H. Zita 2013 jan. 15. - 15:54:27
(17/57)
Nekem tetszik ez a mûsor. De engem is érdekelne, hogy mennyi pénz marad a zsebükben annyi furikázás után??? Ott nem drága a benzin, csak nálunk??? Egyébként is csak azt csinálják amit nálunk a guberálók lomtalanításkor. Csak ez az amerikai módi...
cellasto 2013 jan. 14. - 19:32:31
(16/57)
ez a szõke plázaribit minek kellett belerakni....
1/10
BedeKrisz 2013 jan. 08. - 11:48:48 1/10
(15/57)
Elképesztõ megjátszott átvágás az egész!
anubisz0718 2013 jan. 05. - 23:37:56
(14/57)
Tényleg nem nézek meg több részt, engem idegesít. Ma belenéztem, hát 900 dollárt költöttek,2 raktárra amibõl az egyikbe vagy 3 doboz volt csak, de persze kerestek 7500 dollárt tisztán, egy roncs biciklivel és egy vas puskával, pillanatok alatt.
Istenem hapy az élet, ja és 5500Km ( nem elírás )autóztak érte, azzal a teherkocsival. Hány napig utaztak 5,6?
Tudom, hogy meg van játszva, de ilyen baromnak ne nézzenek már minket.
10/10
Foley94 2012 dec. 26. - 21:59:02 10/10
(13/57)
Én imádom ezt a sorozatot,szinte minden részt láttam már,úgyhogy csak annyit,hogy volt olyan,hogy nem "nyertek" semmit ezért régebben megvett "fakonténereket" nyitottak fel.
Amúgy mindig elmondják,hogy az csak egy dolog,ami a mûsorban van mert a tárolók 80%-a bukó.
Master Chu Peace 2012 dec. 12. - 21:52:17
(12/57)
Kicsit vicces az egész! De nem rossz! Többnyire a filmes túlzások benne a viccesek!
anubisz0718 2012 dec. 09. - 00:05:35
(11/57)
Vicc az egész, mûbalhé. Olyan raktár nincs amin ne több ezret keresnének,mindenki ebbõl élne akkor. Most 5 raktárból csak kettõt vittek el, az egyikért 3200 dollárt fizettek, és azon kerestek 10 ezret, na persze.
Hagyjuk már, akkor odamenne valaki és sorba megvenné mindet, ha ezek mindenhol értéket találnak. Olyat még nem láttam, hogy több helyen is több ezret buknak, mert nem találnak semmit.
Kabaré. Nem is nézem többet, mert idegesít. Tényleg hülyének nézik az embert.
Vrahno 2012 nov. 21. - 20:03:52
(10/57)
Nekem az sem tetszik, hogy úgy próbálják beállítani ezt a raktárkereskedést, mintha a két alak tényleg ebbõl élne, mintha profi szakma lenne. Pedig õk igazából színészek, akik maximum másodlagos bevételforrásként járnak árverésekre.

Szórakoztató és én is nézem, de egy mesevilágként állítják be a raktárárveréseket, ami néha zavaró.
Vrahno 2012 nov. 21. - 19:53:54 Előzmény Pókerszív
(9/57)
Egy része megjátszott. Amerikában a mûsor elõtt ki is írják, hogy sok felfedezésük igazából csak újrajátszás, néhány korábbi árverés dramatizációja. De vannak ennél nyilvánvalóbb kamu dolgok is, mint például amikor a fiúk állítólag késtek egy árverésrõl, de a forgatócsoport meg már ott várta õket. Meg persze majdnem minden árverés és eladás is túl van játszva, hogy szórakoztatóbb legyen.

A legnehezebb számomra azt elhinni, hogy ennyi kincset gyûjtenek össze, és viszonylag milyen könnyen eladják azokat. Az egész túl szép, hogy elhiggyem.
vino-et-veritas 2012 nov. 10. - 10:44:56
(8/57)
Valószínûleg annyira kamu csak, amennyire a legtöbb "reality" mûsor.

