Téma: Marslakók

1/10
puszilva 2012 máj. 27. - 05:27:59 1/10 Előzmény Darth Plagueis
(497/677)
Azért megy csõdbe az ország mert 1000kézzel szórják az adófizetõk pénzét.
Ráadásul egy mérhetetlen nézettségû filmnél.
Ez Magyarország.
Darth Plagueis 2012 máj. 26. - 23:46:34 Előzmény adamnagysweetmovie
(496/677)
Állítólag jövõre Kossuth-díjat is fognak kapni,(fõleg Jáksó) meg több tízmilliós pénzjutalmat.
bakk 2012 máj. 26. - 17:59:29
(495/677)
Kapd össze magad, adj a gyereknek enni és ne fikázz másokat, TE MIT TETTÉL LE ARRA a bizonyos asztalra, tõled mit nézhetnénk, akár egy napig is????De most jó kis szókimondásod volt, talán kapnak enni a gyerekek ma???
bakk 2012 máj. 26. - 17:53:42
(494/677)
nektek jöhet a kétpasiegyeset,a meklód lányok,férjem védelmében,drcsont,ilyen-olyan délamerikai gagyik,stb,stb,stb,----CSAK NE VALAMI MAGYAR-ugye?Zagyva és értelmezhetetlen hozzászólások, jézusom, kik és milyen szín?vonalon éltek ti,ha 30-on innen, nos szörnyû, de ha harminc fölött,hát akkor meg minek éltünk mi vének(30-asok)szóval ne menjünk mélyebbre, ha lehet kérni!!!
1/10
hekkevo67 2012 máj. 26. - 16:58:57 1/10
(493/677)
Ezzel a mûsorral embereket lehetne kínozni. A legszörnyûbb, hogy az embert csak bosszantja, hogy ilyenre megy el a befizetett adója, tehát nem lehet megkerülni a dolgot (már az adófizetõ emberek szempontjából nézve). 3 milliárd forint, a gyerekek meg sokszor nem reggeliznek. Remélem, Jáksó örül, meg azok, akik kapnak a szajréból. Ez egy szégyen.
adamnagysweetmovie 2012 máj. 25. - 22:21:11
(492/677)
TÉNYLEG SZOBROT KAPNAK A KOSÚT TÉREN A SOROZAT SZEREPLÕI?
1/10
greghouse 2012 máj. 25. - 17:08:29 1/10
(491/677)
Ja bocs...te fiatal vagy hozzá (a lapod szerint, bár "mindenki hazudik", drHouse), de Frédi Béni még megy. Foxi Maxi már nem. Kár.
1/10
greghouse 2012 máj. 25. - 16:40:26 1/10
(490/677)
Nem értek egyet veled. Szerintem a Foxi Maxi és a Frédi és Béni jobb...._:-)
1/10
gaya 2012 máj. 25. - 14:43:34 1/10
(489/677)
Én maradok a fantasy sorozatoknál.
Jó étvágyat!
http://www.youtube.com/watch?v=LZYoAmZX4rI&feature=related
1/10
greghouse 2012 máj. 25. - 13:16:02 1/10
(488/677)
..."nézhetõ"..."aktuális"....."érdekes".....
Légy boldog vele.
bakk 2012 máj. 25. - 11:47:36
(487/677)
Végre egy nézhetõ napi sorozat,nem az unásig látott színészekkel,aktuális, és érdekes.Nem mûmájer dialógusok,és nem gagyi amerikai mûanyag.Fanyalogni lehet,ízlések és pofonok....
Nekünk tetszik, nézzük és reméljük, sokáig kitartanak.
Hogy kinek milyen a hajszíne meg a többi....ha csak ez a baj, akkor minden rendben ezzel a sorozattal.
mulao 2012 máj. 24. - 17:10:49
(486/677)
Serbán Attila játssza a stricit (vagy milyen szót használjak a figurára). Király, nem is gondoltam volna, hogy ilyen negatív szerep is jól állhat neki, nagyon jól tolja eddig. Ebben legalább igazi színészek jelennek meg, nem pedig az utcáról becastingolt Barátok köztösök. Tisztelet a kivételnek, mert pl Peller Anna igazi színész és szerepel a BK-ban.
1/10
puszilva 2012 máj. 24. - 16:50:14 1/10
(485/677)
Az amerikai színészek egy jó része más.
Fúúúj még belegondolni is rossz.
Egy amerikai sorozat adatlapját néztem és kiugrott mint kapcsolódó cikk.
Azért is tettem ezt közzé hogy hátha ti is okádtok egy jót.
Néztem még a Haripotteres vörös hajú is az.

