7/10
kisma 2018 júl. 19. - 08:38:49 7/10
(4/84)
Mikor beültem egy szokásos hollywoodi folytatást vártam, de ez a film sokkal több annál. A történetnek sokkal több lelke van, mint az első résznek. Persze ezt a filmet senki sem a történetért nézi, de azért öröm, hogy mindkét szál érdekes, a vágások megfelelően össze is kapcsolják a két történetet. Megjegyzem Streep nélkül is nagyon jól működik a film és rendelkezik azzal a varázzsal, amit az első rész is adott. Ki kell emelni, hogy technikai szinten mindenképpen ráver az első részre az operatőri munka, a fényképezés és a rendezés is sokkal jobb. A casting nagyon jól sikerült, főleg a fiatal színészek telitalálatok, de Cher és Garcia is hozza a kötelezőt.

Összességében az eredeti 10/6, akkor ez a film 10/7.

ui: Aki szereti a műfajt, annak mindenképpen ajánlom, de aki csak Streep miatt nézné az csalódni fog.
1/10
Zoza82 2018 júl. 18. - 23:32:05 1/10
(3/84)
Sajnos egy igazi hulladék volt az első részhez képest. Viszont Cher-t ki kell emelni, nagyon jól néz ki és a hangja is kiváló volt. Amanda Seyfried hangja volt ismét a csúcs a filmben, a hátán vitte a filmet. A szomorú sztori amit mögé raktak és a sok lassú zene nagyon depresszióssá varázsolta a hangulatot. Sajnos nem ajánlhatom megtekintésre a filmet. Viszont az én élményemet bármikor becserélném az első rész újra megtekintésére a moziban, max hangerővel.
10/10
norbert2002 2018 jan. 26. - 13:36:02 10/10
(2/84)
Nagy rajongója vagyok az abba együttesnek.És imádom a Mamma Mia címû filmet is.Remélem nem a második résszel lesz lezárva a film.(Hanem lesz harmadik része is.)Õrülnék nagyon neki.
Viharsziget 2017 nov. 21. - 19:25:07
(1/84)
ALIG VÁROM, remélem Brosnan fõszerepet kap majd!