2/10
greghouse 2011 okt. 02. - 21:34:47 2/10
(29/529)
Ettõl a vetélkedõtõl sokkal többet vártam. Ha jó lett volna, az egész estéje jó a m1 nek, mert a két film utána jó.
DE, többek közt:
1. A mûsorvezetõ egy nevetséges ripacs.
2. A kérdések nehézsége véletlenszerû, egyenetlen.
3. A csapatok tagjai unottak (Reviczky) vagy mesterkélten álvidámkodók (Jakupcsek).
4. a "díj" amiért játszanak, világ röheje. Egy kozmetikai csomag. Azt hittem vicc,, és (mint az önrabló ultiban) a végén majd bemondják az igazit. De nem. Kencefice a díj. Sokkal elegánsabb lenne, és nem is drágább egy olyan pénzdíj, amit valamilyen közalapítványnak ajánlhatnak fel.
5. Nem vagyok benne biztos, hogy nem manipuláltak a kérdések és a válaszok. Ki látta, hogy valójában mi van a ripacs kezében tartott cetlikre írva?
6. Mi a franc volt a szines közönség szerepe, azon túl, hogy egyszer szavaztak?
7. A hordópörgetés érdektelen, nevetséges.
8. A hordópörgetés alatt miért osztrák sramli szól, ha már annyira magyar a mûsor?
9. Ki volt az a baromi híres ember aki meg sem mukkant Jakupcsek mellett?
10. Az egész olyan, mintha egy egyetemista vetélkedõ lenne amit az utolsó percben dobnak össze. Szégyen. Nagy felhajtás, sok ripacskodás, kevés érdekesség.
Nem fog megérni egy évadnál többet. Sajnálom, itt volt a lehetõség.
aggodalmas 2011 okt. 02. - 21:34:38
(28/529)
A királyi médiakonglomerátum õszi megújulásának zászlóshajója...

Az egész katyvasz olyan, mint az ívfény. Fáj, ha pár másodpercnél tovább nézel bele. ;-)))

Elcsépelt mûsorötlet, a kérdéseket mintha egy alapfokú keresztrejtvény-lexikonból ollózták volna össze, a serdülõkorú biodíszlet funkciótlan, a reaktivált csapatkapitányokat meg hagyjuk. Gabikának biztos kell a pénzmag a gyerek iskoláztatására, Apukám Jenõje pedig egy rossz vicc:

"A jelenlegi hazai média nem az a közeg, amelyben élnem és dolgoznom kellene. A magyar média egy piti szemétdomb, egy csomó piti kakassal - összegezte Csiszár Jenõ keserû tapasztalatait. A médiasztár úgy döntött, visszavonul egy idõre... (IndexKultúr, 2001. október 1.)"

A "médiasztár" elsiette a visszatérést, de legalább stílszerûen egy újabb szemétdombra érkezett a Mokka után. ;-)

A vége meg tiszta retró lett: "A nyertes csapat és szurkolótábora nyereményét a HeliaD biztosította..."

