Téma: Libabõr

rEVENGE 2015 nov. 05. - 18:14:13
(3/23)
Jó film, szórakoztató. Ha néhány "szuperprodukció" fele ilyen jó felépítéssel rendelkezne...Kikapcsolódásnak tökéletes. Egyben vígjáték-szerû, de van benne némi para. Jól van fûszerezve.
ancsics 2015 okt. 31. - 18:43:20
(2/23)
Kiskamasz gyerekekkel mentünk el és nagyon jól szórakoztunk. Bár azt hittük sokszor, hogy nem amerikai filmet nézünk, mert nem adta azt a hangulatot, de összességében nagyon jó kis film. Tipikus vasárnapi mozi, humoros, izgalmas és a színészi játék is rendben volt.
8/10
Kissbazsa 2015 okt. 30. - 17:30:52 8/10
(1/23)
Megneztem a fiammal a filmet. A 12-es karikat erdemes nem figyelmen kivul hagyni. Egy hetevesnek meg kicsit sok volt de vegigulte es bar itt-ott felt azert nem rettegett kesobb otthon. Azert ha vissza lehetne tekerni az idot masodjara nem vinnem el. Kicsi meg hozza. Egy tizevest azt hiszem mar el lehet vinni ra. A szornyek es egyeb ijeszto dolgok ellenere ez egy gyerekfilm, vagy inkabb csaladi mozi hogy a szulok is elvezni tudjak. Jack Black nem a nagyformatumu, mely mondanivaloju filmjeirol ismert pedig nem ugyetlen. Ebben a filmben is ugyesen alakitott.

Magyarorszagon ennek a filmnek nem volt semmi visszhangja. En veletlenul akadtam bele. Az IMDB oldalan az amerikai csalados nezok szinte kivetel nelkul dicsertek. Mar ertem miert mondtak, hogy "kivalo hallowen-i gyerekbarat mese". A poent nem lovom le. Lesznek szornyek is boven de megis azt kell mondanom sikerult megtalalni az egyensulyt a felelmetes es a szorakoztato kozott. Ezert kulon pont jar a keszitoknek (a Disney studio jegyzi). Ver peldaul nem folyik (udito valtozatossag, mert mar nem lehet bekapcsolni a tevet hogy egy helyszinelok elozetest ne nyomnanak le napkozben gyerekfilmek kozben is).

Szumma szummarum en 8 pontot adtam. masok lehuztak es per pillanat 5.2 az atlag de annel sokkal jobb.