Téma: Lopott szavak

7/10
joeydarko 2012 nov. 09. - 08:24:01 7/10
(3/63)
L.ZS-nek erõsen javallott egy újra nézés, mert a végsõ konzekvenciát úgy tûnik nem sikerült észrevenni, így nem csodálom, hogy ilyeneket ír kritika gyanánt. Nekem tetszett amúgy a komplexitás, fõleg, hogy így lehetõség adódott a többféle megoldásra. Ami nem tetszett, hogy nekem túlságosan akart hatni, ehhez pedig több giccses elemet használt, ami egy idõ után elég idegesítõ volt. Elég sok helyen le is ül a sztori, de mindezek ellenére szerettem. Bájos és ügyes. Látszott rajta a megfontolt munka és a történet is jó.

A kritikusnak: 60évig simán állhatott a táska valahol, semmi különös nincs ebben és a kéziratok amerikában mindig nyomtatottak mint ahogy a forgatókönyvek is. Senki nem kockáztat olyat, hogy elektronikusan szétküldi a világba, plusz egyetlen kiadó se vállalja hogy kinyomtassa saját költségén a heti több száz kéziratot, monitorról pedig csak a kockák olvasnak, vagy akik még egy könyvet se olvastak. De szõrszálhasogatás szakon biztos summa cum laude :)))
5/10
Annes 2012 nov. 07. - 18:58:13 5/10
(2/63)
Tegnap láttam moziban a filmet, nem thriller, egyáltalán. Leginkább dráma, az író áll a középpontban, van szó romantikáról, de én nem sorolnám romantikus kategóriába.
Jeremy Ironsnak nem tudtam miért más a magyarhangja, csak azt állapítottam meg, hogy nagy kár, így hogy tudom az okát még jobban sajnálom.
Bigpapa 2012 nov. 07. - 11:34:16
(1/63)
Még nem láttam,de a bemutató alapján nekem ez nem tûnik thrillernek. Inkább egy romantikus dráma,bár dráma sem egyértelmû.
A szereplõgárda viszont elsõ osztályú. Kár,hogy szegény Szakácsi Sándor meghalt,mert õ lenne Irons magyar hangja :(