http://www.imdb.com/list/_3hf2d0se3s/
Pünkösdi Kató 2012 máj. 22. - 19:48:32
(484/677)
Pár hete említettem, hogy az 1. részt láttam, majd ígértem, hogy megnézek egy köv. részt és véleményt mondok. Tegnap jött el az ígért rész, de csakis azért, mert a beharangozót elkaptam, benne Kalapács Józsival. :)) Miatta néztem meg, ami nem azt jelenti, hogy miatta leszek nézõje a sorozatnak. Kizár dolog és ez nem Józsin múlt. Még Serbán Attilán sem.
Tehát, amit tegnap láttam. Üdítõ, hogy Eszternek végre látszik a feje, nem pedig a dekoltázsa, mint az 1. részben - javulás.
Ottó és Józsi tegnapi eszmecseréje egy nagy nulla volt, semmirõl nem szólt, ami a sorozatot elõbbre vitte volna - szinten tartás.
Nem mintha képben lennék a sorozat témájával, de ültem már be sorozat közepén 1-1 részre, és teljesen be tudtam kapcsolódni. Annyi világos dolog volt a beszédükben, hogy felidézték a múltjukat, miszerint "mindig lesznek rokkerek".
Titi borzasztóan néz ki ezzel a frizurával, min. 35-nek.
Borzasztó volt Eszter üzenetrögzítõre való beszéde, ennek feltétlenül benne kell lennie a sorozatban? Idõhúzás, részkitöltés, ilyen részt nem lehet beletenni egy napi sorozatba, arról mentek a percek, hogy vkivel beszél telefonon, majd kiderül, hogy üzenetrögzítõ, aztán megszakad és hallózik. Rendezõ vagy forgkönyvvizsgán remélem az ilyen bukást érdemel, min. eltanácsolás az állami képzésbõl.
A másik, ami miatt a fejemet fogtam, a jelszós történet, Eszter, vmi nyomozó és Gergõ között. Jó, egy kettest megérdemel, mert Gergõ jól kivágta magát. De Eszter és a nyomozó közötti párbeszéd viszont bukás, szintén percek teltek el a semmivel, miközben óvodás párbeszédet hallottunk, felnõttektõl...

Egyenlõre végeztem a sorozattal, talán õsszel újra beülök egy részt megnézni, amibõl remélem nem lesz tél, nem azért, mert elfelejteném, hanem nem lesz már addigra a sorozat.
Pünkösdi Kató 2012 máj. 22. - 19:40:34 Előzmény greghouse
(483/677)
Köszönöm én is, átpörgettem a 23 oldalt, fõleg a nézettség rész érdekelt. Ezek szerint rosszul állunk, 2012 õszig mindenképpen maradnak.
1/10
greghouse 2012 máj. 22. - 17:38:39 1/10
(482/677)
Srácok, csajok, csak úgy mellesleg.
Közben megint egy magyar matematikus kapta az Abel-díjat, ami a matekoson Nobel díjának egyike ( a másik a Fried, de az korhoz kötött),
..........................nem tudom, a jelen hírcsatorna, hír24 számára a magyar "nobel" valójában Abel díj a matematikában miért kevésbé fontos, mint hogy melyik celeb feküdt össze melyik másikkal.
Off.
1/10
greghouse 2012 máj. 21. - 13:43:02 1/10
(481/677)
A legjobb példa a BBC. Attól közszolgálatibb nem kell. És õk finanszírozták, adták a Waczak Szállót (Fawlty Towers), az összes Monty Pythont, és a többi zseniális angol humort.
De ez még attól is függ, kié az adott csatorna. Az AXN család Sony tulajdon, nincs is nálunk bejegyezve, csak engedélyük van hogy mûholdról sugározzák (ezért nem vonatkozik rájuk pl. a sok 18-as, 16-os stb. karika). A Viasat család angol-svéd, dettó. A TV2, illetve az RTL Klub és leányai (Film+, Cool, Comedy Central, stb) németek, de konkurrens társaság. Viszont õk be vannak jegyezve magyar adóként is. Tehát az AXN azt ad, amit akar/tud, ugyanúgy a Viasat, de a közszolgálatiak, a TV2 és az RTL klub család osztozik a magyar piacon. Szintén külföldrõl sugároz az Universal is. A Filmmúzeumot, ha jól tudom, megvette az RTL Klub. Azt is. Kicsit bonyolult, és országonként változik.
...A mûholdaknak ugyanis nem lehet gátat szabni, ha az sugároz, neked meg parabolád van, akkor azt veszel, amit akarsz. Ha a kábel társaság megegyezik a sugárzó adóval, õ is azt vesz, amit akar.
..Közszolgálatiban szerintem a BBC a mérce, vagy a német Sat1, amely ugyan nem igazán közszolgálati, de fõleg álllami tulajdonban van.
1/10
greghouse 2012 máj. 21. - 13:34:09 1/10
(480/677)
Kösz, ez jól esett, engedelmeddel lementettem...:-)
1/10
greghouse 2012 máj. 21. - 12:01:15 1/10
(479/677)
Azért ez nem ilyen egyszerû, mert ha másik csatorna megvette a jogot a Magyarország területén történõ sugárzásra akárminek, akkor ugyanannak a sugárzását már más nem veheti meg (legfeljebb az elsõ csatornától. Ez van dr House-szal, ahol a premierek jogát a tv2 megvette, és az ismétlések jogát továbbadta AXNnek, mittudomén kinek melyiket.)
adamnagysweetmovie 2012 máj. 18. - 15:00:06
(478/677)
Nem kell idegesíteni, csak a megfelelõ idõben fellépni az ilyen kormányzattal szemben, ahol sohanem látott büdzsét, 60 milliárdot adnak a köztévének.
Te látod az eredményét, a közszolgálatiság nívóját? Én csak sportközvetítéseket, showmûsorokat, Tõkéczki László és Cakó Gábor sorozatot látok.
Abbahagyom az offot, de nem felejtek.