10/10
Thomasfrank8 2012 okt. 08. - 23:23:13 10/10
(38/218)
fel nem foghatom, kinek mi a baja ezzel a filmmel, komolyan, a sok trágya után, amik mostanában futnak ez tiszta felüdülés...
offtopic
950617 2012 okt. 08. - 14:43:21
(37/218)
csak nem elõjött belõled a belsõ próféta?
950617 2012 okt. 07. - 18:15:52
(36/218)
Nekem elõzetes alapján ütõsebbnek tûnt.
Nem mondanám kidobott pénznek a jegy árát én se, de kb éppen hogy csak megérte.
A vége nem tetszett. Klisé volt, 1-2 baromsággal a film elején-közepén.
Meg ugye mindig vannak azok a bizonyos részek, amiket jobban meg lehetett volna csinálni.
És kell hozzá egy KEVÉS agy, mert a csajnak akivel voltam, elég nehezen estek le a dogok.:D
Viszont volt benne egy kemény jelenet.->

****SPOILER****
Amikor a srácot elkezdik csonkolni, és az öreg önmagának eltûnnek a.. elég sok mindenei...:)
Ch Benga 2012 okt. 07. - 09:14:05
(35/218)
Tetszett, és nem gondolom a mozijegy árát kidobott pénznek. Külön dicsérem a látványvilágot, a maközeli utópia nekem nagyon bejött. Ami õszintén meglep az a film kiugróan magas értékelése és "az év sci-fi-je". Szerintem a mûfajban a Forráskód szellemesebb és elgondolkodtatóbb volt, ami nem azt jelenti, hogy a Looper rossz film, de számomra meglepõen felülértékelt - lehet, hogy az idei gyenge felhozatalhoz képest.
8/10
Újvállalkozó 2012 okt. 06. - 22:55:11 8/10 Előzmény TKR1980
(34/218)
Kedves TKR, erre csak azt tudom mondani, hogy soha többet ne menj moziba, mert nem neked való. Nézd a barátokköztet meg a jóbanrosszbant, az a te szinvonalad.
2/10
TKR1980 2012 okt. 05. - 13:13:11 2/10
(33/218)
Kedves Mindenki!

Én nagy Brúsz rajongó vagyok és bár az elõzetes alapján baromságnak tartottam, azért beültem a filmre.

Sajnos nagy csalódás volt, valóban óriási baromság az egész. A sztori teljesen életképtelen, nincs se eleje-se vége, igazából nem is izgalmas.

32 évesen ez a véleményem, lehet, hogy 10 éve tetszett volna, bár ezt is erõsen kétlem.
Balu64 2012 okt. 04. - 01:07:36
(32/218)
Száz szónak is egy a vége! Azért Emily Bluntot még röptében is...
8/10
Haversrac 2012 okt. 02. - 23:21:00 8/10
(31/218)
***SPOILER PÓTOLVA***

Ez egy teljesen jó és élvezhetõ film volt. A cselekmény két szálon is futott egyrészt a fiatalkori önmaga célja volt, hogy megvédje a nõt és az Esõcsináló kisfiút másrészt az idõsebb kori önmaga harcolt a megölt feleségéért és önmagáért. Újabb bizonyíték arra, hogy az embernek lehet akármilyen élethelyzetben, korban, idõben avagy tapasztaltabb akkor is önzõ marad és csak saját magunkra gondolunk. Legalább is nekem a fõszereplõknél ez jött le illetve az addig rendkívül önzõ Gordon Lewittot alakító Joe elsõ önzetlen cselekedete volt az, hogy lelövette magát ezzel megmentve 2 életet is, megszüntetve a körforgást...Futurisztikus környezet nekem nagyon bejött sokkal reálisabb volt, mint mondjuk A pusztító c. filmben lévõ amerikai város.
7/10
Vöri89 2012 okt. 01. - 23:38:49 7/10
(30/218)
Nem értem a sok fikázást..klasszikusok nem születnek minden hónapban, de hogy leszarozzátok, az már nevetséges!
Vagabundusz 2012 okt. 01. - 20:25:03 Előzmény SouthBronx
(29/218)
Utálod a mai látványfilmeket, de a 30 milliót kevesled?! :DD
Mr. D 2012 okt. 01. - 20:05:27
(28/218)
Egyiknél sem. A Hobbitnál lesz.
Zoli9898 2012 okt. 01. - 15:48:10
(27/218)
Bocsi nem tudjátok, hogy van-e vagy lesz-e szinkronso vetítés ennél vagy az elrabolva2-nél vagy a bourne hagyatéknál? MErt én nem találtam szinkronos vetítést.Elõre is köszi.
G00se 2012 okt. 01. - 14:30:49
(26/218)
köszi
1/10
Bigpapa 2012 okt. 01. - 13:48:16 1/10
(25/218)
Én is azon akadok ki,amikor azt mondják,de 30 millióból csak ennyire futotta...,és boruljunk le. Robert Rodríguez az El Mariachi-t 7000$, azaz HÉT EZER DOLLÁRBÓL forgatta le.Rodriguez úgy szedte össze a 7000 dolláros költségvetés felét, hogy önként jelentkezett klinikai gyógyszerkísérletekre Texasban. Nem lehetett egy leányálom.De ha valakit becsülni tudok ezért,akkor az Õ!
Eredetileg 16mm-es filmet készített,de a Columbia Pictures vezetésének annyira tetszett, hogy segítettek neki 35mm-es legyen,valamint a reklám és marketingben is segítségére voltak. Ha megnézzük ezt a filmet,hiába amatõrök játszanak benne,meg gagyi,de végig pörgõs a film.Amikor meg már kapott pénzt is hozzá, elkészült a Deseperado. Lehet szarból is várat építeni,de ahhoz RENDEZÕ kell.És egy épkézláb forgatókönyv.Itt egyik sem volt.
Adott egy baromi jó sztori,amit úgy elbsztak,ahogy a nagykönyvben meg van írva.
7/10
Khadaji 2012 okt. 01. - 13:18:50 7/10
(24/218)
Az, hogy elnyerte az ev sci-fi filme dijat, csak azt mutatja mekkora valsagban is van Hollywood. Ez a film egy eros 7-es, nem tobb.
Az meg nem erv, hogy "ahhoz kepest hogy X milliobol keszult." Hat ahhoz kepest Pirx kapitany a favorit, mert 5 Ft-bol mit ossze nem hoztak.

