7/10
JetiRulez 2010 nov. 11. - 12:37:40 7/10
(150/190)
Utólag belegondolva túl jószívû voltam, hogy 7 pontot adtam rá. Nem jön át a játék hangulata. Sikerült elszúrni. Ha jól tudom még folytatása is lesz, nem?
contle 2010 nov. 11. - 07:11:00
(149/190)
Akciófilmnek elég tûrhetõ, de a sztori nem valami sok, és van benne néhány furcsa hiba. 7 / 10.
3/10
Penpumpa 2010 aug. 22. - 21:29:39 3/10
(148/190)
Max Payne mint film egy nagy rakás ellentmondás a játékkal szemben. Nekem nem tetszett. Olyan baromságok voltak benne, hogy megcsúfítják a játékot. Pl. Jim Bravura a játékban egy túlsúlyos fehér ember volt, a filmben meg egy sovány afroamerikai. Ugye a játékban Nicole Horne volt a fõgonosz, õ tervelte ki Max családjának halálát. A filmben csak a közepe felé jelenik meg egy fél percre, a fõgonosz meg BB. Jack Lupino a filmben nem tûnt olyan pszihopata sátánistának, mint a játékban. A játék sztorija nagyon jó és fordulatos. Az elején Max keresi a felelõst családja gyilkosaiért, ezért beépített ügynökként dolgozik a város legnagyobb maffiacsaládjában. Ekkor barátja Alex közli vele, hogy tud egy nagyon fontos információt, ami megoldhatja az ügyet. Csakhogy Alexet kinyírták, mielõtt elmondhatott volna mindent. Max még eltökéltebb lett, ezért folytatta a beépülést. Csakhogy semmi sem tart örökké, és a Finito testvérek szépen le is buktatták Maxet, aki kénytelen volt végezni velük. A szálak Jack Lupinohoz vezettek, csakhogy Max nem tudta hol van. Megkereste Vinnie Gognittit, aki elmondta neki, hol van a fõnöke. Max elment a Ragnarok clubba, ahol meg is találta, és meg is ölte õt. Ekkor jelent meg Mona Sax, aki elmondta, hogy nem Lupino ölette meg a családját, hanem maga a nagyfõnök, Punchinello. Csakhogy Mona elkábította Maxet. Maxnek rémálma lett. Miután felébredt, egy székhez volt kötözve, ahol Frank Niagara kínozta. Mikor Frank elment sörért, Max megszökött, leütötte az õröket, megszerezte fegyvereiket, majd leszámolt Frankkel. Max útja során találkozott Vladimir Lemmel, a gengszterrel, aki üzletet kötött vele. Ha Max visszaszerzi Vlad hajóját, a rajta lévõ fegyvereket megkapja ajándékba. Max belemegy, hajó megvan, fegyver rendben. Közben Punchinello felhívja Maxet, hogy találkozzanak. Max belemegy, csakhogy csapda volt, a megbeszélésre szánt helyet felgyújtotta, de Max túlélte. Max eljutott a Punchinello birtokára, ahol megölte a Triádot, majd talált egy nõi holttestet, aki hasonlított Monára (de ez Lisa teste volt, Mona ikertestvére). Közben egy rejtélyes férfi felhívta sokadjára Maxet, hogy sietnie kell, mert tudják hogy ott van. Max siet, megtalálja Punchinellot, csakhogy 3 fazon lép be az ajtón, kinyírják Punchinellot, Max végez velük. Mikor kilép az ajtón, ott áll elõtte Nicole Horne, és egy kisebb hadsereg. Maxet bedrogozza, majd jön egy újabb rémálom. Mikor Max magához tér,eszébe jut, hogy Horne mondta hogy az acélgyárba megy. Max is eljutott oda, ahol az alagsori laborban rátalált a Valhalla-projectre, amiben egy új drogot akartak tesztelni, a teszt célpontja pedig a Payne lakás volt. Miután beindúlt az épület önmegsemmisítõje, Max összerakta fejében a múlt eseményeit. BB felhívta telefonon, hogy találkozzanak. A találkozón Max rájött, hogy BB ölte meg Alexet, És Max bosszút áll. Paynet felhívja Alfred Wooden, hogy elmondjon neki mindent a Valhalla-projectrõl, és Nicole Horneról. Úgy is történt. A találkozón ismét ügynökök jöttek, akik kinyírtak mindenkit a teremben, de Max elszökött. Max késõbb rájött, hogy Alfred nem halt meg. MAx elment az Aesir Rt-hez, Horne fõhadiszállására. Útja során találkozott Monával is, akit fejbelõttek. Max immár teljes gyûlöletben eljutott Hornehoz, aki szökni próbált egy helikopterrel, csakhogy Max kilõtte a torony tartókábeleit, ami ráesett a gépre, és Max gyõzött. A végsõ képsorokon Max beül egy rendõrkocsiba, és mondja hogy még nincs vége.

Ezt simán megtudták volna filmben csinálni, egy-két dolog kihagyásával.
2008 2010 jún. 07. - 09:42:19
(147/190)
Mindenki játszott a Max Payne-el ? Helyes, én is. :D jó game.

