn! Ez a "Ha nem tetszik ,ne nézd meg" dolog rengetegszer felmerül fórumokon, és mindig nagyon érdekesnek találom, merthogy honnan tudná valaki, hogy nem tetszik neki az adott film, amíg meg nem nézte? De ugyanúgy ti se tudtátok, hogy tetszik, amíg nem láttátok. Két lehetõség van minden filmnél: vagy tetszik, vagy nem tetszik, de ahhoz elõbb látni kell, hogy véleményt lehessen róla alkotni.
És akinek nem tetszett, hadd fikázza. Ugyanúgy, ahogy akinek tetszik, az dicséri. Érdekes lenne, ha egy filmre csak azok szavaznának és mondanának véleményt, akiknek tetszett. Tele lenne a net 10/10-es filmekkel...
8/10
Belhelmel 2010 aug. 29. - 17:47:26 8/10 Előzmény ceia
(96/124)
Szerintem illik Jolie a szerepbe. Nekem is az egyik kedvenc játékom a Tomb Raider sorozat, és ezzel együtt is nagyon tetszett nekem Jolie Laraként. Egyébként miért kéne olyat találni, aki pont úgy néz ki, mint a karakter a játékban? Még az általad bemutatott képeken is látszik, hogy a modellek sem egyformák, pedig mindegyikük Larát játszotta. Egyébként a játékban is sokat változott Lara a legelsõ részhez képest. Jolie sem néz ki pont ugyanúgy, mint a játékbeli Lara, de ez nem baj. És erõsen kétlem, hogy egy Lara-modellel jobb filmet forgattak volna.
Amúgy jótékonykodásról szólva, a nagymenõ "sztárok" legnagyobb része b.szik arra, hogy akár csak a kisujját is megmozdítsa ez irányba és a temérdek pénzét éppen ne magára költse, szóval ha valaki végre tesz is valamit, az már becsülendõ, mindegy milyen indokból. Bár azt nem tudom, hogy te honnan tudod, hogy Angelina Jolie milyen okból jótékonykodik? Merthogy külsõ alapján nem illik ám ítélni...
Filmre visszatérve, film jó, Jolie jó a szerepben. Nem tökéletes, de jó akció-kaland, ami -annak ellenére, hogy nem hozza teljesen a játék egyedi hangulatát- beleillik Lara kisasszony kalandozásai közé. Ennyi.
1/10
offtopic
ceia 2010 aug. 04. - 15:38:44 1/10 Előzmény Lehane13
(95/124)
...az emberi butaság határtalan:D"
-Ahogy írtad!

"Angelina Jolie-t nem a filmes szerepeibõl kell megítélni...hanem a jótékony tevékenységeirõl."
-Mivel színésznõ, hát ez evidens :D

"elég szánalmas,ha nem tudsz elfogadni egy játék után egy rendezõi döntést."
-Ezen mi a szánalmas? Ha egyszer nem jó!

"Nem tom ki tudta volna szibériát átvészelni ilyen ruciban mint õ..>halálra nyávogták volna magukat."

-Szerintem eredetiben õ sem tudta volna, de valószínûleg volt ott némi technika, megoldották..

Nézz utána, ki a sztori szerint Lara Croft, és illik-e rá Jolie? Ezzel a horrorba illõ külsõvel? Ha pedig játszottál a játékokkal, nem tûnt fel, hogy nem is hasonlít rá? Nem véletlenül tettem be a képeket, nézd meg, kik voltak az eredeti modellek a játékhoz! Ég és föld! Márpedig a játék volt elõbb, tehát az alapján kellett volna hasonló színésznõt találni, vagy akár az eredeti modellek alapján!

