Rime 2008 jún. 25. - 12:35:12
(12/52)
Tudjátok,nem értem,hogy mit keresnek az oldalon olyan világhírû tehetségek,akik már túl vannak néhány Oscar-on!:)Akik mindent jobban tudnak,jobban csinálnának...ha tehetnék...
Mit keresnek a jelentéktelen M. Night fórumán?
Egyáltalán,hogy akadtak rá?:)
De most tényleg...szerintem egy ilyen oldalnak nem a leszólásról és a pocskondiázásról kellene szólnia,hanem arról miért szeretjük!!!!
Idejön sok magasankvalifikált egyén leszólogatni mások kedvencét!
Mire fel?
Keresse meg mindenki a maga stílusának megfelelõt és írjon oda!!!!!!
Engem sért,mert én szeretem Shyamalant és elismerem a munkáját!!!!!!!
Lehet,hogy én nem értek hozzá,de ragaszkodom a véleményemhez és dühít,hogy belekötnek a Shyamalant pártolókba!
Redfield 2008 jún. 24. - 18:37:16
(11/52)
Nem, még nem. Még az újat is pótolnom kell, van mit pótolni összességében. Na jó, az "elcseszi a karrierjét" bátor kijelentés volt, de A falu szerintem például nagyon is jó film volt, viszont jól megbuktatta az elõzetessel. Mindenki horrort várt, aztán nem éppen azt kapott. Meg nem lehet már mondani, hogy hány embernek tetszett volna enélkül, nem is különösebben fontos. Azt sem tartom kizártnak, hogy a két említett újabb mûve mégis tetszeni fog nekem, de a hírük alapján nagyon igyekszik a Spielberg-ség felé, aminek a talaján a kísérletezgetésével könnyen megbukhat. Spielberg nem a mély, nagy, komoly filmjei miatt lett nagy rendezõ, hanem mert amit a könnyedebb dolgokat nagy színvonalon, gyakran sok sok látvánnyal tálalja, és így szórakoztat. Shyamalan barátunk úgy tûnik egyszerre próbál rémtörténetet és tündérmesét alkotni ami néha beválik (Faun labirintusa) néha meg nem. A karrierjére vonatkozó részt úgy értettem, hogy szerintem ha nem foglal nagyon hamar állást, a közönség kudarcra ítéli õt.
zsooka 2008 jún. 24. - 16:50:31 Előzmény Redfield
(10/52)
:-D Gondoltam.
Védem? Ha védenék valakit, azt másképpen tenném. Pl az érdemeit ecsetelném... ugyebár.
Észrevételeim anno az "elcseszi a karrierjét" mondatrészre reagálva kezdõdtek - kérdésedre is válasz egyben. Írj randát vagy szépet - gondolom rendezõként sem korlátoznak, nekem sincs beleszólásom. De azért valljuk be így magunk között: bátor kijelentés volt.
A gondolatmenetedben láttam némi bicsakot. Ennyi :-)
Sikerült már megnézned a filmet?
Redfield 2008 jún. 16. - 18:24:16
(9/52)
Amatõr, rövidfilmeket csinálok, igen, kísérletiek. De nem hiszem, hogy a saját tapasztalatlanságom miatt csak jót kéne írnom az "igazi, nagy" rendezõkrõl, és az õ filmjeikrõl. Ha nem rajongsz érte, miért véded ennyire? Semmi bajom azzal, ha valaki kísérletezget, néha egy 180°-os fordulat kifejezetten jól is jön, de SZERINTEM nála nem vált be. Nagy baj, hogy így gondolom?
zsooka 2008 jún. 16. - 18:00:59 Előzmény Redfield
(8/52)
Ahha, talán mostanra rájöttél, hogy a filmejidet miért nem értik ;-) Majd tedd azért fel a filmjeid címét, hátha láttam az egyiket - sosem lehet tudni.
Ostromlás? Én? Ugyan-ugyan.
