10/10
csancsy 2010 júl. 26. - 19:51:59 10/10 Előzmény musicclown
(49/149)
Tûzoltó csaj volt ugye, akinek kibicsaklott a bokája. Jaja, biztos végigcsinálta volna, én is neki szurkoltam volna, meg a filmrendezõ fiúnak, dehát õ kiesett. De azt nem értem, hogy bicsaklott ki a csajnak a bokája??? Mármint gondolom elõtte rendben volt, a lecsúszásnál lehetett gond, nem? és ezért furcsa, mert ott valahogy nehéz elképzelnem:) Meg a kínai csajt röhögtem (még õ is jó volt, második ember aki végigcsinálta, és nem sokkal maradt le), hogy a lecsúszásnál hasra esett meg mindig mutatta, hogy oké:) Meg mikor a név-rímen elkezdett versengeni a két John, azon is röhögtem.
A káromkodós nem volt szimpi nagyon és elég szomorú, hogy 29 évesen még szüleivel él. Bár nem tudom dolgozik-e egyáltalán.

Komolyan?:) Nem értem mi olyan nagy dolog a centrifugában. Én imádtam a hintát, kertünkben volt hinta és képes voltam napi 2-3 órákat hintázni, mindig szüleim szóltak, hogy mostmár elég. Igaz, picit rosszul voltam már a végén, de annyira nem volt vészes:):):)
Mondjuk, én a sepregetõ, hegy királyát nem értem hogy csinálják. nem tudom, de én létrára is alig merek felmenni:) A lépcsõ még tûrhetõ, hogyha nem ingatag, vagy meredek és van korlát:)
offtopic
musicclown 2010 júl. 26. - 18:25:42
(48/149)
Hát igen sajnáltam azt a csajt,aki a bokája kibicsaklása miatt esett ki.Pedig sztem ha õ ki is lett volna fáradva,akkor is folytatta volna a harcot.Nem úgy mint a másik...
Én se bírnám a centrifugát,mert alapból a hintákat se bírom:)
De az a rendezõ fiú elõször olyan tutyimutyinak nézett ki,utána hajrázott:)
De hogy ez a kis káromkodós nyerje...
Grat ha Las Vegasra költi...
10/10
csancsy 2010 júl. 26. - 15:27:21 10/10
(47/149)
Hú, az a golyó bukfenc eszméletlen vicces volt:):):) Még õ is meglepett és ijedt képpel ült a golyón, azon röhögtem:):):)
Meg a srác, hogy nem bírta a centrifugát:) Rokonommal beszéltük, hogy õ a centrifugától rosszul lenne, én meg a hegy királya, sepregetõnél buknék el, mert nekem magasság-tériszonyom van:) egyensúlyérzékem, rendben van, sõt bírom és imádom az ilyen pörgést:):):)
Amúgy a döntõ azért durva volt, egyik csajnak kibicsaklott a bokája rögtön a döntõ elején, a másik meg feladta a végénél. Pedig sztem az õrült a sepregetõ a legdurvább a végén, nem az a forgó rúd.
offtopic
musicclown 2010 júl. 26. - 15:11:06
(46/149)
WOW!Az a hegesztõ,meg a szakálla vitt mindent:)
De a legjobb az volt,amikor "ZÜMZÜM" átbukfencezett a nagy golyón:)
És végre nõ gyõzött!!!!!:)
Izgalmas egy döntõ volt!!!!
offtopic
musicclown 2010 júl. 23. - 10:40:56
(45/149)
:(Hát ez van.Azért kössz,hogy megpróbáltál segíteni:)
10/10
csancsy 2010 júl. 22. - 21:21:56 10/10 Előzmény musicclown
(44/149)
Ja:))) Viccesek, de akkor Henson az örök kedvenc:))) Nekem megvan, vagyis hát videókazettára felvettem azt a részt:) Sajnos csak így tudom felvenni, digitalizálni nem tudok, hogy netre is felrakjam:(
offtopic
musicclown 2010 júl. 21. - 12:08:54
(43/149)
Huhhh!Nekem még az az adás nagyon tetszett,ahol Henson és Anderson közösen töltötték a napot!Ritka 2 idióta:)
De az a rész nincs felrakva youtube-ra se!:(
Pedig megnézném még egy párszor az biztos!!
http://www.youtube.com/watch?v=CqJaQVnAZ2o
csak ezt találtam
az ezelõtti részeket nem:(
10/10
csancsy 2010 júl. 20. - 22:57:12 10/10
(42/149)
Nos, ez már a második évad. Igen, nehéz, mert összevissza adja a részeket a Viasat, egy évadon belül. Szóval ez a második évad 17 részes (a bajnokságot beleszámítva), és amit most adtak le Viasat3-on, az a 2. évad 14. része volt.

