Téma: Megasztár

Zsuzsanna 2006 márc. 11. - 14:16:27
(24/124)
Férjem a napokban együtt utazott a villamoson Gáspár Lacival és Oláh Ibolyával. Nem voltak hangosak, de mivel férjem mellettük állt, óhatatlanul hallotta a beszélgetésüket.
Egymásnak panaszkodtak, hogy mennyire nem foglalkoztatják õket. Hiába készült el Ibolya lemeze, a kutya sem veszi és nem hívják õket sehova.
Énektudásukról való véleményemtõl függetlenül sajnálatraméltók a Megasztár által bebúgatott fiatalok, akikkel elhitetik,hogy tehetségesek, hogy sztárok, aztán ejtik õket. Mert sem nem sztárok, sem nem tehetségesek.
Zsuzsanna 2006 márc. 11. - 14:11:43
(23/124)
Ki ennek a tehetségtelen, idegbeteg fiúnak az Aptya-Anyja és a jó atyafisága?
Zsuzsanna 2006 márc. 11. - 14:10:39
(22/124)
Most énekel a TV-ben a Marót Viki /Flipper Öcsi mostohatestvére, de a sikerét egyáltalán nem ennek köszönheti!/. Hangja van, nincs szüksége a Megafrász zsûrijére ahhoz, hogy meg és felismerjék milyen tehetséges.
értelem 2006 márc. 11. - 06:24:55
(21/124)
Nem tudom ki hogy látja, de én a múltkori adás után majdnem gutaütést kaptam. Egyértelmûvé vált számomra, hogy bunda az egész show, és apuci- anyuci hírneve és pénze megveszi a zsûri szavazatát. Eza Ripacs petike kérhetett volna egy lemezt is ennyi erõvel a szüleitõl. Nem tudom, hogy kinek mi tetszhet rajta. Csak játssza az eszét, semmi hangja, ami van az hamis, és úgy néz ki mint egy hulla. Szóval szégyen az egész mûsor innentõl kezdve.....
lilcso 2006 márc. 05. - 13:06:03
(20/124)
nem tudom, észrevetted-e, h az elõdöntõkön meg a döntõk elején is (legalábbis a 2-ben) mindenkit halálba dícsértek, csak miután kiesett az 1. 5 versenyzõ, azután mondtak komoly kritikákat... aki nem jut el addig, azt meg minek csesszék le fölöslegesen?
mondjuk itt az elõdöntõben is komolyan fikázták õket, de általában a számválasztás miatt, az meg a novák miatt volt... annyira rossz számokat választott ki, h szinte senkihez nem passszolt az amit énekelt...
aki hamar kiesik, annak nem olyan fontos a negatív kritika, mert valszeg úgysem lesz belõle komoly "sztár", úh ezért sem húzzák le õket annyira... majd meglátod, a 6-7. döntõtõl záporoznak majd a zsûritõl az igazi vélemények...
Zsuzsanna 2006 márc. 04. - 20:20:32
(19/124)
Fenyõ Miklós minden koncertje teltházas.A koncerteken 3 korosztály képviselteti magát és az unokák a nagyszülõkkel együtt éneklik a számait.
A felvételek akár kazettán, akár videon, vagy lemezen hallgathatók, nem 1oo éves számok.
Ez nem indokolja azt a borzalmas elõadást, amiben részünk volt.
Fenyõ Miklós Magyarország egyik legnagyobb zeneszerzõje és énekese, a számait illene ismerni, ha már országos énekversenyre készül valaki.
Szomorú volt látni ezt a sok félrevezetett, tehetségtelen fiatalt.
Annak idején a Ki Mit Tud zsûrije nem dicsérte agyon a résztvevõke, mégis tehetségek kerültek ki a versenybõl.
lilcso 2006 márc. 04. - 17:57:09
(18/124)
hi
sztem ez az egész mûsor csak azért szar mostmár, m elvesztette a varázsát, ami a 2. részben jött ki igazán, és most hiába vannak sokkal tehetségesebb énekesek, nem igazán áll egységgé össze
sztem semmi baj nincs a tudásukkal, az elõadásuk pedig azért nem volt jó, m ezeket a számokat mittomén hány éve játszották, amikor a megások még meg sem születtek... szóval honnan tudnák, h milyen a hangulatuk azt meg pláne, h h tudják úgy elõadni, h télleg visszavigyék a közönséget a 60as évekebe??

na mind1... én már ma nem fogom mindenesetre nézni sztem,mert nem tok elszakadni a 2. széria versenyzõitõl.... de ettõl függetlenül nem szar! majd belejönnek õk is, egyéként is mondták, h néhány még soha nem állt színpadon
x-tro 2006 febr. 28. - 12:35:06
(17/124)
Nem vagyok szakértõ, de fülem és zenei ízlésem van.--->igen, csak rossz.

Egyébként, ha olvastad volna a TV2 fórumát, amely a mûsorral egyidõben íródott, láthattad volna, hogy sokan értenek egyet velem.--->nem olvastam, mi lesz most!? Amúgy meg, nyilván sokan nem értenek veled egyet...