Szerintem a film egyaltalan nem nagy durranas, sem a latvany (ennyibol nem is lehet tobbet osszehozni) sem a szineszi jatek nem volt kiemelkedo. Es a sztori... Hm. Hat, egy szol mellette: legalabb nem 20 eves lepukkadt sci-fik remake-je mint a Dredd vagy a Total Recall. Mi van Hollywooddal? Epp a sci-ft fingatjak ki ahol annyi lehetoseg lapul meg megvalositatlanul? Miert ocska 20 eves filmekhez nyulnak vissza, vagy olcso sz*rokat forgatnak le mint ez?! Felnek a bukastol? Felnek kockaztatni? De hat epp ez a bukas biztos receptje!
Andal 2012 okt. 01. - 12:27:13
(23/218)
imdb-n rengeteg õrült teória kering a film sztorijáról, az idõvonalakról, szerintem sosem lesz normális, elfogadott szinopszisa a loopernek. :)
SPOILER: Nem halt meg, csak a kocsitetõn landolt és elájult fiatalJoe, ekkor vágták be öregJoe (egyik) idõvonalát.
G00se 2012 okt. 01. - 08:42:25
(22/218)
Egyetlen negatívuma a filmnek, hogy az én kedvenc Bruce Willisem mar nem is az az öregedõ színész, hanem inkább mar bacsi :(Amúgy bevallom férfiasan nem mindig tudtam követni a dolgokat :) de amit összességébe összeraktam a végen az tetszett, bar most a segítségeteket kérem abba, mert nekem az kimaradt, hogy SPOILER:
Amikor Bruce elõször visszatér, latja leesni és meghalni fiatal énjét, o miért nem hal meg?? De itt lehet nekem volt rövidzárlat :)
6/10
bbohun 2012 szept. 30. - 22:36:30 6/10 Előzmény Bigpapa
(21/218)
teljesen egyetértek.
senkinek nem ajánlom, hacsak nem akarod magad halálra unni...

történet alapvetõen lehetne jó, de összességében nézve sz@r kivitelezés. kb az elsõ 30 percben még benne volt a potenciál, hogy jó mozi lesz, utána leült.
rengeteg logikai hiba, gyatra színészi játékok (nekem csak a gonosz kisrác játéka jött be, talán még az anyját alakító csaj sem volt rossz).
borzasztóan idegesített a béna erõltetett smink Gordon-Hewitt arcán! plusz az, hogy a film elején még a saját arcát látjuk, aztán csak hip-hopp egy fordulat és máris zölt a szeme, kihangsúlyozott a borostája és kihúzott a szája... ÁÁÁÁÁÁÁ, ráadásul azzal a bamba Willis-féle szájtartással és hunyorítással... borzasztó
8/10
Belmont 2012 szept. 30. - 14:02:56 8/10
(20/218)
Negatív: sajnos ezt is fölöslegesen elnyújtották. Moziban másfél órát is elég seggel bírni, akármilyen is a film. Ennyiben jogos a lehúzás.

