Téma: Megint 17

10/10
liliom19 2009 aug. 30. - 20:48:50 10/10
(365/425)
Zac nagyon jól jétszik. A HSM-bõl pedig csak a harmadik jött be nekem, az elsõ kettõ nyálas, de fõleg az elsõ:)).
Tetszett a film, ügyes:)
tom991 2009 aug. 27. - 21:59:04
(364/425)
Jogi okok miatt a Megint 17 (és ezzel együtt az összes többi New Line Cinema ill. Warner Bros.) DVD- és Blu-ray kiadása bizonytalan idõre (de valószínûleg hónapokkal késõbbre) elhalasztva.
mulao 2009 aug. 26. - 13:37:30
(363/425)
Tény, hogy Zec jóképû (nekem egyébként bejön), pedig bazira nem vagyok HMS rajongó.Ebben a filmben nagyon jól játszik, tényleg 40 éves, minden reakciója.Ezegyébként ez olyan, mint pl Fenyõ Ivánnál, csak azért utálja mindenki és tartja tehetségtelennek, mert jóképû.
Attól meg, hogy jóképû valaki még játszhat jól.Ez olyan, mint egy szép színésznõ, attól, hogy szép, még nem lehet mondani, hogy 'szép, de nem játszik jól.
10/10
Endus 2009 aug. 18. - 23:59:59 10/10
(362/425)
: )

Szerintem ez egy

jó film volt.

Zac sztem is helyes, de nekem

se jött be a HSM.

Igazából csak az elsõ

részt néztem meg : D

De ebben a filmben nagyon

profin alakított és nekem

nagyon átjött.

10/

10

:)
10/10
Cullangka 2009 aug. 18. - 13:36:50 10/10
(361/425)
hogy

többnek

tûnjön

:D
Dros 2009 aug. 18. - 13:31:13
(360/425)
Minek

írsz

így?
alagutaso 2009 aug. 18. - 12:13:39
(359/425)
No én most néztem meg, és leginkább ehhez a Zack témához akarok hozzászólni.

Nem nagyon bírtam ezt a srácot.

A high school musical és a hajlakk is a fosszar kategóriába tartoznak nálam, pedig szeretem a musicalt...

egykét jelenet jó volt bennük.

de a hajlakkban már azért lerakott valami alakítást is.

itt viszont.

ez überállat volt.

teljesen hitelesen hozta, hogy õ valójában 40 éves.

látni lehetett benne a 40 éves fickó reakcióit.

nem akartam elhinni h ezt õ nyomja.

ennyi.

kiváncsi vagyok mit hoznak ki még belõle. remélem kap jó szerepeket.

a másik, hogy ezen az egész nyálas nem nyálas dolgon vitatkozni kábé óvoda.

tehet róla baszod, hogy jóképünek született?

ez ugyanaz mint leonardo dicaprio a titanic "nyálas buzija"

tessék egy kis pillantást venni a kosaras naplójára, aztán megmutatni nekem, hogy annyi idõsen ki más játszotta volna el azt úgy..

próbáld meg.. :)

johny deep meg..

emberek! titeket irritál ha valaki jóképû?

félelem és reszketés las vegasban.. hát ott aztán tényleg egy szexisten :)))

a film elött heteket lógott hunter s. thompsonnal, és úgy felvette magára a viselkedését, hogy amikor hunter s thompsonnak levetítették a filmet egy tesztvetítésen, sikítva nézte végig, annyira újraélte a dolgokat.

brad pitt is egy csúcspasi. mondom mindezt úgy hogy hetero srác vagyok :)

talán valaki úgy gondolja brad pitt nem egy isteni színész?