Világos, hogy készítõk nem várnak ki több tíz árverést, hogy "nyerjenek", hanem csak azt látja a nézõ, amikor tényleg megszerzik a raktárat. És persze meg is kell szerkeszteni az egészet, hogy élvezhetõ legyen, tehát ebbõl a szempontból nem teljesen "valóságos".

Az, hogy elõre nem tudják mit vesznek, meg minden bizonnyal az árverési szabályok miatt igaz, kell, hogy legyen, mert az árverezõ sem tudja...

Viszont a két figura meg "üzleti" partnereik szórakoztatók, a tárgyak gyakran érdekesek, különlegesek, úgyhogy ennél egy ilyen mûsornál nem is kell több...
Pókerszív 2012 nov. 09. - 18:55:31 Előzmény Vrahno
(7/57)
Miért lenne kamu? Amerikába van ilyen, és nyilván nekik se két nap alatt jött össze a pénzük amibõl gazdálkodnak, plussz nyílván a discovery is támogatja õket anyaghilag.
mandi30 2012 szept. 10. - 14:42:15
(6/57)
Sziasztok
Ez most melyik évad amit most vetítenek?
Vrahno 2012 máj. 18. - 22:32:46
(5/57)
Engem is le tud kötni, már persze ha elvonatkoztatok attól, hogy mennyire fájdalmasan kamu.
dis 2012 máj. 06. - 23:18:51
(4/57)
Véletlenül elkaptam ebbõl egy részt kb egy hónapja. Pár perc alatt megvett engem is. :) Azóta már az összes kint leadott részt megnéztem. (a harmadik évad megy most) Egy bajom van csak, hogy túl gyors. Negyven percesként kellene mennie, nem csak 20 perces sorozatként. Eleve ebbõl a 20 percbõl 1.5 - 2 perc csak a kezdés, meg ajánló. Ja és azért jó még így nézni "felvételrõl", mert engem zavar, hogy lelövik a poént az ajánlókban, meg eleve az elején. Olyankor mindig áttekerem, mert engem jobban leköt maga a felfedezés menete, stb. Nekem ne spoilerezze el a reklám elõtti ajánló, meg maga a kezdés a részt. De ez sok sorozatra is érvényes sajnos. Pl Mythbustersnél is. Ott is utálom, hogy lelövik a poént a mûsor elején, hogy mirõl fog szólni, stb. Jobb kihagyni ezeket a részeket.

Szóval ja. Tetszik. Érdekes.
10/10
christie13 2012 máj. 05. - 07:05:31 10/10
(3/57)
Szuper a sorozat! Engem nem is az anyagi mint inkább a történelmi oldala érdekel. Mindig szerettem régi padlásokon, pincékben kutatni régi használati eszközök, levelek stb. után, és ábrándozni azon, hogy kié volt? Irigylem a fiúkat a sok szépért amit találnak!
10/10
trashman 2012 jan. 28. - 22:38:42 10/10
(2/57)
Ez tényleg nagyon jó sorozat, én még csak most láttam belõle az elsõ részt. Irígylem õket hogy ilyen munkájuk van, még ha rizikós is néha. 10/10
10/10
duckshoot 2011 szept. 02. - 21:31:42 10/10
(1/57)
Nagyon jó kis mûsor! Szórakoztató. Érdekes, hogy szinte látatlan dolgokra licitálnak és így válalják be a rizikót mert bukhatják a belefeccölt pénzt.
Licitálnak különféle hagyatékokra amiket csak akkor tudnak megnézni ha kinyitják a megörzõk ajtaját és csak onnan az ajtajából nézhetnek és így tudják megsaccolni mennyit ér meg nekik és mennyiért adhatják késõbb el a megszerzett cuccokat. amiket van, hogy nem is látnak mert táskákban, zsákokban, dobozokban illetve fóliákba tekerve vannak egymáson.
De ha bejön nekik simán megduplázhatják a pénzüket vagy meg triplázhatják. És van, hogy egyetlen tárgyon visszahozzák magukat nullára és ezután már minden nyereség.
Jó dolog ez, én is kipróbálnám szívesen:)