mulao 2009 dec. 14. - 20:35:32
(10/50)
Egyetértek azzal, aki õstehetségnek nevezi.
Piafként nagyon tetszett a zsigeri, természetes játékával, az viszont nem tetszik, hogy Für Anikó (általában) a szinkronhanja, szerintem túl öreg Marion-hoz.
Elismerésreméltó még az is, hogy nem néz ki a korának, viszont szerintem a Bor, mámor, Provance-ban nem õt kellett volna választani, nekem ott erõltetett volt, s talán a szerep se illett igazán hozzá.A Taxiban is jó, az meg megint figyelmre méltó, hogy a Taxitól jutott el az Oscarig.
Véleményem szerint aranyos pofijú, valamelyest Szávai Vikire és Audry Tatou-ra emlékeztetõ arcú, jobban mondva engem rájuk emlékeztet, de mégsem látom szépnek.Francia színésznõk közül pl Julie Delpy nekem jobban bejön.Számomra Marion egyenlõre közömbös.
Remélem amit mindenféle képpen elakartam mondani, azt elmondtam.
Demolition Man 2009 júl. 14. - 11:29:33
(9/50)
10/10
mildi 2009 jún. 17. - 21:48:40 10/10
(8/50)
Nagyszerû, tehetséges színésznõ, óriási volt Piaf-ként! Teljesen azonosult az énekesnõvel, hihetetlen, mennyire át tudott változni!
Amellett nagyon szép, bájos nõ - ráadásul szimpatikus, és szerény is!
filmbarbár 2009 jún. 17. - 19:36:22
(7/50)
A 'Nagy Hal'-ban nagyon tetszett. Látszólag mellékszerepben, nagyon sokat hozzátett az apa-fiú kapcsolat javításához. Kevés szóval, angyali természetességgel és bájjal segít abban, hogy emberek jobban megértsék egymást. Ehhez különleges színésznõre van szükség.
Biztosan érezhetõ ez más szerepeiben is, bár eddig nem sok filmben láttam Cotillard-t.
csillivil 2009 jún. 17. - 00:03:09
(6/50)
sziasztok! Egy kicsit én is szerelmes voltam ebbe a lányba. :) Szerintem egy nagyon vagány csaj, de nagyon zárkózottnak tûnik. Az arckifejezése sokszor azt súgja, hogy szenved, mintha sírni akarna...olyan nyûgös :( De mégis van benne valami, ami miatt imádom: szeress, ha mersz :*
10/10
Zempy 2009 ápr. 05. - 22:52:04 10/10
(5/50)
Borzasztóan szimpatikus, a kedvesség és szerénység átsüt rajta. Gyönyörû, tehetséges, szerény- ez nekem elég.
Azt hiszem, egyedül a Piaf-ot láttam tõle, de ez is bõven elég lehetne egy életre- ilyen alakítás komolyan nem nagyon akad még egy! Valami elképesztõen briliáns, amit ott nyújt! A Jóistennek hála, hogy meg is nyert érte minden díjat, és a hülye amerikai zsûrik is díjazták! A díjátadókon nagyon édes volt, ahogy megilletõdött, meg az akcentusa is aranyos- mondjuk Piafot megemlíthette volna, az tény...

Szóval csak így tovább Marion! Én már várom Rob Marshall Nine c. musicaljét, ami év végén jön, és Marion világsztárokkal játszik benne.
10/10
grnd 2009 jan. 19. - 16:01:22 10/10
(4/50)
sztem õ nem játszott a Nagy Halban ... nem lehet, hogy Helena Bonham Carterre gondolsz?
midorikawa 2008 máj. 28. - 21:15:43
(3/50)
hát rá se ismerek a többi filmjében:)mármint külsõre...
a piaf egyszerûen tökéletes film tõle.egy csoda.olyan alakítása van benne, hogy az elképesztõ.mindenki nézze meg, aki egy igényes , tartlmas fiomre kíváncsi a sok mostani szemét mellett.
morzsa 2008 febr. 26. - 17:45:49
(2/50)
hála a jóégnek meglátta a nagyvilág, ami már ott volt a szeme elõtt régesrégen.
morzsa 2007 júl. 20. - 18:16:45
(1/50)
a francia filmszínészet olyan alakja, aki minden tiszteletemet, csodálatomat a magáénak tudhatja, hiszen olyan alakításokkal bûvöli el a világot, amit csak páran tudnak rajta kívül.
gyönyörû, tehetséges és kaméleonszerûen változtatja önmagát. minden kalappal le elõtte!