benjamin button, szenvedélyek viharában, és még millió másik film.. HAHÓ

ÉBRESZTÕ
Dros 2009 aug. 11. - 22:01:58
(358/425)
Jó film lenne.
Ha nem lenne benne zeki...
offtopic
Cressida Beau Pre 2009 aug. 11. - 01:22:03 Előzmény Szedlacsek
(357/425)
Johnny Depp nyálas? :O Ez új. Melyik filmjét gondolod nyálasabbnak? A Sweeney Toddot, az Ed Woodot vagy esetleg a Rochester grófját? Van körülbelül 5, azaz ÖT "nyálas" filmje a negyvenakárhányból. Nem is értem én ezt. Egyetlen szépséghibája, hogy rengeteg nõ csupán azért nézi meg a filmjeit, mert JD "jóképû". Valójában azért "kéne" nézni, mert piszok jó színész. Egyébként ha megnézed a filmlistáját, a pályája kezdetén neki is voltak Zacéhez hasonló kaliberû szerepei (Cry Baby). Õ is tinibálvánnyá vált, és sajnos a mai napig nem tudja teljesen levakarni magáról ezt a címet. Nyálasnak is tartod. Ha Zacnek sikerül majd egyáltalán megközelítenie Depp munkásságát, 20-30 év múlva valaki õt is nyálasnak fogja tartani.
Pitt: Hét év Tibetben - ebbõl a filmbõl melyik lenyûgözõen híres keleti színész kimagasló alakítása tette számodra fantasztikussá az élményt?
De felejtsük el Pittet, Deppet és Stallonét! Mit mondasz Pacinóról? Százszor inkább egy Pacino- vagy Malkovich-film, mint egy Zac Efron-tiniborzalom. Ez viszont már csak ízlésfüggõ. Aki szereti a tinifilmeket, bizonyára Efront is megkedveli. Én magát a stílust sem kedvelem, melyet képvisel - mivel nálam a film szó fõként egy mûvészeti ágat takar. Semmi mélység, semmi tartalom. Így még csak értékelni sem tudom a színészi játékát, hiszen még nem szerepelt olyan filmben, melyben megmutathatná, mire képes. Ezen a ponton pedig nem tudom megállapítani, hogy milyen színész. Ha lesz mélyebb szerepe is, levonom a következtetést.
Azt pedig, hogy ki mit tett le az asztalra, inkább hanyagoljuk. Mert egy színész értékelésénél nem ez számít, nem is a díjak, hanem a tehetség. Még akkor is, ha nem jut vele semmire. :)
xzibit2009 2009 aug. 10. - 22:50:29 Előzmény Szedlacsek
(356/425)
TE "hüly*egyerek"! Ha nem láttad, akkor hogy "merészelsz errõl véleményt mondani??
Elõször nézd +, utána véleményezz!

Mellesleg B.Pitt, Depp, Stallone már letett valamit az asztalra, míg Zac semmit! (Még) 1 senki!
Stallone: Állj vagy lõ a mamám! vs Rambo. Elég nagy a kontraszt.

Te nekem ne mondd már meg, mit írogassak!
9/10
georgina95 2009 aug. 10. - 22:20:15 9/10
(355/425)
szerintem nagyon jó film én is 2x láttam
10/10
Cullangka 2009 aug. 10. - 16:08:25 10/10
(354/425)
hát sztem csak 2. megnézésre igazán vicces, mikro 1x megnéztem jó volt, tegnap megnéztemm még egyszer, és most szinte végig mosolyogtam:) szerintem nem csak 1x nézhetõs:
Szedlacsek 2009 aug. 10. - 15:46:01
(353/425)
ja és nem csak a 14-18 éves csajok nézik meg, mert én majd megnézem és már 20 vagyok, sõt szüleim is megnézték.... ennyit errõl... és rólad...pfff
Szedlacsek 2009 aug. 10. - 15:38:30 Előzmény xzibit2009
(352/425)
hm... szánalmas h egyesek ilyen dolgokon fennakadnak... maximálisan egyéni dolog h kinek melyik színész az ideális, ki melyik filmet szereti... mindenkinek mások az elvárásai egy filmmel kapcsolatban. az meg plusz elképesztõ ha Brad Pitt-et hozza fel valaki... egy dolog hogy annó valaki kitalálta hogy õ a tökéletes pasi, a hímnemû Marilyn Monroe, de azok az évek már elmúltak, neki is leáldozott a csillaga. arról nem is beszélve, hogy csakis akkor született igazán jó Brad Pitt film, amikor volt mellette valaki más színész, aki felhúzta a színvonalat. továbbá Johnny Depp a nyálasságával még Zac Efront is felülmúlja, Stallone meg szinte csak ugyanabban a mûfajban dolgozik/zott. szóval holmi xzibit koppincs csicskaláda ne mondja meg másoknak hogy mit írhatnak a véleményekhez... mindenkinek az a véleménye amit akar, de másokat a felhasználói jogokban korlátozni nem illik... ezen jobb ha elgondolkodik az illetõ... még nem láttam a filmet de szerintem jó lehet... egy film nem feltétlenül a színész miatt jó... a sztori nagyobbat dob rajta és az jónak tûnik.
mulao 2009 aug. 08. - 18:43:44 Előzmény egy lány...
(351/425)
Tudom, szerintem azzal tehetek az ilyenek alá, ha nem válaszoloknekik, megse érdemlik! Az meg amúgyis röhej, hogy Brad Pittet említi, mert Efron az új B. P.-t!
egy lány... 2009 aug. 08. - 11:34:15 Előzmény emifischer
(350/425)
ugyan..nm..(:
egy lány... 2009 aug. 08. - 11:33:51 Előzmény mulao
(349/425)
nem érdemes xzibit2009-cel veszekedni... ugysem ad neked igazat..!! (:
tapasztalat...:D
xzibit2009 2009 aug. 05. - 11:39:59
(348/425)
Most ne már Zac díjjaival gyere!!!

