Zola79 2011 nov. 25. - 21:49:48
(15/75)
http://www.youtube.com/watch?v=_zoY8hgOcHs
Progival le tudod tölteni.
10/10
Cirdan 2011 nov. 25. - 21:46:19 10/10 Előzmény kata3
(14/75)
A koncertrõl sajnos én is lemaradtam, de amint elkezdték a mozikban vetíteni a filmet, hetente 2-3szor megnéztem a régi Vörös Csillag moziban, ahova 2 qva nagy hangfalat tettek a vászon két szélére (fapados dolby) :)
Amugy egyértelmûen egy hatalmas 10/10.
offtopic
kata3 2011 nov. 25. - 21:36:26
(13/75)
Videóval próbálkozom, de nem biztos hogy sikerül.
Aki felveszi DVD-re kérem gondoljon rám is.
Nagyon hálás lennék, köszönöm elõre is.
Bigpapa 2011 nov. 25. - 21:30:54
(12/75)
Jóanyám most hívott, hogy vegyem fel neki a Queen koncertet, de nem vagyok otthon, így kivitelezhetetlen. Ha valaki rögzíti és esetleg hozzá lehet jutni, az jó lenne és hálás is lennék nagyon.

Ott voltam a koncerten a szüleimmel. Jó volt, bár gyerekként sokat nem értékeltem belõle. Ami élénken megmaradt benne, hogy a székek üvegszálasok voltak és ahol a festék lekopott róluk, az üvegszál belefúródott a seggembe és egész végig vakaróztam. Otthon apu forró kádba ültetett, és ahogy a lámpával megvilágítottuk a kád vizét 20 perc múlva, csak úgy csillogtak a kis üvegszálak a víz tetején :)))))))))) Hát ez csak egy adalék hozzá :D

ha tudom, hogy ez olyan nagy dolog (Queen itthon), megtartom a belépõ jegyet, ami ma nagy érték lenne :))))) Mert apu nekem adta õket,de hogy hova tüntettem? :))) rejtély
10/10
Ford Mustang 2011 nov. 25. - 20:10:51 10/10
(11/75)
Eszméletlen volt ez a koncert, én ott voltam anno, nagyszerû volt. Attól tartok, hogy most nem fogják leadni az egészet a tv-ben, hát mindenesetre kár érte.
slallyos 2011 nov. 25. - 17:42:35
(10/75)
Köszönöm én is a szíves pontosítást, mivel kizárt, hogy végignézzem, annál korábban keltem, felveszem. Ismételten köszi.
(Kár, hogy amikor a Duna TV adta a Pink Floyd Show-t, nem hívta fel senki a figyelmet a megjelenttõl korábbi idõpontra, így mindkét rész eleje hiányzik. Esetleg én nem olvastam, ez is benne van ...)
Üdv: Lajos
offtopic
kata3 2011 nov. 25. - 14:28:35
(9/75)
Sajnos az élõ budapesti Queen-koncertrõl lecsúsztam annak idején, hiába kaptam lehetõséget, hogy (a 19 kamera egyike mellöl) végig nézhessem, nem élhettem vele, mert kislányként a családi nyaralás "fogságába" estem. :-(
De ma pótolom. :-)
kata3 2011 nov. 25. - 13:48:26
(8/75)
Nagyon köszi a segítségedet! :-)
Már 20 éve, hogy Freddie halott...
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=33160
pimre 2011 nov. 25. - 12:58:51
(7/75)
Megkérdeztem a közönségszolgálatot. A mûsorújságba hibásan került. A sporthírek 1:05-kor kezdõdnek. Így belefér a 88 perces film.
Kozutas 2011 nov. 25. - 12:19:51
(6/75)
Nagyon jó idõpontban adja a filmet a TV.....

Remélem a következõ koncert amit lead az MJ budapesti koncertje lesz.
perry 2011 nov. 25. - 10:20:50
(5/75)
Az én verzióm az, hogy a DVD amit volt szerencsém látni és - a koncertet is,- egy csomó bejátszás is látható.
Szárnyas hajó a Dunán Bécsbõl, séta Bp. Mercury megkérdezi eladó-e a ház -Parlament- stb.
A koncerten kb. 23 szám ment le szerintem csak a számokat fogják leadni ami a DVD van, jobb esetben, ha nem akkor a mûsorsorszerkesztés ollója mûködött.
Mercurybõl áradó természetesség és az a kisugárzás ami a hangjából sé személyiségébõl áradt a szó valódi értelmében betöltötte a stadiont. Régen éreztem azt amit ott, hogy emberek egy cél érdekében a dal öröméért a szó szoros értelmében együtt lélegeznek.
Teljesen mindegy volt honnan miért és kik voltak ott egyetlen cél volt csak a zene befogadása.
A Tavaszi szél vizet áraszt a maga egyszerûségében is úgy hangzott mint himnusz ami ott áramlott a közönség és Mercury között.
Bizonyára létezik tömeghipnózis, ezt tudjuk történelembõl, de létezik a mûvészetben is, és ha így van akkor ez a zenekar a Varázsló és mi meg csupa, csupa Máriók voltunk a szó jó értelmében azon a nyári éjszakán.
offtopic
kata3 2011 nov. 25. - 09:49:27
(4/75)
A kérdés nagyon jó...de sajna nem tudom megválaszolni. Vagy kivágnak 30 percet, vagy ahogy mondtad rossz a beosztás. Az biztos, hogy a film 90 perces.
PIDI2 2011 nov. 25. - 07:34:44 Előzmény kata3
(3/75)
Sziasztok!
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy egy 90 perces filmet, hogy fognak leadni 60 perc alatt?
Vagy a mûsor hossza, vagy program idõbeosztása rossz:(
kata3 2011 nov. 02. - 13:16:31
(2/75)
Freddie Mercuryval ad ki lemezt a Queen
A különleges lemezhez az együttes a frontember halála elõtt született felvételeket szándékozik használni, amelyekre nemrég bukkant rá a gitáros, Brian May. Hogy pontosan mikor kezdenek neki a munkának, azt egyelõre nem lehet tudni, May ugyanis csak annyit nyilatkozott a dologgal kapcsolatban: „A számok megvannak, csak az a kérdés, mikor lesz idõnk rendesen megcsinálni az albumot.”
Mint azt May elmondta, a csapat ezzel párhuzamosan azon is gondolkozik, hogy a We Will Rock You után egy újabb Queen-musical is születhetne. Arról azonban szintén nincs információ, hogy ez a produkció mikorra készülhet el.
http://www.gigwise.com/news/68209/Queen-To-Release-New-Album-Featuring-Freddie-Mercury

Brian May és Roger Taylor BMI Awards 2011. október 4., London
offtopic
kata3 2011 szept. 05. - 14:34:24
(1/75)
Sajnos idén november 24-én már 20 éve lesz annak, hogy elment közülünk a '70-es '80-as évek egyik meghatározó egyénisége...a mai napon lenne 65 éves Freddie Mercury indiai származású brit énekes és zenész, a Queen rockegyüttes egykori énekese és dalszerzõje. Fõ dalszerzõként jelentõsen meghatározta az együttes stílusát, a legtöbb sikeres dalukat õ írta. Az 1980-as évek közepén jelentõs sikerû szólókarrierbe kezdett, és Montserrat Caballé opera-énekesnõvel közösen operai hatású könnyûzenei albumot készített Barcelona címen. 1991-ben AIDS betegségbõl származó szövõdmények okozták a halálát.

Queen - One Vision (Live in Budapest 1986)
http://www.youtube.com/watch?v=lqfqIPTutAc