Amit korábban megadtam itt oldalt, azon rajta van mindegyik epizód, játékleírásokkal, és abból meg lehet állapítani melyiket adta le, és utána megkeresheted az epizódot videó oldalakon. Amúgy 2. évadban 4-5 speciális adás is lesz, sztem azokat a legvégén adják le. A 3. évadot meg most kezdték el vetíteni 5-6. résznél tartanak, ha jól tudom.
Beya 2010 júl. 20. - 22:03:24
(41/149)
Most akkor hanyadik évad hányas része volt? A youtube videókból sem tudok rájönni.
offtopic
musicclown 2010 júl. 18. - 21:39:19
(40/149)
Ráadásul még a döntõbe is söprögetõ!!
Grat:D
offtopic
musicclown 2010 júl. 18. - 21:33:20
(39/149)
WOW!Nem semmi az új pálya(mármint a döntõben),mégdurvább mint eddig volt!
Már örültem,hogy végre egy nõ nyeri meg,de nem így lett!
Még moonwalkra is volt ideje a csajnak.û
Vagyis õ azt hitte...
Meg az a Ninjetta:)
Nagyon eredeti volt a múltkori rész,mikor Henson és Anderson közösen töltötték a napot és oltári nagy baromságokat csináltak:D
Õrültek:)
10/10
csancsy 2010 júl. 14. - 19:04:11 10/10
(38/149)
bocs, nem a sepregetõt, hanem a centrifugát:)
10/10
csancsy 2010 júl. 14. - 19:02:42 10/10
(37/149)
Nekem a sepregetõnél a kidobós fajta tetszett, fõleg, mikor a 2 srác egymásra ütöttek és bemérgelték magukat emiatt:):):)

Ha nem ismétlés lesz, most vasárnap elkezdõdik a 2. évad, ami még jobb. Kivi vagyok a magyar átültetésre a beszólások terén. 3. évad meg még ennél is jobb, de arra azt mondom, hogy már nagyon durva, ennél tovább ne menjenek, mert nagy sérülés lesz a vége. Nézem sorban a 3. évadból a részeket 5-6. résznél tartanak, elvileg második évad után, simán le tudná vetíteni a viasat3 is, mert addigra már lemegy. De utána már tutti szünet lesz vagy ismétlés, utóbbinak jobban örülnék, mert hátha valaki fel tudja venni és felrakni netre, addigra már sokan meg fogják szeretni:) Nekem ez a beach-zárórész nagyon tetszett, a végén én is azt vártam, hogy Henson kérdése a kiscsajhoz az lesz, hogy hol a rúd:):):) aranyos a kiscsaj, megérdemelte, hogy elsõk közé került, de azért sok belõle, elég butácska:) a 3 srác tetszett a legjobban, az egyik aki nem bírta a sepregetõt és hányt (vicces mikor mondta, hogy ilyen reklámba hívták), a másik a srác, aki a big balls-nál spárgát csinált:):):) és õ volt az, aki hozta a taco-t is:) Harmadik helyezett, meg aki elkezdte dalolni a lehetetlen küldetés a legjobb mûsor és magántáncot adott elõ:) Na, õnekik adtam volna a 3 helyezést:):):) De ez szubjektív nálamXD
offtopic
musicclown 2010 júl. 14. - 17:54:29
(36/149)
A söprögetõn varjak!!!!Asztarohadt!!Ez kinek az ötlete volt?:D Hatalmas respect!!!!:)
10/10
csancsy 2010 júl. 11. - 20:26:03 10/10
(35/149)
Na, most van reklám. Szegény Henson, mindig Andersont vagy Jill-t mondták:):):):) Nem baj, nekem õ a kedvencem:):):) Sztem direkt viccbõl, említették ezt a két nevet, mert Henson kérdezte:) Nem hiszem el, hogy mindenki Andersont vagy Jill-t kedveli, sztem legtöbbjüknek Henson a kedvence:):):)
Váú, Jill nem semmi, jól megcsinálta a tamburint:) Na, megtudtuk a bontó golyó és Jessica románca még máig tart:):):)
offtopic