Pozitív: végre nem kidobott pénz volt, mint a Prometheus, a Dark Knight, vagy az új Total Recall. Itt nem sebezhetetlen szuperemberek csépelik egymást végeérhetetlenül, ahol esetleg két akciójelenet közé bevágnak valami nyálasságot vagy filozofikusnak szánt tölteléket. Persze akinek ez kell, mert akkor „beindul a film" és szerinte csak „üresjárat" a suspense (kivárakoztatás) is, azzal én se tudok vitatkozni. Nekem tetszett az is, hogy általában idegesítõ csend van a kivárásra épülõ jelenetekben.

Nagyot dob az is, hogy a film kissé naturalista. Nem csak testi értelemben (pl. rögtön az emberek kivégzése egyszerû fél másodperces rutinmunka), hanem lelkileg is eléggé az. Eszelõs, „hibás" benne minden karakter. A legvégéig nyitva áll minden lehetõség (mit fog tenni az épp látott zavarodott személy?), és a befejezésben sincs semmi pátosz, sem katarzis, bár a fõ-„hõs" dekadens jellemét és undorító világát ismerve nem is vártam ilyet.

Persze ez csak az én véleményem, és eleve elfogult vagyok az idõutazós sztorikkal szemben.

Ici-pici SPOILER, de leírom, hogy külön tetszett volt még a „hódolat" bizonyos klasszikusok irányába: pl. három „terminálandó" név van a listán, avagy maga az Esõhozó hasonlósága a kisfiú karakteréhez a Twilight Zone híres epizódjából (It's a Good Life). Nevezhetitek koppintásnak is.
1/10
Bigpapa 2012 szept. 30. - 13:58:22 1/10 Előzmény Mr. D
(19/218)
Te!
Azért ne hidd már,hogy mindenki,aki beül a moziba egy sci-fi filmre, az már egy agyatlan IQ droid,aki azt hiszi, csak lézerágyúkból áll egy film. És könyörgöm,még csak viccbõl se említsd ezzel a fossal egy lapon a Szárnyas Fejvadászt,mert abban a végefõcím-stáblista is izgalmasabb (Vangelis zenéjével),mint ez a trágya. Attól,hogy valaki független filmes,meg húha,attól miért kéne mindenkinek hanyatt esnie? Ott van az Antal Nimród.Megcsinálta a Kontrollt.Maga a film elsõ fele zseniális vígjáték.Betegre röhögöm magam,aztán átmegy egy számomra nézhetetlen szarba,amit ott ki is kapcsolok.De mondjuk,hogy Nimród egy független zseni.Aztán megcsinálta a Szállítmányt,ami megint kis költségvetés,ahogy ez.És egy kalap szar.Ahogy a Ragadozók is az lett.Az,hogy valaki függetlenként egyszer beletalált valamibe,nem azt jelenti,hogy most mér minden alkotása virtuális orgazmus.
Tarantinot imádom.De az utóbbi idõben õ is csinált olyan filmeket,amiktõl lilát okádtam.Most megint van egy filmje,amit várok.Kíváncsi vagyok,mit alkotott. Django elszabadul.

Ez a Looper úgy szar,ahogy van.Ha kevés a pénz,nem feltétlenül kell filmet csinálni.Mert akkor kapunk egy 20%-on teljesítõ Willist,egy vontatott és végtelenül unalmas filmet.A Looper olyan távol van a 2001-tõl és a Szárnyas fejvadásztól,mint én attól,hogy hármas ikreket szüljek.Az,hogy neked tetszett,hát csodálkozom mindig az emberek ízlésén,de ez van.De attól ne legyünk már szellemi toprongyok,hogy egy 2 órás vontatott szar nem jön be.
Van sok vontatott film,ami nem pörgõ akció és hosszú (2-3 órás film). Halál keresztútján,keresztapa,hiába nem sci fi,de ott van,ami egy filmnek alapja kell hogy legyen.kösse le a nézõt.agyaljon és figyeljen.
Ez rossz,végtelenül rossz rendezés volt és nagyon gyenge forgatókönyv,ami pont azokra a részletekre nem tért ki,amikre ki kellett volna.Belecsöppenünk egy sztori közepébe,valakinek az életébe,de hiába õ a fõhõs,nem köt minket magához.Részemrõl reméltem,az elsõ 10 percben kinyírja valaki.A rosszak bénák voltak,a technika ócska,a látvány silány.Nem transformerseket vártam,de ne mai kocsik rohangáljanak már 32 év múlva a városban,mert az olyan,mint ha ma mindenki VW Golf 1 autóval szaladgálna, vagy 123-as mercivel.