Így pár hónap után visszaolvasva hozzászólásodat s az én válszom... tudod kevés olyan dolog van, ami jobban irritál, mintha valaki vagdalkozva becsmérli más munkáját. Én nem vagyok Shyamalan fun :-), sõt, én csak ezt a filmját láttam eddig, ám vélhetõen õ sem csinál/csinált mindig az én szememmel és mércémmel nézve jót vagy tökéleteset. Amúgy bármelyik filmest is mondhatnám.
Az objetivitás hasznos, a beskatulyázás azonban idejét múlt.

Amúgy meg megeshet, hogy te is megunod majd az ugyanolyan filmek rendezését (gondolom rendezõ lehetsz, hogy nem értik meg a filmjeidet) és rájössz, hogy lehet hogy egy teljesen más "stílusban" is kipróbálnád magad, 180 fokos fordulatot véve. Mert ez a meggyõzõdésed. Hiszel benne. A rajongóid meg - megeshet, hogy - hõzöngenek majd, hogy elcseszed a karriered...és - megeshet, - ugyanolyan beírásokkal fogják teletûzdelni a rajongói oldaladat, amiket te írtál mostan. Talán addigra a "kísérletezgetés" definícióját majd átírod magadban :-)

Emellett most épp jót röhögök... te nem is láttad a filmet! Csak mondták. Én is csak mondom: jó film.
Endus 2008 márc. 10. - 17:19:33 Előzmény Redfield
(7/52)
Egyébként énis ugy voltam vele hogy a Falu egy nagy sz*r lesz mert mindenki aztmondta, de amikor megnéztem akkor tök ledöbbentem hogy ez mien jo.... egyébként pedig sztem az összes filmje amik vannak elég jók, mondjuk a lány a vizbent nem láttam de majd arra is sort kerítek...
Redfield 2007 dec. 30. - 19:58:23
(6/52)
Ó... és azt hozzá tenném, hogy a többi filmje (fõleg a Jelek, a Hatodik érzék, és a Falu) tetszettek.
Redfield 2007 dec. 30. - 19:46:20
(5/52)
Sokan látták a Lány a vízben-t és sokak szerint el lett cs*szve. Miért ostromolsz? Nem azt mondtam, hogy egy hülye f*sz. Egyébként a három legutóbbi filmem vegyes kritikákat kapott, és a legtöbben nem is értik azokat, de én sem tartom igazán jónak õket.
zsooka 2007 dec. 30. - 00:27:43 Előzmény Redfield
(4/52)
Redfield! Én most láttam a Lány a vízben c. filmjét és nem nagyon értem mirõl hablatyolsz itt! Méghogy elcseszi a karrierjét?! Húúúha, neked nem tetszik...hmm. Akkor javaslom ne nézz meg több filmet tõle. Kíváncsi vagyok a te utolsó 3 filmed milyen kritikát kapott.
Redfield 2007 szept. 21. - 10:03:32
(3/52)
El kéne döntenie, hogy sci-fi thriller-eket csinál, még szépen mûködõ drámai adalékokkal, vagy gyerekmeséket. Ez az egész egyveleg Spielberg-nél még mûködött/ik, de Shyamalan rendesen elqrja a karrierjét azzal, hogy ilyenekt eszkábál. Döntse el, hogy mit harangoz be elõször is. A falu-nál egyértelmûen az törte le a közönséget, hogy horror-t vártak az elõzetes alapján, és effajta igényeikkel ellentétben egy komoly filmet kaptak. A Lány a vízben-t nem láttam, viszont ott meg ha jól értesültem róla: totális gyerekmesére vette az egészet, ami így nem tud igazán paráztatni, és drámázni sem. Kísérletezgessen nyugodt szívvel, de amiket mostanában nyújt, azok egyszerre akarnak kis nem túl nagy költségvetéssel látványosak, szórakoztatóak, és komoly, lélektani mûvek lenni. AMI EZEK ALAPJÁN NEKI NEM MEGY!
norton15 2007 szept. 20. - 20:16:16 Előzmény StJust
(2/52)
Lehet, hogy marhaság te tényleg hasonlít Rowan Atkinsonra. A Jelek nagyon jó lett, meg a Hatodik érzék.
StJust 2007 máj. 14. - 00:03:03
(1/52)
Bocs,de mintha a Mr. Beant látnám barnítva. :-)))))