5/10
fluxus007 2008 nov. 05. - 21:10:48 5/10
(90/190)
Most néztem meg. Kár volt. Ez a film ráébresztett, hogy soha többé ne menjek moziba!
Karolka 2008 nov. 05. - 18:00:31
(89/190)
Ez a film nem mutatott semmi újat! Különbözõ filmek keverékét véltem fel benne, ráadásul néhol gyenge vizuális hatással. Csalódtam a filmben. Nehogy elmenjetek moziba!! :S
7/10
Ivoke 2008 nov. 04. - 21:50:31 7/10
(88/190)
Kedvenc játokom a Max Payne 1-2. Idõnként, ha olyan a hangulatom újra végigjátszom, mert megfog a hangulata, a története, a képregényszerû story, és a Dark-Noir stílus.

A filmnek a karakterek nevein, és a helyszíneken kívûl, sok köze nincs a játékhoz. Nagyon elszomorít, hogy megint elb***tak egy átiratot. Azt hittem, hogy végre a mozi fejlõdésével meg lehet valósítani a játékok filmre vitelét. Nos, technikailag ezzel már valóban nincs gond, de vagy a forgatókönyvírók nem fejlõdtek a technikával, vagy a pénzemberek nem engedik õket fejlõdni, mert csak a megtérülési és a haszonrátában tudnak gondolkozni. Tényleg ritka, az olyan történettel rendelkezõ játék, amibõl lehet filmet is csinálni. Ez a játék ilyen, és lehetett volna jó a film is.

Nem lett az...

Max Payne
5/10
beo71 2008 nov. 04. - 11:52:08 5/10
(87/190)
A játékot nem ismerem,de a film egy abszolut felesleges, közepesnél gyengébb krimi.A hangulata valóban jó és remek képek is vannak benne,emellett viszont egyszerû és kiszámítható forgatókönyv,semmilyen színészi játék és bugyuta hibák teszik szinte élvezhetetlenné.John Moore már az Ómen 666-al bizonyított:negatív értelemben.Attól,hogy valaki ért a fényekhez és hangulatos képeket tud létre hozni,még nem elég egy egész filmhez a tudása,milyen producer bíz meg egy ilyen fickót és ad pénzt neki mindehhez.5/10,ami alig nézhetõ kategória,a fekete-fehér képekért és leginkább a gazella Olga Kurylenko miatt pontoznám felfelé.Nagyon várom Olgát a 007-ben,elég már a drogos amcsi luvnyákból,végre egy keleti szépség,akiért érdemes kirobbantani,akár egy egyszemélyes háborút is.
10/10
Rakohammas 2008 nov. 04. - 10:13:24 10/10
(86/190)
Az anyja. Szó szerint megijedtem attól milyen gyorsan válaszoltál. Igazad van egyébként. De én mostanában bírom Wahlberg alakításait, ugyhogy lehet elfogult voltam a Max Payne alatt. Joaquin Phoenix-t is bírom bár sajnos még kevés filmet láttam tõle.
Judybaba 2008 nov. 04. - 10:01:02
(85/190)
Kedves Rakohammas!

Persze, igazad van, nem egy nagyon rossz színész õ, csakhát nekem olyan "egykategóriás".

Azért vannak szynészek, akik szinte bármilyen szerepet el tudnak játszani, vagy legalábbis törekednek rá.
Mark Wahlbergnél néha egy kicsit úgy érzem, hogy ahova teszik ott marad...

De mindegy, hát emberek vagyunk, mindnekinek más a véleménye, semmi baj nincs ezzel.
Neked az nekem ez.

Egyébként tényleg vannak filmek amikben nagyon jól alakított:pl.az Orvlövészben :)

Õ ilyenekhez való szerintem.

Max Payne szerepére szerintem még Jaquin Phöenix is jó lett volna!
Olyan ember aki KARAKTERES!!!!
10/10
Rakohammas 2008 nov. 04. - 09:46:56 10/10
(84/190)
Jujj szerintem egyáltalán nem rossz Mark Wahlberg színészként. Remélem kisbabám láttad már más filmben is és csak utána ítélkeztél (pl. négy tesóban, vagy orvlövészben). Én nagyon bírom de abban egyetértek teljesen hogy Cliwe Owen sokkal jobban tudta volna ezt a karaktert játszani.
psylili 2008 nov. 03. - 22:09:15
(83/190)
Én már akkor csalódtam, mikor meghallottam, hogy nem Clive Owen a fõszereplõ, akire szerintem mindenkinél jobban illett volna ez a szerep...
3/10
Alternat 2008 nov. 03. - 19:54:56 3/10 Előzmény Pityke4
(82/190)
Teljesen egyetértek, nem méltó a játékhoz ez a film!
4/10
Pityke4 2008 nov. 03. - 19:27:59 4/10
(81/190)
Na most, ha még azoknak is csalódás, akik nem játszottak a játékkal, akkor képzeljétek el milyen csalódás lehet annak aki játszott vele. Szó szerint szíven ütött, annyira csalódtam benne. A játékban jobb a feeling, jobb a karakterformálás. Jó nem vagyok rendezõ, nem tudom hogy megy, de sztem nem lett volna nehéz egy sokkal jobb filmet összehozni belõle. Itt nem kellett volna egy játék átíratra plusz történetet kitalálni, itt a történet adott volt. Azon csodálkozom, hogy a játékban milyen szépen megcsinálták, a filmben meg el lett rontva az egész... szerintem egy színvonalasabb történetû játékot nehezebb összehozni, mint egy filmet. szerintem.
Nagyon sajnálom h ilyen lett :(
3/10
Alternat 2008 nov. 03. - 17:38:09 3/10
(80/190)
Nem az a kiemelkedõ dramaturg alkat, az tuti, de szerintem ebben a kategóriában nem számít rossz színésznek Mark Wahlberg. Vannak jó filmjei, amikben inkább látom õt szívesebben, mint több tucat másik "színészt". Nyilván nem játszana el egy Gépészt, vagy egy Forest Gump-ot, de ezekre a filmekre (most nem konkrétan a max payne-re gondolok, hanem a többi filmjére) õ alkalmas és jó.
Judybaba 2008 nov. 03. - 15:43:33
(79/190)
Örülök, hogy nem csak én találtam NAGYON GYENGÉNEK ezt a nevetséges filmet!