Ps. Nem tudom ki látta már színpadon ezt a Szente gyereket, de ha ott is ilyen hiperaktív, túlmozgásos, tudatmódosító hatása alatt pörgõ figura volt, akkor õszinte részvétem. Az megint más dolog, hogy "a hangja
kifejezetten erotikus – b@ssza a fülünket..." ;-D
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:30:10 Előzmény robicsek2
(27/529)
Aszem akkor volt az mûsor pont mikor csatlakoztunk az Unió hoz :) Ott se tartott sokáig, szerintem itt se fog.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:27:07
(26/529)
Jaj ne legközelebb is ez a két ... lesz a csapatvezetõ? Hát köszönöm legközelebb én csak akkor nézek bele ha valami csini nõ is lesz benne. De még akkor se biztos.
saibor 2011 okt. 02. - 21:25:39
(25/529)
na ebbõl egyszer s mindenkorra elég. és hogy ez a jakupcsek mekkora liba....
anyám add el a házat
rudirokka 2011 okt. 02. - 21:21:51
(24/529)
Szerintem a " Magyar ember hülyítlek " sokkal jobb cím lenne.
drProktor 2011 okt. 02. - 21:15:36
(23/529)
Hogy tetszik?
Na, örültök, vér-/faj-/mélymagyarok? Meghódítottátok a köztévét,
most aztán lehet szinvonalasan viccelõdni.
De klassz volt!
Jakubcseket és Csiszárt egy idõben még magam is „csíptem”, a bûbájmanci és a bájgúnár!
Jajj de iszonyatosan kedvesen eltréfálóztak!
Hová le nem süllyed az ember némi zsozsóért,
meg butaságból bekövetkezõ népszerûséghajhászásból, elvtelenségbõl!?
Reviczkyt meg Schellt sajnálom, mert én úgy képzelem, nekik nem kellett volna ekkora égés.
Odaszédelgett még néhány támis élsportoló is. Hol maradt a KovácsKokó?
S a legszebb az egészben, hogy a mûsorvezetõ még a két csapatvzetõn is túltesz,
nem ez fölülmúlja minden fantáziámat. Hogy is hívják? Zsombor Levente Botond? Valahogy így. . .
Nem, megnéztem kiváncsiságból és tiszteletbõl: SzenteVajk, fogadjunk,
hogy Szent Istvánra asszociálnának sokan.
Jövõre tényleg jöhet az „Orbán, szeretlek” címû megashow!
Jaaj, az is nagyon jólesz!!!
rudirokka 2011 okt. 02. - 21:13:54
(22/529)
Ez is 1 színvonal.De annyira mélyen vannak, hogyha a fejüket felemelnék, látnák a béka seggét.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:12:58
(21/529)
Csak a Reviczky Gábor õrzi meg a méltóságát.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:10:09
(20/529)
Jaja eléggé irritáló egy ember . Már az ajánlóban is idegesítõ volt.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:08:35
(19/529)
Egyet kell értenem, én is ettõl féltem. Remélem azért valóság szart nem indítanak.
1/10
pegyor 2011 okt. 02. - 21:07:51 1/10
(18/529)
...ja, nem tudom, hogy hol találták a mûsorvezetõt, de nyugodtan visszavihetnék...
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 21:06:51
(17/529)
A Janicsák még a jobbak közé tartozik, de az ilyen Norbi félék. Bár engem hidegen hagy melyik tûnik el a süllyesztõben és melyik nem.
1/10
pegyor 2011 okt. 02. - 21:04:40 1/10
(16/529)
Tragédia.
Butabutabutabutabutabutabutabuta...
Gratulálok az MTV-nek, hogy erejük megfeszítésével, gondolom nem kevés pénzbõl határozott lépést tettek a kereskedelmi tv-k végtelenül egyszerû színvonala felé! Sajnálom, hogy nem lehet mínuszpontot adni.
szemiramisz 2011 okt. 02. - 21:03:42
(15/529)
de ha egyszer az, akkor mit írjak? x faktor statiszta? kicsit korán ítélsz. szvsz
CsizmásPandúr 2011 okt. 02. - 21:02:37
(14/529)
"Janicsák Veca énekesnõ" - pfff, hagyjuk.
Ha 6 év múlva még valaki tudja, hogy ki az a "Janicsák Veca" és dalol tõle egy számot, akkor talán rámondhatjuk.

Egyébként szerintem, nem mindig hírességek lesznek, csak most. Remélem.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 20:56:42
(13/529)
Eszméletlenül idegesítõ hogy a legkönnyebb kérdések után is a közönség állva tapsol azok is pénzért tapsolnak. Nem is kell semmit csinálniuk, akkor mit keresnek ott ?
A Csao Darvin ban legalább az átlagembereket is bevonták.
szemiramisz 2011 okt. 02. - 20:54:16 Előzmény Petterson
(12/529)
akkor mondom: Székely Bulcsú olimpiai bajnok vízilabdázó, Cseh László mindent nyert úszó, Janicsák Veca énekesnõ, Schell Judit színésznõ, nemzeti színház.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 02. - 20:48:21
(11/529)
Engem a mûsorvezetõ hangja idegesít a legjobban.
far vik 2011 okt. 02. - 20:34:35
(10/529)
Ez pont az a hangulatú f@s, amiért már tízegynéhány éve nem nézek kereskedelmi csatornát... B@rmok ezek, vagy túlontúl is okosak... - így lehet a népet egyre agyalágyultabbá tenni.