Továbbiakban nem kívánok veled "bírkózni".--->mégis azt teszed...:D
Zsuzsanna 2006 febr. 27. - 18:36:35
(16/124)
Ne öregíts, ettõl a kortól azért még messze vagyok. A Pressert pedíg 17 éves kora óta ismerem.
Te ne vitázz, ha a Fenyõ Miklós dalait sz..nak nevezed.
Nem vagyok szakértõ, de fülem és zenei ízlésem van.
Egyébként, ha olvastad volna a TV2 fórumát, amely a mûsorral egyidõben íródott, láthattad volna, hogy sokan értenek egyet velem. Ma már nem olvashatod, mert a moderátorok az összes negatív hozzászólást törölték.
Továbbiakban nem kívánok veled "bírkózni".
x-tro 2006 febr. 27. - 16:00:08
(15/124)
Ha te ilyen nagyon szakértõ vagy, aki kb 65 év körül járhatsz, (hiszen már ismerted a gyerekként is hõzöngõ...ha te mondod, biztos így van, Presszer/sic!/ gábort, és nem a Pressert) itt lenne az ideje már, hogy felhagyj a zenével való foglalatoskodással, hiszen ezzel a pár sor sületlenséggel bebizonyítottad gyakorlatilag tökéletes süketséged. És hozzá nem értésed.

A nívótlanságról pedig annyit, ha értenél hozzá, ezt már az elsõ sorozatnál észrevehetted volna, de a másodiknál mindenképp. Sorolhatnám a nívótlan pácienseket a dorinától a bölényhangú csávóig, akiknek már a nevét sem tudom.

Úgyhogy lécci akkor gyere le a grundra birkózni, ha valóban tudsz is valamit, nemcsak mutatványoskodsz, bébi. Így csak magad égeted.
Zsuzsanna 2006 febr. 27. - 14:53:37
(14/124)
Igen, egy nézõvel kevesebb. Csakhogy süketfülû topiktársam, sok-sok ilyen "egy" nézõ van, akik botrányosnak tartják a Megasztár nívótlanságát.
Presszert fiatal korától ismerem. Fiatalnak kis hõbörgõ, de tehetséges muzsikus volt, - fõleg amikor az Adamissal együtt voltak. Késõbb a fejébe szállt a dicsõség és bár emberként mindíg is szimpatizáltam vele, a zenéje számomra élvezhetetlenné vált. Zsûribéli szereplésével pedig csak lejáratja magát.
x-tro 2006 febr. 27. - 10:01:47
(13/124)
:)) hát lehet ehhez bármit is még hozzátenni? nagy veszteség lesz!
:D
Zsuzsanna 2006 febr. 26. - 19:23:03
(12/124)
A te zenei ízlésed döbbenetes számomra. Mit hallgatsz te, mi a jó neked?
Különben tudod mit? Én többet nem kapcsolok a Megasztárra, egy elég volt belõle, te pedig sose hallgass jobbat a kifacsarodott ízléseddel.
x-tro 2006 febr. 26. - 12:28:18
(11/124)
nos, a fenyõ dalok úgy szarok, ahogy vannak, ám pressert nem mondanám tehetégtelennek...

három csaj van aki jó (a rekedt kalapos, az újvidéki rokker meg a nagyképû amerikás), a sárga dzsekis csávó sótlan és uncsi, a kis nyikhaj puskásból lehet valaki.

túl sokan vannak több mint 10 év zenetanulás után is a pályán, akiknek nincs se fülük, se tehetségük a zenéhez. az, hogy valaki zenét tanul, még nem biztos, hogy ért is hozzá. presser ért a zenéhez, biznyítja ezt több, mint 30 évnyi pályája... ennyi.
Zsuzsanna 2006 febr. 26. - 09:24:10
(10/124)
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy l,azaz egy darab énekes jó volt. A fiú nevét nem tudom,de sárga felsõrészben énekelt és a zsûri teljesen lehúzta, hogy nincs egyénisége. Ez volt az egyetlen aki maradéktalanul jól énekelt.
Zsuzsanna 2006 febr. 26. - 09:20:31
(9/124)
Borzalmas volt ez az egész mûsor tegnap. Tönkretették a csodálatos Fenyõ dalokat.
Rossz áthangszerelés, hamis hangú ripacs énekesek, tehetségtelen, hazúg zsûri.
A Fenyõ el sem ment az elõadásra,már a stúdió látogatáson látszott, hogy frászt kapott. Mondta is, hogy nem szabadna változtatni a dalok eredeti hangzásán, de süket fülekre talált.
Dolliék meg csak az elõadás elején látszottak, szerintem elég hamar elmenekültek onnan. Mert ezt nem lehetett kibírni.
A hülyékbõl álló zsûri meg úgy élvezkedett, mint a marionett bábuk. Elhinni sem akarom, hogy ilyen szörnyû mûsort hoztak össze.
Zsuzsanna 2006 febr. 26. - 09:16:54
(8/124)
Jó kis gyakorlat lesz ez a Bíborkának,ha hazamegy a kecskék már egy "gyakorlottabb" hangot fognak élvezni.
bogee 2006 febr. 25. - 21:06:09
(7/124)
Az erdélyi csaj,Bocskor Biborka nagyon jóó volt ma,nem? A Póka csajról süt,hogy lenézi a többieket,jobbnak tartja magát mindeniknél.A Péló kegyeltje,a kis taknyos,a Petike meg egy ripacs...
lilcso 2006 febr. 25. - 20:32:07
(6/124)
nos, mindent mondhatsz rám csak azt nem, h sket vok vagy botfülû, mivel 10 éve zenélek és zenei pályára megyek... szóval errõl ennyit...
mellesleg a megjegyzésemet csak véleménynek írtam, nem kívánt maga után beszólást
vikikivik 2006 febr. 25. - 17:22:26
(5/124)
Én imádom a Petit szerintem nagyon nagyon jól néz ki! Rem õ nyer vagy legalább döntõs lessz mer akkor kint van a helyem a döntõn!