musicclown 2010 júl. 05. - 17:11:03
(34/149)
Na ez tök jó!2.évad?Nem is tudtam.Tutkó nézni fogom!!!:)
10/10
csancsy 2010 júl. 05. - 13:20:11 10/10
(33/149)
Tegnap volt a legjobb kategória, vicces volt, hogy Henson próbálkozott, hogy elkíséri õket, meg hogy majd õ is nyer díjat:):):) Imádom ezt a pasit:) Abszolút favorit. Annyira humoros:):):). Márcsak miatta is megéri a mûsort nézni, plussz még a játék:):):) Most látom, hogy elvileg mégis folytatják (elõtte más volt kiírva) a 2. évaddal, szuper:) Mert jövõ héten lesz a top 25-os rész (1. évad záróepizódja), és még utána is adják a Lehetetlen küldetést és ha minden igaz már a 2. évad:) Még jobb akadályokkal:):):) Csak annyira jó lenne ha valaki felvenné és felrakná, mert állandóan nézném:)
offtopic
musicclown 2010 júl. 05. - 12:51:47
(32/149)
Vasárnap este 8-kor csak ezt nézem!
Kedvenc részem:egy Ariel nevû lány át akart ugrani,és rúddal kellett ugrani.Ott volt elõtte,és kérdezte hogy hol a rúd?ÁÁ meg egy szakállas koma,ahogy fürdött a sárba,és olyan hülye hangokat adtak ki.Sztem chubacca-tól vették:)John Henson a favorit!!Ez egy idióta:)
10/10
csancsy 2010 jún. 28. - 08:48:15 10/10
(31/149)
Jó volt a tegnapi is!!! Durva volt a gõzös dolog a sepregetõnél, meg a szemüveg a futópadnál:):):) Tudnak ám nehezíteni, de hát 50.000 dollár nem kis pénz (majd 10 millió Ft), meg kell dolgozni érte:)
Szegény extrém-sportos srácot sajnáltam, nem gondoltam volna, hogy ilyen is elõfordul. Tényleg látszott, hogy valami nem stimmel a vállával, azért jobb, hogy kiállították, végén még nagyobb baj lett volna. De bírtam, hogy õ még csinálta volna, lázadott:):):) Sztem fel se fogta, hogy mekkora baja lehet, ilyenkor pörög benne az adrelain. De amúgy se nyert volna, hisz tovább volt, mint 3 perc, ha jól emlékszem.
Meg a 60 évesen is csodálkoztam, jól végigment, nem gondoltam volna. Hát kivétel erõsíti a szabályt az idõsek és túlsúlyosok tekintetében:):):) Amúgy nem a punkra tippeltem, hogy megnyeri. Meg annyira biztos voltam benne, hogy a kaszkadõrcsaj bekerül, de éppen, hogy nem, pedig õ is átjutott a nagy golyókon.
Kíváncsi leszek, jövõ héten melyik részt adják le, mert elvileg a rendes játékrészeket leadták már csak a különleges részek vannak hátra: a top 25-ös és a legjobb kategória. De sztem a top 25-öst adják le, mert a legjobb kategóriát már hamarabb kellett volna, a múlt héten:). Mindegy, majd kiderül.
Amúgy a mûsorvezetõket nagyon bírom, legjobban John Hensont (a punk hajával meg mikor próbálta a szemüveget és leesett, szakadtam a röhögéstõl), nem is értem, miért nem hallottam róla már korábban, akkora arc és jófej:):):) Remélem csinálnak neki külön vicces showmûsort. Meg Jill-t is bírom, fõleg, ahogy a játékosokkal is kommunikál:):):) Remélem lesz itthon is 2. évad, mert tényleg még jobb, és a 3. évad meg elsõ 2. évadot is lekörözi, nemrégen kezdték vetíteni:):):)
10/10
csancsy 2010 jún. 27. - 18:09:52 10/10
(30/149)
Ahogy látom, jövõ héten vége:( Ráadásul 1 részt nem adtak le. Remélem azért késõbb folytatják, még a 2. évadot igazán leadhatták volna, hiszen már 3. évadnál tartanak.