Jolie jótékonykodása pedig nem az áldott jó szíve miatt van, tudja, hogy nem árt javítani az image-ét. Nem egy földreszállt angyal.. amint az látszik is rajta :0
Én max egy krokodil szerepét osztanám rá!
Lehane13 2010 jún. 15. - 12:52:32
(94/124)
Végre valaki!Roland Katarn-nak tök igaza van...ez a ceira meg kikészített...Angelina Jolie-t nem a filmes szerepeibõl kell megítélni...hanem a jótékony tevékenységeirõl...játékáról..stb...elég szánalmas,ha nem tudsz elfogadni egy játék után egy rendezõi döntést....maradj a gép elött és ne nézz tv-t...én imádtam a játékot és a filmet is!Angelina pedíg tökéletes választás....Nem tom ki tudta volna szibériát átvészelni ilyen ruciban mint õ..>halálra nyávogták volna magukat..ennyi.akinek nem tetszenek a kincskeresõs filmek azok meg mi a francnak nézik??nem is értem....az emberi butaság határtalan:D
10/10
Roland Katarn 2010 jún. 13. - 23:04:54 10/10
(93/124)
Na idefigyeljen minden fikázó akinek baja van a Tomb Raiderrel! Elõszõr is már szállóigévé vált mondás, hogy "ha nem tettszik akkor ne nézd!!!". Másodszor, ez egy jó film, vannak ennél ezerszer rosszabb filmek. Nincs értelme a történetnek?! Te meg mirõl beszélsz. Egy szépen felépített konkrét sztorit kaptunk. De érdekes, hogy mindenki szidja a filmet, miközben azt pofázza, hogy nem bírta végignézni! Na akkor ha nem nézted végig akkor mi alapján hordod le a filmet? HM?
Harmadszor, aki még mindig a tv2-tõt választja vasárnap esti elfoglaltságként az ne is számítson semmi újdonságra, hiszen mégis csak egy reklámmal teli kereskedelmi csatorna hasonlóan az Rtl klubbhoz. Sõt aki még ennyire nézi ezeket az adókat azok meg is érdemlik, hogy szar filmeket nézhessenek csak. Az igazi filmrajongók, már jól tudják, hogy ma leginkább úgy éri meg, hogy letöltessz egy jó filmet és megnézed DVD-n. Ennyi...... És akkor nincs se reklám, se unalom, se nyavalygás!!!!
10/10
Ford Mustang 2010 jún. 13. - 22:06:31 10/10
(92/124)
attól eltérõen hogy évente adják még szerintem jó film
Zsákos ember 2010 jún. 13. - 21:25:44
(91/124)
Az öreg eszkimóhoz miért beszéltek oroszul ? :D
Zsákos ember 2010 jún. 13. - 21:24:11
(90/124)
Ezt az akciófilmnek csúfolt maszlagot minden nyáron mûsorra kell tûzni ? :(
Nem unja még a TV2 ?
A film ugyanolyan rakás szar,mint a nemrég bemutatott Perzsia hercege. :)
pathfinder 2010 jún. 13. - 20:26:26
(89/124)
Visszavonhatatlanul itt a nyári uborkaszezon, jönnek a gyenge filmek csokorban.
10/10
Roland Katarn 2010 jún. 13. - 17:41:20 10/10
(88/124)
Én szeretem a Tomb Raider játékokat is és a filmeket is. Habár a film második része már annyira nem volt jó szerintem, az elsõ nekem nagyon tetszett. Szerintem Angelina Jolie pedig igenis nagyon jó Lara volt. Nem hiába van az, hogy sokan még mindig õt tartják az igazi Croft kisasszonynak. :)
A filmrõl annyit, hogy nagyon jóm mint film és mint játék adaptáció is. Hiszen nagyon kevés az olyan adaptáció ami hasonlít a játékra és emellett jó film is. Igaz ma lesz a tv2-õn de sztem kihagyom mert más dolgom lesz, és egyébként is megvan dvd-n úgyhogy sztem bármikor megnézhetem. És ráadásul még a hülye reklámokat sem kell végig szenvedni.
1/10
ceia 2010 jún. 13. - 16:49:03 1/10
(87/124)
EZ Lara Croft!
A képeken két lány látható:
Rhona Mitra volt a legelsõ modell, a TR1 sikerének elején. De az elsõ hivatalos modell Nell McAndrew. Hogy melyikük teste, mozgása szolgált a játék karakterének modelljéül, azt homály övezi..

Eléggé hasonlítanak, és mindkettõ tökéletes mint Lara, de nekem mégis McAndrew az igazi.

Egy kis segítség: a motoron Rhona ül, a görög oszlopok alatt Nell!
1/10
ceia 2010 jún. 13. - 16:26:33 1/10
(86/124)
Ez itt NEM Lara Croft!!!
1/10
ceia 2010 jún. 13. - 16:20:56 1/10
(85/124)
Az egyik kedvenc játékom a Tomb Raider sorozat! Amikor elõször olvastam, hogy film lesz belõle, nagyon örültem neki. Az elsõ gondolatom az volt, hogy vajon ki lesz Lara a filmben? Aztán jöttek az infók, felvetõdött Gillian Anderson, Linda Hamilton, és Sandra Bullock neve is.. Szerintem utóbbi lett volna a legjobb! De amikor meghallottam, hogy mi lett a szép tervekbõl.. Jolie, mint Lara???
Lara egy sportos, de szép és mûvelt angol lány, a Jolie meg.. hát õ pl. félvér, randa, és mûveltnek meg végképp nem néz ki!
Szerintem ezt eltolták, sok TR rajongó nem nézte meg a filmet (én sem) mert az ott nem Lara Croft. :(