Én tényleg nem hazudok, de életemben elõször elaludtam a filmen, amikor még jó 20 perc hátra volt!!!!
DURVA mi?

Továbbá szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy mennnnnnyire rossza színész is Mark Wahlberg!!!!
Jujjj, szegény:(
3/10
Alternat 2008 nov. 03. - 09:56:39 3/10
(78/190)
Hát ez nagyon gyenge lett. :-( Furcsa volt, hogy a játék számomra sokkal jobban átadta a fõszereplõ érzéseit, mint a film. A felénél már nagyon vártam, hogy vége legyen. Rossz ilyet mondani, de ez a film nem méltó a PC játékhoz.
A másik ami elszomorít, hogy ez a legrosszabb film, amit Mark Wahlbergtõl láttam. Pedig szeretem a filmjeit.

Meg lehet nézni, de én nem javaslom.
1/10
sparrow007 2008 nov. 02. - 18:22:26 1/10
(77/190)
Egyetértek pocsék film lett!
Én már a QUANTUM CSENDJÉT várom! Remélem az ütõs kis mozi lesz!
3/10
Dávid86 2008 nov. 02. - 17:35:34 3/10
(76/190)
Sziasztok! Új vagyok ezen az oldalon, leglábbis, mint regisztrált tag, de már jó pár éve figyelem az itteni fórumokat.
Végül úgy döntöttem, hogy regisztrálom magamat, hogy elmondhassam én is a véleményemet.
Kár, hogy ez a film adta meg a lökést, ugyanis jót nem nagyon tudok írni róla. Ennyira bugyuta és pocsék filmet régen láttam. Mark Wahlbergnek a rappelés sem ment, de a színjátszással sincs ez másképp. A forgatókönyv gagyi, a magyar szinkron pedig csak ront rajta. A rendezõ pedig nem is tudom, hogy mit akart igazán ezzel a filmmel. Végig unalmas, gyötrõdés volt az egész. Az akciójelentek pedig nem ütnek akkorát, mint kellett volna, hamár egy órát kell rájuk várni.
Nagy csalódás volt, én nem ajánlanám ezt a filmet sinekinek sem. 3/10
5/10
sleepwalker77 2008 nov. 02. - 15:01:51 5/10
(75/190)
Nagyon gyengére sikerült ez a film.
Az elsõ 1 óra alatt majdnem kétszer sikerült elaludnom...
8/10
masiniszta 2008 nov. 02. - 13:16:55 8/10
(74/190)
Ez az a típusú film, amit csak moziban érdemes megnézni a látvány és a hangok miatt, mert ezt otthon nehéz reprodukálni. A történetet már ismertük a számítógépes játékból, nem túl bonyolult, de láttam már jobbat és rosszabbat is.
A film eleje kissé vontatott, a vége viszont tényleg jobban sikerült, ott több is az akció jelenet, amibõl egy kicsit azért többre számítottam ismervén azt, hogy Max Payne az a típusú fõhös, akit úgy jellemezhetnénk a játék alapján, hogy: "megyek-meglátok-lövök".
8/10
4/10
Bigpapa 2008 nov. 01. - 23:39:02 4/10
(73/190)
Szerintem már az minõsít téged, hogy minden mondatodban volt csillagozás.Trágár szavak nélkül nem is tudod minõsíteni ezt a filmet?Meg fain? :)))))
És nyugodj bele, ez valóban egy elmebeteg és unalmas film volt.De ennek felfogásához is kell bizonyos számú IQ hányados :))))))
10/10
ilyés 2008 nov. 01. - 23:28:17 10/10
(72/190)
"Szal ajánlom mindenkinek, aki nem fogyatékos, és nem csak az effektekre, meg a hülye lassításra és lövöldözésre kiváncsi, és aki nem a Dragon Ball meg az idióta gyermeki szinten van, hanem feltudja fogni a film lényegét, a történetét, és megérti mi miért van a filmbe!" HOSTEL ez pont az ilyenekre vonatkozik, mint amilyen te vagy:P
6/10
Hörcsögg 2008 nov. 01. - 22:12:39 6/10
(71/190)
Tényleg gyengébb volt mint amit várni lehetett, utsó 20 perc kicsit feldobta. 10/6