7/10
m3246 2015 jan. 28. - 01:02:42 7/10
(5/65)
Ritkán találkozom olyan filmmel aminél pusztán nézõként elõbb feladom idegileg, mint a fõszereplõ :) Ez tényleg egy igazán jó dráma. Elõször amúgy azt hittem ez nem is az a színész akire gondolok, mert hogyan beszél már... :) Summa-summárum van benne drága és feszültség, de inkább nyomás a szereplõn, amit olyan jól oldottak meg, hogy szó szerint magadon érzed és alig bírod elviselni... lehet az én gyenge jellemvonásom :) miatt is úgy gondoltam, hogy egy tragikus lezárás jobban illene a filmhez, de nem ezzel lett vége, amit én eléggé sérelmezek. Sokkal ütõsebb lett volna egy olyan lezárás, így inkább csak érdekes a film, semmint maradandóan megrázó mestermû. 7/10
9/10
M.Zs.F 2014 nov. 05. - 20:38:55 9/10
(4/65)
Azt leszámítva hogy még véletlen sem thriller hanem egy egyszemélyes dráma borzasztó erõs film. Azt hallottam hogy Tom Hardy ehhez a filmhez külön tanulta meg ezt az akcentust. Ezt nevezem Én férfinek......

10/9
6/10
tesz-vesz 2014 aug. 31. - 20:25:22 6/10
(3/65)
jónak indult, végülis jó is marad, de tegyük a kezünket a szívünkre: ki az aki a halott apjához beszél? csak a bolondok. értem én hogy közölni kell a nézõkkel az apja dolgait, de ne ilyen modorosan, manírosan, mesterkélten, lehetett volna ezt ügyesebben csinálni, pl a legjobb baráttal beszéli ezt meg. elkezdõdik egy férfival a történetet, aki késõbb egy halottal beszél, E/2-be, mondjuk ki: hisztizik és nem tudja megemészteni látványosan önsajnálkozóan a gyerekkori sérelmeket - na ne.
lépjünk már túl a hisztin és legyen csak elég a motiváció.
maho 2014 aug. 25. - 02:23:30 Előzmény BudaJakab74
(2/65)
Egyetértek.
BudaJakab74 2014 aug. 23. - 04:57:31
(1/65)
Ez egy egyszemélyes kamaradráma, amely egyetlen autóban játszódik. Kitûnõ film, de semmiképp sem thriller, mint ahogy a mûfajmegjelölésben áll.