A filmrõl azért ezt nem mondhatnám el, de nem is rossz. Erõs közepes a movie. Nézhetõ.
pillangókisasszony 2010 jún. 07. - 00:58:22
(146/190)
én csak most fogom megnézni,de úgy olvasom itt,hogy többségben nem nagyon tetszett Nektek,bár mindenki valami játékhoz hasonlítja,amit én nem ismerek,szóval nem tudom majd az alapján megítélni.
10/10
Tako1952 2010 máj. 16. - 14:06:52 10/10
(145/190)
Szerintem is jól játszott Wahlberg. Nem miatta lett olyan a film amilyen. Videojátékokból ritkán készítenek helytálló filmeket, úgyhogy ezen a filmen nincs miért meglepõdni. Nekem tetszett.
1/10
Bognár János 2010 ápr. 08. - 10:20:09 1/10 Előzmény kornel88
(144/190)
44 mm-es csúzlival azért durva lenne lõdözni, pláne kettõvel. Nemdebár? :D
4/10
RoKKfish 2010 jan. 16. - 17:06:57 4/10
(143/190)
Hogy a nyavalyába lehet ezt a filmet jóindulattal értékelni, azok után, hogy imádtam játszani a játékkal, ill. az egyik kedvencem a Sin City?
Egy-két morzsát valahogy összekaparok: Vannak benne hangulatos, jó felvételek, valamint Olga Kurylenko még mindig iszonyatosan jó csaj. Ez a két dolog mondjuk megér kétszer másfél pontot, így - mivel 1/10 az alja - feltornáztam 4/10-re. Jóindulatom határtalan... :)
bt ice dogg j 2010 jan. 05. - 15:59:57
(142/190)
szar hát sztem az a szar aki erre azt mondja.Még a jákékkal is csak 1 x jáccottam
KooleN 2009 nov. 27. - 19:31:04 Előzmény BaldGhost
(141/190)
Én mondok egy javaslatot Max Payne 2-re már ha megcsinálják egyszer.

Clive Owen

http://www.imdb.com/name/nm0654110/

Sztem is hasonlít rá, + láttam már pár filmben és elég jól jáccik komoly/vicces szerepeket is :)
carcass69 2009 aug. 19. - 16:35:08
(140/190)
Tegnap néztem meg, háát, sokkal jobbat vártam. Vontatott, hosszúnak tûnõ film volt-számomra legalábbis. Sokkal jobbat vártam.
7/10
BaldGhost 2009 júl. 27. - 14:14:08 7/10 Előzmény Booyah
(139/190)
Szerintem Õ elég jól játszotta a szerepét csak a filmet cseszték el,de nem annyira.Mondj helyette egy másik színészt aki legalább hasonlít rá és megfelelõ is a szerepre.Mert mint tudjuk hogy a játék elsõ részében a fejlesztõkbõl lett kiválasztva Payne karaktere.A 2 részhez pedig egy szinte ismeretlen színészt kértek fel õ pedig hát... nem tudta volna így eljátszani Max Payne-t.Bár nálam a film jóindulattal 7/10.
10/10
Spooner 2009 jún. 29. - 22:44:44 10/10
(138/190)
Szerintem ez a film fasza volt. A képi hangulat is tökjól felidézte a játékot, nekem bejött eléggé.. az elején mondjuk úgy éreztem mintha batmant néznék :D de nálam ez a film teljesen zsíír!
4/10
Booyah 2009 jún. 15. - 20:53:30 4/10
(137/190)
kurvaéletért volt végig vontatott... sokkal több akció kellett volna. Wahlberg pedig ritka szarul játszott, nem neki való szerep Maxnek az életunt, bosszúállós, hideg karaktere. Azzal a "végig nagyon csúnyán nézek annyira hogy mindenki maga alá szarik" képével csak nevetségessé tette magát. 10/4
8/10
TSkull 2009 ápr. 20. - 10:52:42 8/10
(136/190)
A Fabtazy jelenetek kicsitt szórakoztatóbbá teszk a filmet, ami amúgy tök 'fekete'.A tõrténet mondjuk nem valami kerek, és nem mondhatjuk, hogy csak úgy pörögnek az események. 7,9/10'''''''
Newcastle United 2009 ápr. 11. - 21:40:51 Előzmény Ze74
(135/190)
Amit irsz az a tortenetvezetesre igaz, de en inkabb az alaphangulatrol, a vazrol beszeltem.
7/10
Ze74 2009 ápr. 04. - 17:54:28 7/10 Előzmény Newcastle United
(134/190)
Az a baj ám ezekkel a filmekkel,amiket játékokból adaptálnak,hogy:1.Tök olyan mint a játék,és hûen tükrözi a történetet,egyeznek a részletek stb.De akkor általában unalmas,mert míg játékban úgy jó volt addig filmben semmi különös,de ilyenkor az egekben magasztaljuk,hogy jó volt az adaptáció. (pl:Resident Evil 1.) 2.Vagy a második verzió,hogy baromira nem hasonlít,vagy csak nyomokban,és akkor szídjuk,hogy semmi köze nem volt a játékhoz.Lehet,hogy pont ezért ettõl egész jó film kerekedik ki belõle fõleg ha elfelejtjük,hogy mi volt az alapja.Na most szerintem a Max Payne..... valahol a kettõ között van.
5/10
King Diamond 2009 márc. 31. - 22:48:48 5/10 Előzmény robigo
(133/190)
SPOILER lehet!
Szerintem nem spoilereztem hû de hatalmasat. Direkt nem a színész nevét írtam le, bár, aki nem nézi a Szökés sorozatot, úgysem tudja, hogy ki az a Sucre, vagy Amaury Nolasco. És mi több, a film 'végkifejletéhez' vajmi kevés köze volt az õ szerepének. Nem hiszem, hogy azért nem nézné meg valaki, mert odaírtam, hogy érdekes volt 'gonosz' szerepben látni.
7/10
Ze74 2009 márc. 31. - 22:38:30 7/10
(132/190)
Nekem is bejött...
robigo 2009 márc. 31. - 07:50:09 Előzmény King Diamond
(131/190)
Ha feltétlenül muszáj a film végkifejletét, csattanóját leírni akkor azt a "S P O I L E R" szóval szokták jelezni a komentekben.