6/10
indienemesh 2009 márc. 21. - 21:24:43 6/10
(130/190)
hát ez a játékhoz képest rémgyenge volt sztem...10/6. viszont ha a max payne 2-t is megcsinálják akkor azt már sokkal jobbra kell, és egy más fõszereplõvel.
7/10
csevics 2009 márc. 11. - 20:11:13 7/10
(129/190)
Nekem is tetszett a film, a játékhoz szerintem hasonlított.
10/7
5/10
King Diamond 2009 márc. 05. - 13:21:28 5/10
(128/190)
Elment egynek a film. Így utólag visszagondolva, jobb, hogy nem moziban néztem meg, pedig anno meg akartam. Annyit nem ért volna. A játékkal én sem játszottam még, de ha ez a története, mint ami a filmben is van, akkor nem is akarom kipróbálni, mivel elég hülyeség az egész. Érdekes volt látni 'Sucrét' gonosz szerepben, bár ahhoz képest, hogy milyen legyõzhetetlennek állították be, hamar elintézõdött a végén. Nem nagyon volt szerepe, én továbbra is inkább a szökésbõl emlékeznék rá. Mark Wahlbergrõl nem tudok mit mondani, mint Max Payne, semmi kiemelkedõt nem nyújtott. Egyszer meg lehet nézni, de a játék adaptációkból van ennél sokkal jobb is.
5/10
7/10
rubber 2009 márc. 04. - 23:55:03 7/10
(127/190)
Szerintem egész jó volt a film talán egy kicsit többet vártam tõle de tetszett :) A játék az nagyon jó volt anno és az tetszett hogy jól megcsináltak egyes helyeket a filmben ami teljesen úgy nézet ki mint a játékban.Én nekem összesen 10/7.
szamf 2009 febr. 27. - 14:57:07 Előzmény wiliwonka
(126/190)
Ja, tényleg nem. Valószínûleg a játék alapján írták ezt a leírást. Mert ott viszont pont errõl van szó.
Amúgy a játék sztorija sokkal jobb, fordulatosabb, izgalmasabb. Kár, hogy nem azt a sztorit filmesítették meg. Ez se végzetesen vacak a film, viszont az zavaró, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni ebbõl a sztoriból is.
Egynek elmegy. A játék jobb volt.
2/10
Miner79 2009 febr. 05. - 22:13:19 2/10
(125/190)
A CGI remek, a sztori következetlen és pocsék. Színészi munka 0.
wiliwonka 2009 febr. 01. - 20:41:32
(124/190)
Ez a leírás itt a port.hu-n nagyon nagy baromság, nem is így volt a filmben.
wiliwonka 2009 febr. 01. - 20:39:52
(123/190)
Ennek a filmnek semmi köze a játékhoz, csak annyi, hogy a szereplõket ugyanúgy hívták. Más nevekkel nem lett volna rossz, egyszernézhetõs mozi. De így... Legalább a játék zenéjét rakták volna bele. Amúgy a betépett jelenetei hasonlítottak leginkább a játékra, de azok is el voltak túlozva azokkal a kékszemû szárnyas dögökkel. Így összegezve nagyon nagy csalódás volt a film.
Newcastle United 2009 jan. 30. - 16:40:52
(122/190)
Igaz en csak a Max Payne 2-vel jatszottam, es csak ennek tukreben tudom mondani, hogy a film nem nagyon adta vissza a jatek sotet, borongos hangulatat.
Nagyon rossz jelzokkel se akarom illetni a filmet, mert annyira pocseknak se talaltam, foleg ha nem merjuk a jatekhoz.
Ami Mark Wahlberget illeti, szerintem se volt jo valasztas. Egyaltalan nem tunt kiegett, de egyben maniakusan megszallott rendornek. De a Monat alakito ukran szinesznovel sem voltam megelegedve.
1/10
ledd 2009 jan. 21. - 22:59:19 1/10
(121/190)
Nem yoo:(
Amúgy nem lenne rossz, csak a szereplõknek kellene új nevet adni, és lenne egy jó film, ami hasonlit egy játékra 1/10
hunyorgos 2009 jan. 19. - 23:54:19
(120/190)
Ez az a film ugye?
http://www.divx-ingyen.com/ingyen-max-payne-egyszemelyes-haboru-letoltes.html

