zszoltan 2007 szept. 06. - 09:22:36 Előzmény kevinspéci
(10/110)
Amikor megláttam a címet és a legutóbbi néhány elmarasztaló hsz-t, elhatároztam, hogy kicsit védelmembe veszem a filmet. Mert valóban nem volt ez olyan rossz. Hát kicsit sablonos, de legalább szép képei voltak. Persze volt pár furcsaság. Olyan régi stílusú volt, hogy nem gondoltam volna, hogy 1998-as. Meg a képek sem emlékeztetnek arra a filmre, amit én láttam. És... azt hiszem, igazad lehet, hogy ugyanezen a néven már készítettek egy filmet, és én azt láttam, illetve én erre gyanakszom: Hangyainvázió (The Naked Jungle) 1954. (Azért az eredeti címe sokkal jellemzõbb a stílusra, mint a magyar ferdítés: Legion of Fire: Killer Ants!)
kevinspéci 2007 szept. 06. - 08:08:26
(9/110)
Huhh, te kis mazochista. :)
Néha én is nézek ilyeneket: nagyon jókat lehet röhögni rajtuk.
Hogy mennyire élethûek voltak ezek a hangyák... :) Az meg külön teccett, hogy a lánxórós jelenetet úgy fényképezték, hogy a kamera elõtt egy lángoló farönk legyen, de még így is tisztán láccott, hogy annak a "fegyvernek" bár lángolt a vége, de nem szórta a lángot... :)

A színészi teljesítmények viszont valóban rendkívül magukkal ragadóak. :))))))))))) Gondolom a díjazás egy-egy féldisznó vót.
f_GreGor 2007 szept. 05. - 23:34:45
(8/110)
Muszáj elárulnom, h a film eredeti DVD-n nyugszik a polcomon. (Tesco 1E-s beszerzés) Hogy miért? Szeretem a "gagyi" katasztrófa/horror filmeket. Ebben se rossz az alapötlet, de a kivitelezés is elviselhetõ, de érzõdik az "amcsi hatás" és klisés dolgok. Ha nincs jobb a tévében, akkor ezt is megnézem.:)
tomázia 2007 jún. 19. - 16:53:39
(7/110)
Igen ! Egy ellaposodott minden hónapban 2-szer ismétlõdõ film.
kevinspéci 2007 jún. 14. - 17:13:16
(6/110)
Eric Lutes tényleg nagyon nagy - mint mindig. Teljesen magával ragadja a nézõt csodálatos színészi teljesítménye! Szégyen, hogy eddig még nem jelölték Oscar-díjra! De ami késik... :)))))))))
kevinspéci 2007 ápr. 04. - 16:53:13
(5/110)
Hát ez durva jó vót!!! :)))
Newcastle United 2007 márc. 23. - 13:06:30
(4/110)
Maximum kínjában röhög az ember.:) Az '50-es években volt divat ilyen filmeket csinálni, ezen a filmen meg nem nagyon látszik, hogy azóta mennyit fejlõdött a technika.
Hellnight 2007 márc. 23. - 10:36:26
(3/110)
Ugyanmár, ez kegyetlen jó vígjáték xD
Annyit röhögtem rajta, hogy az hihetetlen :D
Valahogy úgy tudnám beazonosítani ezt a filmet, mint a Hulk Hogan fõszereplésével készülteket. Semmi értelmük, tök gagyik mégis sz*rrá röhögöm magam rajtuk :D
kevinspéci 2007 márc. 23. - 08:35:12
(2/110)
Errõl annyit, hogy ilyen természetellenes mozgású és kinézetû mûhangyákat én is képes vagyok összeütni a gépemen secperc alatt, pedig a FIFA 07 elindításán kívül nem sok bûvésztrükkre vagyok képes a Penthium III-amon... :)
kevinspéci 2007 márc. 22. - 17:04:06
(1/110)
Huhh, ebbõl a múltkor láttam egy kis részletet.

Egy jó tanács: MENEKÜLJÖN INNEN MINDENKI!!! :)
Annyira rossz, hogy fizikai fájdalmat okoz az embernek.

Aki mégis hangyákra vágyik, annak inkább a régi, ugyanezen címû Csárlton Hesztonos-változatot ajánlom. Mert Õ TÉNYLEG SZÍNÉSZ VOLT!!!