Nézz meg akkor egy Sylvester Stallone, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Brad Pitt, Johnny Depp, stb ,stb ember díjlistáját!!

ÕK AZ IGAZI SZÍNÉSZEK!!!

Zac max PALÁNTA! Egyenlõre egy SENKI!!! Majd, ha nem tûnik el a süllyesztõben és 10 év múlva is a "színpadon" lesz, akkor majd én is elismerem, de addig NEM! Mert nem tett le semmit sem az asztalra!

Nagyon jól játszott??? Hol élsz te??? Ez egy sz*r volt!
Zac egy nyálas kiscsávó, akit csak a 14-18 éves csajok szeretnek! Már nem lehet, de megnézhetted volna egyszer, hogy egy Zac filmre a moziba kik mennek el?? Mind tinicsaj!

Mellesleg most Zac esetében (is) ne már 3-4 filmbõl induljál már ki! Majd, ha lesz mondjuk 10 filmje és abból is tetszik a nagy része, akkor mondhatod, h jó volt! De addig ilyen elhamarkodott véleményeket ne írjál már!
mulao 2009 aug. 05. - 09:34:21 Előzmény xzibit2009
(347/425)
Nekem nem kell megmondani, hogy ki a jó színész és ki nem, megvan a magam véleménye, ha azt látom, hogy egy színész jól játszik, esetleg több filmjében is akkor bután arra gondoldok, tehetséges.Ha szerintem rosszul játszik, akkor arra gondolok, hogy valószínûleg nem tehetséges.
Efron ebben a filmben nagyon jól játszott, nekem átjött amit közvetítenie kellett, attól pedig, hogy jó pasi, nem lesz senki se tehetségtelen.
Egyébként meg itt vannak a díjai, ha nekem nem hihetõ, hogy van tehetsége, akkor talán a szakavatot zsûrinek hiszel. És ezek csak a díjai, a jelöléseit nem is sorolnám fel:

2006- Teen Choice Award: Choice Breakout Star
2006- Teen -"-: Chemistry for High School Musical (Vanessa Hudgens-szel)
2007- Kids' Choice Award: Best Male Actor
2007- Teen Choice Award: Ensemkle of the Year (megosztva a Harispray társulattal)
2007- Young Hollywood Award:One te Watch in Hairspray
2008- MTV Movie Award: Beahturoygh Performance
xzibit2009 2009 aug. 03. - 15:21:30
(346/425)
Zack és a "jó színész" két külön fogalom!!
Most ne már pár filmcskébõl induljál ki!
Majd ha kb lesz 10 filmje és abból sok fog tetszeni, akkor lassan már mondhatod!

A jó színész nem itt kezdõdik!
Sajnos egyre kevesebb a jó színész!