Ez nekem nagyon bejött:) pedig a játékkal nem is játszottam:)
peca1000 2009 jan. 19. - 23:48:16
(119/190)
Hogy gyarapítsam a játékkal még nem találkozók táborát.
A nõk gyönyörûek, fõleg az a lila ruhás, aki le akart feküdni Maxxel, kár, hogy csak rövid ideig játszott a filmben.
És az angyalok..... félelmetesen jól megcsinálták õket, már hiányoltam egy ilyen jelenetekkel tarkított filmet..
Én ezért a filmért.... 8 pontot adok. :)
7/10
slaven 2009 jan. 17. - 00:33:32 7/10
(118/190)
Nem rossz film szerintem, de a túlzott fantasy jelenetekkel elrontották kicsit. 7/10
5/10
pacers 2009 jan. 10. - 19:52:57 5/10 Előzmény Zozeeta
(117/190)
OFF: A játék mûfaja TPS, nem FPS :)
ON: szvsz összecsapták a filmet, ilyen kafa látványvilággal meg szereplõgárdával no.1. is lehetne de a sztori miatt csak 1x nézhetõ sajnos (átemelhették volna 1-1-ben a játékból is, akkor tutt aratna).
9/10
djhusi 2009 jan. 04. - 14:02:52 9/10
(116/190)
Meglepetés. Ahhoz képest hogy egy játék átirata elképesztõen jó. A filmbõl játék illetve játékból film koncepciók tapasztalataim szerint szánalmasan szoktak sikerülni, de ebben kellemesen csalódtam (talán azért mert az eredeti karaktert nem ismerem).
Az effektek káprázatosan szépek, lenyûgözõek még a mai digitális mesevilághoz szokott szem számára is. A hangulata inkább thrillere mintsem akciófilmre emlékeztet. A zene, bár nem bonyolították túl, helyén van és hozzájárul a sötét, (ahogy elõttem is írták) már-már misztikus összkép kialakításához. A történet... nos nehéz újat alkotni. Sajnos épp elõzõ nap láttam a Megtorlót, ezért nem igazán tûnt eredetinek a koncepció, de a megvalósítás mindenképpen dicséretet érdemel. A karakterek érdekesek, helyenként baltával faragottnak hatnak de ez egy akciófilmben nem újdonság.
Összességében 7/10, ha valaki még nem látott hasonlót akkor nagy élmény, akinek meg a könyökén jön ki az kicsit nézzen RTL klubbot és utána igazi felüdülés lesz :)

!!! Meglehetõsen szimbolikus az egész, akinek ez nem jön be ne nézze meg.
mimoza777 2008 dec. 30. - 23:53:53
(115/190)
Nem tudtam, hogy ez egy játék, csak a film közepén jöttem rá.
Egy rossz álmokkal teli éjszakát okozott. Ennyi.
Nagyon sötét és negatív a film.
6/10
Zozeeta 2008 dec. 28. - 18:40:26 6/10 Előzmény sandros5000
(114/190)
Aki játszott annakidején a Max Payne címû játékkal, az valószínûleg már nagyon várta ezt a filmet – és valószínûleg csalódott benne. Akinek nem volt szerencséje az FPS mûfaj eme korszakalkotó játékához, annak sokkal inkább fog tetszeni a játék film adaptációja. Ez már a sokadik eset, hogy filmre próbálnak vinni egy klasszikus játéktörténetet (Tomb Raider, Hitman, Doom), és a sokadik eset, hogy azt éreztem, a rendezõ megpróbálja a saját elképzelései szerint formálni a karaktereket. A színészek jók lennének, és a fények, effektek, zenék is tökéletesen idézik a játék havas-ködös, sötét világát, de valami elveszett belõle. Ez a valami pedig szerintem leginkább Payne karaktere. Ezen kívül a rendezõ módosította a történeti szálat is (nyilván így filmre vihetõbb volt), ami csupán azért fáj Nekem nagyon, mivel – és újra itt tartok – aki játszott annak idején a Max Payne címû játékkal, az pontosan tudja, hogy milyen nagyszerû és élvezetes története volt ennek a játéknak, ami hatalmasat dobott az egyébként is nagyszerû játékélményen. Összességében a film nézhetõ (fogyasztható), de ne várjunk tõle sokat. Látványos (bár olykor felmerült bennem a kérdés, hogy egy maroklõfegyverre hogy lehet 30-at lõni töltés nélkül), eseménydús és valamelyest visszaadja a Max Payne feelinget. Gamereknek nem, egyébként mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen stílusú filmeket. Nálam erõs 6-ost ért a film. Z
sandros5000 2008 dec. 26. - 20:34:14
(113/190)
Szerintem nagyon gyatra lett, igazából az utolsó tíz percet leszámítva nagyon unalmas az egész.
Spoiler
Story: iszonyú sablonos, az egész kiszámítható, hány ilyen volt már hogy valami nagy pénzes ügylet miatt kell elhalgatni egyik alkalmazottat, és persze a régi barátféleség is belekeveredik, ugyan, ilyen sablon fost, ennél még az is jobb lett volna, ha narkós bünõzõk végzik ki a családot, és az egész kábítószeres társadalmat gyilkolná le, pl kezdõ jelenetnek tudom ajánlani az Ítéletnap család gyilkolós jelenetét.
Színészek: semmi extra, mark whalberg inkább szépfiú mint lepukkant zsaru, van egy vágás mikor bevágják a régi énjét és az újat, ami között a különbség csak az hogy utólag feketében van. Itt tudom ajánlani a Die hard Bruce Willis karakterét.
Ami tetszett a filmben az a fekete képek és hóesés, csak ezt olyan sokszor használják hogy a végére elveszíti a vonzerejét, és a Sin City-ben jobban használták ezt a színvilágot.

Összességében nem több egy B-kat akciófilmnél, ami a nevesebb színészek miatt nem került egybõl dvd-re.
6/10
ultio 2008 dec. 15. - 15:33:48 6/10
(112/190)
annyira nem volt rossz, de többet vártam
6

nekem pl. a Tomb Raider filmfeldolgozása jobban tetszett
3/10
slacio 2008 dec. 13. - 22:50:37 3/10
(111/190)
gyengus volt a film, az effektek viszont jók, talán majd máshol fel tudják még használni õket :)